ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

צמצום

מקשיב​(שולט)
לפני 4 שנים • 25 בנוב׳ 2019

צמצום

מקשיב​(שולט) • 25 בנוב׳ 2019
לכולנו יש אגו וצריך לדאוג לטפח אותו. האדומות עוזרות בעניין. עם זאת יש נשים שמדי פעם מסננות מהצד שאי אפשר להמשיך ככה או משהו כזה.

אני יכול רק להציע את תרומתי הצנועה בעניין.
נשואה? תצייני בפרופיל. יש גם גברים שלא בקטע.
גיל זה רעיון טוב לציין.
אם פנויה לקשר או לא.

ברור שאת לא חייבת כלום לאף אחד. אבל כפי שכתבתי פעם למישהי: לפני שאת צועקת שיפסיקו להפגיז אותך באדומות, תחשבי על להסיר את תמונת הישבנים שלך מהפרופיל.
וכן, זכותה לשים אותה שם. אבל גם כן, זכותם להפציץ אותה באדומות.

חוץ מזה שזה יעשה לי את החיים להרבה יותר קלים. לפחות את אלה כאן בכלוב.

בעצם זה די דומה לרעיון שבפוסט הקודם שכתבתי. ממש הצטרפות מקרים.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 25 בנוב׳ 2019
רואים שלא היית אישה ולו יום אחד באתר הזה.
אם היית פותח איזה פרופיל פקטיבי של אישה לשם הניסוי, היית רואה שמתחילים להפגיז אותך בהודעות בשנייה שנרשמת לאתר, עוד בשלב שבו לא הספקת לכתוב אפילו מילה על עצמך, ובטח שלא לעלות תמונה.
חרמני האתר, האלו שמפגזים בהודעות מבלי לחשוב בכלל למי, לא טורחים לקרוא פרופילים. הגבולות שבהם לא מעניינים אותם. אם זה ניק של בחורה הם פשוט ישלחו הודעה לא משנה מי זו, מה כתוב לה בסוגריים ומה התוכן שהעלתה.
לצורך העניין, כשכתבתי בפרופיל שלי בכתב אדום בולט שאני לא מחפשת עדיין הפגיזו אותי בהודעות, גם בתקופות שבכלל לא התחברתי לכאן ולא כתבתי מילה. וממש אין לי שום דבר פרובקטיבי בפרופיל.

אז במקום להגיד לנשים מה עליהן לכתוב בפרופיל (ואלו משפטים שמופיעים אצל רובן כבר ממילא) עדיף שגברים מסוימים ילמדו להשתלט על עצמם, לנשום עמוק לפני שהם מסתערים על המקלדת ויטרחו לקרוא את הפרופיל שהם פונים אליו, אולי אפילו להגדיל ראש וטיפה לעבור על הבלוג, וברוב הפעמים הם יקבלו תשובות לכל אותן שאלות שבעלת הפרופיל לא באמת הסתירה מהם.

אגב, אם זכותם להפציץ באדומות אז גם זכותן לסנן ולא לזרום עם כל זר שהתחרמן מהן.
מי שסיננו אותו, שיבין את הרמז. אם הוא חושב שהוא לא חייב לכבד, אז סבבה, אבל אז שלא יחשוב שמישהי חייבת לכבד אותו בחזרה.
    התגובה האהובה בשרשור
מקשיב​(שולט)
מקשיב​(שולט) • 25 בנוב׳ 2019
אני מסכים עם כל מה שאמרת.

עם זאת, קחי למשל אותי. אם כתוב נשואה או תפוסה, אני לא אפנה. כבר חסכתן לעצמכן אדומה אחת פחות.

אבל אני אזרוק אותך לצד השני. תפתחי פרופיל של גבר ועכשיו נראה אותך מתקשרת עם נשים מבלי לפנות מיוזמתך. לא תהיה שום תקשורת.
ואם תפני? אז את עוד "אחד מאלף" עליך לפנות ביצירתיות ולהיזהר מלשעמם לרגע.

אז כן, אני מבין את הקושי מהצד הנשי, רק אל תשכחי שהקושי הזה הוא יתרון שלגברים אין.
מל(ק)ה​(שולטת)
מל(ק)ה​(שולטת) • 25 בנוב׳ 2019
אאכזב אותך ואומר שתמונות ישבן דוחות הכל. גברים ישלחו אדומה לתחת יפה גם אם בגבולות של אותה האישה יש את הגבולות שהוא אמר שבחיים לא יעבור.
אוי, אני מכלילה? אולי.
בכל מקרה, להגיד שזכותו לשלוח לה ושהן מסננות באותו משפט זה סותר. להם אין זכות להטריד באדומות רק כי יש שם תמונות תחת והיא יכולה לסנן אם בא לה.
ז
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 25 בנוב׳ 2019
מקשיב כתב/ה:
אני מסכים עם כל מה שאמרת.

עם זאת, קחי למשל אותי. אם כתוב נשואה או תפוסה, אני לא אפנה. כבר חסכתן לעצמכן אדומה אחת פחות.

אבל אני אזרוק אותך לצד השני. תפתחי פרופיל של גבר ועכשיו נראה אותך מתקשרת עם נשים מבלי לפנות מיוזמתך. לא תהיה שום תקשורת.
ואם תפני? אז את עוד "אחד מאלף" עליך לפנות ביצירתיות ולהיזהר מלשעמם לרגע.

אז כן, אני מבין את הקושי מהצד הנשי, רק אל תשכחי שהקושי הזה הוא יתרון שלגברים אין.

