סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה : מין ללא קונדום בן גברים

היצור היצרי שבי​(אחר)
לפני 4 שנים • 2 בנוב׳ 2019

שאלה : מין ללא קונדום בן גברים

אני חושש מלשכב פעם ראשונה עם גבר .
חושש ממחלות מין , אם זה היה בשליטתי אולי אף הייתי נמנה אבל מאחר שהתשוקה חזקה ממני אשאל.
העניין הוא זה שהוא לא מוכן לשים קונדום בתענה שהוא נקי מחודש שעבר ולוקח פראפ

1. אז השאלה שלי היא כזאת - אם שנינו נקים בוודאות גם אני וגם הוא, לא חולים בכלום, ובנוסף הוא לוקח פראפ מה הסיכונים שלי לחלות ?
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 2 בנוב׳ 2019
קח בחשבון כשפין נכנס לתוך סוף מערכת העיכול, אם נשארו שם שאריות צואה (ויכולות להישאר אפילו אם תעשה חוקן, כי לזה האיבר הזה מיועד) זה יכול לגרום לו לדלקות בשתן. אם חיידקי ה- E. Coli שנמצאים באופן טבעי במעי יכנסו לו לפתח השופכה, זה יגמר לא טוב.
אני לא הייתי סומכת על אקטיבי שמתעקש לא לשים קונדום על הסקס הראשון עם פרטנר שהוא בקושי מכיר. ומה אם *לך* יש מחלה כלשהי? ומה אם אתה לא תדע איך להקפיד על ההיגיינה של האזור כי כל הנושא חדש לך?
איך זה לא מלחיץ אותו? השאננות הזו לא מרמזת טובות. זה היה גורם לי לחשוב שבמקרה "הטוב" אין לו מושג מה הוא עושה, או שבמקרה הרע אין לו מה להפסיד ואולי הוא כבר חולה באיזה משהו. והסטטיסטיקה לרעתו אם הוא תמיד מתעקש לא לשים קונדום עם פרטנרים חדשים.
עדיף שתלך ביחד איתו להיבדק, שיהיו מולך את הבדיקות הכי עדכניות, לך תדע מה השתנה מהחודש שעבר. אין לך מושג עם מי הוא שכב לאחר שנבדק והאם במהלך הזמן הזה הפסיק להידבק. עד שלא ראית מסמכים עדכניים שבהם רשום שהוא נקי, אל תסתמך רק על המילה שלו.
בנוסף- תסמוך על תחושות הבטן שלך. אם אתה לא מרגיש ביטחון עם הפרטנר הנוכחי, עדיף שלא. במיוחד אם מדובר בפעם הראשונה. תמצא מישהו מכבד, שהולך בקצב שלך, שלא מתעקש על דברים שבפירוש מלחיצים אותך. זכותך לשכב עם מישהו רק עם קונדום, אפילו אם הוא הכי בריא ונקי בעולם. תמצא מישהו שמכבד את זה. אם הוא לא מוכן להקשיב לחששות שלך כבר בשלב הבסיסי, לפני שעוד נגע בך, איך אתה יודע שהוא יקשיב לך במהלך האקט? כי בפעם הראשונה זה יכול לכאוב, להלחיץ. ומה אם הוא לא יפסיק כי לטענתו "הוא יודע מה הוא עושה" למרות שאתה מתחנן בפניו? תבחר במישהו שגורם לך להרגיש ביטחון איתו, שיכבד את הסירוב שלך, שיהיה אמפתי לחששות שלך בכל מצב, במקום לראות בזה הזמנה לשכנע אותך לעשות משהו שאתה לא שלם איתו.
    התגובה האהובה בשרשור
היצור היצרי שבי​(אחר)
תודה על התגובה כתב מעל ומעבר למה שאני צריך כדי לשנות את דעתי, כן את ודאי צודקת. חיזק את החששות שלי . תודה .
מסמן מטרות​(שולט)
מסמן מטרות​(שולט) • 2 בנוב׳ 2019
מחזק את דעתה של הגברת מעלי ובנוסף קח בחשבון שאם מישהו משתמש ב PREP אז המנעות ממחלות זה *לא* הצד החזק שלו, רק מאיידס, וגם זה לא בטוח. אם מישהו מזכיר את הארבע אותיות האלו לידך, תברח בלי להשאיר עקבות.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לגבי prep, זה מגן באמת רק מHIV. מנגד, חשוב לציין שנטילה נכונה של prep מגינה *יותר טוב* מקונדום, אבל רק מסוג אחד של סכנה.
מין ללא קונדום הוא רעיון גרוע מאוד. זה מתאים רק בין פרטנרים קבועים, עדיף מונוגמיים, כשיש ביטחון ששניכם מביאים את כל המידע הרפואי לשולחן.
במה שכתבת יש משהו אחר שקופץ לי. תוכל להסביר מה כוונתך "הייתי נמנע, אבל התשוקה חזקה ממני"?
miz hyde{love69}
miz hyde{love69} • 2 בנוב׳ 2019
כדי לקבל prep צריך להיות ברמת סיכון מסויימת (מעל 3%). כלומר, הבן אדם מצהיר על עצמו שהוא מקיים יחסי מין באופן תדיר (עם כמה פרטנרים?) באופן לא מוגן.
לוקח כ-3 חודשים מרגע ההדבקה ועד שמקבלים תוצאה חיובית בבדיקת דם. Prep יעיל מאוד, בתנאי שמתמידים בטיפול מעל 4 כדורים בשבוע לפחות. וגם אז, זה אף פעם לא 100% (כ-95% במחקרים שאני נתקלתי בהם). מספיק שיורדים ל-3 כדורים בשבוע והיעילות יורדת לכ-60-70%.
האם אתה מוכן לקחת את הסיכון הזה?
שלא לדבר על זה ש-prep מגן מפני hiv בלבד. יש עוד מחלות מין שצריך להישמר מפניהן. ובקרב משתמשי prep יש עליה במחלות מין אחרות - דווקא בגלל שהם בוחרים לוותר על קונדום.
ובלי קשר, אם פרטנר לא מוכן להיות קשוב לך, האם אתה באמת רוצה להיות איתו?

