בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חניקות בזמן סקס

hotcorer​(שולט)
לפני 4 שנים • 22 בנוב׳ 2019
hotcorer​(שולט) • 22 בנוב׳ 2019
לנהוג יותר מסוכן
האריה הנודד
לפני 4 שנים • 23 בנוב׳ 2019
האריה הנודד • 23 בנוב׳ 2019
הייתי ממליץ על עוגיות עבודי
אין חונק מזה
    התגובה האהובה בשרשור
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 23 בנוב׳ 2019
עוד קורבן של חניקה. יש לא מעט סיפורים כאלה בפורום בדסמדיה, אחת לכמה זמן מתפרסם בעיתונות סיפור כזה.
לפניי כמה שנים מישהו התאבד אחרי שהשותפה שלו מתה בעקבות חניקה.

מומלץ להציץ בקישורים בנושא חניקות בשרשור הבא לקצת מידע על הסיכונים הכרוכים בחניקה
https://thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=32129

אמ;לק מוות, נכות קשה, חקירת משטרה, מעצר, משפט, מאסר והרבה פרסום בעיתונות בדרך.
petka11​(שולט)
petka11​(שולט) • 23 בנוב׳ 2019
אבל מה מתוך כל החניקות נחשב מסוכן ומה לא?
להניח יד על הצוואר בלי ללחוץ זה חניקה?
או קצת ללחוץ בשביל הקטע זה חניקה? או שמה לחסום את האוויר זה חניקה, או את הדם או עד שהיא מתעלפת?
אם היא עוצרת את הנשימה בלי לחץ על הצוור זו גם חניקה? אפשר למות מזה?

כי אף פעם לא ברור האם המוות נגרם אחרי שחונקים ומתעלפים כמה פעמים ובפעם אחרונה פשוט לא מתעוררים, או שבפעם הראשונה לוחציםם 20 שניות והבן אדם מת..
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 23 בנוב׳ 2019
Petka, נראה לי מהשאלות שלך שלא הגעת למאמר המתורגם לעברית של ג'יי וייסמן על חניקות.
כדאי לך לחפש אותו אם אלו השאלות שיש לך...

בינתיים באוקלנד, חבר המושבעים הרשיע ביום שישי 22.11 את הנאשם:

The trial lasted three weeks. The jury, which consisted of seven women and five men, returned a verdict of guilty on 22 November after deliberating for five hours. The verdict was welcomed by Millane's parents David and Gillian. Several members of the jury reportedly wept following the verdict. The defendant will be sentenced in late February 2020.[4][35] In New Zealand, murder carries a mandatory sentence of life imprisonment with a minimum non-parole period of 10 years except when such a sentence would be manifestly unjust (e.g. mercy killings). Judges have discretion to order a longer non-parole period.

המצב לא נראה טוב לחונק, שיחכה לגזירת העונש בסוף פברואר.
Solariss{blackouger}
לפני 4 שנים • 25 בנוב׳ 2019
Solariss{blackouger} • 25 בנוב׳ 2019
פעם לא יכולתי לדמיין סשן בלי חניקה. הייתי פשוט מכורה לזה.
עד התאונה בסשן.
עברתי תקופה מאד קשה. 3 פעמים הייתי מאושפזת. יצאתי מזה, רק בגלל שאני מאד חזקה . גם פיזית, גם נפשית.
חניקות יצאו מחיי לנצח, לא מפחד. ממצב בריאותי. ביחד עם זה, יצאו מחיי גם מצנחים, רכבות הרים והרבה תענוגות ונילים.

אני לא נגד חניקות,
אך
השולט חייב להיות מאד מנוסה בזה.
זה לא מספיק, חייב להיות מאד אחראי. להיות בפוקוס כל שניה.
תאומה שךי הייתה בגלל שהוא לא אחזיק אותי ונפלתי חזק על הראש.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 25 בנוב׳ 2019
הנה משפט ששמעתי מג'י ויסמן על חניקות - אי אפשר להפוך רולטה רוסית ליותר בטוחה. לא אם לוחצים על ההדק לאט יותר, לא אם מי שלוחץ עליו מנוסה יותר. המוות והנזק הכבד מובנים בחניקות ובמשחק בכלי נשק.
petka11​(שולט)
petka11​(שולט) • 25 בנוב׳ 2019
Dan_Kap כתב/ה:
Petka, נראה לי מהשאלות שלך שלא הגעת למאמר המתורגם לעברית של ג'יי וייסמן על חניקות.
כדאי לך לחפש אותו אם אלו השאלות שיש לך...

בינתיים באוקלנד, חבר המושבעים הרשיע ביום שישי 22.11 את הנאשם:

The trial lasted three weeks. The jury, which consisted of seven women and five men, returned a verdict of guilty on 22 November after deliberating for five hours. The verdict was welcomed by Millane's parents David and Gillian. Several members of the jury reportedly wept following the verdict. The defendant will be sentenced in late February 2020.[4][35] In New Zealand, murder carries a mandatory sentence of life imprisonment with a minimum non-parole period of 10 years except when such a sentence would be manifestly unjust (e.g. mercy killings). Judges have discretion to order a longer non-parole period.

המצב לא נראה טוב לחונק, שיחכה לגזירת העונש בסוף פברואר.

כן קראתי, ועדיין לא ברור מה המנגנון הטכני שנחשב חניקה.
אם היא עוצרת את הנשימה זו חניקה?
אם אני תופס את הצוואר אבל הדם זורם והיא כן נושמת זו גם חניקה שמסכנת בכל מה שמתואר שם?
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 25 בנוב׳ 2019
בתור אחד שזה פתיש עיקרי שלו, אני יכול לומר לך שזה בטיחותי אם אתה יודע מה אתה עושה.
אם אתה מסומם/שיכור/לא יודע מה אתה עושה וחונק אנשים כי הם מבקשים את זה בזמן סקס אז כנראה זה לא יגמר בטוב.