צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

היכרויות.

פשוט אורי​(שולט){-GODDESS​-}
לפני 4 שנים • 18 באוק׳ 2019
בתור ותיק באתר שחווה לאורך השנים הכרויות,
אני אופטימי.
הפלטפורמה הזו, הכלוב, יש בה מן החסרונות שהיא האנונימיות והניקים הכפולים
אם כי, למי שיש טיפה סבלנות יכול/ה לעלות מהר מאד על ה"לא מומלצים".
כמו שאחרים אמרו, תמיד יהיו טעויות ולצערי יהיו פוסטים על לב שבור וכוס קרוע.. או שזה לא הציטוט המדוייק.
אבל זו לצערי חלק מהחוויה.

את שוכחת מלודי, שלא כולן/ם נכנסים לפה מתוך הבנה עמוקה.
חלק מחפשים/ות חוויה, התרשמות. פנטזיה. חלק יהיו פה ימים ושבועות וחלק באמת יתאהבו וישארו שנים.
האנשים שתיארתי הם מעטים.
זו הקהילה אמיתית של הבדסמ בארץ, וגם בה .. יש לא מעט אגו ואינטרסים.

בתור אחד שמנסה להישאר עצמו ולא להיכנע בסטריוטיפים של מה זה שולט ועוד מחזיק בתואר המעורר מחלוקת 'מתחלף'
יודע, לצערי, שיהיו הרבה נשים שיכתבו נהדר את התחושות, מחשבות וציפיות שלהן
ואחרי כמה שבועות הבלוג המקסים יעלם. הפרופיל ימחק ואסמן עוד V במחברת של אישה שחוותה אחרת, ואולי לא מה שרצתה.
לא משנה כמה שולטים ותיקים יזהירו נשלטות חדשות באתר. באהבה ורגשות אין הרבה היגיון
וכמה שנרצה להגן ולגונן, לא תמיד נצליח.

אני בעד יוזמות מפרגנות בכל צורה.
זה הרבה יותר קל להגיד מה לא בסדר מאשר לתת לזה יד.

נ.ב כבוד גדול להיות להיות באותה רשימה יחד עם שולץ , MyLexicon ואחרים.
היד
היד • 18 באוק׳ 2019
שאפו על היוזמה. מחזיק אצבעות.
טלי35​(שולטת)

משו כזה רק פחות "מכרז"

טלי35​(שולטת) • 18 באוק׳ 2019
אמון מלא כתב/ה:
מצטער , אני לא ממש מתחבר ואסביר... אולי לא הבנתי.

הרעיון (טלי אני חולה על התחת הפנתרי שלך... לא להעלב) הוא משהו כזה ?

והשבוע בפינתנו "השולט הלוהט"
אמון מלא - דום בן 37 , מלא בעצמו אך משאיר לך מקום לרגליו.
הדבר היחיד הגדול מהזין שלו הוא השוט שרכש באליאקספרס בעבור 11.99$ .
נשלטות מספרות עליו כי זיין את מוחן עד שהשפריצו משלושה חורים לפחות !!
נסי אותו עוד היום , מחר הוא עסוק.

הייתי מתה לעשות דבר כזה עם נשלטים מומלצים...

(ותודה (: )
Zord​(מתחלף)
לפני 4 שנים • 19 באוק׳ 2019
Zord​(מתחלף) • 19 באוק׳ 2019
שנאוצר כתב/ה:
Sweet melody כתב/ה:
אמן. הבעיה שאף אחד לא יעלה תמונה ואז לא עשינו בזה הרבה. אבל זה לפחות יקל על הסינון עם טווח גילאים סטטוס וכו...

יש אפליקציות בחו״ל שמכריחות לשים תמונת פנים. זה יכול מאוד להקל על כולם. אנשים בארץ פשוט לא פעילים באפליקציות מהסוג הזה, או שהאפליקציות החינמיות עצמן לא קיימות בישראל.
אם תהיה אחד ישראלית אני בטוח שלי ולאחרים לא תהיה בעיה לשים תמונת פנים בלי להסביר את הנטיות באופן גלוי בפרופיל. אחרי זה בצ׳ט מדברים ומבינים מול מי אתה עומד.

הלוואי שתהיה אפליקציה כזו!
יש כמה כאלו בשוק אבל אין כמעט משתמשים בארץ.
צריך שכלובי יצור שיתוף פעולה כלשהו עם אחת האפליקציות הקיימות כך שהיא תפורסם פה ויעודד רישום אליה, או שבאמת ירים אחת בעצמו אם הוא חושש לאבד יוזרים.

אני אישית לא מבין את הבעיה של אנשים לשים תמונה ולרשום פרופיל כמו שעושים בשאר באפליקציות.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 19 באוק׳ 2019
אני לא מסכים איתך, האפליקציות האלה פשוט גרועות והמטרה שלהן היא שתישאר בהן יותר זמן כדי שתבזבז יותר כסף והן יוכלו להרוויח עליך. אם כלובי יצור איתם שיתוף, הוא יתרום סתם לגופים מאוד גדולים שהאינטרס שלהם הוא כלכלי נטו (ידעת שטינדר וקופיד, אותה החברה בעצם?). מעבר לזה, מאגר המשתמשים יהיה מאוד קטן, ויהיו הרבה יותר גברים. ואם יהיו תמונות זה יהיה מבוסס ויזואליות, ז״א שלא תהיה התעמקות בנפש ובאופי של מי שמולך תחילה, משהו שדווקא יש כאן והוא מבורך. תרבות הסוויפ זה דבר רע.

