בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

צמצום

James Bondage​(מתחלף)
לפני 4 שנים • 27 בנוב׳ 2019
James Bondage​(מתחלף) • 27 בנוב׳ 2019
Zord כתב/ה:
לגבי מה שרשמת על הפחד מאונס, גבר יכול לטעון באותה מידה שיש סיכון שהוא יפגש עם מישהי מטורללת עם הפרעות נפשיות ושהיא תאכל עליו סיבוב כלשהו ותגיד שנאנסה.

נכון מאוד. וזה גם קורה. וגם יש סיכון שעכשיו תצא לרחוב, ותיפגע ממכת ברק.

אבל ההסתברויות פה משחקות תפקיד מכריע.

איזה אחוז מהגברים שאתה מכיר שנפגשו עם מישהי מטורללת שהאשימה אותו באונס (או באלימות, או בכל האשמה כוזבת אחרת שהיו לה השלכות הרסניות?)

ואיזה אחוז מהנשים שאתה מכיר הותקפו (אונס, אלימות, וכו'?)

אני מכיר משני הסוגים, יש לי פחות מדי דגימות לגבי הגברים אבל אני מעריך שהיחס הוא איפשהו בסביבות 1:10 ו- 1:100, ואני מכיר יותר גברים מנשים בסה"כ.

(והסיכוי לפגיעת ברק באמצע הקיץ הוא כנראה קרוב ל- 1 למיליארד, ולא - אני לא מכיר אף אחד שזה קרה לו; אפילו לא בחורף, ששם זה הרבה יותר סביר - אחד לכמה מאות אלפים).

אם אתה רשויות החוק, אז יש בעיה לקחת בחשבון הסתברות א-פריורית לאירוע - נגיד, אם מסתבר ש-80% מעולי קזחסטן הם פושעים, זה לא אומר שצריך להניח מראש שכל עולה מקזחסטן הוא ב- 80% פושע כאשר מנסים לדון באשמה שלו. למרות זאת, שופטים הם בני אדם, לא מבינים בסטטיסטיקה מספיק טוב, ועושים טעויות מהסוג הזה, כפי שהוכיחו מעל לכל ספק כהנמן וטברסקי (גאווה ישראלית! - למרות שלמיטב זכרוני לא את הדבר הספציפי הזה) ואפילו קיבלו על זה פסאודו-נובל. יותר מזה, שופטים נותנים עונשים כבדים יותר על בטן ריקה מאשר על בטן מלאה, כפי שהראה לראשונה דנציגר* (עוד גאווה ישראלית! - ולאחריו אחרים הראו שזה נכון בכל מקום שבדקו בעולם).

אבל אנשים פרטיים, ובפרט נשים (שהן, כפי שציינה ארכימלאכית, חלשות פיזית בממוצע באופן משמעותי), צריכים לקחת בחשבון הסתברויות א-פריורי לאירוע, ובמיוחד את תוחלת הנזק (להתייחס לפי ההסתברות שיקרה ומשקל הנזק). המשקל של אונס הוא בממוצע, מאוד כבד, וההסתברות לאונס היא לא מספיק נמוכה.

ועוד הערת אגב - "פוליאמוריה" ("ריבוי אהבות", למרות האטימולוגיה המקולקלת) היא סוג ספציפי של העדר מונוגמיות; לא כל אדם לא-מונוגמי הוא פוליאמורי (יתכן שאני טועה, אבל נראה לי שהתייחסת אליהם באופן זהה)

* https://www.discovermagazine.com/the-sciences/justice-is-served-but-more-so-after-lunch-how-food-breaks-sway-the-decisions-of-judges
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 27 בנוב׳ 2019
zord יש לך איזו השקפה ממש לא נכונה על נשים (וגם על גברים) שממש לא מתיישבת עם המציאות.
אולי זאת החוויה האישית שלך, אבל חוויה אישית זאת לא אמת אבסולוטית וכך גם לא "מחקרי האינטרנט" שנתקלת בהם ואתה מביא לכאן לעיתים קרובות, שהלקסיקון שמאפיין אותם מעיד שנכתבו ע"י אנשי mgtow, הידועים כבעלי אג'נדה מסוימת שמוציאה את כל הנשים חראות ואת כל הגברים קורבנות חסר אונים בעוד החוויה של שני המינים הרבה יותר מורכבת ואינדיבודאלית מזה.

