סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך נראים חייהם של זוג בקשר BDSM רדיקלי

slave for ever​(נשלט)
לפני 4 שנים • 18 באוק׳ 2019

איך נראים חייהם של זוג בקשר BDSM רדיקלי

slave for ever​(נשלט) • 18 באוק׳ 2019
היא קוראת לו "אדוני" ומשתחווה בפקודה, הוא מנחה אותה לשלוח קורות חיים ולהסתובב עם באט־פלאג במשרד. דנה ודומיניק חיים BDSM מסביב לשעון, ומבחינתם זה הדבר הכי פמיניסטי שיש

-----------

בבר במתחם שרונה, מעוז הבורגנות התל אביבית, בין ילדים רועשים וזוגות מבוגרים, מתיישבים בני הזוג בעלי השמות הפיקטיביים דום (דומיניק) מורנינגסטאר (34), ודנה ביל (33). הוא אלפא־מייל מובהק ודי במבט שובב אחד שלו כדי להשיל מאישה את מגננותיה. היא יפה ודקיקה, שיערה השחור אסוף גבוה, חושף קולר על צווארה, הרמז היחיד בסביבה הנורמטיבית לכך שהם אדון ונשלטת בקשר BDSM רדיקלי.

ההמשך בלינק:

https://www.atmag.co.il/bdsm/?fbclid=IwAR1u5DgtyJoEQ5zAZUgpIXtlazrEnw4tc1DY4_UlBT7YYtMQ92POPcjEu60
slave for ever​(נשלט)
לא אוהב שהכתב והעורך החליטו שזה רדיקלי, אבל רציתי להביא את המקור ולא לשנות.
אןןןן​(מתחלפת){איש סודי}
לפי הכתבה נשמעים זוג מהמם. של שולט שמבען באמת את מקומו ואת גודל האחריות של השליטה ומנסה להשתמש בזה למטרות העצמה של הנשלטת ולא רק לסיפוק צרכיו האישיים
slave for ever​(נשלט)
slave for ever כתב/ה:
לא אוהב שהכתב והעורך החליטו שזה רדיקלי, אבל רציתי להביא את המקור ולא לשנות.

אופס. כתבת ועורכת.
Black P e a r l
Black P e a r l • 18 באוק׳ 2019
כתבה מרתקת. זוג שנשמע לי מעניין מעצם היותם. מעוררי השראה ענקית בעיני.

ובלי קשר, כתבים ועורכים עם אג'נדה מובהקת, יש לזה יתרונות וחסרונות.. רק שחשוב לדעת להשתמש במילים הנכונות ובניסוחים המדוייקים כדי לא להטות את דעת הקוראים. בכל מקרה הם נפלאים ושאפו רב
Mr Sins​(שולט)
Mr Sins​(שולט) • 18 באוק׳ 2019
מענייו מאוד
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 18 באוק׳ 2019
רדיקלים חופשיים
Okami​(אחרת)
לפני 4 שנים • 19 באוק׳ 2019
Okami​(אחרת) • 19 באוק׳ 2019
ברור שוניליים יתנו לכתבה שם קיצוני,אחרת איך יסבירו לקוראים שזה לא נורמאלי בעיני הכלל?הזוג אכן מעורר השראה.אבל לא אהבתי את הניסיון של הכותבת לעורר פרובוקציה מיותרת עם השם.לאורך שנים אמרתי שיש בכל קשר אלמנט שליטה ו/או מרות.הורה וילד,מפקד וחייל,מעסיק ומועסק וכן הלאה.הסברתי לא מעט לוניליים שאנחנו רק מקצינים מעט את הקיים,בלי לפגוע באף אחד ובהסכמה מלאה של שני הצדדים,כששני הצצדים בוגרים ומעל גיל 18.
lori​(נשלטת){ע_מ}
לפני 4 שנים • 19 באוק׳ 2019
lori​(נשלטת){ע_מ} • 19 באוק׳ 2019
אישית, צרמה לי החוויה המתוארת כאן:
"דנה: "הרגע שהאדון שלי העניק לי את הקולר שלי, בסוף תקופה שהוא בדק האם אני מתאימה לו בתור נשלטת, ואני בדקתי האם אורח החיים הזה מתאים לי. עשינו את הטקס הזה בשישי בצוהריים, מלא ילדים ומשפחות סביבנו ואני באמצע, משתחווה לאדוני עם המצח צמוד לנעל שלו"."