ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מהי החוקיות?

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 4 שנים • 5 בנוב׳ 2019
jaysi כתב/ה:
ArchAngel כתב/ה:
בדס"מיים רבים, במיוחד האלו בתחילת דרכם, מנסים למצוא איזו חוקיות בעולם הבדס"מ שתתן להם הסבר "למה הם כאלו" בתקווה שזה מה שיעשה להם סדר בראש ויעזור להם לעכל את העולם החדש שהם חווים.
העניין הוא שאין הסבר אחיד. כל אחד מוצא את עצמו נדלק מתפקיד השולט או הנשלט מסיבה אחרת, אצל כל אחד המשיכה הזו התגבשה בגלל נסיבות אחרות, שאת חלקן אולי לא נגלה לעולם לא משנה כמה נחפור פנימה.
גם אין חוקיות מסוימת לגבי "מי יהיה נשלט או שולט", ואפשר לראות במידה שווה אנשים שמידת הדומיננטיות בחייהם האישיים באה בסתירה או בהשלמה לחיי המין שלהם. אין באמת קורלציה בין חיי היום-יום להעדפה הבדס"מית, ואנשים נוטים להמציא קורלציות ורציונליזציות סביבן בשביל להרגיש טוב יותר עם עצמם.
דעתי היא שאנשים מתעסקים יותר מדי ב"למה הם כאלו" בעודם מזניחים את המחשבה על "האיך"- על איך להתמודד/לממש בצורה הכי בריאה ומטיבה את הנתון הזה שקיים בתוכם. כשעצמי התחלתי לשאול את גם שאלת ה"איך" במקום להתקבע רק סביב שאלת ה"למה" הרגשתי הבדס"מ שלי הולך למקום טוב יותר.

אני חולק עליך, אין דבר שלא קרה כתוצאה מ, פשוט יש דפוסים שאנחנו לא מבינים. כל פעולה כל החלטה וכל תכונת אופי היא תלויה ברצף אירועים או נסיבות שקרו, בין אם לנו (תכונה נרכשת) ובין אם לאבותינו(תורשה).
אני לא חושב שלנטיות בדסמיות יש בסיס תורשתי לכן הסברה שלי היא שהן נרכשות.
ברור לי שכל אדם הגיע לשם כתוצאה מאירועים ונסיבות שונות אבל עם מבט מספיק חודר אני מאמין שאפשר למצוא מכנה משותף. בסוף כולנו בני אדם כולנו פועלים באותם דפוסים וכולנו שבויים באותה "מציאות".

ואין בפוסט הזה שום שבריר של חוסר קבלה עצמית, או ריזיקה כדי לגרום לעצמי להרגיש יותר טוב כמו שחלקכם טענתם ואף הוצע לי פה טיפול פסיכולוגי. הפוסט הזה מגיע נטו מרצון לדעת, מי מכם שאין לו את הרצון לדעת, לבי איתכם.

הבחירה שלך איך לפרש את מה שכותבים לך היא שלך.
טיפול פסיכולוגי הוא מקום לחקור את עצמך, ללמוד את עצמך. זה שאתה חושב שאם הצעתי לך לפנות לפסיכולוג כחלק מהמחקר האישי שלך על בדסמ משמעו שאני חושב שמשהו אצלך לא בסדר, זה לגמרי השלכה שלך.
גם הקביעה שאין השפעה גנטית היא חסרת כל בסיס.
ולבסוף, לגבי שרשרת הסיבתיות הזאת. לכל בנאדם בכלוב יש אוסף אחר של פטישים, הגדרות מגדריות, משיכה מינית ועוד ועוד גורמים. כל אלה עובדים יחד. אתה רוצה איכשהו לקבוע מה הופך את כל השולטים לשולטים, כשבעצם שולט א' בכלל לא דומה לשולט ב' ולכל אחד מהם רק תכונה משותפת אחת עם שולט ג'.
אחד אוהב להכאיב, שני אוהב להשפיל, שלישי נהנה מחינוך ורביעי רוצה לאלף כלב. מה הוא בדיוק המשותף? העובדה שהם נהנים להיות דומיננטיים? גם המון ונילים אוהבים להיות דומיננטיים. אתה בטוח שאתה יודע מה בדיוק אתה מחפש?
והאמירה בסוף סתם מתנשאת. אני רוצה לדעת המון דברים. הסיבה למה אני בדסמי היא לא אחד הדברים האלה. שארחם עליך בגלל שאותך זה כן?
Sm Art{☆Sm}