אני לא אעבור על כל נקודה שכתבת כי אז יצא פה טקסט שלא יכנס לתגובה אחת, אני אתייחס רק לחלק שבו אתה אומר שיש לכל שולטת פה "הרמון" שהוא הכי פשוט ומהיר להפרכה, כי די בלעשות סיבוב קצר באתר בשביל לראות את זה:
בכלל הסתכלת על בלוגים של שולטות פה? לאף אחת אין באמת צבא של חתיכים.
רוב הבלוגים מלאים בתיאורי אכזבה על נשלטים שעזבו אחרי סשן או שניים או שמראש הבריזו מהמפגש שנקבע ולעולם לא יצרו קשר לאחר מכן. יש מלא תיאורים וצילומי מסך של הטרדות בפרטי, תיאורים של הטרדות שאפילו חוצות את גבולות האתר.
שולטות, וכך גם שאר הנשים מכל קצוות השוט, מביעות תסכול תמידי מרוב הגברים באתר. אף אחת לא מחזיקה בהרמון גם אם הייתה רוצה בכך, כי בקושי אפשר להשיג כאן גבר אחד רציני, שגם בטוח להיפגש איתו, שגם מתאים למה שאת מחפשת וגם מסוגל במציאות למה שהוא מאונן עליו מאחורי המסך... אז כמה גברים במקביל?
יש כל מיני חדשות שאולי חושבות שיש להן איזשהו הרמון כי איזה 3 חרמנים שלחו להן "המלכה אני לשירותך" בו-זמנית, אז הן ממהרות להכריז על זה בהתלהבות נאיבית, לפרסם איזו תמונה שבה הם מצולמים מהצוואר ומטה ערומים, מחזיקים איזה שלט של "הרכוש של x" שלא דרש מהם מאמץ מעבר לקישקוש עם הטוש כי הם רצו לשלוח למישהי דיקפיק אבל עם טוויסט שהיא תקבל כמחמאה היא בסרט שזו הוכחת התמסרות עבורה.
אבל אחרי שבוע של התכתבות איתם הן מתאכזבות כי לחלוטין ומגלות פער בין מה שהם אומרים לבין מה שהם מסוגלים אליו והם מבריזים כבר בשלב שבו נגמר הטקסט והן מבקשות שיעשו עבורן משהו שבאמת דורש מאמץ, ולו הכי קטן, וגם את המרמור על זה לא נפספס בפוסט הבא שהן יכתבו.
יש שולטות בודדות שבאמת מנהלות קשרים מקבילים אבל אלו נרקמו אחרי חיפושים ארוכים שלקחו להן חודשים עד שנים של הכרויות בכדי לבסס, וגם אז המספר לא מגיע לכדי הרמון. שניים או שלושה גברים, שמתקיים ביניהם קשר שמעורבים בו גם היבטים רגשיים ולא סתם "צבא של חתיכים" שהן פשוט עשו אנ-דן-דינו ושלפו מאיזו רשימת המתנה.

ואם להיות כנה, ומבלי להעליב איש, מעטים החתיכים כאן. אני פה 6 שנים, ונתקלתי במספיק גברים, בין אם שלחו לי תמונה ישירות או העלו מול כולם לבלוג.
וזה לא שאכפת לי ממראה, אני יוצאת עם גברים בכל הגילאים ומבני הגוף כל עוד יש בנינו כימיה מתאימה ונמשכת אליהם לא פחות, אבל זה לא אומר שאני עיוורת ולא מודעת לאידיאל היופי.
רוב הגברים כאן, ואני מתארת לעצמי שגם הנשים, לא דוגמנים. זה אתר הכרויות ולא סוכנות דוגמנות, ברור שרוב האנשים פה יהיו ממוצעים ומטה והחתיכים/ות יהיו בקצוות מיעוט.
וספציפית שמתי לב שאצל נשלטים יש איזו נטייה לא ממש להשקיע בעצמם חיצונית, כי הם אומרים לעצמם "מקסימום השולטת תשפיל אותי על זה, איזה כיף עוד סשן" בחוסר מודעות טוטאלי.
הנקודה שלי היא שגם אם מישהי כאן מצליחה לנהל קשרים עם כמה גברים במקביל, במיוחד עם נשלטים, תהיה בטוח שהיא לא בחרה בהם בגלל שהם חתיכי-על אלא בגלל שנוצר ביניהם חיבור נכון והם נראים לכל הפחות בגבול התחתון של טעמה (גבול עליון זה בגדר בונוס). אם שולטת תתעקש רק נשלטים שרירנים שיצאו מקטלוג, היא תשאר לאונן מאחורי המסך, כי ההיצע של הגברים שיהיו גם בטוחים למפגש, גם מתאימים לה וגם חתיכים בנוסף להכל, עומד על מספר כזה שלא רק שלא יאפשר לה הרמון אלא גם לא דייט בודד לעיתים קרובות.
אז הנחת "צבא החתיכים שיש כאן לכל אישה" שאתה חוזר עליו כבר בכמה פוסטים, לא באמת עומד במבחן המציאות. אין פה מספיק חתיכים בשביל שיהיה "הרמון חתיכים" לכל אישה גם בעולם אוטופי שבו כולם מכבדים.
סאב לסבית​(נשלטת)
סאב לסבית​(נשלטת) • 27 בנוב׳ 2019
בתגובה לזורד (ולא לפותח השרשור)

