ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

צמצום

Zord​(מתחלף)
לפני 4 שנים • 15 בינו׳ 2020
Zord​(מתחלף) • 15 בינו׳ 2020
ArchAngel כתב/ה:
zord יש לך איזו השקפה ממש לא נכונה על נשים (וגם על גברים) שממש לא מתיישבת עם המציאות.
אולי זאת החוויה האישית שלך, אבל חוויה אישית זאת לא אמת אבסולוטית וכך גם לא "מחקרי האינטרנט" שנתקלת בהם ואתה מביא לכאן לעיתים קרובות, שהלקסיקון שמאפיין אותם מעיד שנכתבו ע"י אנשי mgtow, הידועים כבעלי אג'נדה מסוימת שמוציאה את כל הנשים חראות ואת כל הגברים קורבנות חסר אונים בעוד החוויה של שני המינים הרבה יותר מורכבת ואינדיבודאלית מזה.

אני לא אעבור על כל נקודה שכתבת כי אז יצא פה טקסט שלא יכנס לתגובה אחת, אני אתייחס רק לחלק שבו אתה אומר שיש לכל שולטת פה "הרמון" שהוא הכי פשוט ומהיר להפרכה, כי די בלעשות סיבוב קצר באתר בשביל לראות את זה:
בכלל הסתכלת על בלוגים של שולטות פה? לאף אחת אין באמת צבא של חתיכים.
רוב הבלוגים מלאים בתיאורי אכזבה על נשלטים שעזבו אחרי סשן או שניים או שמראש הבריזו מהמפגש שנקבע ולעולם לא יצרו קשר לאחר מכן. יש מלא תיאורים וצילומי מסך של הטרדות בפרטי, תיאורים של הטרדות שאפילו חוצות את גבולות האתר.
שולטות, וכך גם שאר הנשים מכל קצוות השוט, מביעות תסכול תמידי מרוב הגברים באתר. אף אחת לא מחזיקה בהרמון גם אם הייתה רוצה בכך, כי בקושי אפשר להשיג כאן גבר אחד רציני, שגם בטוח להיפגש איתו, שגם מתאים למה שאת מחפשת וגם מסוגל במציאות למה שהוא מאונן עליו מאחורי המסך... אז כמה גברים במקביל?
יש כל מיני חדשות שאולי חושבות שיש להן איזשהו הרמון כי איזה 3 חרמנים שלחו להן "המלכה אני לשירותך" בו-זמנית, אז הן ממהרות להכריז על זה בהתלהבות נאיבית, לפרסם איזו תמונה שבה הם מצולמים מהצוואר ומטה ערומים, מחזיקים איזה שלט של "הרכוש של x" שלא דרש מהם מאמץ מעבר לקישקוש עם הטוש כי הם רצו לשלוח למישהי דיקפיק אבל עם טוויסט שהיא תקבל כמחמאה היא בסרט שזו הוכחת התמסרות עבורה.
אבל אחרי שבוע של התכתבות איתם הן מתאכזבות כי לחלוטין ומגלות פער בין מה שהם אומרים לבין מה שהם מסוגלים אליו והם מבריזים כבר בשלב שבו נגמר הטקסט והן מבקשות שיעשו עבורן משהו שבאמת דורש מאמץ, ולו הכי קטן, וגם את המרמור על זה לא נפספס בפוסט הבא שהן יכתבו.
יש שולטות בודדות שבאמת מנהלות קשרים מקבילים אבל אלו נרקמו אחרי חיפושים ארוכים שלקחו להן חודשים עד שנים של הכרויות בכדי לבסס, וגם אז המספר לא מגיע לכדי הרמון. שניים או שלושה גברים, שמתקיים ביניהם קשר שמעורבים בו גם היבטים רגשיים ולא סתם "צבא של חתיכים" שהן פשוט עשו אנ-דן-דינו ושלפו מאיזו רשימת המתנה.

