סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

צמצום

מקשיב​(שולט)
לפני 4 שנים • 26 בנוב׳ 2019
מקשיב​(שולט) • 26 בנוב׳ 2019
Ivy poison כתב/ה:
היית ממשיך ל-ז.
ואז אולי כבר לא היית רעב.

יש מצב שלא הבנתי אותך. אני חשבתי שאת הסתלבטת עלי במובן של לאכול זין. לכן הגבתי כפי שהגבתי.
אבל עכשיו כשקראתי שוב. יתכן שהתייחסת לרעב כרעב מיני והתכוונת שאזיין ואז לא אהיה רעב. אם כך, אני מתנצל על התגובות שלי ועכשיו מבין מדוע ראית בכך חמיצות.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 26 בנוב׳ 2019
Zord כתב/ה:
ArchAngel כתב/ה:

אז וואלה, בסופו של דבר המצב של נשים וגברים די זהה באתרי הכרויות. נשים לא באמת משיגות את כל מי שרק בא להן, בדיוק כמו גברים. רק שגברים לפחות לא מוטרדים בתהליך (הרבה פחות מנשים, זה בטוח) .

אולי לא משיגות לחתונה/קשר מונוגמי/כל מה שקשור למחוייבות או השקעה.

אבל לסקס/סשן מזדמן או יזיזות / פוליגמיה, כמעט כל בחורה, גם אם היא באחוזונים התחתונים של האטרקטיביות יכולה להשיג גבר באחוזונים העליונים של האטרקטיביות באפס מאמץ.

ההיפך זה בחיים לא יקרה.

בחורה שלא רוצה להיאנס לא תפגש עם כל גבר ששולח לה הודעה. זה שהיא מוצפת בפניות לא אומר שהפניות האלו מגיעות מגברים שבטוח להכיר אותם.
עזוב את שאלת האטרקטיביות של הגבר או איזה קשר יצמח מזה, אני מדברת על הסינון המינימלי שמניע כל אישה באתר הכרויות: הזה שנועד לוודא שהיא לא תיפול על מישהו שיאנוס אותה. ואם הוא מראה שהוא לא מסוגל לשלוט בידיים שלו על המקלדת זה, מבחינת נשים רבות, מנבא שהוא גם לא ישלוט בהן על הגוף שלה.

בסופו של דבר, כשאישה מסננת את מאות ההזויים מהפניות שהיא מקבלת, היא נשארת עם מספר ממש מצומצם של גברים שבטוח לה להכיר.
ובגלל שאף אחת לא תפגש אם מישהו רק בגלל שהוא עשה רושם שלא יתנפל עליה, אז גם פה היא עושה סינונים לפי הדברים שהיא מחפשת (גם אם זה רק לסקס- שיהיה בגיל, מבנה גוף ומקום מגורים שרלוונטים לה) אז היא נשארת עם מספר מצומצם מאוד של גברים, ושמתוכם, רק עם בודדים מתפתחת כימיה שתגרום לה לרצות להיפגש איתם (לא משנה לאיזה מטרה, גם בשביל סקס חד-פעמי בחורה צריכה להרגיש בנוח עם גבר).

בנוסף, גבר ממש אטרקטיבי שיכול להשיג נשים ברמת אטרקטיביות זהה לשלו ממש לא יתפשר על מישהי שלא מושכת אותו.
אולי רק אם הוא ממש עצלן ואין לו כוח להשקיע בלחזר, ונדמה לו שלמישהי "לא אטרקטיבית" (לדעתו) בטח אין מספיק סטנדרטים או ביטחון אז היא בטוח תזרום איתו רק כי הוא "כזה חתיך", ופה הבחורה היא זאת שתדחה אותו בגלל שהתחושה מגעילה שנודפת ממנו שמסגירה שהוא לא באמת מעוניין בה. זה יכער אותו בעיניה לא משנה איך הוא נראה חיצונית וזה בדיוק השלב שבו מתחיל ה"לכי, לכי יא מכוערת עשיתי לך טובה שדיברתי איתך" המפורסם של גברים כאלו שהופתעו שהשרירים שלהם זה לא מספיק אם האופי חרא.

