סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אוטוביוגרפיה מינית

סינקלייר​(מתחלף)
לפני 3 שנים • 13 במאי 2020

אוטוביוגרפיה מינית

סינקלייר​(מתחלף) • 13 במאי 2020
כבר זמן רב שאני חבר באתר הכלוב .היו תקופות שנכנסתי יותר והיו תקופות שפחות. עד היום לא ממש השתתפתי באופן פעיל אלא יותר עקבתי אחרי הפרסומים של אחרים. בשנה האחרונה עברתי איזשהו תהליך עם עצמי, מעין פרויקט אישי, אני כותב סוג של אוטוביוגרפיה מינית שלי עם דגש כמובן על הבדס"מ, אלו נושאים שעד היום לא שיתפתי אותם עם אף אחד בעצם, והיום אני מרגיש שאולי הגיע הזמן כן לשתף. החלטתי לפרסם את מה שכתבתי בבלוג באתר. שמתי לב שפרסומי הבלוגים מתחלפים די מהר ואני לא יודע כמה באמת מצליחים לקרוא ולעקוב, לכן אני מפרסם כאן קישור לבלוג. אשמח מאד לקבל מכם תגובות ופידבק, במיוחד מכאלו שעברו חווית דומות לשלי .
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=119160
סווריןן
לפני 3 שנים • 13 במאי 2020
סווריןן • 13 במאי 2020
זה סבבה שאתה מיידע כאן. כמי שפרסם בלוג אוטוביוגרפי בעצמו, אספר לך שהבעיה שתיתקל בה בהמשך, היא הקושי לארגן את הדברים באופן שהוא גם כרונולוגי וגם ידידותי לקורא. מי שירצה לקרוא מהתחלה, יצטרך לנבור בבלוג שלך כדי לחפש את נקודת המוצא - ולא תמיד קל להגיע לשם. יצא שמי שיקראו את מה שתפרסם בהמשך, לא יבינו את ההקשר. פניתי בזמנו לכלובי בשאלה אם ניתן להפוך את הבלוג מבחינת הסדר, וזה היה בלתי אפשרי. אם האוטוביוגרפיה שתכתוב תהיה קצרה, זו לא תהיה בעיה של ממש.

בהצלחה עם הפרוייקט הזה!
    התגובה האהובה בשרשור