עם חתיכים כאלה, מי צריך נשלט בכלל?

מי צריכה מישהו שיחשוב שהוא ברבור הביצה, שיביט עליה בחוסר הערכה וזלזול כזה, כדי לקבל ממנה מענה לצרכי הפטישים שלו?

ולזה הברבור קורא נשלט אטרקטיבי.
מה בדיוק אטרקטיבי בזה?

אני לא חושבת שהודעות שמבטאות בורות יחד עם חוסר למידה והתפתחות זה אטרקטיבי.

וכן יצא לי לראות הודעות של נשלטים שהביעו תסכול מכך שלא חוזרים אליהם למרות שהם פונים בנימוס וכו. אני יכולה להבין אותם.
כלומר את התסכול, את הרצון להכיר מישהי, להתמסר, לאהוב.
בטוח שיש אטרקטיביים שלא מקבלים מענה.
וזה לא פשוט להמתין ככ הרבה זמן. אני מבינה.

רק לא הבנתי מה אטרקטיבי בברבור, שבחיים הונילים רגיל לקבל יחס יחס של מלך, והרבה כבוד למראה החיצוני שלו, ואילו בביצה בכלוב, הוא סתם עוד אחד שמזלזל בא.נשים ולא מבין למה השטיח האדום לא נפרס לפניו.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
אני חושבת שהאיכות סובייקטיבית ולכן קשה להתווכח עליה. האיכותיים שאני מגדירה כאיכותיים מאוד בררנים בבחירת בת לוויה, אם לערב אחד ואם עד שהמוות יפריד ביניהם. אולי בכלוב זה אחרת כי נקודת ההשקה של המפגש לעתים נמצאת באזור כפות הרגליים או באזור החלציים, למרות שלטעמי צרכים מיניים לא באמת משפיעים על פרמטרים לבחירת בני הזוג.

בכל מקרה, אין ספק שלאישה קל יותר למצוא גבר למפגש נעים ולא מחייב מאשר לגבר למצוא אישה למפגש דומה, גם בכלוב וגם בכל מקום אחר. אפילו המיפוי של האנס הפוטנציאלי לא משנה עובדה זו. ברור שקיימות נשים זהירות יותר וזהירות פחות, אבל לאישה ממוצעת, זהירה במידה, קיים יתרון במשוואה. לעומת זאת הסיכוי למצוא בן זוג למערכת היחיסם שווה לשני המינים.

הטענה שלמי שיש מבחר גדול יותר סיכויו גדולים למצוא את מה שהוא מחפש נכונה באופן כללי. אבל רק באופן כללי כי ספציפית להבדלים בין המינים היא לא לוקחת בחשבון שאחוז הנשים שמעוניינות במערכת יחסים רצינית גדול מאחוז הגברים, ולעומת זאת אחוז הגברים שישמחו להסתפק במפגש חד פעמי גדול יותר מאחוז הנשים שתהיינה מוכנות למפגש כזה. לשון אחר — מתוך שלוש נשים פוטנציאליות לפחות אחת תהיה מעוניינת במערכת יחסים זוגית ורק אחד מתוך עשרים גברים פוטנציאליים ירצה זוגיות.

