סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם אפשרי לצאת מלהיות נשלט ?

OR1977
לפני 4 שנים • 3 בדצמ׳ 2019
OR1977 • 3 בדצמ׳ 2019
כמו שאמר דרקן, פשוט תקבל את עצמך כמו שאתה!!
guys084

תודה מקרב לב

guys084 • 3 בדצמ׳ 2019
OR1977 כתב/ה:
לא שאני לא מקבל את עצמי פשוט בא לי כבר בגיל 35 להנות מסקס רגיל ולשכב עם החברה בלי שהיא תשלוט ותוביל את הסקס בא לי להיות זה שיענג ויוביל תוך כדי .
robotz
robotz • 3 בדצמ׳ 2019
Sm Art כתב/ה:
takato כתב/ה:
אבל אין שום אפקט מציאותי לדבריך- כלומר נניח משפחה ערבית מעזה
תאמץ תינוק שמוצאו יהודי והוא לא ידע לעולם שמוצאו יהודי- הוא יאמין שהוא ערבי מוסלמי מאומץ
ולא יהיה שום הבדל בינו לבין האחרים. לכן בין היתר- אני סבור- שאין הבדל בין נשמות של יהודי או של לא יהודי.

יהודי יש לו סממן זיהוי

ג ב ר
ר"ת
גומלי -חסדים
רחמנים
בישנים.

אז אדם שנולד למשפחה יהודית ואינו גומל חסדים (נניח קמצן) ,
או אינו רחמן ( נניח פסיכופט שנהנה להכאיב )
או שאינו ביישן- הרי יש כל מיני אנשים עם אופי מוחצן
אז הוא בעצם אינו יהודי?
ומה עם גוי שיש לו את 3 התכונות האלו?
יש לו נשמה של יהודי?
סווריןן
לפני 4 שנים • 4 בדצמ׳ 2019

Re: תודה מקרב לב

סווריןן • 4 בדצמ׳ 2019
guys084 כתב/ה:
OR1977 כתב/ה:
לא שאני לא מקבל את עצמי פשוט בא לי כבר בגיל 35 להנות מסקס רגיל ולשכב עם החברה בלי שהיא תשלוט ותוביל את הסקס בא לי להיות זה שיענג ויוביל תוך כדי .

אז מה עוצר אותך? מי אמר שאתה חייב להנות *מינית* ממה שאתה עושה בסקס איתה בכל פעם? תהיה בנתינה, עסוק בהנאה שלה בלבד. אולי זה לא יגרה אותך. אז? אם לא תחשוב על סקס במונחים של עיסקה בה מקבלים כמות של הנאה תמורת כמות של הנאה שנותנים, אלא כהעמדה של גוף וצרכים של אחר במרכז, עניין ההנאה שלך יהפוך להיות פחות קריטי. אתה תהנה ממה שקורה לה. נכון, לאו דווקא תהנה מינית.

תעמיק את החשיבה שלך על מיניות בחייך שלך. סקס הוא (גם) צורה של קשב. סקס הוא (גם) שפה של נתינה. תוביל אתה את הנתינה.

ובאשר לצרכים שלך? יכול להיות שמה שיתרחש אם תעשה משהו כזה למישהי יפתיע אותך...
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 4 בדצמ׳ 2019
המושגים שציינתי ,הם ב "שורשו ",של ,היהודי .
השורש שלו ,זה להיות הוא מה שציינתי .
ובמידה ,והוא לא .אז עליו להשתדל ,ולפעול לכך ,למען יהיה כפי השורש הזה .

ה Darck Side- מאוד רוצה לגרום ליהודי ,לא להיות גומל חסד ,לא ביישן ,ולא רחמן .
ואז בקלי קלות הוא משחק בו .ועושה בו כלעומת שחפץ .
ואז יגיע שהאדם יפול בבור של הנשלט לתאוות אין סופיות .
ויגרור אותו לכך שגל הונו ומירצו ומשאבים רבים ,יבואו למטרה שהאדם הזה יהפוך פרודוקטיבי היצרן חטאים בהיקפים לחבותו .

אם האדם מביט סביבו הוא רואה "טבע " .
ואז הוא יכול להשאר רק עם ה "טבע".
אז בקלי קלות יוכל לטעון האדם אני בטבע שלי "נשלט ".
ואז הוא כביכול ,מרים ידיים ונכנע ,לאור עובדה זו .
וככה ,חייו הופכים תחת הגדרה זו .
וידוע להיכן יגיע .

