סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה ותשובה - האם אפשרי לצאת מלהיות נשלט?

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 4 שנים • 8 בדצמ׳ 2019
רק כדי שלא יישאר איזה רושם מוטעה:
נטל ההוכחה: https://en.m.wikipedia.org/wiki/Burden_of_proof_(philosophy)

עקרון ההפרכה:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Falsifiability

כל עניין הנשלט הממשי, האמיתי, ווטאבר:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/No_true_Scotsman

ולגבי התגובה האחרונה - "לדרקן אין השכלה (נקבע ע"י השוואה לאיזה מציאות?) והוא מחקה שיח אינטלקטואלי (ואין לי איך להסביר כיצד אני יודע שזה חיקוי, כי זה דורש ידע שאין לכם). ולכן, אני צודק"
טיעון אד הומינם:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Ad_hominem
ונוסיף גם את "לא נובע" (החיקוי האינטלקטואלי הוא non sequitor):
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Formal_fallacy
כי גם אם לא סיימתי גן חובה, והשיח שלי שווה ערך לקוף אחרי בנאדם, מה הקשר לדיון הזה?
אז בבקשה, כל מי שמעוניין יכול לקרוא ולהחליט בעצמו מה בדיוק הולך פה.
ולמי שרוצה לראות דוגמה מעניינת לויכוח על "אמיתי" ו"חיקוי", ממליץ לחפש על מבחן טיורינג, החדר של סרל, והויכוח ביו העמדות האלה
kyogen​(שולט){צמח בר}
kyogen​(שולט){צמח בר} • 8 בדצמ׳ 2019
דרקן, אין אדם אחד שיקרא את חילופי-הדברים האלה ויטעה. אתה הדבר האמיתי.
כשרון טבעי הוא טרול.
חבל על הזמן שהשחתת עליו.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
בעיניי לא חבל. כי אחרים יראו בדיוק במה מדובר. ואם אדם אחד פה ילמד משהו על חשיבה ביקורתית, לוגיקה או בניית תאוריה נכונה, אני את שלי עשיתי. ותודה, כפרה
Sm Art{☆Sm}
לפני 4 שנים • 9 בדצמ׳ 2019
Sm Art{☆Sm} • 9 בדצמ׳ 2019
השורשים של אותם אילו הנקראים "נשלטים".
זה לא כי הם שתו מרק עדשים בילדות ,או איזה חייזר תקף אותם מינית .
יש לזה שורש לפעמים שבאותו האדם יש משהו נקבי ,
כמו בגלגול הקודם היה נקבה .או גדל בבית של הרבה בנות .
יש גם מצבים הסקרנות כטבע מובנה בתוכו הוליך אותו אל מחוזות השליטה .ואז הושפע מתכנים .
תרחיש נוסף ,אוננות ורעיונות מגיל צעיר .
רקע דתי ,הפרדה במערכת החינוך בין בנים לבנות .
בדידות חברתית ,מאפיינים נרקססטיים,אמביוולנטי ביחס לנשים .
ואדם המטפס מגמתית ב "סף הגירוי ",שלו .

מה שיקבע אם יהיה נשלט ויעלה במדרגות השליטה .
זה הכול תלוי באותם נשים שיכיר,ומה הם ינחילו לו ,בתודעה ,ובעצמת החוויות שיחווה.

הכול תלוי ,באיך הוא וחווה את הבדס"מ ,עם הפרטנרית שיכיר .וכמה ישקיעו שניהם בפעילות בדסמית .

היציאה משם ,היא לא בידי האדם לבדו .
תצטרך לשם כך "התערבות "...

במקרים חריגים .

בבדס"מ ,יש פנטזיה ממכרת במישור הרגשי .
ויש שתמכר גם אם המנטלי,ויש בויזואלי,ויש בחוויתי,ויש בהיבט החברתי (קהילתי),רגשי .

אדם לבד בבדסמ ",לא ישרוד לאורך זמן .
הכול תלוי במי ילווה אותו במהלך ההליך .

