ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בראטיות אינן נשלטות. הן שולטות עם פנטזיית גבר חזק.

כשרון טבעי
לפני 4 שנים • 9 בדצמ׳ 2019
כשרון טבעי • 9 בדצמ׳ 2019
לא הגעתי לשום דבר לבד וחוסר היכולת שלכן לקבל את הדברים שנכתבו כאן מובילה אתכן לבניית שכבות חדשות של סטיה מהאמת בכל צעד, כדי לא להכיר בהכחשה הראשונה.

בראטיות ועוד איך מבקשות משחק הכנעה פיסי, היכנסו לפרופילים שלהן. ואין שום הכנעה מנטלית. מעולם לא הכנעתי מנטלית אף אישה. זה מבוסס על משהו אחר לגמרי מ"הכנעה". זה נובע מרגישות של השולט, הוא מודע לכמיהות של הנשלטת שאפילו היא עצמה לא מעזה לחשוב עליהן באופן מודע, אבל הוא אמפתי, ולכן הוא לא משתמש בידיעה הזאת לקבלת עליונות, אלא, כדי להוביל אותה אל סף הגבולות שלה. זאת השליטה. עבור השולט, הסיפוק הוא מהיכולת לשלוט באישה דרך הכמיהה שלה, לא בשום "הכנעה", מנטלית או פיסית.

אתן לא שואלות את עצמכן באופן אוטונומי שום דבר על הדיון שמתנהל כאן, רק רואות לייקים על עקיצות ומצטרפות. אולי זאת לא אשמתכן.

ובבקשה אל תכתבו לי שאני לא נשמע אמפתי. תקראו את התגובות ותשאלו את עצמכן איך אתן הייתן משיבות לתגובות האלה (וגם אל תפילו עליי את אופי התגובות. כל המשתתפים והמשתתפות כאן משכשכים באמבטיית דיסוננס קוגנטיבי אחת גדולה. כתבתי דברים פשוטים מאוד, ונכונים. העניין הוא שכדי לקבל אותם, צריך להפנים את הרעיון שתורת החסד הקדושה שנקראת פמיניזם רדיקלי, אולי דופקת בני אדם ויוצרת דיכוי מיני, כמו השוביניזם וכמו הדתות, וזה לא בא בחשבון בפורום הזה שטבע בפמיניזם מהסוג הזה, אז מוכרחים לשלול עובדות פשוטות כדי לא להתמודד עם האפשרות שהפמיניזם יוצר דיכוי מיני של נשים וגברים. ואם אין לכן מושג מה נכתב כרגע, התחקו אחרי התגובות שלי בשרשור).
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 4 שנים • 9 בדצמ׳ 2019
הכל חוזר עליך וקקה בידיך

אני לא מקיים דיון, רק מחפש עקיצות ולייקים. יאיי! לייקים זה הכי... יאיי!

You're a poopy head
Grey / Green
לפני 4 שנים • 10 בדצמ׳ 2019
Grey / Green • 10 בדצמ׳ 2019
כשרון טבעי כתב/ה:
מעולם לא הכנעתי מנטלית אף אישה.

יפ.
Snitch
לפני 4 שנים • 10 בדצמ׳ 2019
Snitch • 10 בדצמ׳ 2019
כלובי, בחיאת כלובי, האם אחרי כל כך הרבה שנים, לא מגיע לנו אתר שהוא חף מניקים פיקטיביים שרק מעכירים את האווירה?
מושכת בעט​(מתחלפת){שלו}
לפני 3 שנים • 7 באוג׳ 2020

Re: בראטיות אינן נשלטות. הן שולטות עם פנטזיית גבר חזק.

מעניין, לא חשבתי על האפשרות הזאת קודם.
אנחנו מכירים את המושג "מתחלף.ת", שזה אומר לפעמים ככה ולפעמים אחרת. אבל אני חושבת שההגדרה שלך מעניינת וכן שווה דיון.
גבר חזק - לא קשור כמובן בהכרח לשולט כי גם נשלט יכול להיות גבר חזק, כלומר יודע מי הוא ומה הוא רוצה.

אגב, להעיף כסא - לא רלבנטי לדיון בכלל. זה פשוט לא.
King of Hearts
לפני 3 שנים • 7 באוג׳ 2020
King of Hearts • 7 באוג׳ 2020
כשרון טבעי

כשאתה כותב: "לא אפרט מעבר לזה"
למה בדיוק אתה מתכוון?