יש הרבה מעבר ל"טבע",יש מה מגולם בתוך ה "טבע",אל,ומחוצה ,לו .
יש ניסים .יש רוחניות ,יש אור מקיף ,יש אור גנוז,יש גליפו,יש נסיונות,יש מבחנים,יש קארמה,יש תיקונים,יש כוח רצון,יש כוח מחשבה,יש כוח רצון,יש עליה לצורך ירידה ,יש ירידה לצורך עליה ,יש נשמות שמיתעברות באנשים,יש רוחות המיתעברות בבני אדם .יש שליחת מחשבות ,יש מניפולציות ,יש כושר החלטה ,יש משמעות והשלכות ,למה האדם אוכל ,למה הוא רואה ,למה הוא חושב ,ולאיך הוא פועל .

נשלט זה אדם שהחליט לומר ,"שלום עלייך נפשי ",אני נשלט לעובדה שאני מפקיר גורלי לידי אשה זו ,ו,או ,אחרת .
או אני מפקיר גורלי ,לרחשי והירהורי ליבי.
אדם שכזה כאילו מגלגל את ההחלטה על זולתו .
אדם שכזה נמנע לחלוטין מכל ההשלכות שיהיו לעובדות שיהיו ,בגין החלטות של אחרים .
אני נשלט לאלכוהול .אני נשלט לסיגריות ,אני נשלט לאבר מסויים בגוף האשה ,אני נשלט לסם ,אני נשלט למזון מסויים,אני נשלט לספורט,אני נשלט לפקודות הלב ,ואני נשלט לתאוות הגוף .
אני נשלט למה יגידו ,ומה יחשבו .אני נשלט לנורמות חברתיות .

השורש של הנשלט .הוא גאווה .
השורש של הנשלט ,שהוציא עצמו מן הכלל.
שמתרחקים, שמתבודדים, שמיסתגרים ,שכועסים,שנפגעים,

ה Darck Side ,הוא ה "שורש-וסיבה",
להחליט מעכשיו מה יעשה באותו "נשלט".
הוא ממנה כנגדו ,אנשים ונשים מסויימים מסויימות,שהם יהיו מי שיחליטו ויקבעו עבורו .

עד לכדי מצבים שאם מאה מהן יסרבו לו .
זה גם על פי החלטת ה Darck Side.
הם יש להם שיקולים משלהם מדוע הם נותנים פקודה לבאי דברם .לסרב.או לא להתעלם .או להעליב.וכו'...

הנשלט הפך לרובוט .
אין לו שום קצה של הבנה של תודעה מה בפועל אירע לו .
ואיך יצא מהמצב שנכפה עליו .

אי לכך ,נשלט מצבו גרוע בשל מעמדו .ב Darck Side .
מאידך גיסא ,אם הם משקיעים בך יחס, וטיפול ,משמע ,שאתה "שווה את ההשקעה ".
כי ,הם יודעים מה מגולם בתוכך בפוטנציאל עתידי לאחר הטיפול המסור או העיכוב שנגזר עליך .ושיעור שתחווה במהלך שהותך תחת חסותם כ "נשלט ".
robotz
robotz • 4 בדצמ׳ 2019
טוב, זה שיח של חרשים. אמרת שיהודי זה גב"ר , שאלתי מה אם יהודי אינו מתנהג כגב"ר
אז ענית שאז הוא צריך להתנהג כגב"ר כי זה שורש נשמתו.
אז יוצא מזה שיש יהודי במציאות ויש גב"ר , ואלו 2 דברים שונים.
אז אתה מדבר על עולם אידיאלי שעליו כתוב בספרים שאתה מאמין שהם קדושים,
אבל כשאני בא לבחון האם יש שוני בין יהודים לגויים או שיש יתרונות בריאותיים לאכילת כשר
אז במציאות שמחוץ ל"ספרי הקודש" אין שום דבר כזה.
יש דת יהודית שמי שמאמין בה מחפש לה הוכחות ואם אין הוכחות אז הוא
מצדיק אותה בתיאולוגיה ומטאפיזיקה
מומצאת שנותנת לו משמעות קוסמית לקיומו.
ומי שלא מאמין בה רואה שזה אוסף אגדות שאינו שונה ממיתולוגיה יוונית, הודית
או מצרית עתיקה . ועכשיו אתה תגיד לי שאחרי מותי יבוא הסטרא אחרא ויקח את נשמתי ואז אראה שצדקת.
אני לא מאמין בזה, ולא מבין למה שאלוהים יבנה מערכת שבה אין שום הוכחות ממשיות למה
שהוא מצווה עליי להאמין בו. זה נראה יותר כמבנה מחשבתי אנושי חרדתי שלך ושל הכת שאתה משתייך אליה
מאשר בניה של אלוהים כל יכול חכם ואוהב.
אז תהנה לך בעולם המחשבות האמוני המענג שלך, שבו דרכך היא האחת והיחידה,
וכל השאר דינם ייסורי גיהנום,
תודה רבה, ולהתראות.
daniel1973​(נשלט)
daniel1973​(נשלט) • 4 בדצמ׳ 2019
לצערי אני חושב שהתשובה היא לא!
אפשר לשנות התנהגות.
אפשר לשנות דרכי חשיבה , אי אפשר לשנות מיניות.