בסופו של דבר .זה הליך שיש בו סממנים של "ירידה לצורך עליה".ומהותו ,היא ריפוי ברובד "הנפש",של האדם .
E Boy​(נשלט)
לפני 4 שנים • 14 בינו׳ 2020

Re: שאלה ותשובה - האם אפשרי לצאת מלהיות נשלט?

E Boy​(נשלט) • 14 בינו׳ 2020
כשרון טבעי כתב/ה:
מישהו: "אני בן 35 וכל קשר שיש לי מתפקשש שזה מגיע לסקס כי לא מצליח לתפקד מינית בסקס רגיל בלי שהאישה תשלוט עלי.השאלה אם אפשרי לעשות סוויץ בחיים ולהנות מסקס רגיל ושיעמוד לי כמו שצריך בסקס רגיל ? אודה לעזרתכם".

תשובה:
בטח שאפשר להיגמל מהכניעות שאתה מתאר.

המצב שאתה מתאר, הוא כניעות, שהחברה הפמיניסטית לימדה אותך להיות מתוגמל עליה. העובדה שאתה מתאר רצון לא להיות נחות, נשלט, כנוע ועלוב, מראה שבתוך תוכך יש רצון מיני רגיל, גברי. במין האנושי, המיניות מבוססת על זכר דומיננטי, ורוב הגברים מבטאים דחף מיני כדומיננטיות ורוב הנשים מבטאות דחף מיני משלים של רצון בדומיננטיות גברית. אתה מראה נטיה רגילה, שדוכאה על ידי תרבות פמיניסטית שפעלה, בדומה לשוביניזם בעידנים אחרים, לשכנע אותך: שאתה נחות, שעליך להודות לכל אישה שמוכנה להתייחס אליך, שאתה נמדד ביכולת שלך להשביע את רצונן של נשים, וחשוב מכל - שנשים רוצות גברים פחות ממה שגברים רוצים נשים.

הנקודה האחרונה היא קריטית. אשליית חוסר הסימטריה בין הרצון במין השני אצל נשים ואצל גברים, שנשים מייצרות, אבל שהפמיניזם עושה כל שביכולתו להעצים, גורמת לך לרצות לחשוף את הרצון הנשי, וכך אתה יוזם דינמיקת שליטה בך. מתוך כמיהה להיווכח ברצון מיני נשי חסר עכבות, נא, אתה מנסה להגביר את דרגת הגירוי לאישה, ואתה עושה את זה כמו במשל השועל והחסידה - אתה נותן את המתנה שאתה היית רוצה לקבל ממנה, ומכניע את עצמך עבורה, כי כגבר רגיל, זה מה שעבורך הוא הגברת גירוי - הפגנת התמסרות. זה מה שכגבר רגיל אתה רוצה ממנה, ולכן כשאתה מנסה לחשוף את היצר החייתי שלה, שהיא חונכה להסתיר ממך (חונכה על ידי פמיניזם, הרואה ביצר הנשי כלפי העוצמה הגברית, חולשה), אתה מנסה ליישם עליה את ההגיון המיני המפעיל אותך כגבר רגיל, ונותן לה כניעה, בתקווה להביא אותה לגירוי של אי-שליטה עצמית, כדי לראות את היצר שלה, כי לראות אותו חשוף, הוא מה שבעצם מגרה אותך.

