סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם אחרתי את המועד?

קפקא​(אחר)
לפני 4 שנים • 28 בנוב׳ 2019

האם אחרתי את המועד?

קפקא​(אחר) • 28 בנוב׳ 2019
הרבה אחרי 40+, אחרי שנים של יחסים וניליים משעממים (מאד) ועם ניסיון מועט, רציתי להיפתח לעולם הבדסמ, עם נכונות ללמוד ולהכיר דרך זוגיות - או סתם ידידות בדסמית (כולל התחלפות למרות נטייה לשלוט) - האם ייתכן שנוכחותי בכלוב הייתה נאיבית? שלכאלה כמוני אין מה לחפש כאן???
שלגי
שלגי • 28 בנוב׳ 2019
העולם, כמו שאומרים כבר הרבה שנים, שייך לצעירים.
אבל, לעניות דעתי הבלתי קובעת (וזה) אם תהיה אמיתי ותלך בדרך שלך, תוכל למצוא אבני חן ואולי אפילו יהלום אחד או שניים בשביל (אין לי מושג מאיפה הקרצתי את הדימויים האלה)
בקיצור, אל תחת ואל תתייאש, זה לוקח זמן.
אגב, בלוג כתוב היטב תמיד תורם

בהצלחה!
    התגובה האהובה בשרשור
קפקא​(אחר)
קפקא​(אחר) • 28 בנוב׳ 2019
ייתכן שהעולם שייך לצעירים כי המבוגרים ויתרו עליו?
מפליג אותך
מפליג אותך • 28 בנוב׳ 2019
המבוגרים פשוט התעייפו
חלקם נרדמו מול הטלויזייה...
או נסעו שוב לחו"ל
לחפש שפה לא מובנת אחרת
כדי שאחר כך יוכלו לספר בשפה מובנת. משהו לא מובן.

העולם שייך רק למי שמשנה אותו
Sm Art{☆Sm}
לפני 4 שנים • 29 בנוב׳ 2019
Sm Art{☆Sm} • 29 בנוב׳ 2019
צעירים שנולדו לא מזמן ,לא ירחק היום ,וגם הם יראו צעירים מהם .מי שמתעסק בזה ,הוא טיפש גמור ומוחלט .
אין כזה מושג צעיר וזקן.
יש כזה מושג שהאדם מסתכל על אחרים ,ועל מה שלא שלו .
ולא יודע להעריך את מה שיש לו ,ואת מה ששלו .

צעירים שנולדו לא מזמן ,לכולם יש פרצוף של אנשים זקנים .
מפני ,שעד לא מזמן מתו כזקנים באים בימים .והיה ירדו שוב למסכת חיים נוספת וחדשה .לתקן את שפגעו בסבבי חיים קודמים ,שלהם .

תסתכלו על הפנים שלהם בחמש השנים הראשונות לחייהם .ותראו זקן שמת ,והפעם נולד כתינוק .

הגילגול,הוא מחד גיסא מתנה הניתנת לאדם לתקן את מה שפגם .מאידך גיסא ,אין עונש קשה מזה .שוב טיטולים .שוב לול שוב גן .שוב בית ספר .שוב צבא .עוד פעם הכל חוזר .

ככול שהנילודים צעירים יותר .יש להם מנגנון משוכלל יותר במוח , מפני שהם נולדים לתקופה מודרנית יותר ,שבה ,העטלם מהיר יותר ,חדשני יותר ,טכנולוגי יותר ,תחרותי יותר .

זה לא כי הם חכמים יותר מהזקנים.
וזה לא כי העולם שייך להם ,ולא לזקנים .

זה כי הם צריכים לעבור את מה שהזקנים עברו .
גם הזקנים לא נולדו חכמים .וגם הזקנים היו פעם צעירים .

אז כל מי שמתחבר תחת הנוסחא המטופשת של העולם שייך לצעירים .הוא גזר דינו לזקנה עוד בטרם הזקין.

ד"נ ,השיממון אותו חשת בחייך הוניליים.
אין דבר רע הוא .לאנשים מסויימים .זה מצב מצויין .
אם אתה חושב שבבדסמ,לא יהיה משעמם .
גם פה השיממון לא ירפה ממך .
קפקא​(אחר)
קפקא​(אחר) • 29 בנוב׳ 2019
Sm Art​, עם רוב הדברים אני יכול להסכים. חבר אמר לי פעם שגיל מבוגר הוא העונש על זה שפעם היינו צעירים, אלא שכרגע אין לי כוונה להעניש את עצמי על מה שאי אפשר לשנות, אלא להתמקד ב"חד גיסא" שלך: לתקן את מה שנפגם, כל עוד אפשר, בלי להביט לאחור בזעם. כלומר, אני לא כל כך מקבל את הסיפא, ואני כן רוצה שהסקס בזוגיות היה בדסמי. שיממון? לא אדע אם לא אנסה. בכל מקרה, אני לא רואה את הבדסמ כתחליף לקשר רגשי, אלא בנוסף. אחרת, אני צריך לבחון את עצמי.
StepByStep
StepByStep • 29 בנוב׳ 2019
העולם שייך למי שלוקח אותו.

אם תדע לאתר את זו שמתאימה לך, ותדע להציג את עצמך נכון אתה יכול למצוא כאן את מה שאתה מחפש.
זה שאתה מבוגר מרוב אלו שמצויים כאן לא מונע ממך למצוא את אשר ליבך חפץ.
איה74
לפני 4 שנים • 30 בנוב׳ 2019
איה74 • 30 בנוב׳ 2019
אין קשר לגיל. אני הכנסתי לעולם הזה שני שולטים, שניהם בגלאי 40+. אז כמו שענו כבר, אין קשר לגיל ולא צריך לבקש רשות מאיש להכנס למועדון.
שועל אורבני
שועל אורבני • 30 בנוב׳ 2019
תחילה, השולטים הכי פופולריים פה הם בני 40+, כולן היום מחפשות "דאדי".

תראה, בגדול באתר הזה אל תצפה לגדולות ונצורות, איך שלא תסתכל על זה זה אתר שמציע בעיקר מיניות.

כלומר "סחורה" שגברים רוצים (באופן כללי כמובן) יותר מנשים.

כפועל יוצא מכך לכל אחת יש אינספור אופציות, והגברים די נדחקים כאן לצד.

לכן, כן זה די נאיבי לצפות שמכאן יצא לך משהו, זה קורה אבל תכלס, לא שווה את ההשקעה והאנרגיה.

אבל, יש את העולם האמיתי, ובעולם האמיתי נחש מה, החוקים שונים, מאוד.

לדעתי, צא ותכיר בעולם האמיתי, זה די קל היום, לשכנע מישהי להיקשר זה לא כזה קשה, 50 גוונים

הפכו את העניין לנורמטיבי, לדעתי בעולם הדייטים של היום אישה די מופתעת אם היא לא "מוספנקת" בסקס.

בקיצור גבר, עוף על זה, החיים קצרים.
קפקא​(אחר)
קפקא​(אחר) • 30 בנוב׳ 2019
תשובה מאד פרקטית, שועל. סחתיין. אנסה להפנים, ככל שהבנתי את כוונתך.