לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פורנו פמדומי נשי?

בכוח המוח{Aion}
לפני 4 שנים • 8 בדצמ׳ 2019
בכוח המוח{Aion} • 8 בדצמ׳ 2019
מצטערת, עוץ. גם אני לא חייבת לאף אחד כלום, בוודאי לא לך, והתגובה שלך היא זו שגסת רוח. אמרתי את דעתי בנוגע לפורנו פמדומיסטי, וכשהעלו את הסברה שאולי פשוט לא נחשפתי לפורנו הנכון, הסכמתי לחוות דעתי בנוגע לסרטון אחד שהוא ״אחר״ ושונה, כי אולי יש פורנו אחר באמת. לא הצעתי לעבוד בזה, ואני לא ביקשתי שיחפשו כזה למעני.
הבנתי את מה שדיפ אמר, שאולי נשים שונות מתרגשות מסרטונים שונים, אבל בכנות, אני לא חושבת שהעניין הוא שלא נחשפתי מספיק, ואני לא הולכת לבדוק עוד ועוד סרטונים, כי אולי הבא יהיה זה ששונה. הבעיה טמונה בזה שפורנו פמדומיסטי בנוי רובו ככולו כדי לספק גברים ולא נשים.
אני גם לא האישה היחידה כאן, אני אשמח לשמוע מה אחרות חושבות.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 8 בדצמ׳ 2019
ראשית, ועוד איך ביקשת.
שנית, לכתוב "דיפ, מה לא היה ברור בסרטון אחד, רצוי קצר?" הנימה המאשימה והפטרונית ברורה.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 8 בדצמ׳ 2019
מה באמת לא היה ברור בסרטון אחד, רצוי קצר?
זו היתה ההצעה שלי בהמשך לתגובתו של דיפ, ובהתאם גם ההתחייבות שלי, לבחון סרטון אחד. כך באמת עשיתי.
תתכבדנה אחרות לבחון את כל הרשימה בזמנן הפנוי, זה יהיה מצוין, אבל אני פשוט הבהרתי שאני לא מתכוונת לעשות זאת, זה הכל.
Ofan
לפני 4 שנים • 9 בדצמ׳ 2019
Ofan • 9 בדצמ׳ 2019
הענין העצוב הוא , שאנחנו מתרגלים לחשוב שהחיים זה פורנו, והתגובות למעלה הן הדוגמא לזה. אני עברתי על כל הקישורים , ואין בהם שום דבר שונה מאישה לבושה עור מתעסקת בצרכי החרמנות של גבר. חלק אפילו לינקים בתשלום - אז הוא עכשיו גם נדרוש מהנשים לשלם בשביל הזכות לראות את הזבל הזה ? במקום להגיד תודה לנשים שמשתתפות בדיון בכלל , מעלים פה סרטונים שלא קשורים בשיט למה שאנגל ביקשה ( וכולן הסכימו איתה ! ) בתירוץ שכל אישה זה משהו אחר ? איזה עולב. להזכירכם אנחנו פה בבנות על הבנים ! אני ממש מתבייש בשם המין שלי
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 9 בדצמ׳ 2019
אופן, תודה על התגובה העניינית והמועילה, שמעתי שפותחים קורס באבירות בשבוע הבא, אולי תירשם.
isg​(נשלט){נשלט}

הי

isg​(נשלט){נשלט} • 9 בדצמ׳ 2019
הבן אדם טרח והביא לינקים קצת הכרת תודה
אין כל רע לחרמן גבר כולנו כאן בשביל שזה מחרמן אותנו
גם השולטות כאן כי זה מחרמן אותן וגם אנחנו ברגע שזה יפסיק לחרמן אותנו לא נהיה כאן גם כשאני רק רוצה לרצות את המלכה ולהתחשב בה זה כי זה עושה לי את זה להתמסר ולרצות תפסיקו לחיות באשליה
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 9 בדצמ׳ 2019
לא, זה מדהים. נפתח פוסט שפונה לנשים שולטות, שמנסה להבין מה עושה *להן* את זה.
כל המשתתפות מסבירות שפורנו פמדומי פופולרי ממוצע לא מדבר אליהן, שהוא נועד לשרת את הגבר ולדבר אל מה שעושה לו את זה.
ואיך נשלטים מנסים לסתור את זה? ע"י זה שהם מתעקשים לדבר על מה שעושה *להם* את זה (לא מדברת על דיפ, כי הוא היחיד שהתבקש להביא דוגמאות) ומבחינתם אם זה עושה להם את זה, אז הכל טוב. גם אם נשים שולטות, האלו שכיבכול הדגש אמור להיות על הצרכים שלהן כי הן הפאקינג שולטות (בדיוק כמו שזה הולך בפורנו של שליטה גברית, שליטת גייז ושליטת לסביות, לא איזו ציפייה מופרכת), אומרות שזה ה- turn off הכי גדול שלהן.

