לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם גבר מתאים לעבוד בפדיקור ?

גראם
לפני 4 שנים • 16 בנוב׳ 2019

האם גבר מתאים לעבוד בפדיקור ?

גראם • 16 בנוב׳ 2019
לפני 3 שנים נכנסתי למכון יופי ברחוב קינג גו'רג בתל אביב ( לא רחוק מפינת דיזינגוף ) , ושאלתי את מנהלת העבודה שם אם יש לי סיכוי למצוא עבודה בפדיקור לאחר קורס . היא ענתה לי שזה מאד תלוי באיך שאני נראה , ואיך האנטגרציה שלי עם נשים בזמן העבודה . בגדול , אם יש לי תעודה של משרד העבודה , היא תשמח לקבל אותי , אבל הדגישה לי ששנה ראשונה השכר יהיה מאד נמוך ( שכר מינימום ). אכן נרשמתי לקורס ברח דיזינגוף , שילמתי , קיבלתי כלי עבודה , עשיתי שיעור אחד , ואז ...... מצאתי עבודה לגמרי אחרת . עכשיו שוב בא לי ללכת לקורס . מה דעתכם ?
ronni​(נשלט)
ronni​(נשלט) • 16 בנוב׳ 2019
תעשה מה שטוב לך , אם תהיה טוב בזה אין שום סיבה שנשים לא יבואו אליך כמו שנשים הולכות לספר וגינקולוג ממין גבר אין שום סיבה שלא תצליח בתור פידיקוריסט,
תעשה הסכם עם עצמך (לי יש הסכם חתום עם עצמי) ! שאתה בעבודה אתה נטו בעבודה ולא עושה חיבור בין היצרים שלך לבין העבודה שלך !
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 16 בנוב׳ 2019
זו סיבה גרועה מאוד, להיות פדיקוריסט כי אתה נמשך לכפות רגליים. גם כי זה יכול להיות סוג של ניצול מיני, אבל בעיקר כי תגלה שהפנטזיה לא דומה בכלל למציאות, שיש יותר כפות רגליים דוחות ממושכות, ושלא מעט גברים משתמשים בשירותי פדיקור. מצד שני, להתעסק בקילוף עור יבש, בגזיזת ציפורניים ובכל מיני סוגי פטריות על העור ועל הציפורניים, אולי יגמול אותך מהפטיש שלך לכפות רגליים, מי יודע.
    התגובה האהובה בשרשור
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 16 בנוב׳ 2019
עם יד על הלב, מה אתה מחפש פה? קריירה? או שאתה מתעניין בעבודה הזו מסיבות פטישיסטיות?
גברים כן יכולים לעבוד בתעשיית היופי, כולל בלעשות פדיקור, אבל בהנחה והם אוהבים את המקצוע ולא פשוט משתוקקים לקבל גישה לכפות רגליים של בחורות בקלות.

אם המטרה שלך היא לממש את הפטיש שלך לכפות רגליים (שאתה מאוד מדגיש בפרופיל שיש לך), אתה לא באמת תהיה מוקף רק בכפות רגליים סקסיות כל הזמן כמו בעלילה של סרט פורנו פטישיסטי.
אתה תצטרך לתת עבודה מקצועית שמתמקדת בעיקר בציפורניים ויכולה לכלול הרבה מחלות עור, יהיה לך אסור לסרב ללקוחות שלא בטעם שלך, יהיה לך אסור להתעכב על להביט או לגעת בכף הרגל בכל מיני דרכים שמדליקות אותך או שיתלוננו עליך ויפטרו אותך. גם אם סתם יעמוד לך במהלך העבודה יש נשים שימצאו את זה מאוד מטריד. אתה יכול להסתבך מאוד בקלות, לפגוע ולהיפגע, במצב שבו אתה כמו חתול שמתעקש לשמור על השמנת שהוא כה משתוקק אליה.

דעתי היא שלא הוגן לנסות לממש פטישים דרך משהו שאתה מציג כשירות מקצועי. זה לא הוגן לקבל גישה לרגליים של נשים שלא מודעות שהן בלי ידיעתן לוקחות חלק בפטיש שיש לך.
הנשים שתבוא איתן במגע, מבחינתן הסכימו לקבל פדיקור נטרלי, והן היו מרגישות חוסר נוחות עד כדי תחושה של בגידה באמון, אם היה נודע להן שפטישיסט התעסק להן בכפות הרגליים ושאב מכך הנאה מינית מבלי שנתנו לכך הסכמה מפורשת.