אז שוב: אולי לנשים יש יותר פניות, אבל זה לא אומר שאותם גברים שפונים מתאימים להן או בכלל בטוחים להן.
בחורה שתפגש בלי הבחנה עם גבר רנדומלי מכל אלו ששלחו לה הודעות, לא רק שלא תזכה לחתונה, היא גם לא תזכה לסקס מזדמן אלא לחוויה ממש מחורבנת במקרה "הטוב" ולאונס של ממש במקרה הרע.
אחרי סינון הפניות, האישה נשארת עם גבר אחד, שניים או שלושה פוטנציאלים וגם איתם לפעמים זה לא מבשיל אפילו למפגש חד-פעמי אם לא נוצר חיבור מתאים.
אין לכם מה לקנא בכמות הפניות שלנו, זה לא אומר שיש לנו יותר הצלחה מלכם (גם בעניינים חד-פעמיים).
isg​(נשלט){נשלט}

היי

isg​(נשלט){נשלט} • 26 בנוב׳ 2019
שני דברים ארכאנגל 1 נראה שאת מניחה מראש שאחוז
ניכר מהגברים הם אנסים בפוטנציה זה מנין לך
2 ממש לא כל מי שלא שולט במקלדת גם לא ישלוט כשיפגש בפועל
המציאות שאם אשה חרמנית ובא לה סקס
היא תמצא את זה במהירות בלי השוואה בכלל לגבר חרמן
זה תמיד היה כך ןתמיד יהיה כך
מציע לך לבדוק מה קורה באתרי הכרויות דיסקרטיות
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 26 בנוב׳ 2019
אם תקרא את הטקסט שלי יותר לאט תגלה שזה לא מה שהנחתי.
מה שאני מנסה להסביר כאן זה שנשים לא סומכות על גברים זרים שהן נתקלות בהם באינטרנט, שהן לא סתם יושבות שם ועושות אנ-דן-דינו בין כל ההודעות שמגיעות אליהן מחרמנים תורנים ואז נבחר בר-מזל אחד.
בשביל שאישה תענה לחיזור אינטרנטי של גבר היא צריכה סיבות לסמוך עליו, כי יש בה פחד ליפול על אנס.
זה לא אומר שכל או רוב הגברים אנסים, זה אומר שהן עברו את גיל 12 והן מבינות שאין להן מה לסמוך בעיניים עצומות על גבר זר שמתנפל עליהן עם תיאורי פנטזיות לפני שבכלל הציג את עצמו.
וגבר שמתנפל עליהן עם הפנטזיות שלו מבלי שמעניין אותו אם הן בכלל מעוניינות לשמוע, גורם להן להרגיש שהוא לא מכבד אותן ואת הרצונות שלהן, הוא יוצר כך חרא רושם לגבי מה שיצפה להן במפגש במציאות איתו, אז הוא מסונן. לטובת הביטחון האישי שלהן, לא מתוך ברננות או פינוק יתר כמו שכיף לכם לייחס לנשים.
ובחייאת, אם אישה הייתה נאנסת אחרי שנפגשה עם מישהו שהפגיז אותה בהודעות "כלבה רדי על 4 אני אזיין אותך", נכון היית תוהה לעצמך "מה היא ציפתה שיקרה?"
אז למה כשנשים מראש נזהרות מלהגיע למקום הזה אתה יורד עליהן שהן היסטריות? איזו סיבה יש לסמוך על מישהו שמצהיר על הכוונות הבוטות שלו בצורה כל כך ברורה?
ובוא, אני אישה מספיק שנים, נראה לי שאני יודעת יותר טוב ממך איך אישה פועלת גם כשהיא חרמנית ומחפשת מישהו נטו לסקס.
אנחנו מסננות גברים למען הביטחון שלנו. אנחנו לא מניחות שכולכם אנסים, אנחנו מניחות שביניכם יסתובב לפחות אנס אחד, ואנס אחד זה כל מה שצריך בשביל להפוך את החיים שלנו לגהינום.
אם יש לך בת אתה בטח גם תלמד אותה לא להיפגש עם כל גבר ששלח לה הודעה אלא רק עם מי שהיא מרגישה שיש לה סיבה לסמוך עליו. אז היא יכולה גם לקבל אלף הודעות, אבל מתוך האלף היא תשאר עם גברים בודדים שהיא מרגישה שהיא יכולה לסמוך עליהם.
isg​(נשלט){נשלט}

