שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

זוגיות בדסמית ארוכת שנים - ההיית או חלמתי חלום?

ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני 4 שנים • 1 בדצמ׳ 2019
שרף אורנים כתב/ה:
הרבה לפני שידעתי מה זה בדסמ והרבה לפני שהבנתי את המיניות שלי, לקחתי על עצמי את האחריות על קניות, כלים, שטיפת הבית ולרוב גם בישולים. לפעמים זה היה יותר פשוט לעשות את הדברים בעצמי ולא בקטע של אני העבד בבית ואני צריך לעשות את זה (אולי התת מודע עבד שעות נוספות). לא קמתי באמצע הלילה להחליף חיתולים או לטפל בילדים כי אני הכנוע, פשוט התעוררתי וקמתי לעשות מה שצריך ולא הערתי את אישתי כי היא ה"מלכה".

לדעתי יחסים בדסמים יכולים לגלוש מעבר לחדר המיטות אבל חייבים להיות גבולות ברורים על מנת להמשיך לקיים זוגיות ומשפחה

שרף, ואם היום תחליט שאתה לא מעוניין להיות זה שמדיח את הכלים, עושה את הקניות, מסדר את הבית וכן הלאה ותגיד לה את זה, מה לדעתך תהיה התגובה שלה? לחילופין, מה תהיה התגובה שלך אם היא תגיד לך שהיום לא הולכים לאכול במסעדה שקבעתם לאכול בה למרות שזה היה החלום שלך והזדמנות חד פעמית להגיע לפתיחה של המסעדה וכל חבריך יהיו שם, אלא תלכו לשבת אצל חברה שלה בבית שהזמינה אתכם לכוס קפה במפתיע?
שרף אורנים​(אחר)
שרף אורנים​(אחר) • 1 בדצמ׳ 2019
אני חושב שיש לנו איזה איזון וכבוד מאוד גדול אחד לשני שבעצם יוצר את ההפרדה בין החיים והבדסמ.
היא לא תבטל משהו שחשוב לי גם אם היא תסבול בו או לא ממש מתחברת לאירוע, אבל היא תבוא כי זה חשוב לי ואותו כנ"ל גם אני.

היא תקבל בהבנה אם אחליט שאני לא שוטף כלים ואני אקבל בהבנה אם היא תגיד שלא מתאים לה לעשות אקט כזה או אחר.

עברנו תהליך מאוד משמעותי והגענו לרמות פתיחות ותקשורת שאפשר להגיד הכל ואפשר לעבור כל מכשול כי יש רצון להיות ביחד ולהקריב אחד בשביל השני, למרות שיש דברים שהיא אומרת שקשה לה ולא נראה לה שהיא תצליח לעשות איתי ואני בהחלט מקבל את זה, כמו דהיא תקבל שאני לא אצליח להגשים משהו שמעניין אותה..

התקשורת הבין אישית והזוגית חזקה מהתקשורת הבדסמית
Crimson
Crimson • 1 בדצמ׳ 2019
שרף, תודה על השיתוף!
למעשה, אהבה, הערכה ופרגון הדדי הם קריטיים פה.
כמו בכל זוגיות, למעשה.

אם אפשר להקשות- מה לגבי מצב שאחד מכם לא מסופק או לא מקבל מענה מספק על צרכיו בגלל כל מיני סיבות? האם תיהיה פתיחות גבוהה יותר לפתוח את הזוגיות בגלל שהיא בדסמית, או שתקבלו את זה שאין מושלם בחיים ותמצאו יחד את מה שכן טוב וממלא?
שרף אורנים​(אחר)
לפני שנים, חשבתי שאני מתסכל את אישתי מינית וזה שבר לי את הלב. נתתי לה חופש פעולה מלא לשכב עם אחרים ולהגיע לסיפוק שחשבתי שאני לא יכול להעניק לה. כל זה תמורת כנות שבסופו של דבר לא יצאה לפועל ויצרה משבר אמון מאוד גדול אבל זאת היתה הזדמנות לפתוח את הכל ולשתף את כל מה שלא שיתפנו כי התביישנו או פחדנו לפגוע והשיח הזה יצר בסיס מאוד רחב ועמוק לזוגיות וגם הכניס את הבדסמ בצורה משמעותית יותר לחדר המיטות וגם נתן לי את האישור שהייתי מאוד צריך בנוגע לנשיות שבי, שלא הייתי בטוח שהיא מקבלת.
אחרי כל זה היא ביקשה פעם אחת להיפגש עם גבר אחר וכמובן שאישרתי וזה באמת היתה נקודת מפנה משמעותית ביחסים שלנו. בעוצמה של הזוגיות, בעוצמת המיניות שלנו... יש לנו עוד דרך ארוכה לעבור על מנת ללמוד את המקום שלנו בבדסמ אבל הזוגיות מעל הכל.
היא דרך אגב, תמיד אמרה שאני יכול להיפגש עם "מלכה אמיתית" או גבר, אבל זה טרם קרה, בעיקר בגללי אבל זה כבר סיפור אחר.