כן, אנחנו יודעות שפורנו כזה מחרמן נשלטים, אנחנו מדברות על זה מהתגובה הראשונה. אבל כל הקטע של הפוסט הזה, אם מישהו פספס, זה שהוא לא מחרמן שולטות, הוא אפילו דוחה אותן וזאת בעיה ענקית אם פורנו שאמור לשקף איזו "הערצה" דוחה את מושא ההערצה עצמו.
גם כשזה נכתב בצורה הכי ברורה על ידי כל הנשים המשתתפות, גם כשהצרכים האמיתיים של השולטות מצויינים במפורש במאות הפרופילים שלהן באתר, בכל זאת נשלטים מסרבים לקבל את העובדה הזו ועסוקים בלתרץ לעצמם "שיש שולטות שזה עושה להן את זה, מה אתן מתלוננות" למרות שמעולם לא באמת נתקלו באחת שהעידה משהו כזה, או כאילו שגם אם איפשהו מסתתרת איזו שולטת אחת שזה כן עושה לה את זה, אז זה כאילו סבבה להתעלם מהחוויות של כל השאר.

אין משהו שיכול להמחיש יותר טוב את ההשפעה האגוצנטרית של הפורנו הזה מפוסט שמוקדש לחוויה של שולטות שגם בו נשלטים מתעקשים שהוא יתרכז בחוויה שלהם, בלנזוף בשולטות על "חוצפתן" לשים את האצבע על הבולשיט של הפורנו הזה- למרות שזה בדיוק מה שהן התבקשו לעשות בפוסט.
רוב הפורום של "הבנות על הבנים" במילא מוצף בתלונות על זה ששולטות לא מספקות חוויות של נשלטים.
כל הודעות האלו של "אין פה מלכות אמיתיות!!!111" שעולות פה כל יומיים, שזה שם קוד ל"אין פה נשים שמתנהגות כמו בפורנו".
ואז, בפוסט בין היחידים שמנסה להבין מדבר לשולטות במקום להתלונן עליהן, גם פה מישהו הצליח להאשים אותנו ב "אם רק היו פה שולטות אמיתיות..." ואז בטח מצבנו היה טוב יותר, כאילו שזו אשמתנו שנשלטים בוחרים להמשיך להיות מושפעים מפורנו ולהתעקש שהנעשה בו זה היחס שמדליק אותנו לקבל למרות שאנחנו מציינות במפורש שלא (ולא היה צריך לחכות לפוסט הנוכחי בשביל להבין את זה, זה מצויין בכל פרופיל ובלוג של כמעט כל שולטת).
יש פה מספיק "שולטות אמיתיות", יש פה אפס מלכות בתשלום כי זה נגד חוקי האתר. פשוט נשלטים, אלו שמתיימרים "לעשות הכל עבורן", לא מסוגלים לעשות עבורן את הדבר הכי פשוט של להקשיב להן.
ואין ספק שהפורנו הזה שהם רואים, שמתמקד רק בחוויה שלהם, הוא גורם מרכזי בהנחה שהחוויה של השולטת פחות משנה משלהם.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 9 בדצמ׳ 2019
הבהרה: ההערה שלי כלפי "בכוח המוח" הייתה על אי הכרת התודה על המאמץ שהשקיע ותו לא.

