סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בראטיות אינן נשלטות. הן שולטות עם פנטזיית גבר חזק.

כשרון טבעי
לפני 4 שנים • 8 בדצמ׳ 2019
כשרון טבעי • 8 בדצמ׳ 2019
לא שיניתי כלום, קרא את תגובות הביניים בעמודים קודמים (בפרט, את "וגאס של הפי סי").

אתה זה שהדרגתית, מתחיל להבין מה כתבתי. בדרך כלל אנשים מתקשים לקרוא באופן מלא משהו שהם מתנגדים לו, ומייחסים לכתוב טענה שלא נטענה ושאותה קל יותר לתקוף. אתה מתחיל לקרוא את מה שאני כתבתי, ולא את מה שאתה קראת מתוך מה שכתבתי.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}

Re: בראטיות אינן נשלטות. הן שולטות עם פנטזיית גבר חזק.

כשרון טבעי כתב/ה:
אגב, הדברים לא נכתבים בגלל חוויה אישית עם בראטית, אלא כי הם נכונים, וכולם יודעים ויודעות זאת. בנוסף, חשוב לציין שבראטיות היא נטיה מצויינת, רק שאין לכנות אותה נשלטת, אלא שולטת. מרגע שנפסיק את ההונאה המוסכמת, הדיון ישוחרר ונוכל להרחיב אותו לנושאים מעניינים יותר מהונאות עצמיות, כמו איך נוצר טיפוס הבראטית, מה הוא אומר על החברה בה נוצר, איזה קונפליקטים נשיים שנוצרים מהעידן הזה מתבטאים בו, ואילו תסכולים - איזה צורך הוא מממש אצל נשים, ואיזה צורך הוא לא. תגובות מיזאנדריות אינן רצויות.

לא רק שהפסקה הזאת (שאינה שונה במאומה מאחרות שלא ציטטתי) קובעת מאילו חומרים הנשלטת אמורה להיות מורכבת, למי קיימת הזכות להקרא נשלטת ולמי לא, היא אף מדבת בשם כולנו. אנחנו כולנו מרמים את עצמנו כשאנחנו מכבדים את זכותו של הפרט להגדיר את עצמו ולמעלה מכך כשחלקנו אף מסכימים עם ההגדרה ומגבים אותה, וההונאה שלנו את עצמנו תפסק רק כאשר נכרע על ברכינו ונסגוד לאמת אוניברסלית שנקבעה על ידי הכותב, והיא שנשים שאינן עונות על הצרכים האישיים שלו אין להן זכות להגדיר את עצמן כנשלטות.

כן ברור, זה דרקן שלא יודע לקרוא כי הוא לא אוהב אבוקדו. 🙄
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
כשרון טבעי כתב/ה:
לא שיניתי כלום, קרא את תגובות הביניים בעמודים קודמים (בפרט, את "וגאס של הפי סי").

אתה זה שהדרגתית, מתחיל להבין מה כתבתי. בדרך כלל אנשים מתקשים לקרוא באופן מלא משהו שהם מתנגדים לו, ומייחסים לכתוב טענה שלא נטענה ושאותה קל יותר לתקוף. אתה מתחיל לקרוא את מה שאני כתבתי, ולא את מה שאתה קראת מתוך מה שכתבתי.

אוקיי הבנתי.
תראה, כישרון, אתה בחור נחמד. חבל שיש לך הפרעת אישיות נרקיסיסטית ממש קשה, שלא מאפשרת שיח. מתוך הדברים שאתה כותב, וסליחה על ההתנשאות, אין לך מושג בסיסי לא במדע ולא בלוגיקה. היכולת שלך להקשיב לאחרים שואפת לאפס, והיכולת להכיר בטעות או לנסות לאמץ נקודת השקפה אחרת משלך בכלל לא קיימות. זה לא אשמתך, אלה פשוט סימפטומים של הפרעת אישיות. ובגלל שאתה נרקסיסט, אין אפשרות לדון איתך. גם כשאני מנסה למצוא את החיובי בדבריך, אתה חייב לתקן אותי - צורך נרקסיסטי לבסס בכל רגע את העליונות שלך. וסליחה אם יוצא שאני מתנשא, כן? אה, ועוד הערה אחת קטנה. סתם כתבתי נחמד בהתחלה, לא התכוונתי. לך לטיפול.

אם אתה פונה אלי בשפה כזאת, אני לא רואה יותר שום סיבה לעשות אחרת. ניסיתי, באמת שניסיתי.