אני באמת חושב שלפעמים צריך לשים את האגו בצד ולתת לבן או לבת הזוג את החופש לקבל משהו שחסכ בזוגיות, על מנת שתוכל להתקיים זוגיות גם בעתיד... האהבה מעל לכל...
Bambi girl
Bambi girl • 1 בדצמ׳ 2019
השרשור הכי אופטימי שקראתי פה.
תודה ששאלת ❤️
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 1 בדצמ׳ 2019
שרף אורנים כתב/ה:
אני חושב שיש לנו איזה איזון וכבוד מאוד גדול אחד לשני שבעצם יוצר את ההפרדה בין החיים והבדסמ.
היא לא תבטל משהו שחשוב לי גם אם היא תסבול בו או לא ממש מתחברת לאירוע, אבל היא תבוא כי זה חשוב לי ואותו כנ"ל גם אני.

היא תקבל בהבנה אם אחליט שאני לא שוטף כלים ואני אקבל בהבנה אם היא תגיד שלא מתאים לה לעשות אקט כזה או אחר.

עברנו תהליך מאוד משמעותי והגענו לרמות פתיחות ותקשורת שאפשר להגיד הכל ואפשר לעבור כל מכשול כי יש רצון להיות ביחד ולהקריב אחד בשביל השני, למרות שיש דברים שהיא אומרת שקשה לה ולא נראה לה שהיא תצליח לעשות איתי ואני בהחלט מקבל את זה, כמו דהיא תקבל שאני לא אצליח להגשים משהו שמעניין אותה..

כן, גם אצלנו.
שרף אורנים כתב/ה:

ההפרדה בין תקשורת זוגית לבין תקשורת זוגית בדסמית מרתקת בעיניי. כבר כתבתי את זה לפרלין באחד העמודים הקודמים. זה יהיה נכון אם אגיד שגם אצלך הבדסמ מתכתב עם המיניות בלבד ולא מתכתב עם שאר אספקטים של החיים?

באנגלית אנחנו משתמשים במילה ״משחק״ (משחק תפקידים) כשאנחנו מדברים על בדסמ. אני יודעת שאת דוברי העברית המילה הזאת מרגיזה. אבל בהתבסס על מה שחלקת כאן ועל מה שסיפרה פרלין, נדמה לי שהמושג הזה תואם את המציאות שלכם.
סווריןן
סווריןן • 1 בדצמ׳ 2019
בריה, השאלה שלך לא ברורה - הוא בדיוק תאר למעלה כיצד ההפרדה *לא* עבדה להם, והוא נפגע מדברים שהתרחשו כחלק מהמיניות.
אם אני מבין את שרף נכון (והמון תודה על השיתוף הזה), הוא מתאר מציאות בה מתנסים בכל מיני דברים, מרגישים שעוברים גבול, והזוגיות מכוונת את המיניות ולא להפך. שני המישורים בהחלט מתכתבים זה עם זה. ה-roleplaying שלהם מכוון ומודרך דרך כאב חוץ-משחקי: אם אחד מהם מכאיב לשני באמת, מחוץ למשחק, אז השני מכוון מסלול מחדש.

תקן אותי אם טעיתי שרף.
אני מסתמכת על המשפט הזה של שרף: ״אני חושב שיש לנו איזה איזון וכבוד מאוד גדול אחד לשני שבעצם יוצר את ההפרדה בין החיים והבדסמ״. משפט מעלף, לטעמי. יש בו ראייה מפוכחת, צלולה ולדעתי אפילו מלמדת. והבנתי ממנו שקיימת הפרדה בין הצרכים המיניים וההיררכיה שהם טומנים בחובם, לבין החיים שמחוץ למיניות, שם להבנתי אין היררכיה.
אבל אולי אני טועה.
שרף אורנים​(אחר)
אני חושב שבמקרה שלנו היתה אהבה מאוד גדולה מההתחלה ולא תמיד ידענו איך להראות אותה אחד לשני והיה חוסר ביטחון של שנינו מעצמינו שהשפיע על הזוגיות, למרות שתמיד אפשר היה להגיד שאנחנו מאושרים ויש לנו זוגיות טובה ומאושרת.

היחסים הבדסמיים מוסיפים עוד קומה בזוגיות שלנו. היא לא מהות הקשר שלנו ולא המרכז. היא תוספת חשובה בעיניי, כי היא דרך לבטא רגשות, דרך לאהוב אחרת, לאהוב חזק יותר, טהור יותר, מוחלט יותר, טוטאלי יותר.
בדסמ הוא עוד דרך צורת תקשורת וביטוי, כמו שאדם יכול לדבר בכמה שפות או להביע את עצמו דרך אוכל, שירה וציור.

נפגעתי בגלל חוסר בכנות שהפעילה את כל מנגנוני הפחד שלי והיכולת לתקשר עמוק יותר, ולדבר על סטיות, על פנטזיות, על חולשות, על תשוקות נתנה איזה סוג של רשת הגנה מאוד חשובה והמון ביטחון לשנינו. גם בשבילי כגבר שמאוד מחובר לצד הנשי ותמיד הרגיש לא מספיק גברי ולא מספיק טוב בגלל זה ולאישתי זה העניק הרבה השלמה עם הגוף שלה וקבלה של אהבה ותשוקה טהורה וטוטאלית יותר.

אני אדם שלא אוהב הגדרות ותמיד הרגשתי שאני קצת מהרבה דברים... יכול להיות שהבדסמ הוא גם תבלין וסוג של משחקים תפקידים והוא גם חלק בלתי נפרד ממני ומהאישיות שלי.. מודה שהפוסט הזה מאוד מסקרן ומעניין וגורם לי להסתכל עמוק פנימה

תודה רבה לכולם icon_smile.gif