הפתרון פשוט. 1. הפחת ככל שתוכל חשיפה לפמיניזם (בטל מינוי להארץ, אם יש לך, עשה הפסקה מהפייסבוק, אם אתה נחשף גם דרכו). 2. עבור לפורנו שבו נשים חושפות יצר מיני פראי ובלתי נשלט כלפי גברים. נשים נואשות בדיוק כמוך. אתה צריך לגלות את זה. קרא גם וידויים נשיים בפורומים באנגלית, כדי לתקן את העיוות התפיסתי ולהראות לעצמך את היצר הנשי, ואת כך שהוא פראי כמו שלך, ומופנה אליך בדיוק כמו ששלך מופנה לאישה. קרא במיוחד וידויים על הגירוי הנשי העצום מעוצמה גברית, בכל ביטוי שלה (הפמיניזם הוא המקור לאשליה שלך, שנשים נדחות מעוצמה). ואז, אתה תהיה בשל למעבר מצב: אתה תגלה במיטה, שמה שחושף את הנואשות שרצית לראות, הוא עוצמתיות, ושזאת הדרך למה שחיפשת ולא כניעות. אתה תלמד שההיגיון המיני של נשים, הפוך משלך. וברגע שתגלה את ההיגיון המיני הנשי, שהוסתר (גם מהן, לא רק ממך), הדרך שלך לחשוף את היצר שלהן תהיה דומיננטיות. ויש בך את הרצון והדחף להיות דומיננטי, פשוט השלכת אותו על הנשים, במקום לאפשר לעצמך לצפות מהן, לתת לך פורקן לדחף הזה. אולי תזדקק למישהי שבאמת אוהבת אותך ובוטחת בך, כדי שהיא תרצה להתמסר ולתת לך לפרוק את הדומיננטיות שיש בך.

והערה לסיום. אם מישהו אינו מרגיש נוח בעמדת הנשלט, ומרגיש רצון לצאת ממנה, אנחנו מוכרחים לשאול אילו תנאים הביאו אותו לנשלטות, ולבדוק את החברה. השאלה שפורסמה מצטרפת לעוד אינדיקציות לכך שאנחנו כיום חברה של שליטה נשית, ושהפורום רק משקף את זה. שולטות אוהבות לטעון, שהן יוצאות הדופן, שהן הקינק. זאת מניפולציה להינות משליטה. במציאות, המצב הוא הפוך, והן נהנות מכוח ומפריבילגיות שנתנה להן החברה, ומחולשה שהחברה העמידה בה גברים, עבורן ולשירותן. החברה מייצרת עבורן גברים נשלטים, ומחנכת עבורן גברים להישלט על ידן. העדות המרשימה האחרונה היא פוסט שפירסמה מישהי, שבו היא מצהירה על חוף פומבי, לשולטות ולנשלטים, בו גברים נשלטים יסמנו את עצמם בסרט שחור. שימו לב, שהיא לא הציעה חוף לשולטות ושולטים ולנשלטים ונשלטות, אלא, רק לנשים שולטות ולגברים נשלטים. צריך לציין שהרעיון שהצד הנשלט יסומן במרחב הציבורי כקבוצה עבור הצד השולט, הוא פנטזיית שולטים (ושולטות) קלאסית. אבל, במצב שנוצר בחברה שאנחנו חיים בה, המימוש יהיה רק עבור נשים (אם למישהו יש ספק, המציעה הציעה ששולטות יסמנו עצמן בשיער אסוף גבוה. היא התכוונה רק לשולטות נשים). כשגבר כותב שהוא לא רוצה להיות נשלט, ומחפש עצה; כשאישה כותבת שההחצנה של השליטה לשדה הציבורי תהיה של נשים בגברים בלבד; כשאין כמעט נשלטות מתמסרות ויש גדודי גברים מתמסרים; כשגם נשים שקוראות לעצמן "נשלטות" למעשה שולטות בכל מובן בגברים ומכנות את עצמן "בראטיות"; כשגם גברים שמגדירים את עצמם "שולטים", מתחנפים לנשלטות ולמעשה מציעים את עצמם למכירה (במקום לתאר בפרופיל שלהם את הדרישות שלהם מהאישה שהם רוצים לפגוש, כפי שעושות השולטות, הם מתארים את עצמם, ומנסים לשכנע שהם ראויים, כפי שעושים נשלטים); כשנשלטות עוסקות בהצבת תנאים, ושולטות מתייחסות לנשלטים בחירות מוחלטת שאין לשולטים (טיעון ה"נשים צריכות לנהוג אחרת, בגלל יחסי הכוח" הוא רק מניפולציה. הפנמת השליטה הנשית בחברה, היא שגורמת להתחננות הגברית חסרת הכבוד העצמי. בחברה שמחנכת גברים לראות בעצמם שווי ערך אין ביטול עצמי כזה. הנצחת מעמד הגברים כ"נודניקים" בשילוב זלזול, היא המנגנון להטמעת השליטה הנשית בחברה. ולכן היחס של נשים, שולטות כנשלטות, הוא לא "התמודדות עם המצב הנשי" אלא חלק חשוב ממה שיוצר אותו כמצב של שולט, "אתם אלו שצריכים להשביע רצון, אתם תתנהגו יפה, גם אם אתם נשלט וגם אם אתם שולט"); אנחנו מקבלים תמונה של שליטה כלל-נשית, לא של "סוגי קינק". אין לי ספק שאם נשווה את הפורום לקהילות שהתקיימו לפני 25 או 30 שנה, נראה שבעבר היה מגוון של יחסים ושהדומיננטיות הגברית היתה חלק מהותי מהם, ושכיום כמעט כל השדה הזה הוא שליטה נשית (ונדמה לי שכשקוראים פרופילים של נשלטות ושולטים מבוגרים, מעל גיל 60, כאלו שהחלו את זה בעידן אחר, רואים נשלטות נשית דומה לזו של גברים כיום, ושליטה גברית דומה לזו של נשים כיום, נשלטות נשית ושליטה גברית שכמעט לא קיימים כרגע). אם ההסבר לדומיננטיות הגברית בקינק מן העבר הוא דומיננטיות גברית בחברה שהתקיימה בעבר, ההסבר למצב הנוכחי יכול להיות רק אחד: חברה של שוביניזם נשי המחנכת גברים לכניעות, ונשים לסיפוק-עצמי באמצעות גברים. נשות הפורום, הנהנות מהשוביניזם הנשי נגד גברים של החברה שאנחנו חיים בה ומנצלות אותו לטובת סיפוק מיני, נוהגות לטשטש את המציאות הזאת, כי היא משרתת אותן. אבל אם כל זה יוצר גברים שמרגישים לכודים במצב הנשלט, כך שהם לא בתחושת בחירה, יש כל סיבה לפרסם פוסט כמו זה, כדי לאזן את התמונה ולעזור לאותם גברים להיחלץ מהמצב הזה ולהרגיש שלמים עם עצמם, ושולטות שיאבדו כתוצאה מכך צעצועים אנושיים שלא בחרו להיות כאלו אלא הוסללו על ידי חברה שוביניסטית - של שוביניזם נשי נגד גברים - יצטרכו לחיות עם אבדן הפריבילגיות.