תיאוריה לעיונכם

Sm Art{☆Sm} • 5 בנוב׳ 2019
שלום וברכה ,ערב טוב ,גברות יקרות ,וגברים נכבדים .

בפתח דברי ,ברצוני לדחות על הסף את טיעוניהם .
של המגדירים עצמם תחת מגדר ,מישתרשים בו ,ומיתקבעים בו .
ההגדרה היא טעות .מיסודה ושורשה .
מפני שהיא ממדרת דפוס פעולה של אנשים תחת הגדרה לכדי קולקטיב הזה תחת האיבחון המשתרש לכדי ,נוסחה מקובעת כלפי אותם שחסו תחת צילה של ההגדרה המכילה.

השורש לכל הגדרה ,הוא פרוקסי... ,ארכאי,זלותי,יומרני,מכליל,ובעיקר,מכשיל.

הגדרה היא יכולה לייצג תקופת זמן במצבו הרוחני של האדם .
האדם כל חייו ,הוא בשלבי עליה,וירידה.
יש שהעליה ,היא לשם ירידה שתבוא .
ויש מהירידה,שהיא לצורך העליה שבוא תבוא ,לאחריה.

אין בחיי האדם עליה עקבית ומתמידה.
הדרך לעליה ,היא גם במסלולים שיש בהם ירידות תלולות ,ושבילים עקלקלים ,ב"נפתולי החיים"....

אדם המוצא עצמו תחת הגדרה .
ראוי לו לבדוק מול עצמו ,מה משמעות ההגדרה אשר הוא תחתיה ,ומה ההשלכות שלה ,על סדר פעולותיו ומחשבותיו,ומעשיו באותה עת וזמן .

על פי הערך הכתוב :הבגד עושה את האדם .
מצאנו שעל פי מלבושו של האדם ,כך מנהגיו והחלטותיו.

כנל",ההגדרה שהוא תחתיה ,באותה זמן ועת ,שהיא בחרה לנחות על ראשו .מבלי שיודע על מה ולמה .ובמה זכה ,או הפסיד ,בגין ההגדרה המכילה,שתוליך אותו אל מה שהיא נושאת בחובה .אל מול האנשים,שלא נקרו בדרכו ,סתם כך ,ולא בכדי .

מול הX יבוא ה S
ולא מול ה W בוא יבוא ה M .

בברכות השחר .ישנם 15 ברכות .
שהם בעצם 15 כפתורי הפעלה .לנפש ונשמח ורוח וגוף האדם .
כאשר הוא מברך ברוך שלא עשני עבד .
וברוך שלא עשני אשה .
וברוך שלא עשני גוי .
וזוקף כפופים .
ומחיר אסורים .
ומלביש ערומים .
ופוקח עיוורים .
והנותן לשכווי בינה להבחין בין יום ובין לילה.

זה לא סתם .
יש לזה סיבה ומשמעות .
לא לחינם יהודים אומרים זאת מגיל 3 ועד סוף חייהם .
זה כפתורי הפעלה לגוף האדם .

כאשר הוא לא מתפעל את המנגנון של החמש עשרה ברכות יומיות ,אילו .

אז שימשיך לחפש את עצמו .
למה הוא עבד .ולמה הוא אשה .ולמה הוא עיוור .ולמה הוא כפוף ,ולמי הוא אסיר.

