שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בראטיות אינן נשלטות. הן שולטות עם פנטזיית גבר חזק.

↑ ↓
כשרון טבעי
לפני שנה • רביעי, 4 בדצמבר 2019, בשעה 21:06

בראטיות אינן נשלטות. הן שולטות עם פנטזיית גבר חזק.

כשרון טבעי • רביעי, 4 בדצמבר 2019, בשעה 21:06
אני לא אפרט מעבר לכך. כולנו מבינים את זה ומאמצים קוד הכחשה, ואין טעם לבסס את מה שידוע לכולם, זאת השחתת מילים וזמן. מהותי יותר, הוא שביסוס יהיה מתן הכרה להעמדת הפנים.

התגובה "הנושא נידון" היא בטלה. הנושא פתוח עד לשלב בו בראטיות לא יקבלו לגיטימציה להציג את עצמן כנשלטות. אין נשלט שיעיף כיסא על שולטת או יקלל אותה. הוא לא יוענש אלא פשוט יסולק.

אל תנסו אפילו לגייס את הארכי-מניפולציה המכונה "יחסי הכוח", כדי לטעון שיש א-סימטריה שמביאה לכך ששולט הוא אדם שזוכה ליריקות מהנשלטת שלו. ישנן נשלטות ונשלטים בעולם, ממשיים, ועולם הרגש והמיניות שלהם דומה מאוד, ואין בו השפלת שולטים. אדרבא, סבלנות מצד שולטת ושולט להתנהגות כזאת תעורר דחיה אצל נשלטת. גם אם מישהי זקוקה מאוד לתיאוריה חסרת השחר בהתייחס למערב, על "יחסי כוח" (כתירוץ לכשלונות האישיים שלה?), הרי שעם אותם יחסי כוח מיתיים, הנשלטת הכנועה היא טיפוס ממשי ואמיתי. והבראטית היא ההיפוך הגמור שלה. היא מפעילה את הגבר, ולא להיפך, לממש רצונות שלה, ולא להיפך, כשהגבר נדרש להשביע את רצונה, ולא להיפך, והוא יורחק אם לא יעמוד בציפיות, ולא להיפך. אלו יחסי שליטה מצד הבראטית.

אגב, הדברים לא נכתבים בגלל חוויה אישית עם בראטית, אלא כי הם נכונים, וכולם יודעים ויודעות זאת. בנוסף, חשוב לציין שבראטיות היא נטיה מצויינת, רק שאין לכנות אותה נשלטת, אלא שולטת. מרגע שנפסיק את ההונאה המוסכמת, הדיון ישוחרר ונוכל להרחיב אותו לנושאים מעניינים יותר מהונאות עצמיות, כמו איך נוצר טיפוס הבראטית, מה הוא אומר על החברה בה נוצר, איזה קונפליקטים נשיים שנוצרים מהעידן הזה מתבטאים בו, ואילו תסכולים - איזה צורך הוא מממש אצל נשים, ואיזה צורך הוא לא. תגובות מיזאנדריות אינן רצויות.
Snitch
לפני שנה • רביעי, 4 בדצמבר 2019, בשעה 21:28
Snitch • רביעי, 4 בדצמבר 2019, בשעה 21:28
*תמונה של מייקל ג'קסון אוכל פופקורן*
בכוח המוח{Aion}
לפני שנה • רביעי, 4 בדצמבר 2019, בשעה 21:41
בכוח המוח{Aion} • רביעי, 4 בדצמבר 2019, בשעה 21:41
הרגע ריסקת את קשר השתיקה הכי עמוק ומשמעותי, שכולנו לקחנו בו חלק.
אין ספק, בראטיות עומדות בתור הלא נכון להנפקת הרשיון שלהן, הגיע הזמן לניקוי אורוות. (:
שלגי
לפני שנה • רביעי, 4 בדצמבר 2019, בשעה 21:58
שלגי • רביעי, 4 בדצמבר 2019, בשעה 21:58
Snitch כתב/ה:
*תמונה של מייקל ג'קסון אוכל פופקורן*


אי אפשר תמונה של מישהו שהוא לא פדופיל אוכל פופקורן? בחיית סניץ
Snitch
לפני שנה • רביעי, 4 בדצמבר 2019, בשעה 22:19
Snitch • רביעי, 4 בדצמבר 2019, בשעה 22:19
אפשר, אבל זה דווקא מתחבר לא רע עם עניין הבראטיות ;}
כשרון טבעי
לפני שנה • רביעי, 4 בדצמבר 2019, בשעה 22:19
כשרון טבעי • רביעי, 4 בדצמבר 2019, בשעה 22:19
בכוח המוח כתב/ה:
הרגע ריסקת את קשר השתיקה הכי עמוק ומשמעותי, שכולנו לקחנו בו חלק.
אין ספק, בראטיות עומדות בתור הלא נכון להנפקת הרשיון שלהן, הגיע הזמן לניקוי אורוות. (:


