שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם גבר מתאים לעבוד בפדיקור ?

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 4 שנים • 18 בנוב׳ 2019
קודם כל, אנחנו מדברים על אדם שעוד לא בחר מקצוע. כלומר, לא על גניקולוג שהלך לאונן, אלא על בחור צעיר שמחליט ללמוד רפואה במטרה לראות כוס בעוד שבע שנים. הוא בוחר את המקצוע בשביל הכוס.
שנית, אף אחד לא אמר להעניש אף אחד. אבל, אם אתה מערב משטרת מחשבות (שאף אחד חוץ ממך לא הציע), האם זה לא מעיד על כך שאתה חושב שהיה כאן פשע מחשבה? נראה לי שאתה, למעשה, מודה שזו מחשבה לא מוסרית.
ולבסוף - הגניקולוג שלך הסתכל על יופיו של כוס. כלומר, הוא בחן את המטופלת כאובייקט מיני. אף אחד לא ייקח לו שום רישיון, בעיקר כי אף אחד לא ידע. השאלה היא לא אם הוא פושע. השאלה היא, אם נעבור בין המטופלות ונגיד להן שהוא בוחן להן את הגוף כאובייקט מיני, ואם אהב - מאונן. כמה מטופלות ימשיכו לבוא אליו? הנשים פה טוענות שהן היו מפסיקות ללכת. מכאן, הן אומרות שזה לא לגיטימי
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 18 בנוב׳ 2019
אדם שיש לו סטיה מינית ,לא טורח לעסוק בטוהר הנקיון המחשבתי שלו .
המחיר בשוק לפוט פטיש נע כיום בין 150$ לשעת בהייה ליטוף ומגע עם פוט,ויכול להאמיר למאות רובלים,ואלפי קרונות צ'כיות ,תלוי מי בעלת הפוט .
האם היא מוסקבאית ,יקטרינבורגית,סנט פטרבורגית,או פראגיסטית,מוראבית,או ,ברנואיסטית,או אוסטרבאית,..

למקום הגיאוגרפי של בעלת הפוט יש פרמטרים משתנים בתמחור של הפוט שלה אל מול בעל הפטיש .

כמובן שהמחיר של בעלת הפוט מאוטרוקביצה יהיה זול יותר מבעלת פוט מוסקבאית או ניו יורקית .
כנל תמחור שונה בין בעלת פוט מניו קאסל או מברייטון לעומת בעלת פוט ממרכז מנצ'סטר או בסנטר לונדון הייד פארק ...

כל מלכת סדו .תדגיש ותציין שעיקר התעשיה והביקור הוא סובב סביב הפוט .
לא האס .לא הציץ.לא הפוסי.לא קאקען.ולא פיסען.ולא הבוש.
הרוב רוצים פוט .
מי שלא בענייני פוט .לא ידע זאת .ולא יבין זאת לעולם.
גם גברים נמשכים לכפות הרגליים של גברים .
יש תעשיה רצינית שמסוגלת מליארדים בענייני פוט .
אם תחבר את כל התעשיה הגלובלית של חובבי הפוט בעולם .הממצא המפתיע הוא שזה תעשיה שבה יש את רוב הביקוש .
כך עולה מסקר שערכתי בנושא אצל נשות התעשיה הבדסמית הגלובלית .
הפוט הוא היהלום שבאתר.
פה אדם מנסה לבצע "מחטף",אדם לא ינסה לשלוט ומחשבותיו הם העונג המיני שלו .
כל ההבדל הוא. שנשים שם לא באו לעשות גשעפטען על כפות רגליהם. והפעם הם ישלמו לו על הגשעפטיין שהוא יעשה על כפות רגליהם.
האם צריך לפרסם בחוצות תל אביב את תמונתו תחת הכותר WANTED.?

לא יודע לענות על כך .
אבל ברור מעבר לכל ספק .
שהוא דופק את המערכת הכלכלית הגלובלית של עסקי הפוט פטיש .בעצם המעשה והרעיון שהבזיק במוחו .
לשלב סטיה מינית בשפע , יחד עם פרנסה בשפע .

לדעתי שום צבא שיש בעולם לא יצליח לבלום אותו מהמשימה שעומדת לנגד עיניו .לנקום בכול בנות המין הנשי .באשר הם .

בואו ותציע לעבד סוטה ביזארי. האם הוא מעדיף לדור בשרותי הנשים ,או לקבל שק מלא מיליוני דולארים ?
ותראו מה יענה ....