הי

isg​(נשלט){נשלט} • 26 בנוב׳ 2019
אחרי המחשבה אני מקבל את דברייך.
אבל עדיין תסכימי איתי שאחרי שאשה מרגישה בנוח והיא בטוחה
בגבר שהיא תפגוש, יותר קל לה להשיג מה שהיא רוצה בתחום הסקס
וזאת מעצם העובדה שאנחנו הגברים באחוזים יותר חרמנים ויותר מוכנים לפגוש כמעט כל אשה שתסכים לשכב איתנו
וזה אכן לאו דווקא מעיד על יתרון שלנו הגברים
ArchAngel​(שולטת)
לפני 4 שנים • 27 בנוב׳ 2019
ArchAngel​(שולטת) • 27 בנוב׳ 2019
נשים חרמניות לא פחות מכם, פשוט הן פשוט מרסנות את עצמן יותר בשביל לשמור על עצמן.
אתה בתור גבר ממוצע חזק פיזית מהאישה הממוצעת. אם נפלת על בחורה שהתבררה במציאות לא לטעמתך, שאתה מרגיש שלא נוח לך איתה, שמסרבת להפסיק... במקרה הכי גרוע יש לך את הכוח הפיזי לנטרל אותה וללכת לדרכך.
לנו כנשים, אין את זה. אם נפלנו על גבר מסוכן, פשוט הלך עלינו.
בגלל שהאישה הממוצעת חלשה פיזית מהגבר הממוצע, אז היא לא יכולה להבטיח את הביטחון שלה מתוקף כוח הזרוע אלא מתוקף סינונים שמתבססים על הרושם שהוא הותיר בה, והרושם הזה מורכב בין היתר ממילים שאמר/כתב.
וכשמישהו בוחר לדבר אליך כמו לאוביקט שאמור להגשים לו את הפנטזיה מהשנייה הראשונה שיצר איתך קשר, את לא תקחי את ההימור שבמציאות אולי מסתתר לו ג'נטלמן חביב. כי אין לנו את היכולת פיזית לעצור את הסיטואציה אם היא תצא משליטה.
אז אנחנו מקשיבות לאינטואיציה, לנורות אדומות שידועות כאופייניות לגברים שינסו לכפות עליך מגע, ומה לעשות שרוב האינבוקס פשוט נראה ככה ואנחנו צריכות לברור מתוכו בפינצטה את הגברים שמתנסחים בצורה שפויה.
וברור שלא כל הגברים ששולחים הודעות הזויות כאלו מתכננים גם לעשות לך משהו רע במציאות, אבל לנשים אין את הפריוולגיה פשוט "לתת להם צ'אנס ומקסימום ללכת הביתה" כי זה כל הקטע- אם הגבר יסרב להפסיק אנחנו אולי לא נגיע הביתה.
לאישה לא קל יותר להשיג את מה שהיא רוצה בתחום הסקס. היא צריכה לסנן את דרכה עד שהיא מגיעה לגברים מאוד ספציפיים שלא רק שהיא יכולה לסמוך עליהם אלא גם יש ביניהם התאמה וחיבור אפילו רק ברמת הנתונים שדרושים רק לסקס חד-פעמי שבאמת עושה לה את זה.
גם לגברים וגם לנשים לא קל למצוא פרטנרים ראויים, ההבדל הוא בסיבות: גברים כתוצאה מהיותם בצד המחזר, ונשים מהיותן בצד שנאלץ להיזהר.
isg​(נשלט){נשלט}

אוקיי

isg​(נשלט){נשלט} • 27 בנוב׳ 2019
מסכים ,
אבל בקשר למה שכתבת נכון שיש לגבר הממוצע יותר כח פיזי
אבל אם אני אפול לקשר עם אשה שלא לטעמי והיא לא תפסיק להטריד אני לא יתנגד בכח פיזי כי אז יאשימו אותי
בנסיון לאונס וכו גבר שיפעיל כח פיזי על אשה ימצא את עצמו במצב מאוד גרוע לא משנה מה הנסיבות
את יודעת שעל פי הוראה מפגרת של עדנה ארבל לא מענישים אשה על תלונת שווא?
היכרתי גבר כזה באמת שבחורה לא הפסיקה להטריד אותו ברמה ממש מטורפת ואובססיבית אפילו בצורה חולנית
וכשהוא ניסה קצת להבהיר לה קצת בכח היא התלוננה עליו וכמובן שהוא נדפק מזה
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 27 בנוב׳ 2019
אנג׳ל.

לגבי מה שרשמת על הפחד מאונס, גבר יכול לטעון באותה מידה שיש סיכון שהוא יפגש עם מישהי מטורללת עם הפרעות נפשיות ושהיא תאכל עליו סיבוב כלשהו ותגיד שנאנסה.

