צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פורנו פמדומי נשי?

Zord​(מתחלף)
לפני 4 שנים • 9 בדצמ׳ 2019
Zord​(מתחלף) • 9 בדצמ׳ 2019
בנימה זו, אני אומר תודה לאלוהים שלא עשה אותי נשלט.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 9 בדצמ׳ 2019
בכוח המוח כתב/ה:
...הם מאמינים שמדובר בזן יחודי של נשים שחשות אחרת לחלוטין מנשים "רגילות", והצרכים שלהן שונים לחלוטין מצרכים של אישה, וכל מה שמרגש אותן זה איזה עונג סאדיסטי ולא מובן, ממעיכת ביצים והצלפות בנשלטים רנדומלים. שהן לא צריכות סקס שנוגע לחדירה אליהן, ואם הן כן צריכות, זה רק תוך השפלה והכנעה, או אלימות. שהן נשים שבשליטה תמיד, מדברות בקול נמוך, איטי ומהפנט, ונהנות לקום בבוקר, ולעלות על בגדי עור ונעליים של 22 ס"מ. נשים שהארוס שלהן מוזן רק מכניעה, וחס וחלילה מגבר שיראה דומיננטיות. אני אומרת לכם, האישה הזו, היא לא קיימת. זה מנוגד למבנה הנשי. אם זו השולטת האמיתית שאתם מחפשים, אז אין שולטות אמיתיות.

קודם כל אני רוצה להגיד שאני מסכימה עם הרעיון המרכזי של דבריך, אבל על הפסקה הזו אני רוצה להתעכב.
האישה הזו, כן קיימת. כלומר, כמובן לא בתור דמות פורנוגרפית שטוחה, ולא כרשימת מכולת שתתקיים בעת ובעונה אחת בתוך אישה אחת, אבל כן יש נשים שחלק מהרשימה הזו זה בדיוק מה שהן.
יש נשים שלא נמשכות לגברים שמשדרים דומננטיות ויש נשים שבאמת לא צריכות סקס שנוגע לחדירה אליהן, ואחת הנשים האלו זאת אני.
מאז ומעולם יצאתי עם גברים שהאופי שלהם היה יותר עדין, רגיש, לא מאצ'ואיסטי. אפילו אם הם היו דומיננטיים מול אנשים אחרים, אני זאת שהובילה את הקשר ולא בהכרח במובן הבדס"מי של המילה, זה לא היה קשור לקינק בהכרח.
אני פשוט "הגבר" של מערכת היחסים שלי וככה טוב לי. אני פעילה מינית רק בצד האקטיבי, מאז תחילת הפעילות המינית שלי לפני 8 שנים, ואם נחשיב את הגישושים שלי הבוסריים שלי אז נוסיף לי עוד שנים לפז"ם. הצד הפסיבי מעולם לא עניין אותי למרות שהיו לי אופציות ואין לי שום התנגדות עקרונית אליו. הוא פשוט לא מרגש אותי כמו הצד האקטיבי, ואני עושה את זה מספיק שנים בשביל לדעת בוודאות.
לא כל אישה הטרוסקסואלית בהכרח מעוניינת להיות בצד הפסיבי, גם אם יש לה איבר שמאפשר את זה. אנחנו כן קיימות, ואנחנו לא באמת נוגדות איזה מבנה נשי, כי אין מבנה נשי אחד שרלוונטי לכל הנשים באשר הן.
וכמו כן, גם קיימות נשים שסגנון הלבוש שלהן הוא אלטרנטיבי, והן כן אוהבות ללבוש בגדי עור גם ביום-יום, ובשמחה יעשו את זה גם דבר ראשון על הבוקר.

And that being said.... (בפסקה הזו והילך אני פונה לאלו שהגיבו אחרייך).
ההבדל בין הנשים האלו לאלו שרואים בפורנו, זה שהן עושות את זה בשביל עצמן, לא בשביל שגברים יהיו מרוצים מהן.
נשים שמחפשות גברים לא דומיננטיים לא מחפשות גבר שרק נהנה להתחרמן מזה שמקדלמים לו השפלות שונות. הן מחפשות גבר לדינמיקה הדדית שבמרכזה הוא יהיה הגבר שהוא הרבה לפני שיהיה הדמות הבדס"מית שהוא מתחרמן לגלם.
נשים כמוני שמעדיפות לחדור, לא באמת מונעות מעצמן חדירה כלפיהן בשביל להתאים לאיזו תדמית "דומיננטית" שתרצה את הנשלט, הן פשוט עושות את מה שהן אוהבות.
גם נשים שאוהבות להתלבש בלבוש אלטרנטיבי שכולל בגדי עור לא עושות זה בשביל להדליק את הגבר, זה פשוט הסטייל שלהן.
ולכן, הלבוש שלהן, הסקס שלהן והתנהגות שלהן לא יסבבו רק סביב רצון הגבר כמו בפורנו.