הקינק היום, הסטיה מהחברה כיום, הוא שליטה גברית אמיתית ונשלטות נשית אמיתית. וכרגיל, זה משהו שכולנו יודעים ויודעות, ומרגישים ומרגישות.

רוב הסיכויים שלא. תלוי כמה חזק אתה בתוך עולם השליטה, וכמה סקס ונילי עושה לך את זה.
אם אתה חזק בעולם הזה - אז יש רק דרך אחת שאולי יכולה לעבוד - no fap, כלומר התנזרות טוטאלית מפורנו ואוננות למשך חצי שנה עד שנה לפחות, ומחיקת החברות בכלוב וכל דבר שמזכיר לך שליטה מהחיים לצמיתות.

אומרים שברגע שאתה מפסיק לתגמל את הקשרים במוח שלך שאחראים על להתגרות משליטה, ומתחיל לייבש אותם הם לאט לאט מתים, ובמקומם בסוף יתפתחו לך מחדש במוח יותר קשרים שמקשרים בין סקס לבין גירוי מיני והרצון שלך בפמדום ירדם.

לא יודע, לא ניסיתי. קיצוני מדי, אבל שמעתי דיווחים מעודדים.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אההה... לא. לא ממש.
או שאולי נעשה את זה עם אנסים. יותר טוב, נרפא פדופילים. הם לא יאוננו חצי שנה ויהיו להם קשרים במוח של משיכה למבוגרים.
אם זה לא נשמע הגיוני, זה כי המוח ממש, אבל ממש, לא עובד ככה
E Boy​(נשלט)
E Boy​(נשלט) • 14 בינו׳ 2020
אף אחד לא אמר שזה יעבוד עם אנסים או אם פדופיליים, וזה בטח לא יהפוך בן אדם מהומו לסטרייט, כי זה חזק מידי והמיניות הטבועה היא אחרת.

