בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בראטיות אינן נשלטות. הן שולטות עם פנטזיית גבר חזק.

ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני 4 שנים • 7 בדצמ׳ 2019
אוסיף על דבריו של דרקן שפסיכולוגיה אבולוציונית וגם אקולוגיה התנהגותית דנות במקור בשילוב עם השינויים שמתחוללים בו במהלך ההיסטוריה, וגם אם מתמקדות על איזשהו סרח העודף של האבולוציה, הרי שזה נעשה לא כדי להוכיח ייחוס סיבתי, כי ייחוס כזה לרוב אינו ניתן להוכחה ובעיקר אינו רלוונטי. טבעי לנו לצוד ממותות עם שחר וכנראה כדי להקל על הציד לחלקנו יש גבות עבותות, אבל כמדומני גם בעלי גבינים מרשימים במיוחד מעדיפים לעבוד במשרד ממוזג ולהתעורר הרבה אחרי התרנגול, כי ציד ממותות משום מה לא מרגיש להם טבעי. ובכלל ההשלכה של תופעה אקטואלית לעבר האבולוציה, זאת שיטה מוזרה לבנות טיעון באותה המידה בה מוזר לצייר מטרה סביב החץ.

והוא לא יענה לך, פרלין, כי המטרה שלו אינה לשפוט אחרים אלא להצדיק את הצרכים של עצמו, אך לצערו אין לו את הכלים הראויים לעשות זאת, ולכן הוא משכנע את עצמו שהוא טבעי וכל שאר בעלי הצרכים על גווניהם לא. אבל הרווחת משהו, אכפת לו ממך כאדם, ולכן אם אי פעם חס ושלום תקלעי לצרה, תדעי למי לפנות. תצעקי לו דרך קרן של יעל כשאת רכובה על ממותה והוא בטבעיות יגיע לעזור.
עכבר​(מתחלף){Yaara-g}
עכבר​(מתחלף){Yaara-g} • 7 בדצמ׳ 2019
צריך להתנגד נחרצות לקינק שיימינג שנעשה כאן. אם מישהו אוהב לקבל כסאות לראש או לא, זה לגמרי עניינו האישי. אני למשל אוהב שכל הרופאים במיון של וולפסון מכירים אותי כ"אה, הבחור הזה, עוד הפעם?". אז מה? בגלל זה צריך ללעוג לי? עם הבחורה האחרונה שלי עשינו קטעים מתוך הסרט 'היסטוריה אמריקאית איקס'. כן! כשהיא פוצצה לי את הגולגולת על המדרכה ומתתי, מאוד נהנתי מזה! אז די לקינק שיימינג בתוך הקהילה, ואולי קצת פירגון במקום השיימינג לא יזיק.

ברצינות: כל שליטה היא גם נִשלטות. כל מי ששלט אי פעם יודע שיש תחושה בתוך זה, שאתה עבד לרצונות של האחר. הוורסיה הפלצנית של זה היא עם ציטוטים של הֵגֵל. אז מה החידוש כאן? אין שום שטיק חדש בבראטיות.
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 7 בדצמ׳ 2019
עכבר אם אתה מופעל מפחד של ביצוע או פחד שיפטרו אותך אתה כנראה מקבל את התחושה שאתה מתאר
זה בעצם כמו לומר כל הבראטיות שמנות עם ציטוטים של עוזרד וכפולותיו. שזה משהו שלא צויין בפוסט המקורי המטריל.

וברצינות מה זו בראט (או אולי סוג של יטי).
אם מישהי חוה שליטה לראשונה או בשניה ופוגשת חומה של עכבות, פחדים, פלשים, יו ניימאיט
ומתקשה לחצות אותה האם היא בראט או בראט חלקית
או שמא ליטוף/חיוך אחד הופך אותה ללא בראט או בראט לשעבר?
עכבר​(מתחלף){Yaara-g}
לפני 4 שנים • 8 בדצמ׳ 2019
עכבר​(מתחלף){Yaara-g} • 8 בדצמ׳ 2019
מה אם כל הפוסטים של כשרון טבעי הם מזימה של בראטית בריטית, ברונטית וברוטאלית, לעצבן את כולם כמו שבראטיות אוהבות?
-X-
-X-
-X- • 8 בדצמ׳ 2019
בראט זה אח ברוסית = брат.
אגב יש גם סרט רוסי עם אותו שם.
גם ההמשך שלו брат 2 מומלץ.
כשרון טבעי
כשרון טבעי • 8 בדצמ׳ 2019
עכבר כתב/ה:
צריך להתנגד נחרצות לקינק שיימינג שנעשה כאן. אם מישהו אוהב לקבל כסאות לראש או לא, זה לגמרי עניינו האישי. אני למשל אוהב שכל הרופאים במיון של וולפסון מכירים אותי כ"אה, הבחור הזה, עוד הפעם?". אז מה? בגלל זה צריך ללעוג לי? עם הבחורה האחרונה שלי עשינו קטעים מתוך הסרט 'היסטוריה אמריקאית איקס'. כן! כשהיא פוצצה לי את הגולגולת על המדרכה ומתתי, מאוד נהנתי מזה! אז די לקינק שיימינג בתוך הקהילה, ואולי קצת פירגון במקום השיימינג לא יזיק.