נשים לא מעוניינות להיות פונקציות בפנטזיה, הן רוצות להיות פשוט הן ולהתחבר לגבר שהוא פשוט הוא ומתוך הכימיה הזו יתממשו כל אותן פנטזיות, ולא להפך, כמו שנראה לגברים מסוימים, חושבים שעליהם למצוא קודם כל חיבור בפטישים לפני שיוצרים כימיה.
יש גברים שאוהבים לחשוב שזה כי נשים בהכרח מחפשות משהו מחייב ורומנטי, אבל האמת שאנחנו לא. אנחנו פשוט לא רוצות להרגיש אוביקט שמשתמשים בה להגשמת פטיש, שאנחנו יכולים להיות כל אחת העיקר שיש להם גישה לכף רגל או סטרפאון, בטח שאם אנחנו מעדיפות להיות בצד השולט שהוא הזה שאמור להוביל ו"להשתמש".
גם בשביל משהו חד-פעמי (בשביל לתפוס אותי לקשר רציני צריך ממש "לשכנע אותי", אז מנסיון) אם לא יהיה בנינו לבין הגבר שמולנו חיבור, משיכה, עניין, סקרנות, איזה סיפור מסגרת... אין לנו מה לחפש שם, זה משעמם, זה מאכני. באוננות יהיה לנו יותר אקשן וסיפוק מאשר מלחדור או לקבל ליקוק לנעליים מגבר שלא מעניין אותנו בשיט, ובטח שאם אנחנו מקבלות תחושה שאנחנו "נותנות לו שירות" מרוב שהוא מרוכז רק בעצמו וצרכיו.

ההבדל בין פורנו למציאות נשמע סופר הגיוני, משהו שכל אדם בוגר אמור לדעת. לכן הגברים שמגיבים פה קוראים את זה חושבים לעצמם "מה נראה לך שאנחנו מטומטמים ולא יודעים מה ההבדל בין פורנו למציאות?".
אתם ספציפית לא, אבל אם תסתכלו מסביבכם תראו שיש מלא נשלטים שבזה הם מאמינים. שבשיא הכנות מחזיקים בהשקפה בה שולטות שונות בבסיסן מכל אישה שהכירו, שיחסי האנוש בעולם הבדס"מ שונים בתכלית מהעולם הונילי, שאם אישה אוהבת להתלבש או לזיין בצורה שונה סימן שבטח משהו הפוך בשאר המהות שלה כאדם והיא תזרום עם כל גבר זר שרק אמר שבא לו.
וזה לא כמה הזויים, זאת תופעה רחבה. יש פה משהו שצריך לעלות אותו למודעות קהילתית במקום לצפות שנשים יסתפקו בלחסום עד אין קץ הודעות שבמילא ימשיכו להגיע עד שלא יטפלו באחד משרשי הבעיה של התופעה הזו: ההשפעה מפורנו.
שימו לב- לא הפורנו עצמו כאמצעי גירוי (בחייאת שכל אחד יראה מה שבא לו) אלא ההשפעה ממנו והשאוותו למציאות שפשוט לא מדוברים מספיק בקהילה הזו.

