שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מותם של הפורומים ועלייתם של הבלוגים - תיאוריות המעבר

תחת אש
לפני 4 שנים • 5 בנוב׳ 2019
תחת אש • 5 בנוב׳ 2019
הלייקים שנוספו גורמים לאנשים להרגיש מוכשרים וטוב עם עצמם וכתוצאה מכך להשקיע בבלוג.
פורום נועד למטרות שיח, דיון, היכרות וכל מיני שטויות אחרות שמפיגות שעמום ותסכול. את הסקרנות בתקופה ההיא סיפקו אנציקלופדיות ותוכניות עומק בערוצים לקוניים.

הבלוג הוא במה אישית. הפידבק על הכתוב או מה שלא שמים שם הוא אישי ומעודד תחרותיות.
אנשים תחרותיים שמים זין על מה שלא אישי ולכן אין טעם שישקיעו בפורום.

העולם תחרותי אנחנו תחרותיים, פלטפורמה אנונימית תמיד אפשר למחוק. מספיק ברור?
The Jack of Kink​(מתחלף){קולר אימונ}
לפני 4 שנים • 6 בנוב׳ 2019
אני חייב לציין שבתור אחד שרק הצטרף לכלוב אבל הרבה יותר פעיל בפטלייף עדיין לא הבנתי את הפואנטה של הבלוגים כאן ושל האתר הזה בכלל.

נחמד מידי פעם לקרוא סיפורים מעניינים, אבל פוסטים של מילה וחצי או כרכי שירה והייקו מבחינתי מיצו את עצמם מהר מאד.

נכון להיום, אני רואה את הכלוב בתור חלון הראווה של הקהילה, אבל לא הקהילה עצמה.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 6 בנוב׳ 2019
אני חושבת שהשינוי נובע בין היתר מכך שפעם היה רצון אמיתי לקהילתיות ושיתוף, כי התחושה היתה שמדובר במין שמצא כאן את בני מינו, ומעוניין להתאגד וללמוד את סודותיו של התחום האפל והמרתק הזה. היה נדמה שמדובר בנושא עמוק ומופלא החשוף רק ליודעי ח"נ.
היום אין קהילה, ואין רצון לקהילתיות, והרבה אף בזים לחלק גדול מהאנשים המאכלסים את האתר הזה. גם מהבדס"ם נקרעה אותה עטיפה של קסם ועומק, והכל הפך להיות ציני ומרודד. בסך הכל עניין של סקס עם ספאנקים, ליקוקי רגליים, ו"בואי תמצצי לאבא, זונה קטנה." מי רוצה להיות חלק מקהילה כזו?
מנגד, הבלוג נותן מענה לאקסהיביציוניזם ונרקיסיזם, והתעסקות בוטה במיניות, שאי אפשר לקבל במקומות אחרים כדוגמת פייסבוק, כי שם האדם חשוף וחושש לתדמיתו המהוגנת.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 6 בנוב׳ 2019
הסטטוס שציינת הוא משקף את הפרצוף האמיתי של האנשים .

אנשים שכותבים בפורום הם אנשים של לתת ,להעניק,ולחלוק,ולעזור לכלל הציבור .

הם בגדר : "שליחי ציבור ".

אילו של הבלוג ,הם אנשים שעושים בעבור עצמם .
זה אקטיביזם מסוג שונה .
הם מסוחררים מצפיות ,ולייקים.

הם בגדר: "חזן", המסלסל בקולו .

ש'ץ,וחזן שניהם עושים את אותה העבודה.
שניהם נזקקים למעט יחס .
אז נותנים להם לעבור לפני הבמה ,או כמנהג אשכנז לעבור מול העמוד .

כתוב באחד המקומות .שכל ש"ץ ,הוא שוטה .
וגם כתוב שהוא המובחר שבחבורה .

כל מי שכותב ,במוקדם או במאוחר ,הוא מושך לכיוונו "אש".

הפורום והבלוגים ,חד המה .
כותבי הבלוגים ,מושפעים מהקריאה בפורום .וכן להיפך ..

האחד הוא "חיל האויר" והשני,הוא ,"חיל הים".

עיתוי והומור,הם "שם המשחק"..
מי שאין לו ,ינשור ,וינדוף כעלה ברוח .

