סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

היכרויות.

שולגין​(שולט)
לפני 4 שנים • 19 באוק׳ 2019
שולגין​(שולט) • 19 באוק׳ 2019
באתר של הסווינגרים יש אופציה לכתוב ביקורת על זוגות. אני מבין את המוטיבציה, אבל איכשהו אני מעדיף זוגות שלא כתבו עליהם כלום. הביקורות האלה גורמות לי להרגיש שמדובר בסחורה ולא באנשים.
עקב בצד אגו דל
עקב בצד אגו דל • 19 באוק׳ 2019
זו חרב פיפיות. את מתארת מצב אידאלי בו תהיינה המלצות אמת לגבי הראויים יותר.

תארי לך מישהי, שנמצאת בקשר הרסני עם אדם מסוכן, אנס ופסיכופת ושמקבלת ממנו הוראה ( לאו דווקא כשולט, אלא כצד החזק בקשר) להמליץ עליו כאן. מישהי אחרת קוראת את ההמלצה, יוצרת איתו קשר ואפשר רק לדמיין מה היא עלולה לעבור.

זה מסוג הדברים עליהם נאמר : "לא מדובשו ולא מעוקצו".
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 19 באוק׳ 2019
deepThinker כתב/ה:
אני לא מסכים איתך, האפליקציות האלה פשוט גרועות והמטרה שלהן היא שתישאר בהן יותר זמן כדי שתבזבז יותר כסף והן יוכלו להרוויח עליך. אם כלובי יצור איתם שיתוף, הוא יתרום סתם לגופים מאוד גדולים שהאינטרס שלהם הוא כלכלי נטו (ידעת שטינדר וקופיד, אותה החברה בעצם?). מעבר לזה, מאגר המשתמשים יהיה מאוד קטן, ויהיו הרבה יותר גברים. ואם יהיו תמונות זה יהיה מבוסס ויזואליות, ז״א שלא תהיה התעמקות בנפש ובאופי של מי שמולך תחילה, משהו שדווקא יש כאן והוא מבורך. תרבות הסוויפ זה דבר רע.

בנוגע ללהשאיר תמונה של מומלצים, אתם לא לוקחים בחשבון שזה יכול לסכן את הפרטיות שלהם (מעבר לעובדה שיכול להיות שהם לא יודעים שהם כלל ברשימה, או התחרטו על רצונם להיות חשופים).

מניח שאם בתקווה השם יתברך תהיה פה פעילות כדוגמת וויפלר או כל השיט האחר שיש בחו״ל בארץ עם תמונות חשופות, אתה כמובן תוכל לא להשתמש בהן.
מי שכן רוצה ויהיו הרבה ישתמשו.
סטיית תקן
סטיית תקן • 19 באוק׳ 2019
לפי דעתי שכל אחד יגיד שם של חיה שמתחילה באות של השם הניק שלו ולמה הוא בחר בה.

זה יעזור לכולם פה.

אני בוחר בחידקן (דג) כי הביצים שלו שוות המון כסף
Sweet melody
Sweet melody • 19 באוק׳ 2019
MagisterDolor כתב/ה:
זהו? היוזמה מתה?
חבל.
הייתה יוזמה ברוכה בעיניי.

אני מסכימה איתך. הכוונה הייתה טובה.
אבל נראה שהתעסקו יותר מלמה זה לא טוב/מסוכן.. מאשר בלעזור לשפר אותה.

במקום לפנות בפרטי ולהגיד את מי להסיר מהרשימה הפוסט הפך למוקד התכתשות בין אנשים עם רמיזות פוגעות ורעות.

לא בא לי ובעיקר זה לא הוגן כלפי אלו שהופיעו ברשימה ואת חלקם אני מכירה קצת יותר אישית ובטוחה שהם אחלה גברים.

ותודה..❤️
Animus
Animus • 19 באוק׳ 2019
לא הבנתי מה נסגר האמת.
פרסמת רשימה בבלוג שלך ולמה מחקת?

נ.ב. לא ראיתי שום ויכוחים או משהו. האמת עבר רק יום אחד אז ספק אם מישהו בכלל הספיק לראות את הרשימה.
-Birdy-
-Birdy- • 19 באוק׳ 2019
שלומות
הגדרת הכותרת של הרשימה היתה טיפה לא מדוייקת.
במקום לרשום "גברים מומלצים" היה צריך לרשום "פרופילים שרמת הבטחון איתם גבוהה"

אם זה כל כך חשוב היו צריכים להרכיב רשימת פרופילים שלכל פרופיל יהיו לפחות 2/3 ממליצות

גם הממליצות היו צריכות להיות פרופילות מהימנות ולא בנות יומיים.
פרופילה שנפגעה ממישהי היתה חייבת לדווח, ואם יש ספק אז צריך להוציא את הפרופיל הפוגע מהרשימה(ואם אין ספק אז לא).

הכוונה בהרכבת רשימה כזאת היא לחשוף פרופילים ש"משחקים" בכלוב בצורה ערכית ובטוחה ואפילו פנויים רגשית לקשרים מפה.

אני לא חושב שהרשימה הביאה לחזית את מייטב הגברים מבחינת נראות/יכולות פיזיות/נסיון בבדסמ ועוד.
רק חשפה פרופילים שנשארו בקשרים תקינים לאחר מערכות היחסים שלהם (שזה בהחלט מעיד).

אבל אין פה מעבר(אני הופעתי ברשימה ואני ממש אבל ממש לא השולט האולטימטיבי).

אני מאוד מורכב והססן בבחירת הפרטנריות שלי בהתאמה לסטטוס, מרחק ולניסיון חיים והבדסמ שלי הוא לא הארד קור.

לכן לקחת רשימה של 20 פרופילים ולהעמיד אותם בשורה אחת....
בחשיפה כזאת פה בכלוב...בעצם רק יכולה לגרום לנו נזק.

הנסיון היה נחמד ונכון בגישה של ללכת על בטוח....וזהו !

אבל יש פה יותר מידי משתנים ואינטרסים כדי שזה יעבוד באמת.

בכל מקרה מלודי כל הכבוד על הניסיון.
monto b​(שולט)
לפני 4 שנים • 9 בנוב׳ 2019
monto b​(שולט) • 9 בנוב׳ 2019
Sweet melody כתב/ה:
אם זה יצליח אני אמשיך לעשות את זה..אני אמשיך להביא לקדמת הבמה גברים טובים שלא באים מתוך כוונה לנצל להשתמש ולזרוק. בתקווה שזה ימגר את פחי האשפה שמציפים את הכלוב אולי כך גברים יתייחסו יפה יותר לנשים אולי זה ירתיע אותם מלהתנהג כמו מניאקים..

במקום להגיד כמה חרא לנו פה אני מנסה להדגיש את מה טוב או מי שטוב..

אין לי פה איזה תוכנית על..

בסהכ רצון טוב לעשות משהו שיכול לצמוח ממנו טוב. זה הכל.
monto b​(שולט)
לפני 4 שנים • 9 בנוב׳ 2019
monto b​(שולט) • 9 בנוב׳ 2019
כמה שיפוטיות