סליחה מראש אם הנתונים שלי לא מדוייקים, הם מבוססים על מחקרים שקראתי שנעשו ברחבי העולם ולאו דווקא בישראל.
הארדקור​(אחר)
הארדקור​(אחר) • 2 בנוב׳ 2019
בלי שישתמע מדברי שאני מעודד יחסי מין כלשהם בלי קונדום
וסליחה על בורותי,
אבל מה ההבדל בין חדירה לכל השאר?
אם אני גומר לך בגרון ועושה לך רימינג,
לא נדבק בכלום?
שני אנשים ונילים מתים שיתנשקו בסוף הפגישה הראשונה,
לא יכולים לסכן אחד את השנייה?
בדיקת דם זוגית זה מושלם,
אבל מי אי פעם אמר למושא קינקיותו
"בוא נחכה 3 שבועות לתוצאות.."?
porcupine
porcupine • 2 בנוב׳ 2019
אני מסכים עם הארדקור לגבי זה שקונדום לא יגן מהכל, אבל הוא כן חומת מגן לhiv ואיידס, שזה מצב שאם חטפת אותו אז תשאר איתו לכל החיים.

הפרטנר המדובר מגן על הגוף שלו עם פרפ. עם מה אתה מגן על הגוף שלך?

אתה לא על פרפ. זו האחריות שלך להגן על עצמך. תתעקש על גומי אם אתה לא בטוח במאה אחוז שהצד השני נקי מhiv.
בסופו של דבר אם הוא לא יהיה נקי (אם הטעה אותך או אם בעצמו לא ידע) אז תכעס עליו בצדק, אבל להאשים במצב החדש שלך תוכל להאשים רק את עצמך.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת נוב' 02, 2019 8:47 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
בוורלי
בוורלי • 2 בנוב׳ 2019
מין מזדמן ללא קונדום הוא כמו רולטה רוסית.
למה לקחת סיכון?
אגב גם מין לא מזדמן בלי קונדום הוא רולטה רוסית. בגידות וכו'...
גבעות​(נשלט)
לפני 4 שנים • 3 בנוב׳ 2019
גבעות​(נשלט) • 3 בנוב׳ 2019
כאילו משום מקום ובתזמון מושלם, זו הפרסומת החדשה שנתקלתי בה פה אצלנו בכלוב:
https://www.livingwithhiv.co.il/undetectableequalsuntransmittable
"אנדיטקטבל זה הסקס הבטוח החדש"

נכנסתי לבדוק וגיליתי באותיות של קידוש לבנה:
"סקס בלי קונדום
עם נשא/ית אנדיטקטבל
הוא סקס בטוח"

ומה זה אנדיטקטבל? להדיוט שרפרף בדף זה נשמע כמו מונח שממציא קטגוריה חדשה של נשאי HIV שהם לא-באמת-נשאים כי בדיקת דם רגילה לא מצליחה _עדיין_ לזהות בוודאות את קיום הנגיף עד רף מסוים של התפשטות. מגדילה הכתבה להודיע שמרבית אוכלוסיית ישראל נכנסת לקטגוריה הזו. ממציאים בעיה ומוכרים לנו את הפתרון, ממש כמו ההליטוזיס.

הפרופיל של פותח הדיון נסגר, ואני נשאר עם עם דברי החכמה של המם מצעצוע של סיפור: לוביסטים. לוביסטים בכל מקום.
יכול להיות שזה גם סתם ניצנים של פרנויה-סכיזופרניה שקישרתי בין הפוסט לפרסומת, אבל אני אוהב לחשוב שהם אנדיטקטבל בעצמם.