ומי עושה קופה על התחת שלו .
כי הוא החליט ש "בירכות השחר ",זה דבר חסר משמעות .

מי שעושה קופה על התחת שלו .
כאשר השמיט מידיעתו את החשיבות שלהם .והקריטיות בדבר אם יאמר האדם אם לאו.
הוא יודע מה הוא מרוויח ,מכל ההפסדים שהאדם המפסיד ,מעביר חינם ,בעבור אותו הגורם המכשיל.
שהוא הוא
הוא הוא בעצמו ,הוא הגורם המגדיר את ה"מודע" ,וה"תת מודע ",באופן מעשי מי ימצא תחת הגדרה זו או אחר כ"מתוייג",ומה מצפה לו בהמשך ל תיוגו אשר מתנוסס לו על ראשו ,מבלי שהוא מבחין ומודע לכך שבעולם ה "מטריקס",כולם רואים .וכולם יודעים.

ע"ע בלינק המצורף.

http://halachayomit.co.il/he/default.aspx?HalachaID=347
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
jaysi כתב/ה:
אין דבר שלא קרה כתוצאה מ, פשוט יש דפוסים שאנחנו לא מבינים. כל פעולה כל החלטה וכל תכונת אופי היא תלויה ברצף אירועים או נסיבות שקרו, בין אם לנו (תכונה נרכשת) ובין אם לאבותינו(תורשה).
אני לא חושב שלנטיות בדסמיות יש בסיס תורשתי לכן הסברה שלי היא שהן נרכשות.

ברור לי שכל אדם הגיע לשם כתוצאה מאירועים ונסיבות שונות אבל עם מבט מספיק חודר אני מאמין שאפשר למצוא מכנה משותף. בסוף כולנו בני אדם כולנו פועלים באותם דפוסים וכולנו שבויים באותה "מציאות.

מבלי לסתור את דבריך או לגרוע מהם, אני חושבת שזה תלוי באיך שאתה מבין את המושג ״תכונות מולדות״. גורמים ביולוגיים, בשילה, וכישורים אחרים (אלה שהגיעו כדבריך בתורשה), לרוב ישפיעו גם על הדפוסים וגם על תכונות אופי, שיניבו ויעצבו בחירות וצרכים. רוב התכונות הפסיכולוגיות של האדם הן תוצר של פעולת גומלין מתמדת בין גרמים ביולוגיים והתורשתיים לבין כוחות סביבתיים ולכן לא ניתן לבודד אותם או להעריכם בנפרד, וכל תכונה תבחן כתוצר של תרומתם המשולבת.

על סמך מה שאמרתי ברישא ניתן להסיק שבני האדם לא פועלים באותם הדפוסים ושהעולם הסובייקטיבי של כל אחד מאתנו שונה. לכן כל אחד מאתנו יגיב באופן שונה לאותה הסיטואציה. כלומר, אדם דומיננטי אחד יבחר להיות שולט, אחר יבחר להיות נשלט, השלישי יהיה מתחלף והרביעי יהיה ״אחר״, כי אצל כל אחד מהם הבדסמ יתכתב עם צרכים אחרים.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 4 שנים • 11 בנוב׳ 2019
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 11 בנוב׳ 2019
האם חובבי וחובבות בלונדיניות, שדיים גדולים/קטנים, זין ענק/גמדי, נעלי עקב, דובי פרווה, טיפוס הרים ופרקור גם נדרשים להסברים מה הביא אותם הלום?
kareena​(נשלט)
לפני 4 שנים • 11 בנוב׳ 2019
kareena​(נשלט) • 11 בנוב׳ 2019
לדעתי זה משהו שעברנו בצעירותינו...
אולי לא כל אחד ואחת.
אך נראה לי שזה מאוד מכווין אותך ובונה אותך לכיון מסויים.
TradeMark​(שולט)
לפני 4 שנים • 12 בנוב׳ 2019
TradeMark​(שולט) • 12 בנוב׳ 2019
opiate כתב/ה:
whatever gets your dick hard is what you are