אין מקום לציניות. אף שולטת לא הייתה מקבלת את הרעיון שמישהו יציג את עצמו כנשלט, ואז יזלזל בה. הוא לא רק יעוף מיד, הוא יינזף, והטענה שלו ש"סליחה? מי מינה אותך לחלק רישיון?" לא תעניין אף אחד.
מטפורה
לפני שנה • רביעי, 4 בדצמבר 2019, בשעה 22:20
מטפורה • רביעי, 4 בדצמבר 2019, בשעה 22:20
הו, אלי. כמה סבבים כאלה עוד נצטרך לעבור?
כבר כתבתי את זה בכמה מקומות ואכתוב גם כאן- גדלתי בחברה דתית ורק כאן למדתי פורמליזם מה הוא. ניכר שההגדרות נורא חשובות לפותח השרשור ולעוד כמה חבר'ה כאן, שמקבלים את הקיק שלהם מלהציב תנאי כניסה ומבחני קבלה ל...נטיה מינית. למה?
אם שושנה אוהבת שמכניעים אותה בכוח אחרי קצת אקטינג אאוט ויחזקאל אוהב את משחק ההכנעה הזה, למה דחוף להוריד להם?
נכון, זה לא מתאים לכל השולטים- לא לכולם יש את אורך הרוח (וחוש ההומור) ולא כולם נהנים מהאינטראקציה הזו. אבל יש דומיננטיים שהם בהחלט בעניין. לטעון שהם בעצם נשלטים זה די הזוי.
יש כל מיני צורות להיות s tipe במערכת יחסים בדסמית. נכון שהדינמיקה שמתוארת כאן (בגרוטסקיות. זריקת כסא? הארדקור מאד. שאפו) לא מתאימה למשחק באדון ונשלט, אבל בחינת גבולות, חינוך, התנגדות, הם מרכיבים מוכרים בז'אנרים אחרים- לדוגמה פט פליי ודדלג. עבור הרבה מאד גברים שולטים ונשים נשלטות, אינטראקציות כאלה הן חלק מהותי במערכת היחסים. כה מוזרררר פשוט לשלול את זה.
לעוד מידע (ופתיחת צ'אקרות) ממליצה על הוידיאו המצוין של איב לופיין בנושא: https://youtu.be/lun80BhBR9M

לגבי העובדה שזה פחות קיים אצל נשלטים, אני חושבת שזה לא בהכרח מעיד על 'זיוף' במיילדום אלא אולי יותר על עניין של היצע וביקוש בפאמדום ואולי של תרבות בדסמית שונה.
    התגובה האהובה בשרשור
FiveG
לפני שנה • רביעי, 4 בדצמבר 2019, בשעה 22:33
FiveG • רביעי, 4 בדצמבר 2019, בשעה 22:33
###למכירה בהדמנות###
מאזדה לאנטיס יד שניה מאתיופי 2001
אגזוז פתוח. מתחייבת בבדיקה.
לא בנובי גוד.
0261122145
כשרון טבעי
לפני שנה • רביעי, 4 בדצמבר 2019, בשעה 22:34
כשרון טבעי • רביעי, 4 בדצמבר 2019, בשעה 22:34
משחק ההגדרות לא יעבוד. הנושא אינו סמנטי. כשבודקים רצונות, אצל בראטית ואצל הגבר שאיתה, מוצאים שהרצונות שלה הם המשוחררים, ושלו הם המווסתים עבור הרצונות שלה. הם נמצאים בדינמיקה שבה היא זו שבשליטה. בשונה מהשולטת הרגילה, שרוצה לשחק בבובת גבר כנוע, השולטת הבראטית, רוצה לשחק בבובת גבר דומיננטי. אבל היא המשחקת, והוא המִשחק. כל פוסט של בראטית חושף את זה. למעשה, אם ניקח פוסטים ותגובות של בראטיות ונפרסם אותם כאן מבלי לציין את ההגדרה העצמית של הכותבת, ונערוך סקר ניחושים, כל המנחשים והמנחשות ינחשו שקראו שולטות. הבראטיות נוזפות וגוערות ב"שולטים", ממיינות אותם, קובעות להם חוקים ומגבלות, מעמידות תנאים ודרישות. כאמור, קריאה עיוורת של פוסטים ותגובות מהן, תראה שאין אף אחד או אחת שחושבים שהם קראו נשלטת. נסי זאת.
מטפורה
לפני שנה • רביעי, 4 בדצמבר 2019, בשעה 22:49
מטפורה • רביעי, 4 בדצמבר 2019, בשעה 22:49
זה אכן לא עניין סמנטי, התייחסתי למהות ולא למילים. ביטול עצמי זה מבחן גרוע מאד ל'נשלטוּת אמתית'. אני נוטה להסכים שאם נערוך מבחן טעימות עיוור לא בהכרח נדע תמיד להגיד מי זה מי, משום שבסופו של יום כולנו רוצים ומבקשים ומפנטזים. זה צריך ללמד אותך פחות על 'אמתתתת' ויותר על הטבע ההבנייתי של ההגדרות האלה, על הצורך להסתכל מעבר למהותנות צרה.
אגב, אם אתה מתעקש אז לפי המבחן שלך לא תמיד נדע, על סמך קריאה של טקסטים לא מזוהים, מי שולט ומי נשלט. תובענות, החפצה וחשק מיני בלתי מווסת מאפיינים פוסטים (מהסוג הלא איכותי) של נשלטים כמו גם של שולטים.