בואו ותציעו לחובב ספנקינג.. להיות מנהל בית ספר לבנות "סנט אנדרוס",בסקוטלנד .
כל היום אתה מרים חצאיות .מפשיל תחתונים של נערות..
בנות 9/16
ותצליף בישבניהן עד שיאדימו. לשם חינוך מסורתי סקוטי דתי נוצרי .
או קח שק מלא מיליוני פאונדים ולפרוש.

ותראו מה הוא יענה ....

אני יכול ולהמשיך בלי סוף .
להתעמת אל מול השאלה הזאת .
מה יותר שווה לאדם .
האם הגשמת הסטייה שלו לנצח וכמה שהוא רוצה .
או שק מלא כסף ואי בודד פרטי משלך .
ולפרוש מהסטייה....

את התשובה אני יודע מראש.
בעולמו של הסוטה הממוצע אין קיים המושג מטרה קידוש או אמצעי .
בעולמו של הסוטה יש מושג אחד בלבד.
"שלא יגמר לעולם".
בוורלי
בוורלי • 18 בנוב׳ 2019
מעבר לעובדה שמדובר בחוסר אתיקה מקצועית, אם אני רק ארגיש שבעל מקצוע שאני מגיעה אליו ומשלמת לו כסף על טיפול מרמז על משהו מיני לכיווני הוא יעוף על טיל ויקבל תלונה במהירות האור.
אז אם אין לך מוסר ואתה הולך לעבוד במקצוע כדי לספק את הפטישים שלך, לפחות תדע שאתה עושה עבירה שיכולה לסדר לך יופי של רזומה.
בהצלחה.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 18 בנוב׳ 2019
אני קוראת את מה שכותבים כאן גברים ונדהמת. נדהמת בעיקר מזה שלגיטימי לעשות שימוש בגוף של אישה למטרות מיניות, ללא רצונה, במסווה של טיפול. לגיטימי ולא מבייש אפילו, להגיד את זה, ולהציע למישהו ״ללכת עם הלב״. בסוף מסתבר שחלק מהגברים מחזיקים את הלב שלהם בתחתונים.

לפני די הרבה שנים התחלתי טיפול פסיכולוגי בתקופה קשה שעברתי. הפסיכולוג הציע לי לעבור טיפול שכולל היפנוזה. טיפול של ארבעה מפגשים שבסופם אפשר להציף מצבים רגשיים בלה בלה. שילמתי על ארבעת המפגשים מראש, והתחלתי בטיפול הראשון. בטיפול הזה הוא נגע בי. ממש ליטף אותי כשהוא מדמה מים זורמים על הגוף, באיזורים נרחבים בגוף, ובכל פעם הוא אזר אומץ יותר ויותר. הרגשתי מאוד לא נוח, אבל משום מה לא עצרתי את זה, וקשה מאוד לומר שאני לא אדם אסרטיבי שעומד על שלו. אחרי הטיפול הלכתי הביתה ולא חזרתי אליו, גם לא כדי לקבל החזר על התשלום ששילמתי, עד כדי כך לא רציתי אינטראקציה איתו. שנים אחר כך לא סלחתי לעצמי שלא הגבתי שם. כשמטפל חוצה גבול ומתייחס למטופלת כאובייקט מיני, היא מרגישה ויודעת את זה, וברוב הפעמים זה לא נעים לה. זה לא לגיטימי לנהוג באופן הזה, גם אם לא ניתן להוכיח את זה או להעניש על זה. זה פשוט לא לגיטימי להתנהג ככה לבן אדם.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
המטפל שלך כתב/ה:
מציע שתקראי שוב את דבריי לעומקם אולי תביני.
מאד נוח להביא לצורך הדיון את דוגמת הפדופיל, איך הגענו מפוט פטישיסט לפדופיל השם יודע.
אז אתעקש שוב על דוגמת הגניקולוג, אם הגניקולוג החליט בסוף יום העבודה שלו לאונן בבית שלו בשקט שלו על איזה כוס נשי יפה של אישה שהגיעה לקליניקה שלו אותו יום מה בדיוק הבעיה בזה?
להקים גם משטרת מחשבות ולעצור אנשים על מה עובר בראשם?
כל עוד האיש מקצועי מספק שרותי מקצועי ומחשבותיו אינן מפריעות לעבודתו ואם הן תורמות לעבודתו ביתר שאת והופכות אותו ליותר טוב אז זה מצויין לכולם.