כתיבה דומה למכונת ירייה,צריך לדעת לכוון שלא תפגע בבני האדם .
בצורה ישירה .
אלא ,שבמקום לפגוע בהם ,תסעיר להם את הדמיון ,ותמוסס את עצבונם ושממונם ,באשר הם כולם .

זה גם דרך להעברת מסרים .לאנשים בעלי תחומי עניין זהים .
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 6 בנוב׳ 2019
סתם שאלה, נגיד ויכולתם להפוך את העולם לכזה שרק תרצו, הייתם מעדיפים שהמצב ישאר ככה או שתהיה יותר פעילות בפורום ופחות בבלוגים?
אני שואל כי אני מאמין שהמצב פה באתר הוא לא גזירה משמיים, אלה השתלשלות מסוימת של אירועים. או שפשוט אתם אוהבים את האתר ככה כמו שהוא.
sympathetic eyes
sympathetic eyes • 6 בנוב׳ 2019
אני הייתי מעדיפה פורומים יותר פעילים והרבה פחות בלוגים אבל ברור שאי אפשר למנוע מאנשים לכתוב בבלוג.
חוץ מזה, בהמשך למה שנאמר כאן - בעבר התייחסו לאתר כאל אתר בדסמ שאפשר גם להכיר בו. בשנים האחרונות נדמה שהרוב מתייחסים אליו כאל אתר הכרויות בלבד אז "דיוני קהילה" באמת לא מעניינים והדרך הטובה ביותר להציג את עצמינו זה דרך הבלוג.

אמת

בכוח המוח כתב/ה:
אני חושבת שהשינוי נובע בין היתר מכך שפעם היה רצון אמיתי לקהילתיות ושיתוף, כי התחושה היתה שמדובר במין שמצא כאן את בני מינו, ומעוניין להתאגד וללמוד את סודותיו של התחום האפל והמרתק הזה. היה נדמה שמדובר בנושא עמוק ומופלא החשוף רק ליודעי ח"נ.
היום אין קהילה, ואין רצון לקהילתיות, והרבה אף בזים לחלק גדול מהאנשים המאכלסים את האתר הזה. גם מהבדס"ם נקרעה אותה עטיפה של קסם ועומק, והכל הפך להיות ציני ומרודד. בסך הכל עניין של סקס עם ספאנקים, ליקוקי רגליים, ו"בואי תמצצי לאבא, זונה קטנה." מי רוצה להיות חלק מקהילה כזו?
מנגד, הבלוג נותן מענה לאקסהיביציוניזם ונרקיסיזם, והתעסקות בוטה במיניות, שאי אפשר לקבל במקומות אחרים כדוגמת פייסבוק, כי שם האדם חשוף וחושש לתדמיתו המהוגנת.

הגזירה היא גזירה של מבנה האתר

שנאוצר כתב/ה:
סתם שאלה, נגיד ויכולתם להפוך את העולם לכזה שרק תרצו, הייתם מעדיפים שהמצב ישאר ככה או שתהיה יותר פעילות בפורום ופחות בבלוגים?
אני שואל כי אני מאמין שהמצב פה באתר הוא לא גזירה משמיים, אלה השתלשלות מסוימת של אירועים. או שפשוט אתם אוהבים את האתר ככה כמו שהוא.

מבנה האתר הוא כזה שאולי מונע אינטראקציה שבונה או מתחזקת קהילה. אם הדרך היחידה להציג את עצמך היא דרך הבלוגים אז המבנה לא התקדם והתעדכן עם השנים.

בפטלייף הקהילה צומחת דרך קבוצות, אירועים תחומי עניין קינק משותפים אז השלד הבסיסי קיים ואותו ממלאים קינקסטרים נפלאים.
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
אנשים התייחסו לפורומים כמקום בעייתי כי הם לא ידעו להתמודד עם דעות שונות. בכל פעם שמישהו הביע דעה וצדדו בו, קמה קול צעקה כנגד ה"קליקות", שחטאן היה שאנשים נאלצו לקרוא דעות שלא מצאו חן בעיניהם.

הבלוגים פתרו את הבעיה. אפשר לחסום את כל מי שלא מסכים איתך וחושב שאתה ודעותיך הם האמת שאין בלתה. ומי בכלל מבקר בבלוגים של מי שחושב אחרת?