בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה למתלבשים נשואים

דני din​(אחר)
לפני 4 שנים • 26 באוק׳ 2019

שאלה למתלבשים נשואים

דני din​(אחר) • 26 באוק׳ 2019
היי
השאלה מופנית לנשואים בעיקר,איך אתם מתמרנים בין הבעל והגבר שאתם לבין האישה שאתם רוצים להיות?
ואלה שהאישה לא מודעת ולא יודעת,איך אתם מסתדרים עם זה?
תודה
שרף אורנים​(אחר)
שרף אורנים​(אחר) • 26 באוק׳ 2019
אני חשפתי את התשוקה שלי ללבני נשים יחסית בתחילת הקשר. ניצלתי הזדמנות והיא זרמה אבל לא עודדה ולפני שנה וחצי-שנתיים עברנו תהליך מאוד משמעותי ופתחנו את הנושא לעומק ומאז היא מאוד מפרגנת ואני לובש לבני נשים על בסיס יומי, רק משתדל למנוע מבוכה ומצבים לא נעימים עם הילדים.
אני מאמין שבני זוג חייבים לנהל יחסים כנים ולא להסתיר שום דבר
דני din​(אחר)
גם אני חשפתי את המשיכה שלי לבגדי נשים,בהתחלה היא זרמה עם זה ולא הייתה לה בעיה,עד שהיא ביקשה ממני לא להיתלבש מהסיבה שזה מוריד מהגבריות שלי
לא דין ואין דיין​(אחר)
חשפתי בתחילת הקשר (לפני המון שנים), האמנתי שהיא לפחות לא תתנגד כי שנינו הכרנו באיזה צ'ט שכוח אל בנושא בדסמ, אבל לאכזבתי הרבה היא הטילה וטו, ובאהבתי הרבה הסכמתי, ומאז אני רק במחשכים.
Gen Dee
Gen Dee • 26 באוק׳ 2019
קודם כל, בעיני זה שאני מתלבשת (קרוס דרסר) אומר שאני נהנית מהחלק הגברי שלי, ורוצה להיות בו רוב הזמן, ונהנית מזמן נשי וזהות נשית מידי פעם.
לכן זה לא שכל הזמן יש בי דחף להתלבש. מאוד נהנית משני העולמות וביום יום הצד הגברי - טוב לו.

ועכשיו לעיקר - זה היה תהליך מורכב מאוד. אנחנו יחד המון שנים, אבל הבנתי שאני קרוסדרסר רק לפני איזה 4-5 שנים. (היו סימנים קודם). תהליך הקבלה שלה היה ארוך מאוד והדרך היתה קשה. היא רוצה שיהיה לה בעל, גברי, מאהב ולא חברה טובה.
אני יכול להבין - אני תמיד מדמיין איך אני הייתי מגיבה אם היא היתה מודיעה לי שהיא מגדלת זקן...
אישתי ראתה אותי לבושה מס׳ פעמים מועט - גם בחיים וגם בתמונות והחליטה שזה עושה לה רע.
היתה פגיעה במשיכה המינית שלה אלי.
למזלנו, מצאנו מטפל זוגי/מיני שעשה עבודה מדהימה.
הוא עזר לנו לסדר את הרגשות והמחשבות. להבין מה הגבולות ומה הרצונות.
המצב היום הוא טוב מאוד. התשוקה בנינו חזרה לה. היא יודעת כשאני מתלבשת (כשהבית ריק, שהולכת למפגש), ואפילו מעודדת אותי לנצל את הזמן כשיש, אבל לא רוצה לקחת חלק או לראות. לא סודי, אלא פרטי.
לא רואה איך הייתי יכולה להסתיר - כנות בעיני היא דבר בסיסי במערכת נשואים.
מקרוב שעזרתי
    התגובה האהובה בשרשור
דני din​(אחר)
הלוואי עליי

גם אחרי כמה וכמה שיחות פתוחות לב ששפכנו הכול,ועוד שיחה שהייתה אי הבנה,היא מוכנה לשמוע על זה אפיךו,מדי פעם אני זורק עקיצות,שהיא לא אני מדי פעם מתלבש
מה שהיא לא יודעת לא פוגע בה
טגליכט​(ג׳נדר פלואיד אחרת){אסתרליין}
אני לא דוגמה
יודעת שאני ככה מגיל 14 אבל מתכחשת
ומסתירה הכל
וזה ממש לא טוב.
טגליכט​(ג׳נדר פלואיד אחרת){אסתרליין}
אכן ישירה....ואני חושבת שאי אפשר לענות עליה ככה פה. למעשה שתי שאלות - למה אני מכחישה את התשוקה שלי להתלבש? ואיך ניתן לנהל ככה זוגיות?
שאלות טובות.