לכן בשורה התחתונה בעיניי אין שום בעיה שהוא אוהב פוט פטיש ומצד שני יעסוק בפדיקור ובלבד שיידע לעשות הפרדות

כלומר, אם פדופיל בוחר להיות פסיכולוג קליני של ילדים כי המצאות במחיצת ילדים מספקת לו חומרי אוננות בלילה וזקפה יציבה בבוקר, זה לא בסדר וזאת לא דוגמא טובה. אבל גניקולוג או פדיקוריסט שבחרו במקצוע כי המצאות במחיצת כפות רגליים של נשים או איברים אינטימיים שלהן מספקת להם חומרי אוננות בלילה וזקפה יציבה בבוקר זה בסדר. כלומר, נשים הן מה? הן אובייקט מיני ולכן אתיקה מקצועית כולל רפואית אינה חלה על מי שבא אתן במגע?
באמת תודה שהסברת. עכשיו הכל ברור.
ואם אין עם זה שום בעיה, אז אנא תהיו הוגנים, אתה והאיש היקר שלך, ותרשמו בכרטיס הביקור שלכם שבחרתם במקצועות שלכם אך ורק כי זה מעמיד לכם, ותאפשרו לנו לבחור אם אנחנו מעוניינות במקצועיות שלכם או לא.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 18 בנוב׳ 2019
רבותי אנחנו פה מדברים על נושאים גשמיים,שערכם לא יסולה בפז.
אי אפשר להתווכח עם חובבת יהלומים על מחירו של יהלום בטרם תרכוש אותו .
כנל "על סמל של מותג .
כנל", על דבר מאכל אותו משתוקקת לאכול .

תעשיית השוד של הנפשות בעולם .
זה טכנולוגיה ,גסטרונומיה,מלונאות,נדל"ן,מותגים,וכ'ו.

יש קהל ויש ציבור .שמעניין אותו דברים אחרים .
כגון כוס ,פיטמה,חור טוסיק,ומה יש שם ,ומה אין שם.
לחקור לבקר לסיקור למשש לגעת להריח לטעום .

זה תעשיה לגיטימית לחלוטין כמו שאדם סוקר מותג או מוצר טכנולוגי .

ברוכים הבאים לתעשיית הבשר האנושי ,לתעשיית הפטיש ,לתעשיית הבדסמ .
אל האימפריה השולטת בעולם -גוף האישה .

אין שום כוח בעולם שיוכל לעמוד כנגד אישה .
אין שום כוח בעולם שינצח את גוף האישה .
עע",קלינטון ,שמשון,קצב,אולמרט,רמון,יו גרנט,סיסרא,
שלמה המלך,דוד,וכ'ו,וכ'ו

בכדי להוריד גבר .כל מה שצריך זה אשה .
מי שזה לא יהיה .רק אישה תוריד אותו .

התעשיה הכי עשירה בעולם זה גוף האישה. למין כף הרגל וכלה בשער ראשה .
כל הכסף שבעולם מגיע אל הנשים בסופו של דבר.
גם אם הגבר יהיה העשיר בעולם .בשביל הפוט שלה .הוא יעביר לה את כל הונו .ברגע של פיתוי שהיא תפעיל עליו בקסמי עיניה הרואים אל תוך עיניו של הגבר העשיר בעולם.

כאשר אדם קורא תיגר על העליונות הפיננסית הנשית בעולם .אפילו דקה של נחת לא תהיה לו .
הבוסית של המערכת תלחוש לכול אוזן ותודעה של פמיניסטית פלסטינאית שתבוא לעצב את כף רגליה בסלון אל מאליק זורז זה שמשייף את הרגליים .הוא עבד שמתקשה מפוט פטיש . היא תגלה לנשים .מה עובר במחשבתך עת אתה עובד שם....!!!

שאילו כן מה יש לו לנטוש את תחומיהם שמהם גברים מתפרנסים .?

כל גברת שיוצאת מבדיקה גניקולוגית אצל גניקולוג .
יושבת על הספסל ,לראות מי נכנסה אחריה .
למה ?
למה היא יושבת שם ,ולא הולכת מייד .
כי היא רוצה לראות מי זאת שנכנסה אחריה אל גניקולוג !
ואז כשהיא רואה זקנה בלה שנכנסת אחריה אליו .
היא קמה מאושרת ואומרת טוב מאוד .בן זונה .עכשיו אני שמחה .שנכנסה לו זקנה אחרי .

זה ילמד את הבן זונה ברשיון לבחור לו להבא "מקצוע מהוגן".

אותו בחור שחושב שיעשה חיים בקינג זורז George.
יש דבר אחד שהוא לא לקח בחשבון .
את "המעסיקה ",שלו .היא תפנה לטיפולו המסור נשים שחצו את ה 60.בלבד!!

