סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שיח נשי ובטוח

Obidient slave
לפני 4 שנים • 23 באוק׳ 2019

שיח נשי ובטוח

Obidient slave • 23 באוק׳ 2019
מעוניינת להקים קבוצת עם גישה מוגבלת לנשים בלבד בה ניתן יהיה לשוחח בחופשיות וללא עשרות הודעות והצעות ברקע.
הקבוצה תהיה מיועדת לשיח אינטימי בה ניתן יהיה ללמד וללמוד, להעשיר ולהתעשר בידע, לתת ולקבל עצות ובעיקר להשתמש בידע ובניסיון של חברותינו.

מי שמעוניינת מוזמנת ליצור איתי קשר בהודעה פרטית, מקווה לא לפספס אף אחת!
כולן מוזמנות ללא הבדל גזע, דת ומין, בין אם את סטרייטית, דו או לסביצ, שולטת או נשלטת.. או כזאת שעוד לא החליטה icon_wink.gif
Mrsim​(שולטת)
לפני 4 שנים • 24 באוק׳ 2019
Mrsim​(שולטת) • 24 באוק׳ 2019
לא יכולה לשלוח לך בפרטי אני אשמח
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 24 באוק׳ 2019
יש הרבה קבוצות כאלה. אם את מכירה אישית נשים מהקהילה (היכרות במציאות. לא בהכרח זהות מלאה, אבל למשל ברמת שיחה במסיבה/מאנץ'), את יכולה להיעזר בהן כדי להגיע להיות חלק מהקהילה ולהצטרף לאחת הקבוצות הקיימות. יש בטלגרם ויש בפייסבוק. מניחה שגם בוואטסאפ ובהאנגאאוט.

אם, לעומת זאת, את לא מכירה אישית נשים מהקהילה, אמליץ בחום לנשים שקוראות את השרשור הזה להיות ערניות וזהירות. לא מומלץ להצטרף לקבוצה שנועדה לשיח נשי אינטימי, שנפתחה על ידי דמות עלומה.
    התגובה האהובה בשרשור
Sweet melody
Sweet melody • 24 באוק׳ 2019
בול מה שאולי כתבה.
InternalSunshine​(שולטת)
InternalSunshine​(שולטת) • 24 באוק׳ 2019
מסכימה עם הגברות מעליי.
ריסקי ביזנס. מסתובבים פה לא מעט פרופילים פקטיבים של נשים (שמאחורי המקלדת יושב בחור... נואש? נבזה? מה שתבחרו), או לחלופין זן ה-'זה הפרופיל של ידיד\חבר\ווטאבר שלי'.

למרות שבכל ליבי אני מאחלת לכולנו שבסוף תבנה פה נישה נוחה לנשים בלבד. לכן אאחל לך את מלוא ההצלחה.
Obidient slave

מסכימה

Obidient slave • 24 באוק׳ 2019
Ollie אשמח לשמוע עוד בפרטי. אך מה עושה מי שלא רוצה להיות פומבית? ישנן הרבה דרכים נוספות להזדהות או להוכיח דברים כאלה ואחרים מבלי להגיע למסיבה או מפגש..
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 24 באוק׳ 2019
היי, בואי נגיד ככה: לקבוצות שאני מכירה את תוכלי להצטרף רק אם יש מישהי שאת מכירה אישית, שפגשת אותה במציאות, שתעיד עלייך ותבקש לצרף אותך לקבוצה.
זה לא אומר שאת צריכה להיות פומבית. זה רק אומר שצריכה להיות מישהי אחת שמספיק אנשים מהקהילה מכירים כדי לסמוך עליה - שמכירה אותך.
Nowornever​(נשלטת)
לפני 4 שנים • 25 באוק׳ 2019
Nowornever​(נשלטת) • 25 באוק׳ 2019
מסכימה עם אולי... את צריכה להכיר לפחות מישהי אחת כדי להצטרף לקבוצות האלה... ויש לא מעט.
חדשה וכנועה
לפני 4 שנים • 25 באוק׳ 2019

Re: שיח נשי ובטוח

חדשה וכנועה • 25 באוק׳ 2019
Obidient slave כתב/ה:
מעוניינת להקים קבוצת עם גישה מוגבלת לנשים בלבד בה ניתן יהיה לשוחח בחופשיות וללא עשרות הודעות והצעות ברקע.
הקבוצה תהיה מיועדת לשיח אינטימי בה ניתן יהיה ללמד וללמוד, להעשיר ולהתעשר בידע, לתת ולקבל עצות ובעיקר להשתמש בידע ובניסיון של חברותינו.

מי שמעוניינת מוזמנת ליצור איתי קשר בהודעה פרטית, מקווה לא לפספס אף אחת!
כולן מוזמנות ללא הבדל גזע, דת ומין, בין אם את סטרייטית, דו או לסביצ, שולטת או נשלטת.. או כזאת שעוד לא החליטה icon_wink.gif