לגבי חרמנות..נשים חרמניות פחות מגברים, או לפחות חרמניות על אחוז מסויים של גברים...תיאוריית ההרבה זרעונים זמינים להפצה מול ביצית אחת פעם בחודש.
גברים כל כך חרמנים ונואשים לסקס שכתוצאה ממחסור ממנו רובם מגיעים למצבי קיצון ולהתנהגויות כמו אלו שאת מתארת.
הם שקולים לילדים בגטו שמחפשים אוכל או לנרקומן שלא משיג עוד מנה.
זה כולל גם את התרחיש של החתיך הנחמד שגילה את פרצופו האמיתי כמניאק אך רק אחרי שהוא גמר, הוא פתאום ״התפכח״ ומבין שהוא סתם היה חרמן ולא באמת נמשך אליך.
זה כולל את כל אלו שאומרים שהם רוצים משהו רציני ואחרי הסקס הם מבינים שלא.

אז החל מלשקר קצת בשביל לזיין..ועד להטרדות/חיזורים נואשים. במקרי קיצון אפילו פיתוח ממשי של הפרעות נפשיות שגורמות להם לאנוס או לצאת למסע רצח בתיכון בארה״ב.

לגבי ״אין לכם מה לקנא בכמות הפניות שלנו, זה לא אומר שיש לנו יותר הצלחה מלכם (גם בעניינים חד-פעמיים)״

אמרה זו לא עולה בקנה אחד עם המציאות בכלוב (או בטינדר) שבה לכל שולטת באשר היא יש ׳הרמון׳ של חתיכים /שווים/ איכותיים/ וואטאבר ובכל מיני צבעים וגילאים.

אז כנראה שגם אחרי סינון סגנון מחלקת HR של גוגל שרק 3/1000 עוברים אז עדיין בגלל המסה העצומה של הגברים יש מספיק בשביל כולן. או מספיק בשביל שיעשו רוטציה בין כל השולטות.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 27 בנוב׳ 2019
הגרפולוגיה מעל 2000 שנה מנסה לשבץ אדם עפ קיטלוג .לאור נתוני מחקר .
הממצאים מראים שהיו אנשים שלפי הכתב שלהם .נתגלה שיש בתוכם 17 אנשים .
זה מידע גשמי לא רוחני .
נפש האדם ,זה דבר עמוק ,ושייך למידע אין סופי .
המאבחנים פועלים לפי תחושות בטן .אל מול מטופלים.
ה"ה ,ע"ז הערך כאשר אתם פונים אל איש או אישה פה .
תבחר אחד מ17 אנשים שקמו איתה באותו הבוקר.
אתה מדבר עם אחד מתוך 17 שלה .

תשלח את ההודעה 17 פעמים .למשך 17 ימים .
אם באחד הימים היתה נחמדה .זה האחד מ17 שלה ,שאתה מתאים לו .
אם לא עבד בכל ה 17 .
תעבור אל היעד הבא עפ",אותה השיטה .
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 27 בנוב׳ 2019
בהמשך לתגובתי האחרונה .
להלן תגובה מסוג שונה .בהיבט המדעי שאני המצאתי אותו .

יש כל מיני סוגי מכות שאנו מכירים ויודעים.
רוב רובם הם תולדות של מערכת החינוך .
שהולידה דורות של חולים וחולות .

מערכת החינוך מזה אלפי שנים כל מטרתה הנסתרת היתה לפגוע בילדים וילדות .להכות אותם לאנוס בהם .ואף לגרום להם להתאבד .
והתוצאות מדברות בעד עצמן.
גיל ההתבגרות .
וחיים שנהרסו לאין ספור אנשים תולדות של מערכות החינוך .

ישנה מכה מאוד מסויימת .שבה המורה מכה בנפש התלמיד .
למורים יש אינספור שיטות ואמצעים לפגוע בתלמידים.

אני היום מפאת קוצר זמן , אפרוט על סוג של מכה שהולידה בעתיד אנסים ,ונאנסים...

מכה בנפש התלמיד .היא התעלמות מצד המורה .
או נתינת יחס מועדף לזה ולא לאחר .

המכה הזו בנפש התלמיד ,היא השורש לכל הרע שילווה בעתיד בחייו ,עד יום מותו .
הוא או היא זה היינו הך .
השורש מכת נפש אנושה אותה קיבל מהמורה נציג השטן .
במערכות החינוך מזה אלפי שנים.