אבל גבר סטרייט שנמשך לנשים ויש לו איזה בסיס ונילי למיניות שלו אפשר לפעמים לשנות, לעשות ריסטארט, עם מאמצים רבים.
זה לא אומר שהנשלטות שלו תלך לשום מקום, הוא פשוט יוכל להתרגל להימשך לנשים גם לא בצורה בדסמית, ולנהל מערכת יחסים תקנית.

אני לא מדבר באוויר. יש עשרות דיווחים ויומנים אישיים של אנשים שעשו את זה ומדווחים על איזשהו שינוי, אצל חלקם קטן, אצל אחרים דראסטיים.

אני מציע לך לבדוק את הנושא לפני שאתה מגיב ופוסל
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אתה יודע למה הפסיקו להראות תשדירים נגד שימוש בסמים שמכילים ציוד הזרקה? או תשדירים לגמילה מעישון עם סיגריות? כי זה מקפיץ את ההתמכרות. התמונה בלבד מספיקה כדי לעורר.
כשהמוח בונה קשרים, הם לא נעלמים להם סתם כך. אפשר לבנות קשרים אחרים, אפשר להחליש קשרים, יש דרכים. אבל שוב, אם זה כל כך פשוט, למה אנחנו לא יכולים לרפא ככה טראומה? למה לא הפרעות אישיות? פשוט נעלים את הקשרים.
ולמה שזה לא יעבוד על פדופילים? אולי גם להם יש רמת משיכה כלשהי למבוגרים? ואנסים? הרי מעבר לאלימות, יש להם דחפים מיניים כמו כולם. אז תסביר לי מה ההבדל.
עם כל הכבוד לסיפורים אישיים, כל אחד יכול לכתוב כל דבר. אנשים גם מאמינים באלף דברים. שאל דתיים - צריך להתפלל ואלוהים ייקח ממך את הבדסמ שלך. יש אינסוף סיפורים על איך אלוהים גמל אנשים מהתמכרויות, וזה אפילו יותר מאלוהים אחד. אז כאלה יש יותר מ"לא אוננתי, והמוח שלי השתנה". אתה מציע שנאמץ את הגרסה הזו?
עשהאל​(נשלט)

Re: שאלה ותשובה - האם אפשרי לצאת מלהיות נשלט?

עשהאל​(נשלט) • 14 בינו׳ 2020
כשרון טבעי כתב/ה:
מישהו: "אני בן 35 וכל קשר שיש לי מתפקשש שזה מגיע לסקס כי לא מצליח לתפקד מינית בסקס רגיל בלי שהאישה תשלוט עלי.השאלה אם אפשרי לעשות סוויץ בחיים ולהנות מסקס רגיל ושיעמוד לי כמו שצריך בסקס רגיל ? אודה לעזרתכם".

תשובה:
בטח שאפשר להיגמל מהכניעות שאתה מתאר.

ברור שאפשר. פשוט עושים טיפולי המרה. כמו הומואים.
הרב רפי מתמחה בזה - הופך גייז לסטרייטים ונשלטים לוניליים.

והשבוע במבצע מיוחד - שלם על המרה מסטייה אחת, וקבל בחינם המרה מסטייה אחרת !!!
or your money back !!
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
סליחה? רב רפי?? המרה??? לא ולא. רב רפי התנצל והסביר. הוא לא עושה טיפולי המרה. הוא פשוט עם משפחה טבעית ומגדל ילדים בצורה נורמלית עם ערכים, אז הם לא יצאו הומואים.
מי אמר שהוא לא מתאים להיות שר חינוך ב2020? אז זה 2020 לספירה, והוא מתאים ל2020 לפני הספירה. בואו לא נתקטנן