כי זה מה שהמנטורית הרוחנית של כל תעשיית ה femdom האוניברסלית תלוש על אוזנה של המעסיקה .שלו .

הוא יכול לעבוד רק על עצמו .כאשר הוא בא לשדוד את כספן של בנות לילית ,נעמה ,ואיגרות בת מחלת ,בנות הלוויה והפמליה של סמאל לוציפר .

לכל תחת יש מספר קטלוג .
לכל פות יש רשיון והוראות יצרן .
וכנל"לכל ציץ,וכנ"ל לכול פוט .

הכול עולה כסף .
בעולם של הפנטזיה .
גם אם לא תשלם היום .תשלם מחר .ואם לא תשלם בצעירותך ,תשלם בזקנותך .וגם אם תשנה את מינך .
וגם אם תשנה את הגדרתך המינית .
גם לוציפר בסופו של יום עסקים .מעביר את הקוד של הכספת על כל תכולת הפדיון היומי לאשתו לילית .

הדרך היחידה שלך לצאת מהמלכודת זה או לעבוד שם בחינם .
או לפתוח סלון פרטי משלך ולתת שרות חינם לכל הנשים שעוברות בקינג זורז זורז עם ז לא עם גימל

כי אתה הולך לאכול זין .מותק שלי ...
כל מי שמתעסק עם נשים אוכל זין במוקדם או במאוחר .
זמן אמיתי או מלאכותי .אבל הוא יאכל זין.
בקינג זורז .יש לך דאבל זין .כל הרחוב הזה הוא זמן כפול זין .
והמלך.King הוא לא מלך הוא מלכה Queen
גראם
גראם • 18 בנוב׳ 2019
שפתחתי את הפוסט , ציפיתי לתגובות מאד מחמיאות , אבל לצערי התגובות כאן מאד מעליבות ופוגעות . אני לא סוטה מין !! לא מתכנן לפגוע בנשים !! ולא מתכנן לנצל נשים !! כול מה שרשמו כאן זה קישקוש . אני בסך הכל מוציא תעודה מקצועית , כאשר הסיכוי שיקבלו אותי לעבודה במקום ציבורי שואף כמעט ל-0 .
במקום בייתי פרטי יש לי סיכוי למצוא , כי יש לי ידידה שמוכנה להעסיק אותי . להבדיל ממכם , היא מכירה אותי , יודעת שאני אדם טוב , ולא מודאגת בכלל .
חבל שאנשים לא חושבים פעמיים לפני שהם בוחרים לפגוע בשמי הטוב . ממש חבל
גראם
גראם • 18 בנוב׳ 2019
רק להדגיש ... בפדיקור עובדים עם כפפות לידיים , ועם פד על האף והפה . אין כלל מגע במטופלת , אלא דרך כפפה ליד . הלקוחות בדרך כלל הם קבועות , והם יודעות מראש אפילו מי יטפל בהם . לא יהיה עדין ומנומס ? אאבד את מקום העבודה . קל ופשוט .
גראם
גראם • 18 בנוב׳ 2019
אני נזכר בסיפור דומה ..... החלטתי לנסוע לעיר שנקראת "מריאופול" ( עיר בדרום מזרח אוקראינה שבו סבי ז"ל נולד ) . אמרו לי אנשים , שלא אצליח להגיע לשם , ואפילו יש שם מלחמה בין רוסיה לאוקראינה . הסיכוי שאחזור משם שואף ל-0 . בסופו של דבר הגעתי לעיר הגדולה הזאת , הסתדרתי שם יפה , וחזרתי לארץ בריא ושלם . מכאן יש אימרה יפה שאומרת ..... "תתיעץ עם אנשים , אבל תחליט לבד" .
גראם
גראם • 18 בנוב׳ 2019
כדי להגיע לעיר הזאת מריאופול , הייתי צריך לטוס לאודסה , משם להחליף מטוס לעיר שנקראת זפרוזיה , משם הייתי צריך לקחת רכבת למריאופול ( נסיעה של 7 שעות בלילה ) ומשם לחפש מלון . נכון .... לא היה קל . אבל זאת הייתה חוויה מיוחדת שתישאר איתי עוד הרבה מאד שנים . יתרה מזאת .... אני אפילו מתכוון לחזור לשם שוב ( המחירים שם הזויים ). נסיעה במונית שרות עולה 30 אגורות . פחית קולה חצי שקל . ארוחה במסעדה בשרית עולה 4 שקל . בית מלון עלה לי 35 שקל ליום . חליפה עלתה לי 20 שקל . משו הזוי המחירים שם .