בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בראטיות אינן נשלטות. הן שולטות עם פנטזיית גבר חזק.

WhoreDaddy
לפני 4 שנים • 7 בדצמ׳ 2019
WhoreDaddy • 7 בדצמ׳ 2019
בפעם הבאה שנעשה סקס, אני אהיה בשליטה, היא אמרה. אמרתי בסדר, אני אוהב את זה מאוד. זה בכלל לא מרתיע אותי אם חשבת. ואז היא הוסיפה, אתה תדפוק אותי בדוגי, רק בדוגי! המקום שלך הוא מאחורה. מוזרה אחת.
כשרון טבעי
כשרון טבעי • 7 בדצמ׳ 2019
פרלין כתב/ה:
כתבתי שקשה לי לקרוא את הדיון? פשוט נראה לי נורא לא רלוונטי למשהו בעולם כולו. אבל זה לפני שהבנתי שסטטיסטיקת הבראטיות חשובה לך באופן אישי כי היא קשורה לתאוריה רחבה יותר ואפילו הזויה עוד יותר שאני מכנה ״קונספירציית הפמיניסטיות להפוך את כל הגברים לנשלטים״.

אחת היסודות של התאוריה היא שיש יותר שולטות מנשלטות. הבעיה היא הבראטיות החצופות שקוראות לעצמן נשלטות ואם העולם לא ישתכנע שהן בעצם שולטות, התאוריה תקרוס לתוך עצמה וכולנו נצא מופסדים וניפול לציפורני הפמיניזם הנוראי שמאפשר לנשים סתם, להסתובב בעולם מבלי להיות כנועות במיטה כפי שהסדר הטבעי (אגב, סימן ההיכר של תאוריה שרלטנית הוא הרגע שבו הטבע משחק תפקיד) רצה. הבנתי נכון?

כל המדעים הם שרלטנות, כי הם תאוריות בהם הטבע משחק תפקיד. בוודאי. פרלין היקרה, השרלטנות היחידה בסביבה היא הפרוגרסיביות, שקובעת סתירות מבוססות היטב כמו "המיניות של גיי וטרנס היא מולדת כי מיניות היא מולדת, והמיניות של סטרייט וסטרייטית היא מוסללת כי מיניות היא לא מולדת. החברה קובעת אותה".

לא כל אמירה על טבע היא קונסרבטיבית. גם המדע עוסק בטבע.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 7 בדצמ׳ 2019
כשרון, לאן הגעת?
מי יכול להגיד מה מולד, מה גנטי ומה חברתי במיניות ולמי אכפת?
מה זה משנה למישהו?
אני נשלטת כי זה מה שמחרמן אותי. מה ׳כפת לי אם נולדתי ככה או הוסללתי לזה?

אני כל הזמן מגיעה איתך לאותה פינה:
מה אכפת לך?
כשרון טבעי
ראשית כל מאוד אכפת לי ממך כאדם ואני מקווה שתהיי מאושרת תמיד. That said, השרשור לא היה עלייך כך שאני לא יודע למה את חושבת שמשנה לי מה מושך אותך או אם הוסללת או נולדת עם טעם מסויים.
שירוקו
שירוקו • 7 בדצמ׳ 2019
כנראה אני שולט מסוג בראטיות פרינדלי כי אם האפשרות שהיא תרים כסא לא מוחשית באוויר לא עומד לי. אז אם מישהו מהשולטים נתקל בנשלטת כזו תעבירו אליי.
כשרון טבעי
ה.
פרלין כתב/ה:
זה בכלל לא קשור אליי בן אדם. איזה שיח חירשים.

פרלין, אז בואי ננסה שוב. רק הסברתי שלוש תופעות בקינק. לא את כולו וגם לא את רובו. לא התייחסתי לנשלטות באופן כללי, רק לבראטיות, שהן רק חלק מהנשים, ולא טענתי שיש בנטיה של נשלטות משהו חברתי או מולד, או לא מולד - לא התייחסתי לזה. באופן אישי, אני חושב שכל קינק, הוא אישי. הדברים שאני התייחסתי אליהם (זה מופיע בשני שרשורים), הם שלושה דברים שקראתי להם "ביטוי של המיינסטרים, בתוך הקינק". כלומר תיארתי אותם כיוצאי דופן בעולם הקינק, בכך שהם כן דברים שנובעים ממשהו תרבותי ולא בהכרח מהאישי, ושזאת גם הסיבה שאצל חלק מהאנשים יש תחושה שהם לא רוצים להיות בזה (ככה התחיל הדיון, באחד שלא רצה להיות בזה ושאל אם אפשר לצאת ואיך. אני קישרתי את זה גם לבראטיות, ולעוד תופעה שלישית). את מפרשת את זה כמתייחס אלייך אישית, כבראטית? את בד"כ מזדהה עם הכינוי בראטית?
פרלין​(נשלטת){ש}
אני בכלל לא ידעתי שיש דבר כזה בראטית עד לפני שלושה ימים. נגיד כל הקטע של הDdlg לא היה בזמני. נשבעת. ככה קשישה אני.

מה שמטריד אותי ולכן אני מגיבה, היא המחשבה שלך שיש איזה נתיב שהוא טבעי והגיוני למיניות האנושית וכל מה שסוטה ממנה הוא בעצם ״לא בסדר״.

לחלוטין לא אכפת לי למה אנשים מה שהם ואם זה תואם או לא תואם איזו מיניות טבעית (שלדעתי לא קיימת), אלא אם כן הם מזיקים לי.

ונורא מסקרן אותי ולכן שואלת ברביעית, למה לך זה אכפת?
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
פרלין, רק רוצה להתייחס למשהו שאמרת, שנראה לי חשוב.
יש מי שמשתמש במילה טבעי כאילו משמעה "נכון" או "טוב". מי שבא עם דעות מראש מה טבעי והופך אותן לכלי שיפוטי - איזה התנהגות טובה ואיזה פויה.
ויש מדע. המדע מנסה לבוא ממקום אובייקטיבי ככל האפשר, לצמצם הנחות למינימום. עבור המדע, טבעי זה כל מה שקיים בטבע. מה שצפינו בו - זה הטבעי. יש נפוץ, יש נדיר. יש ממוצע, ויש שונות. אבל אין "לא טבעי". זה רעיון זר למדע.
אז, עבורי, כל מיניות שלא תמציאי, היא טבעית. אח"כ מתווכחים על רצוי ולא רצוי. אבל כולנו, על כל גוונינו, הנפוצים והנדירים שבינינו, מקובלים או לא מקובלים, כולנו כולנו
טבעיים. (מניפסט! ישר לבלוג)
פרלין​(נשלטת){ש}
אני איתך! רק מהצד השני וזה בעצם בדיוק אותו הדבר, בחיי. כשדיברתי על טבעי זה היה במסגרת שכשרון כיוון אליה: טבעי מול חברתי. כאילו יש מיניות שהיא תולדה של הטבע ויש מיניות שהיא תולדה של הבנייה חברתית.
ואני אומרת: כל מיניות היא גם וגם ולמעשה כל כך מורכבת שבאמת, אי אפשר לדעת מה התמהיל המדויק שהפך אותי לכזאת, אותך לכזה ואת כולם לכאלה.