לדעתי כדי לאמוד את ההבדלים צריך לחלק את נושא הויכוח לשני נושאי משנה. לשאלה אודות מפגשים חד פעמיים ולשאלה אודות מפגש לשם מציאת זוגיות, כי התשובות לכל אחת מהשאלות הללו אינן זהות.
Snitch
Snitch • 27 בנוב׳ 2019
בלת״ק - בגדול זה נדמה שלנשים הרבה יותר קל להשיג מה שגברים היו רוצים, רק שהן רוצות משהו אחר וזה לא בהכרח עוזר להן
מקשיב​(שולט)
מקשיב​(שולט) • 27 בנוב׳ 2019
הן רוצות משהו אחר כי קל להן להשיג.
תהפוך את היוצרות ותראה שגברים פתאום מחפשים משהו אחר.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
מקשיב.
איך הגעת למסקנה שנשים נוטות לא להתפשר על מפגשים חד פעמיים, וזאת להבדיל מרוב הגברים שיסתפקו גם בלילה אחד, בגלל ש״קל להן להשיג״? 🤔
איה74
לפני 4 שנים • 28 בנוב׳ 2019
איה74 • 28 בנוב׳ 2019
מקשיב,
מדהים איך בחרת ניק שלפחות לפי הדיון הזה, מעיד בדיוק על ההיפך.

ודרך אגב, גם נשלטות מחזיקות הרמון שולטים כשבא להן.

ומי שבוחר לצמצם את הוויתו (מלשון הוויה) לזין בלבד שלא יתפלא שזה היחס שהוא מקבל חזרה. אם הוא לא מביא איתו עניין, חברה נעימה, חיוך, משהו אז לפחות כדאי שזה יהיה זין ראוי ומחובר לגוף אטרקטיבי (וכמו שארקאנג'ל כתבה, שלא יהיה קריפי).
אני לא אומרת שזה אתה. הפרופיל שלך חוטא בדברים אחרים.

אז כן, ברור.... כל הנשים באשר הן פועלות כמיקשה אחת ולפי אותם חוקים, בכל רגע נתון. זו הסיבה שלא הולך לך.
Sm Art{☆Sm}

הגולשים הפולשים בתואנה ל כשרות בדסמית .

Sm Art{☆Sm} • 28 בנוב׳ 2019
זירת ההיכרויות מאז ומתמיד היא דומה ל "שדה קרב " .
אתה רוצה להכיר אישה ,פניך אינם לשלום ,יש לך מטרה הנלוזה לשחזר מעלליך הקודמים עם נשים מקבילות או מעברך...

כל רצונך הוא לחקור את "בית הסתרים",אשר בין רגליה .
כפי שסקרת ,ו"דשת בציר את זרע" ,ב "בית סתרים ",של אשה אחרת .
כפי שאתה פה יכול להסתתר תחת האיצטלה של הבדסמ ",באתר אחר אתה יכול מן הסתם להציג עצמך על פי נתונים הזהים לאותם נשים ששם .
"בית הסתרים " ,של נקבה באתר בדס"מ ,איננו שונה מנקבה המפרסמת את "בית הסתרים ",שלה ,בכל מקום אחר מעג",המדיה האינדוקטיבית .

אילו לנקבה היה "בית סתרים ",בין רגליה .
מסופקני אם היית מגלה עניין בה .
כאמור כל רצונך הוא ללוש בלשונך ,לסקור בעינייך ,ולדוש את "בית סתריה " ,
אי לכך ,אין ספר חוקים התובע "מהוגנות במקומות מעין אילו .
"בית הסתרים ",של כל נקבה ,זה הבית שלה ,אתה רוצה לפלוש אל ביתה ,קח מספר ולעמוד בתור ,
אם היא לא עונה לך ,תצטרך להכנס לרשימת ההמתנה ,עד ש"בית הסתרים" יתפונה ,מדייריו הקודמים .

או לחילופין המתן עד שהיא "תנקה את ביתה ",מהעירוי של ו"זרע דיש את בציר ",מדייריו הקודמים ....
מקשיב​(שולט)
מקשיב​(שולט) • 28 בנוב׳ 2019
ברייה כתב/ה:
מקשיב.
איך הגעת למסקנה שנשים נוטות לא להתפשר על מפגשים חד פעמיים, וזאת להבדיל מרוב הגברים שיסתפקו גם בלילה אחד, בגלל ש״קל להן להשיג״? 🤔

בגלל הרוויה.