עכשיו לנושא הפוסט, הביקורת התרבותית על פורנו בדסמי שמציג את הפנטזיה מנקודת מבט גברית היא לדעתי נכונה. אולם, יש לזכור כי צפייה בפורנו היא בסופו של דבר אקט אינטימי ולכן הניסיון לכפות את הפנטזיות והרצונות שלכם על גברים באזור הפרטי שלהם, ולגעור בהם על כך שהם צופים בהם היא פעולה אלימה. למרות שאני מסכים עם הביקורת הכללית על הסרטונים, ובטח לא מתווכח על התחושות, אני ואחרים לא חייבים דין וחשבון באיזה סרט לצפות ובאיזה לא (למרות שאיני צופה בפורנו מזה זמן רב), וזה לא הופך אותנו אוטומטית לאנשים שישלחו למלכות הודעות בסגנון ""אין פה מלכות אמיתיות!!!111". אנחנו לא הכלבים בניסוי של פבלוב. deepThinker בחר קבוצה מסוימת של סרטונים שמושכים אותו, ייתכן ורובם אכן פונים לקהל גברי כפי שטוענות כאן הנשים (לא צפיתי), אך תסכימו איתי שזה לא הופך אותו לאחד שלא מכבד נשים. רוב הגברים יודעים להפריד בין פורנו לקשר זוגי. לפורנו תכונות שליליות רבות על נפשם של הגברים אך ההפרזה בממדי התופעה של נשלטים שלא מסוגלים להשתלט על הדחפים שלהם ומושפעים בקלות היא מוגזמת. במה הטיעון הזה שונה מהפאניקה המוסרית סביב הטלוויזיה ומוזיקת הרוק המשפיעה על נפשם העדינה של הצעירים. מעל 90 אחוז מהגברים צופים בפורנו, אנשים לא מנתחים כל דבר מנקודת מבט סוציולוגית או אנתרופולוגית וצופים במה שנגיש ומעורר אותם, בסופו של דבר כשהם חוזרים למציאות, מה שישפיע על טיב הקשר הוא בעיקר החינוך בבית.

בסיכומו של דבר, הנשלטים כאן באתר נשפטים בתכיפות רבה מדי באופן חד ממדי, בשביל חלק מהשולטות באתר נשלטים הם לא בני אדם, כל הפרשנות שלהן על המניעים של נשלטים מסתכמת בפרשנות פרוידינית (שהיא כשלעצמה גישה בעלת מקורות שוביניסטית) על כך שהם שקועים בפנטזיה.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
אני מסכימה עם הנשים שהגיבו לפניי. פורנו כנראה לא כוס התה שלי. אולי לא ראיתי מספיק, ואולי קיימים מקורות שאיני מודעת להם, אבל מקורט הניסיון שיש לי, הפורנו הבדסמי, כמו כל פורנו אחר, לא עושה לי את זה. והוא לא עושה לי את זה בגלל הנשלטים המככבים בו, ובעיקר בגלל תגובות הפרווה שלהם. הם מזכירים לי את החתול שלנו כשאנחנו רוחצים אותו. מפעם לפעם משמיעים קול שמחייבים האינסטינקט והתסריט אבל לרוב מפגינים אפתיות מנותקת. כל ה״כן מיסטרס, לא מיסטרס״ תוך הקפדה על זוויות נכונות עבור הצלם, שלרוב נמצא שם לבד כדי להוזיל את עלות הסרט, נשמעים בדיוק כמו שהם: סצנה מבויימת עם שחקנים ליגה כלשהי שאין בינם לבין התפקיד שהם ממלאים דבר.

למען הסר ספק אוסיף שאני לא מוצאת בכך פסול, כי הפורנו לא אמור לשקף את המציאות, אלא להתכתב עם הפנטזיה, שגם היא אינה נאמנה למציאות. ומניסיוני אין לו השפעה גורפת על האופן בו הגברים פונים אל נשים או מתייחסים אליהן. גברים שאינם מסוגלים להפריד בין הפורנו לבין המציאות ואף מאפשרים לו להכתיב להם אותה, מראש לא מעניינים אותי, וקרוב לוודאי לא יעניינו אותי גם אם הפורנו יעלם מהעולם. ואלה שמתייחסים אליו כאל עוררות ויזואלית לפנטזיה שירצו להגשים או לא, חלקית או במלואה, שימשיכו ויהנו. כאמור, חלק גדול מהנשים כנראה לא חולקות אתם את ההנאה הזאת ומי שחשב אחרת יכול ללמוד על כך מהשרשור הנוכחי. אגב, אני גם לא מתלהבת מכדור רגל וכל עוד הם לא לוקחים אותי למשחקים ורואים אותם בווליום סביר, מה אכפת לי.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 9 בדצמ׳ 2019
אני מאמין שפותח הדיון רצה להבין את השולטות יותר, מה מניע אותן, מה מגרה, להקשיב. וזה לא שאני כזה מת על פורנו..

אעדיף לצפות בפורנו ולפנטז על דברים שמרטיבים גם שולטות, להזדהות ולהבין אותן יותר (עוד מניע לשרשור). פורנו גייז זה טוב ויפה, אבל אני מאמין שמרביתנו הסטרייטים לא מסוגלים להזדהות או להינות ממנו.