טעות. יש לא מעט נשים שיוזמות פניה, אני ביניהן.
אם הבלוג והפרופיל שלך מספיק מרשימים, יהיו פניות ואפילו המון. ראיתי כבר תיבות של שולטים שמפוצצות יותר מתיבות של נשלטות. אבל יותר קל להתלונן, איי גאס
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 25 בנוב׳ 2019
נשים יוזמות פניה אבל אתה חייב להיות בשני האחוזונים העליונים של האטרקטיביות בשביל שזה יקרה.
לצורך העניין נשים לא צריכות כלום חוץ מדופק כדי להשיג את רוב הגברים שהן חושקות בהם, לא את כל הגברים..אבל מספיק בשביל לקחת את הנושא כמובן מאליו.
אני סתם שיניתי בפרופיל למשך כמה שעות את המין שלי לאישה, קיבלתי באותן שעות יותר פניות מאשר שקיבלתי בכל השנים שלי כאן בתור גבר.
אני חושב שיש כאן מתכנתים שמריצים בוטים ששולחים הודעות במשחק מספרים מסיבי וכנראה לפעמים זה מניב פרי בגלל המסה הגדולה, אז הם ממשיכים.

נשים לא יכולות להבין בעיות של גברים בתחום הזה של האונליין דייטינג. גם גברים לא ממש מבינים בעיות של נשים.
כל צד, גם אכפת לו מהבעיות שלו פחות מאשר של הצד השני.

כל עוד משהו לא ישתנה באתרי /אפליקציות ההיכרויות או שמישהו מהצדדים יתחיל לפעול בצורה שונה אז המצב ישאר כמו שהוא.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אחי. אתה פה יומיים, וכבר נהיית מטא?

צ'מע. אצלי כתוב נשואה, כתוב לא בעסק, כתוב במילים שלא מעוניינת להכיר - ועדיין האדומות מגיעות. אני מתחילה לחשוד שאולי זה לא בגלל משהו ספציפי שכתבתי או לא כתבתי.

ולגביך, אני חושבת שעוד מוקדם להציג נתונים סטטיסטיים על כמה פונות אליך, אבל אם בעוד זמן מה יסתבר שאף אחת, אז אולי זה כן משהו שכתבת או לא כתבת. כי נשים דווקא כן קוראות פרופילים. לא כי אנחנו יותר טובות בלקרוא, זה רק עניין של היצע וביקוש. תנאי השוק גורמים לנו לקרוא את כל הפרופיל ולברור בקפידה את הנמענים שלנו 🤷‍♀️

בכל אופן... ברוך הבא ובהצלחה.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
אתה כל כך טועה. אני מקבלת כעשרים פניות ביום שמתחילות במילים ״מחפשת?״ או ״קראתי את הפרופיל שלך בעיון ואני חושב שאני מתאים למה שאת מחפשת״. למען הסר ספק, אני לא מתלוננת על הפניות עצמן כי לא ביקשתי שלא יפנו אלי, ולכן הפניות לגיטימיות. אבל הן לגיטימיות רק אם נועדו לברר לשלומי או לשאול אם אני אוהבת מנגו בחורף ולא כדי לפגוש אותי. כי ציינתי הרי שאני לא מחפשת. ואם לא די בכך, אז הפניות מעמידות אותי במצב לא נעים, כי בהתחלה נהגתי להתנצל בפני הפונה על חוסר ההבנה, אבל במקום לקבל תשובה בלשון ״סליחה, לא שמתי לב שאת לא מחפשת״, השיבו לי ״ראיתי, נו אז מה? חוצפה זה השם השני שלי ומי שלא מנסה לא מצליח״.

ולכן, למרות שזה לחלוטין מנוגד לחינוך שלי ולאופן בו הייתי מעדיפה להתנהל באתר הכרויות, אני נאלצת להתעלם מפניות כאלה ולא להשיב עליהן כלל. התנהגות שכנראה לא אחת מתסכלת את הצד השני שקרוב לוודאי לוקח בחשבון שיסרבו לו, אך מצפה (ובצדק) שיעשו את זה בכבוד ובנימוס.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 25 בנוב׳ 2019
תסתכל בפרופיל שלי רגע.
אני בת 39, כתוב. היעדר מוחלט של תמונות ישבנים וכתוב שם לא סתם שאני נשואה, אלא שאני מאוד נשואה ולכן לא עונה להודעות.

ותאמין או לא, בקשישותי כי רבה, בתפיסותי כי מוצהרת, אני עדיין מקבלת הודעות.

וזה מזה מעצבן אותי. כי זה מעיד על זלזול וזה גורם לי להרגיש הכי נתח בשר סתמי, אפילו בלי בשר, נתח ביטים סתמי.
מקשיב​(שולט)
לפני 4 שנים • 26 בנוב׳ 2019
מקשיב​(שולט) • 26 בנוב׳ 2019
א. לא אמרתי שנשים לא פונות לגברים.
ב. אין מה להשוות בין כמות הפניות.
ג. לא דיברתי על שולטי העל שאין להם זמן לעבור על הפניות הרבות המציפות את תיבת המסרים שלהם ולכן מחזיקים שתי שפחות מסרים שאין להן זמן לסשנים עם שולט העל עקב עומס הפניות.
ד. הטייטל של הפוסט הוא צמצום ולא ביטול. מי שמעוניינת בביטול שתשנה בהגדרות את האפשרות לקבל פניות חדשות.
ה. לציין מצב משפחתי ואם תפוסה או לא, יכול לצמצם פניות מגברים מסויימים. גם זה משהו.
ו. בוקר ואני רעב.