עריכה:
אתה עדיין תקוע במחשבה שאני מתנגד למה שכתבת מאיזה אידאולוגיה, שיש לי איזה חיבור רגשי. אתה סתום בלחץ, כי שוב ושוב אמרתי שהבעיה היא בצורת הניסוח, בחוסר התמיכה של ראיות כלשהן לצדקתך, בביטול של כל דעה סותרת או אפילו סותרת חלקיץ ועוד. אין לי שום דעה, כרגע, על האם הרעיון שאתה מביא נכון, כי הוא מנוסח גרוע כל כך, וככזה אין להתייחס אליו.
אז להבהיר - מה שכתבת לא היה, איננו, ולא יהיה תיאוריה. זה אפילו לא היפותזה. מקסימום ארגומנט, וארגומנט ממש גרוע. זו ההתנגדות שלי. לא ליברליות, לא פרוגרסיביות - אלה יכולים לבוא רק בהמשך. פשוט כתבת זוועה. רד מהעץ (למרות שנרקסיסטים לא יכולים, אז מה הטעם), תוציא טיפונת את הראש מהתחת של עצמך, ותבין כבר

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון דצמ' 08, 2019 7:06 pm, סך-הכל נערך 3 פעמים
Cat Lee
Cat Lee • 8 בדצמ׳ 2019
עצוב כשאתה כותב פוסט כזה ועוד מסכם ומציין שזה לא מניסיון אישי. אז מניסיונם של מי? אז למה כתבת בכלל?
מה הסיבה לטרוח ולכתוב על דבר שאתה גם לא מאמין בו גם לא מעוניין בו וגם לא חווית?
(אגב אם כבר שאלתי, אז לדעתי אתה משווע לחוות בראטית מאתגרת ואולי אפילו חושש שלא תוכל להתנהל בסיטואציה מול אחת כזו, כי שוב, אני פחות מאמינה בכך שאנשים משקיעים זמן בדברים שאין להם כלל קשר אליהם)
אז המשכת והכללת סקשן שלם וביטלת למעשה סקשן שלם על סמך חוויות של אחרים.
אתה יודע כמה שולטים קוראים לעצמם שולטים והם בעצם אנסים או גברים שחיפשו תירוץ להכות נשים?
או כמה "שולטים" הם בעצם כאלו שמחפשים מין זמין ומעמידים פנים מאחורי המקלדת רק שתתני להם להזמין אותך לדייט? יש המון כאלה. זה לא אומר שזה מבטל את קטגוריית השולטים. יש שולטים ויש שולטים פח. כמו שיש בראטיות, יש בחורות אלימות ויש שליטה מלמטה.
ממשיך ומעציב כשאדם פותח דיון על נושא שהוא לא מבין בו ומסכם בכך שהדרך היחידה בה יתפתח דיון הוא אם נסכים קודם כל על דעתו ורק משם נתקדם.
מבחינתי דעתך בטלה מבוטלת ואם אתה לא מסכים איתי, אני לא רואה טעם לקיים בכלל דיון!
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 8 בדצמ׳ 2019
לדעתי יש דברים הרבה יותר חשובים להתמקד בהם, אפילו בשרשור הזה. למשל- איך קרה שסניץ׳ גנב לי את התגובה האהובה בשרשור, עם קצת פופקורן. ברור לכולם שהתגובה שלי אמורה להיות התגובה האהובה בשרשור, ועד שלא כולם יסכימו על זה, אין בכלל מה לדון בזה!
Homme Fatal​(אחר)
לפני 4 שנים • 9 בדצמ׳ 2019
Homme Fatal​(אחר) • 9 בדצמ׳ 2019
אני אישית נורא נעלב על חוסר ייצוג של סוויצ'ים/ות בקןנספירציה הזאת. אם סוכן/ת של פרוגרסיבילומינטי קורא את זה - נא לשלוח טופס הרשמה ו-roadmap להכללה בתכנית - בפרטי, יחד עם תשלום על תגובה זו כעונה על קריטריונים של תגובה צינית השוללת את האמת שאסור לאספסוף לדעת. ביטקוין בלבד.
Snitch
Snitch • 9 בדצמ׳ 2019
בכוח המוח כתב/ה:
לדעתי יש דברים הרבה יותר חשובים להתמקד בהם, אפילו בשרשור הזה. למשל- איך קרה שסניץ׳ גנב לי את התגובה האהובה בשרשור, עם קצת פופקורן. ברור לכולם שהתגובה שלי אמורה להיות התגובה האהובה בשרשור, ועד שלא כולם יסכימו על זה, אין בכלל מה לדון בזה!

פשוט הזוי. אין כאן אנשים איכותיים!
אגב, אהבתי את התגובה שלך, אבל אין סיכוי שאלייקק אותה, כדי שחלילה לא תעקפי אותי
כשרון טבעי
כשרון טבעי • 9 בדצמ׳ 2019
מגי, מי שצריך כוח פיסי ומאבק כדי לשלוט לא שולט בכלום (תשאלי שולטת). שליטה נעשית משלווה, זה כל הקיק שלה, לשני הצדדים. את מבלבלת בין הצורך הנורמלי של אישה לראות פראיות גברית בסקס, שהוא צורך שלא ממומש היום והופך לחסך בפראיות בגלל עולם פמיניסטי שאוסר על גברים להיות פראיים מינית עם נשים, ושליטה.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 9 בדצמ׳ 2019
מי מדבר על הכרעה והכנעה פיזיים? זה משהו שהגעת אליו לבד. מדובר פה על הכנעה מנטלית. מי שלא מספיק חזק מנטלית לא יצליח להתמודד עם נשלטת חזקה או בראטית.