ואם להיות כנה, ומבלי להעליב איש, מעטים החתיכים כאן. אני פה 6 שנים, ונתקלתי במספיק גברים, בין אם שלחו לי תמונה ישירות או העלו מול כולם לבלוג.
וזה לא שאכפת לי ממראה, אני יוצאת עם גברים בכל הגילאים ומבני הגוף כל עוד יש בנינו כימיה מתאימה ונמשכת אליהם לא פחות, אבל זה לא אומר שאני עיוורת ולא מודעת לאידיאל היופי.
רוב הגברים כאן, ואני מתארת לעצמי שגם הנשים, לא דוגמנים. זה אתר הכרויות ולא סוכנות דוגמנות, ברור שרוב האנשים פה יהיו ממוצעים ומטה והחתיכים/ות יהיו בקצוות מיעוט.
וספציפית שמתי לב שאצל נשלטים יש איזו נטייה לא ממש להשקיע בעצמם חיצונית, כי הם אומרים לעצמם "מקסימום השולטת תשפיל אותי על זה, איזה כיף עוד סשן" בחוסר מודעות טוטאלי.
הנקודה שלי היא שגם אם מישהי כאן מצליחה לנהל קשרים עם כמה גברים במקביל, במיוחד עם נשלטים, תהיה בטוח שהיא לא בחרה בהם בגלל שהם חתיכי-על אלא בגלל שנוצר ביניהם חיבור נכון והם נראים לכל הפחות בגבול התחתון של טעמה (גבול עליון זה בגדר בונוס). אם שולטת תתעקש רק נשלטים שרירנים שיצאו מקטלוג, היא תשאר לאונן מאחורי המסך, כי ההיצע של הגברים שיהיו גם בטוחים למפגש, גם מתאימים לה וגם חתיכים בנוסף להכל, עומד על מספר כזה שלא רק שלא יאפשר לה הרמון אלא גם לא דייט בודד לעיתים קרובות.
אז הנחת "צבא החתיכים שיש כאן לכל אישה" שאתה חוזר עליו כבר בכמה פוסטים, לא באמת עומד במבחן המציאות. אין פה מספיק חתיכים בשביל שיהיה "הרמון חתיכים" לכל אישה גם בעולם אוטופי שבו כולם מכבדים.

מקפיץ כדי לספק הוכחה ממשית לגבי ה״צבא״.
כי אני תמיד טוען שזה נכון ואת טוענת שזה לא נכון.

פוסט של שולטת שהזכיר לי את הדיונים לגבי ה״צבא״.

אז הנה לינק לפרופיל של שולטת שהכירה את הבדסמ לפני שלושה חודשים וכבר יש לה צבא/ ממלכה של נשלטים והיא ממשיכה לגייס.

https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=113824

ופרופילים של שולטות כאלו יש בשפע.
ולגבי שפע, כשיש מספיק ממנו אז בסוף אפשר ליצור צבא בהתאמה אישית.
שולגין​(שולט)
לפני 4 שנים • 15 בינו׳ 2020
שולגין​(שולט) • 15 בינו׳ 2020
האמת שלא קראתי את כל התגובות, כי זה ארוך מאוד. אבל אני אתרום את שני הסנט שלי בכל זאת.

נשים מקבלות כאן כזה מבול של ג׳אנק מייל מהרגע שהן פותחות פרופיל. אין דרך אמיתית מצידן לסנן את זה בצורה יעילה. מהצד השני גם כגבר קשה להתבלט בתוך כל אינסוף ההודעות הלא רלוונטיות.

המסקנה שלי היא שמי שמעוניינת להכיר גברים איכותיים צריכה לפנות לעצמה. בגלל זה אני הפסקתי לפנות לנשים כאן אחרי חודש בערך. מי שלא פונה אלי מבחינתי היא לא מעניינת.

בניגוד למה שכתבו כאן דווקא יש פניות. לא הרבה, אבל כמה בדיוק צריך? גם שתיים טובות בחודש זה מספיק. פשוט צריך להשקיע בפרופיל, לייצר רושם טוב בפורומים ובבלוגים, ולהתנהג כמו אדם סביר. מנסיון זה עובד.