בנוגע ללהשאיר תמונה של מומלצים, אתם לא לוקחים בחשבון שזה יכול לסכן את הפרטיות שלהם (מעבר לעובדה שיכול להיות שהם לא יודעים שהם כלל ברשימה, או התחרטו על רצונם להיות חשופים).
עקב בצד אגו דל
עקב בצד אגו דל • 19 באוק׳ 2019
רעיון נחמד, אבל תמים מדי למקום כמו "הכלוב".

האתר עצמו מעולה (שוב, תודה רבה לכלובי), אבל מעטים הם האנשים שקיים קונסנזוס לגביהם. מי שראוי בעיני האחת, יפסל על ידי אחרת ואו אז, פוסט שכזה עלול להפוך בתוך מספר שורות לזירת התגוששות מכוערת. אחת תמליץ על מי שראוי בעיניה ואז תתייצב מישהי שנפגעה מאותו אדם והן תתחלנה בקרב חתולות. המומלץ ימצא עצמו מהר מאוד מושמץ. גם אם סטטיסטית תהיינה יותר נשים ממליצות על אדם מסויים, מספיק שמולן תתייצב אחת שתקלקל את החגיגה.

דבר נוסף, יש נשים שנמצאות בקשר הרסני מבחינתן והן, מכל מיני סיבות, לא מצליחות לסיים אותו. אותן נשים, עלולות לקבל הנחיות מבני הזוג שלהן להמליץ עליהם בפורום הזה. מה שיפיל נשים אחרות לאותה מלכודת ולא חסרות דוגמאות מהעבר.

זה לא הפוסט הראשון שדן בסוגיית ההכרות בקהילה בכלל ובאתר בפרט. צריך לזכור, ש"הכלוב" הוא אתר יעודי שמושך לא מעט מתחזים, שלא מוצאים את מקומם בעולם הונילי והדבר הקל עבורם, זה להכנס לכאן ולהתחפש למצרך הכי מבוקש.

מנסיון , יש בעולם "החיצוני" לא מעט אפשרויות להכרויות הכוללות בתוכן את אלמנט השליטה. זה לא פוסל כמובן הכרויות כאן, אלא שלפעמים צריך לחפש לא רק תחת הפנס. אפילו יש בזה יתרון, שכן כאן ההכרות לרוב מתמקדת קודם כל בפנטזיה ורק אחר כך באדם שמולנו.

וכמובן, לא להתקדם מהר מדי, אלא עקב בצד אגודל : )
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 19 באוק׳ 2019
אני מסכימה לחלוטין עם עקב בצד אגו דל (ניק מבריק). הרצון הוא רצון טוב, אבל מאחר שלא הכל נלקח בחשבון, זה ייצר יותר נזק מתועלת. ראשית, התוצאה תהיה שאותם ״נבחרים״, או לפחות חלקם, ימצאו את עצמם במרכזם של דיונים הנוגעים לטיבם ולמעשיהם, ולפתע כל נבחר כזה יהיה איזה כלי ציבורי שלגביו יהיה ניתן לחשוף כל מידע, וכל פרשנות לגבי כל התנהגות או התנהלות שלו. אני הייתי מתנגדת נחרצות להכלל ברשימה כזו, ולא רק מהסיבה הזו.
הסיבה העיקרית היא שהרשימה הזו לא יכולה באמת להיות בגדר המלצה. אין פרמטרים ברורים להמלצה, ואין פרמטרים ברורים לממליצות. האם מישהו שהכרתי במסיבה והחלפתי איתו כמה הודעות נחמדות יכול להיות מומלץ על ידי? האם סשן סטוץ מספיק כדי להמליץ? אולי ידיד? ומה יהיו הפרמטרים שאני אבחן? גבר שווה פיזית זה פרמטר? ידיעת הקשירה וההצלפה? אולי מישהו שמתנהג בנימוס? אבל כל הדברים האלה בטלים בשישים במסגרת אינטראקציה ארוכת טווח. שם באים לידי ביטוי חלקי אישיות אחרים, שלא לדבר על התאמה בין הפרטנרים. ומי הוא זה שסומך על שיקול הדעת שלי מבלי שהוא מכיר אותי לעומק, או אפילו יודע שאני המלצתי?
אבל הנקודה הכי חשובה בעיני היא: מדובר בקשרים בין בני-אדם, לא במספקי שירותים. זו לא רשימת אינסטלטורים מומלצים, אלא רשימת גברים שלא כל הנשים ואף לא רוב הנשים מתאימות להם. מדובר בעניינים של התאמה, ואני בטוחה שלרוב הנשים כאן יש מתאימים טובים יותר בקרב הגברים שאינם ברשימה הכל כך מצומצמת בשיטת ״חברה מביאה חבר״ שהוצגה כאן.
Sweet melody
Sweet melody • 19 באוק׳ 2019
הדגש היה על גברים- לא בהכרח שולטים. וציינתי במפורש שהנשים צריכות לבדוק התאמה.
המטרה הייתה להביא רשימה של גברים שהם לא..
מסוכנים
אנסים
פסיכופתים
מחפשי זיון
מתעללים
וכו..
אלא להראות שיש פה גם גברים טובים ולא רק מניאקים חסרי כבוד.