ברצינות: כל שליטה היא גם נִשלטות. כל מי ששלט אי פעם יודע שיש תחושה בתוך זה, שאתה עבד לרצונות של האחר. הוורסיה הפלצנית של זה היא עם ציטוטים של הֵגֵל. אז מה החידוש כאן? אין שום שטיק חדש בבראטיות.

אין כאן קינק שיימינג. יש כאן קינק קליימינג. יש דבר כזה שולטות? אתה מקבל שיש שולטות שלא מתכוונות לקבל כל היום השפלות מנשלטים? שזאת לא בדיוק הכוונה שלהן? כאלה שולטות קיימות? אז תאמין או לא, יש גם שולטים שהם בדיוק כמו אותן שולטות, ללא הבדל, ובדיוק כמוהן אין להם שום עניין לקבל התנהגויות כאלה.

אם גברים שאוהבים להשפיל שולטות כהקדמה לפלאגים שהם רוצים לקבל, היו קוראים לעצמם "נשלטים" ומתחילים לדרוש משולטות כאלה לקבל אותם "כי הם הגדירו את עצמם כנשלטים", היית מבין אם שולטת אחת הייתה מחליטה להגיב לזה אחת ולתמיד בפוסט?
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לא, כי אף שולטת לא קובעת את "האחת ולתמיד" של אף אדם אחר.
ליתר דיוק, זכותה להביע את דעתה ומי שיסכים יסכים, מי שלא לא, ואולי, אם יהיו נימוקים טובים, מישהו גם ישנה דעה.
אבל תראה בעצמך ששינית טון, בכוונה או לא.
השאלה "אתה מקבל שיש שולטות ש..." משאירה מקום ל"ויש שולטות שכן". כשאתה שואל "שולטות כאלה קיימות" אתה מאפשר שקיימות שולטות אחרות. זה שמיים וארץ מאיפה שהתחלת, כשנתת רק אפשרות אחת.
לך כשולט אין עניין בבראטיות? לשולטים אחרים אין? סבבה, צודק. בטוח צודק. בלי לבדוק, בלי להתחכם - אתה צודק, יש.
אבל הפתרון שלך מוזר. אתה אומר "לי יש הגדרה לנשלט, וכולם מסכימים עליה" (אגב, לא הגדרת לא שולט ולא נשלט, בקושי הגדרת בראט) "מי שלא עונה על ההגדרה שלי, לא יכול לקרוא לעצמו נשלט!"
זה נראה לי פתרון לא מוצלח. האם לא עדיף להגיד "מותק, לי יש הגדרה לנשלטת, ואת לא עונה עליה. טוסי טוסי לחפש שולט אחר" במקום לנסות להכריח אותה להיות משהו אחר, במקום לאסור עליה להשתמש בתווית?
אם אני מכיר שולט שלא עונה על הציפיות שלי, האם אני אוסר עליו להקרא שולט?
הרי חלק גדול מהמטרה בתווית "בראט" היא לאפשר לאנשים להעביר בקלות מידע על הפטישים שלהם, תמונה כזאת כללית של מי הם, כמסגרת התייחסות. זה מאפשר לבראטים ליצור קהילה ולהכיר בני זוג פוטנציאליים. אתה לא צריך לצאת למלחמה בתווית, פשוט שמור מרחק ממה שלא מתאים לך
כשרון טבעי
כשרון טבעי • 8 בדצמ׳ 2019
לא שיניתי כלום, קרא את תגובות הביניים בעמודים קודמים (בפרט, את "וגאס של הפי סי").
דיאנורה די צ'רטנדו​(נשלטת){danton}
עד כאן פינתנו להיום: "שולטים עילאיים ומתנשאים".

תודה לך, מר כישרון טבעי, על חוסר האישור שלך את ההגדרה העצמית של נשים כאלו ואחרות.
איזה מזל שאתה בסביבה כדי לומר להן כיצד להתנהל ולהגדיר את עצמן.