and nothing else matters

ברצינות? אני זה מה שמעמיד לי ת'זין ושום דבר אחר לא משנה? אני לא מוכן להקטין את עצמי למימדים האלה, אתה וכל אחד אחר מוזמנים לעשות את זה. וזו עוד התגובה האהובה בשרשור הזה... כל מי שעשה או עשתה לייק לתגובה הזאת צריכים לקבל sad face emoji ליד הניק שלהם לחודש (עשיתי צילום מסך ואני שולח לכלובי ולעו"ד שלי).

jaysi, אני רואה אנשים פה שמשווים דחפים יצרים וקווים משמעותיים באישיות של בנאדם להעדפה של אבוקדו או מלפפונים. אומרים לך, אל תחשוב עמוק. תחשוב פרקטי. אל תחשוב "למה" כי זה כבד מדי. לא תצליח כי אנחנו לא הצלחנו, אז אתה תצליח? פשוט תחשוב איך, תחשוב איך לממש, תחשוב איך לעשות או בתכלס פשוט אל תחשוב לעומק. תחשוב לרוחב.

אל תתייחס אליהם. להיות מודע, מודעות עצמית שבאה מתוך מחשבה וחקר פנימי, זו חובה של כל בנאדם. לחיות יש את הפריביליגיה לא לחשוב ולפעול רק על אינסטינקט, לנו יש את החובה להיות בני אדם ולא להפקיר את היכולת שלנו למודעות עצמי שמשפרת אותנו ואת כל מי שבא במגע איתנו, רק כי זה יהיה קשה מדי. כי לי נשמע, שכל מי שנותן לך עצות לא לחשוב, פשוט מתעצל לעשות את זה או פשוט שאין לו כלים רגשיים מפותחים מספיק כדי להבין את עצמו במקומות האלה שלפעמים לא הכי נוח להסתכל על המוטיבציות האמיתיות שלנו בלי לתת לעצמנו הנחות. אתה לא צריך להסתגר לתוך טיפול פסיכולוגי כדי להעלות נושא שמעניין רבים ואני מנחש שהפורום הזה קיים בדיוק בשביל שאלות כאלה. אם אתה תהיי אדם מודע ותיצר אינטרקציה עם אנשים מודעים אחרים אז גם המודעות הקולקטיבית תגדל ובא לציון גואל.
TradeMark​(שולט)
TradeMark​(שולט) • 12 בנוב׳ 2019
תוספת מרשימה מאוד, וחשובה מאוד.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
תראה, אפס התייחסות לנושא היה אצל שנינו. סתם לרדת על אחרים בלי להוסיף כלום, גם אצל שנינו. במובן הזה, תרומתנו זהה.
מה יותר מרשים? לעשות את זה במילה, או בשלושים ומשהו שורות?
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
מה יש לכם נגד פסיכולוגים? 🙃
ההמלצה לפנות לפסיכולוג כדי לחפור תחת פיקוח של איש מקצוע שיידע לצייר מפה מקצועיית ולבטל פניות לא נכונות, היא לא עונש ובטח שלא עלבון. לא רוצים, לא צריך. ההעדפה לעשות את זה מול חברי האתר מכובדת לא פחות, ואולי אף יותר מעניינת, לפחות עבור הצופים. וההשלמה עם הידיעה שכנראה לעולם לא נדע את המקור האמתי והעמוק של הזיקה שלנו לבדסמ או לאבוקדו, או לנשים עם שיער בהיר, או לגברים עם קעקוע, גם היא סוג של מודעות עצמית. האנשים האלה לא מבטלים את הזיקה, הם פשוט השלימו אתה, כמו שהם השלימו עם המגבלות של הידע והיכולת לדעת את הכל.
וטוב מאוד שבעולם הזה וגם באתר הזה יש מקום לכולם. 🌷🙈