סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

היכרויות.

Zohe{האיש שאיתי}
לפני 4 שנים • 10 בנוב׳ 2019
Zohe{האיש שאיתי} • 10 בנוב׳ 2019
יש פה אחלה אנשים, כמו בכל מקום יש גם כאלו שהם קצת פחות.
אישית ראיתי פה שני בעייתיים שמגיבים, בעייתיים ממש, ולא נאמר רק מפי.
אם הייתה אפשרות לראות איך לא תהיה סגירת חשבונות אישיים בגלל קשר שנגמר לא טוב, זה יכול להיות נהדר.
בכל מקרה, חבל שלא ראיתי כשעדיין ניסית ולפני שזה הושלך לפח. יוזמה מבורכת.
תחת אש
תחת אש • 10 בנוב׳ 2019
יש פה אנשים נהדרים ונורמטיבים
just Tai​(אחרת)
just Tai​(אחרת) • 10 בנוב׳ 2019
מלודי, היזמה שלך מבורכת בעיני. עצוב לי שאנשים פה הלכו לאיבוד עם הביקורתיות/ההסתייגויות/השיפוטיות שלהם...
אשלח לך בפרטי את "רשימת המומלצים שלי" ומדובר בשולטים שאני מחשיבה כאנשים נורמליים.
עקב בצד אגו דל
עקב בצד אגו דל • 10 בנוב׳ 2019
הסייגים שנכתבו כאן, נועדו להעיר ולהאיר את עיניכן לסכנות ולבעיות שעלולות לצוץ מרשימה שכזו. אין ולא הייתה כוונה להוריד את הרוח מהמפרשים ליוזמה, שהיא אכן ברוכה לגמרי.

בכדי שדבר כזה יצליח, עדיף להכין רשימה סגורה, אליה תתקבלנה רק מי שיש להן וותק מסוים באתר, או שיש עליהן המלצה מחברה אחרת לרשימה ו/או שמנהלות בלוג, דרכו אפשר יהיה לעמוד על טיבן. זה לא מכסה את כל הפרצות, אבל זו יכולה להיות התחלה.

אתן יכולות לקרוא לרשימה : היפים, האמיצים והחמוצים. : )
Sweet melody
Sweet melody • 10 בנוב׳ 2019
היוזמה נועדה לאפשר לנשלטות חדשות או כאלו שעייפו מגברים נצלנים לתת צאנס נוסף לניקים שאולי ההודעה מהן נבלעה במבול של הודעות להפנות אולי תשומת לב לגברים שפסלנו סתם כי תעדפנו לא נכון..וכו..

זה לא אומר שאין עוד הרבה טובים אחרים. זה גם לא מעיד על איכותם כשולטים אלא רק כבני אדם עם ערך מוסף.

לצערי יש יותר מידי אנשים (נשים בעיקר) ששמו מקלות בגלגלים. הפכו את הפוסט למסע השמצה פרטי כנגד גברים..הטילו ספק ומום בפוסט שהעלתי..מה שהוציא את העוקץ והפך את הפוסט למיותר .(במקום לפנות בפרטי ולבקש להסיר ניק ספציפי)

בכל אופן, הסבירו טוב יותר חלק מהמגיבים פה למה קשה או בלתי אפשרי לעשות כזה דבר.
אני מניחה שאם היה פה יותר שיתוף פעולה ורצון טוב זה היה אפשרי..

כרגע זה לא המצב.
petruchio
petruchio • 10 בנוב׳ 2019
חבל שזה המצב
Zord​(מתחלף)
לפני 4 שנים • 11 בנוב׳ 2019
Zord​(מתחלף) • 11 בנוב׳ 2019
צריך לנסות את היוזמה הזו ביומנה של רווקה, אולי שמה זה יעבוד - ניסוי מעניין.
adi mstr​(שולט)
לפני 4 שנים • 13 בנוב׳ 2019
adi mstr​(שולט) • 13 בנוב׳ 2019
מהניסיון הקצר שלי האווירה במאנצים ובמפגשים שכן קיימים מאד טובה וכנראה אין תחליף למפגש הפיסי. לא יודע אם אפשר לראות בזה בדיוק מקום להכיר וזה תלוי גם באישיות אבל כנראה יותר אמין מכל דבר שהוא רק אוןליין. עוד אפשרות אבל שמצריכה הרבה אנרגיה מהמארגן זה מישהיא או מישהוא שפותח רשימה שיש בה רק אנשים שהכיר אישית או שקיבל מאנשים שסומך עליהם. מקווה שלא חוזר כאן על דברים שנאמרו כבר. יכול לציין בפרטי איפה כן הייתי. ואיפה לא
muadib
לפני 4 שנים • 15 בנוב׳ 2019
muadib • 15 בנוב׳ 2019
אמון מלא כתב/ה:
natti כתב/ה:
מלודי מי שחיי את השליטה לא נמצא כאן בפרונט
אני מאמינה,גם שלא היה רוצה פומביות כזאת
אני בעד שיהיה דרך להכיר כי אין את החיבור שהיה פעם, ואין מקום שהוא,באמת בדסמ
הרבה,בולשיט יש כאן אבל בטח לא שליטה
הלוואי ותצליחי

ו... אמון אתה יחיד ומיוחד וטוב שכך

חיים של דוד 💜