הפתרון הוא לחפש שותפה מתאימה נכון שזה מצמצם את האפשרויות , אבל אילו האפשרויות היחידות שלך למציאת זוגיות או מיניות מספקת,
אפילו אם אתה לא מכיר בזה , זה המצב.
חבל שתמשיך לחוות כשלונות,עדיף להשקיע בחיפוש מתאימה מאשר לחוות כישלונות .

שיהיה בהצלחה
כשרון טבעי
כשרון טבעי • 4 בדצמ׳ 2019
בטח שאפשר להיגמל מהכניעות שאתה מתאר.

המצב שאתה מתאר, הוא כניעות, שהחברה הפמיניסטית לימדה אותך להיות מתוגמל עליה. העובדה שאתה מתאר רצון לא להיות נחות, נשלט, כנוע ועלוב, מראה שבתוך תוכך יש רצון מיני רגיל, גברי. במין האנושי, המיניות מבוססת על זכר דומיננטי, ורוב הגברים מבטאים דחף מיני כדומיננטיות ורוב הנשים מבטאות דחף מיני משלים של רצון בדומיננטיות גברית. אתה מראה נטיה רגילה, שדוכאה על ידי תרבות פמיניסטית שפעלה, בדומה לשוביניזם בעידנים אחרים, לשכנע אותך: שאתה נחות, שעליך להודות לכל אישה שמוכנה להתייחס אליך, שאתה נמדד ביכולת שלך להשביע את רצונן של נשים, וחשוב מכל - שנשים רוצות גברים פחות ממה שגברים רוצים נשים.

הנקודה האחרונה היא קריטית. אשליית חוסר הסימטריה בין הרצון במין השני אצל נשים ואצל גברים, שנשים מייצרות, אבל שהפמיניזם עושה כל שביכולתו להעצים, גורמת לך לרצות לחשוף את הרצון הנשי, וכך אתה יוזם דינמיקת שליטה בך. מתוך כמיהה להיווכח ברצון מיני נשי חסר עכבות, נא, אתה מנסה להגביר את דרגת הגירוי לאישה, ואתה עושה את זה כמו במשל השועל והחסידה - אתה נותן את המתנה שאתה היית רוצה לקבל ממנה, ומכניע את עצמך עבורה, כי כגבר רגיל, זה מה שעבורך הוא הגברת גירוי - הפגנת התמסרות. זה מה שכגבר רגיל אתה רוצה ממנה, ולכן כשאתה מנסה לחשוף את היצר החייתי שלה, שהיא חונכה להסתיר ממך (חונכה על ידי פמיניזם, הרואה ביצר הנשי כלפי העוצמה הגברית, חולשה), אתה מנסה ליישם עליה את ההגיון המיני המפעיל אותך כגבר רגיל, ונותן לה כניעה, בתקווה להביא אותה לגירוי של אי-שליטה עצמית, כדי לראות את היצר שלה, כי לראות אותו חשוף, הוא מה שבעצם מגרה אותך.

הפתרון פשוט. 1. הפחת ככל שתוכל חשיפה לפמיניזם (בטל מינוי להארץ, אם יש לך, עשה הפסקה מהפייסבוק, אם אתה נחשף גם דרכו). 2. עבור לפורנו שבו נשים חושפות יצר מיני פראי ובלתי נשלט כלפי גברים. נשים נואשות בדיוק כמוך. אתה צריך לגלות את זה. קרא גם וידויים נשיים בפורומים באנגלית, כדי לתקן את העיוות התפיסתי ולהראות לעצמך את היצר הנשי, ואת כך שהוא פראי כמו שלך, ומופנה אליך בדיוק כמו ששלך מופנה לאישה. קרא במיוחד וידויים על הגירוי הנשי העצום מעוצמה גברית, בכל ביטוי שלה (הפמיניזם הוא המקור לאשליה שלך, שנשים נדחות מעוצמה). ואז, אתה תהיה בשל למעבר מצב: אתה תגלה במיטה, שמה שחושף את הנואשות שרצית לראות, הוא עוצמתיות, ושזאת הדרך למה שחיפשת ולא כניעות. אתה תלמד שההיגיון המיני של נשים, הפוך משלך. וברגע שתגלה את ההיגיון המיני הנשי, שהוסתר (גם מהן, לא רק ממך), הדרך שלך לחשוף את היצר שלהן תהיה דומיננטיות. ויש בך את הרצון והדחף להיות דומיננטי, פשוט השלכת אותו על הנשים, במקום לאפשר לעצמך לצפות מהן, לתת לך פורקן לדחף הזה. אולי תזדקק למישהי שבאמת אוהבת אותך ובוטחת בך, כדי שהיא תרצה להתמסר ולתת לך לפרוק את הדומיננטיות שיש בך.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אוקיי. קראתי. פעמיים. אתייחס כאילו זה נכתב ברצינות, כי לא ידוע לי אחרת. תגובתי היא:
That's not right. Shit, that's not even wrong
guys084

תודה

guys084 • 4 בדצמ׳ 2019
כשרון טבעי כתב/ה:
בטח שאפשר להיגמל מהכניעות שאתה מתאר.