אם תחום הפדיקור לא מעניין אותך מצידו הקוסמטי, עדיף לך לא לעשות את הקורס. תחסוך זמן, כסף ובעיקר הרבה אי-נעימות.
גראם
גראם • 16 בנוב׳ 2019
לא ניתן להתקבל לקורס ללא ראיון . בראיון נשאלתי מדוע בחרתי ללמוד פדיקור , ועניתי שאני מאד אוהב כפות רגליים של נשים , והמראיינת הפתיעה אותי ואמרה לי שגם היא מאד נמשכת לכפות רגליים של נשים ( היא לסבית ). יתרה מזאת ... מישהי שבאה גם לראיון , נפסלה על ידי המראיינת בגלל חוסר התאמה .
בסופו של דבר התחלתי את הקורס ועזבתי בגלל שמצאתי עבודה טובה . לגבי מה שרשמה מישהי בתגובה ( הטרדה מינית ) זה קישקוש . בפדיקור הטיפול הוא בשורה של 7-8 מטופלות לפחות . איזה הטרדה יכולה להיות ? שטויות ... באמת שטויות . אגב ... עשיתי כבר כמה פעמים פדיקור לשכנה נשואה בכניסה שלי בבניין , והיא הייתה מאושרת . גם הפכנו לשכנים טובים , וגם הטיפולים היו בחינם .
בלוסום​(לא בעסק)

למה אתה שואל

בלוסום​(לא בעסק) • 16 בנוב׳ 2019
אם כשעונים לך תשובות שלא עולות בקנה אחד עם הפנטזיות שלך, אתה פשוט מתעלם?
לעניין שאלתך - הסיכון שתגלוש לפוט פטיש כל כך גבוה שזה לא לעניין לעסוק בזה.
אבל מכיוון שאתה מתעקש לא להקשיב, חבל על המאמץ.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
גראם כתב/ה:
לא ניתן להתקבל לקורס ללא ראיון . בראיון נשאלתי מדוע בחרתי ללמוד פדיקור , ועניתי שאני מאד אוהב כפות רגליים של נשים , והמראיינת הפתיעה אותי ואמרה לי שגם היא מאד נמשכת לכפות רגליים של נשים ( היא לסבית ). יתרה מזאת ... מישהי שבאה גם לראיון , נפסלה על ידי המראיינת בגלל חוסר התאמה .
בסופו של דבר התחלתי את הקורס ועזבתי בגלל שמצאתי עבודה טובה . לגבי מה שרשמה מישהי בתגובה ( הטרדה מינית ) זה קישקוש . בפדיקור הטיפול הוא בשורה של 7-8 מטופלות לפחות . איזה הטרדה יכולה להיות ? שטויות ... באמת שטויות . אגב ... עשיתי כבר כמה פעמים פדיקור לשכנה נשואה בכניסה שלי בבניין , והיא הייתה מאושרת . גם הפכנו לשכנים טובים , וגם הטיפולים היו בחינם .

נושא ההטרדה המינית עלה בהקשר של מקצועיות. רופא שיביע משיכה אל פציינט/ית בזמן בדיקה, אם במבט, אם בתנועה ואם בזקפה, אינו כשיר לעסוק במקצוע. ולכן אדם שבוחר ללמוד רפואה רק כי הוא נמשך לגופן של נשים, עדיף שיבחר במקצוע אחר, כי במהלך הפרקטיקה הוא קרוב לוודאי יסגיר את כוונותיו. מה עוד שאני מצפה ממי שבוחר במקצוע שיש בו אחריות והשפעה קריטית על חיו של אחר לבחור במקצוע בו בחר מסיבות יותר נעלות ופחות תועלתניות מסתם חרמנות.

למען הסר ספק, אני לא משליכה עליך את הנאמר ומאמינה שגם בכוח המוח לא כיוונה את דבריה אליך ספציפית. אבל כאשר אדם, שמכריז על עצמו שיש לו פטיש רגליים, בוחר לעסוק במקצוע שמערב כפות רגליים, לא מפתיע שהבחירה המקצועית שלו מעוררת שאלות ואף הרמת גבה.

לדעתי אין מניעה אובייקטיבית מגבר להיות פדיקוריסט, או מעסה, או קוסמטיקאי. סובייקטיבית אני מרגישה הרבה יותר בנוח לבצע טיפולים אינטימיים לא הכרחיים אצל נשים.
אביב נעורים
אביב נעורים • 16 בנוב׳ 2019
כנראה שרק לי זה נראה הטרלה .
מל(ק)ה​(שולטת)
לפני 4 שנים • 17 בנוב׳ 2019
מל(ק)ה​(שולטת) • 17 בנוב׳ 2019
אוהב בחורות שהולכות עם כפות רגליים חשופות כמעט כל השנה . לא מגפיים ולא נעלי ספורט . רק עם נעלי עץ או גומי שטוחות !!
ו - נשלט.

פה חשדתי.
סאב לסבית​(נשלטת)
לפני 4 שנים • 17 בנוב׳ 2019
סאב לסבית​(נשלטת) • 17 בנוב׳ 2019
לי נדלקה נורה כשצויין הרחוב. בדיזינגוף, שנקין.
פירוט יתר ברמה של רחוב נשמע מאוד מאוד אמין.

הבנתי שמדובר במישהו מהולנד. ליתר דיוק אח של נילס הולגרסון. הכל טמון בקבקבים ההולנדים. שכידוע עשויים מעץ(:

ודעתי באופן כללי, לא הייתי רוצה שגנקולוג חרמן או פטישיסט ירוויח הנאה מלטפל בי.
לא משנה באיזה תחום. אבל לצערי יש אותם גם