המצב שאתה מתאר, הוא כניעות, שהחברה הפמיניסטית לימדה אותך להיות מתוגמל עליה. העובדה שאתה מתאר רצון לא להיות נחות, נשלט, כנוע ועלוב, מראה שבתוך תוכך יש רצון מיני רגיל, גברי. במין האנושי, המיניות מבוססת על זכר דומיננטי, ורוב הגברים מבטאים דחף מיני כדומיננטיות ורוב הנשים מבטאות דחף מיני משלים של רצון בדומיננטיות גברית. אתה מראה נטיה רגילה, שדוכאה על ידי תרבות פמיניסטית שפעלה, בדומה לשוביניזם בעידנים אחרים, לשכנע אותך: שאתה נחות, שעליך להודות לכל אישה שמוכנה להתייחס אליך, שאתה נמדד ביכולת שלך להשביע את רצונן של נשים, וחשוב מכל - שנשים רוצות גברים פחות ממה שגברים רוצים נשים.

הנקודה האחרונה היא קריטית. אשליית חוסר הסימטריה בין הרצון במין השני אצל נשים ואצל גברים, שנשים מייצרות, אבל שהפמיניזם עושה כל שביכולתו להעצים, גורמת לך לרצות לחשוף את הרצון הנשי, וכך אתה יוזם דינמיקת שליטה בך. מתוך כמיהה להיווכח ברצון מיני נשי חסר עכבות, נא, אתה מנסה להגביר את דרגת הגירוי לאישה, ואתה עושה את זה כמו במשל השועל והחסידה - אתה נותן את המתנה שאתה היית רוצה לקבל ממנה, ומכניע את עצמך עבורה, כי כגבר רגיל, זה מה שעבורך הוא הגברת גירוי - הפגנת התמסרות. זה מה שכגבר רגיל אתה רוצה ממנה, ולכן כשאתה מנסה לחשוף את היצר החייתי שלה, שהיא חונכה להסתיר ממך (חונכה על ידי פמיניזם, הרואה ביצר הנשי כלפי העוצמה הגברית, חולשה), אתה מנסה ליישם עליה את ההגיון המיני המפעיל אותך כגבר רגיל, ונותן לה כניעה, בתקווה להביא אותה לגירוי של אי-שליטה עצמית, כדי לראות את היצר שלה, כי לראות אותו חשוף, הוא מה שבעצם מגרה אותך.

הפתרון פשוט. 1. הפחת ככל שתוכל חשיפה לפמיניזם (בטל מינוי להארץ, אם יש לך, עשה הפסקה מהפייסבוק, אם אתה נחשף גם דרכו). 2. עבור לפורנו שבו נשים חושפות יצר מיני פראי ובלתי נשלט כלפי גברים. נשים נואשות בדיוק כמוך. אתה צריך לגלות את זה. קרא גם וידויים נשיים בפורומים באנגלית, כדי לתקן את העיוות התפיסתי ולהראות לעצמך את היצר הנשי, ואת כך שהוא פראי כמו שלך, ומופנה אליך בדיוק כמו ששלך מופנה לאישה. קרא במיוחד וידויים על הגירוי הנשי העצום מעוצמה גברית, בכל ביטוי שלה (הפמיניזם הוא המקור לאשליה שלך, שנשים נדחות מעוצמה). ואז, אתה תהיה בשל למעבר מצב: אתה תגלה במיטה, שמה שחושף את הנואשות שרצית לראות, הוא עוצמתיות, ושזאת הדרך למה שחיפשת ולא כניעות. אתה תלמד שההיגיון המיני של נשים, הפוך משלך. וברגע שתגלה את ההיגיון המיני הנשי, שהוסתר (גם מהן, לא רק ממך), הדרך שלך לחשוף את היצר שלהן תהיה דומיננטיות. ויש בך את הרצון והדחף להיות דומיננטי, פשוט השלכת אותו על הנשים, במקום לאפשר לעצמך לצפות מהן, לתת לך פורקן לדחף הזה. אולי תזדקק למישהי שבאמת אוהבת אותך ובוטחת בך, כדי שהיא תרצה להתמסר ולתת לך לפרוק את הדומיננטיות שיש בך.
תודה רבה איזה תשובה מעולה ועוזרת תודה אפשרי לשוחח איתך בפרטי ?