כשהנשלטים האלו כותבים "שליטה נשית" הם מגיעים לפורנו, כשהם כותבים "נשלט" הם מגיעים לפורנו, כשהם כותבים "סשן" הם מגיעים לפורנו- וכל הפורנו הזה ממוקד בצרכים של הגברים והאישה שם מרצה אותו.
כמובן שגם פורנו ונילי ממוקד ברובו בצרכים של הגבר, אבל להבדיל, גבר ונילי שכותב "סקס" יגיע לא רק לפורנו אלא גם לאתרים אינפורמטיביים.
חינוך מיני ונילי קיים כמעט בכל מקום בחברה החילונית, זה נושא מדובר, וגם אם מישהו עד כדי כך אנפלבת עדיין יש הסתברות גבוהה יותר שיעשה סקס ונילי מאשר יעבור חוויה כנשלט ולכן רוב הגברים מבינים שהקשר בין פורנו ונילי למציאות הוא כמו הקשר בין מחט לתחת.
אצל רוב הנשלטים זה פשוט לא קורה. הדרך היחידה של נשלט באמת להבין מה ההבדל בין מציאות לפנטזיה זה אם הוא יהיה מספיק בוגר להשתחרר מכבלי הפורנו בעצמו, ובשביל זה צריך מודעות שמגיעה מבחוץ, בדר"כ מהתנסות עם שולטת שפשוט לעולם לא תגיע כל עוד הגבר הזה לא פיתח מודעות בעצמו.
ההתנהגות הזו של נשלטים גם דוחה מעולם הבדס"מ מלא נשים עם פונטציאל להיות שולטות, או גורמת לנשים שהן כבר שולטות לפרוש, מה שמצמצם עבורם את ההיצע אף יותר מאשר אצל גבר ונילי ואז בכלל צונחת ההסתברות שהם יתנסו במציאות ויקבלו זווית בריאה יותר בעתיד הקרוב.
נוצר כמו לופ כזה שבעקבותו אתם יכולים לראות מלא נשלטים שבמשך שנים יושבים בצ'אט ומספימים אותו עם הודעות באותו הנוסח ומשוכנעים שהאישה הבאה שתתקל בהודעה הזו תזנק עליה וכל השאר פשוט "לא היו שולטות אמיתיות".

יש לכם הסבר אחר יש לכם לזה? מאיפה הם קיבלו את ההשראה להתנהגות הזו? מהאוויר?
ברור שיש פה עוד מרכיבים של אישיות וחינוך מהבית, אבל כשנשלט ממוצע מדקלם בדיוק את המשפטים שמופיעים בפורנו, אי אפשר שלא להבין מה עומד מאחורי הפעולות שלו.
וכשזה לא כמה הזויים בודדים, אלא 99% מהאינבוקס שלנו, יש פה תופעה שכדאי לדבר עליה.
ואז כשסוף-סוף יש פוסט שבו נשים מסבירות שכל מה שהם רואים בפורנו זה לא מה שנשים אוהבות, שזה דוחה אותן, שככה לא נראה הבדס"מ שלהן... יש גברים שנעלבים מזה, שמנסים לריב איתנו על הלגטימיות של התחושות שלנו.
אז לאף אחת לא אכפת ממה שאתם מאוננים עליו, לאף אחת אין בעיה שיש לכם פנטזיות משלכם וכמה לא ריאליסטיות הן, יש לנו בעיה עם זה שחלק מאוד גדול מהנשלטים מאוד מושפע מזה ומתייחס בצורה מאוד אגואיסטית לשולטות רק כי הוא משוכנע שזה מדליק אותן באותה מידה שזה מדליק אותו כי אין בקהילה הזו באמת הזדמנויות לדבר על הדברים האלו, והשיחות האלו תמיד מגיעות מאוחר מדי אחרי מלא אכזבות ופגיעות.
isg​(נשלט){נשלט}

היי

isg​(נשלט){נשלט} • 9 בדצמ׳ 2019
ארכאנגל דברים ממש הגיוניים
רק לציין שיש הבדל מהותי בין גברים לנשים שעולה מדברייך והוא שהגברים נראה לי ברובם יהנו גם במציאות ולא רק בפורנו מנשים שיבצעו בהם שליטה ולהם לא יפריע
להם אם זה מכני או משעמם או אם הם מרגישים חיבור
בלי הפטיש כי כנראה יש הבדלים בינינו לבין הנשים
אנחנו נהנים יותר מפיזיות ונשים נהנות יותר מרגש או לכל הפחות מרגישות יותר בטוחות כשיש חיבור וכימיה
צריך לזכור למרות המהפכה הפמיניסטית אין לטשטש
את ההבדלים בין גברים לנשים וכאן זה רק מעיד על היותן של נשים יותר מציאותיות ועמוקות ומתחברות רק למי שבאמת נוגע להם בלב ולא רק פיזיות כמו אנחנו הגברים החרמנים
ArchAngel​(שולטת)

Re: היי

ArchAngel​(שולטת) • 9 בדצמ׳ 2019
isg כתב/ה:
ארכאנגל דברים ממש הגיוניים
רק לציין שיש הבדל מהותי בין גברים לנשים שעולה מדברייך והוא שהגברים נראה לי ברובם יהנו גם במציאות ולא רק בפורנו מנשים שיבצעו בהם שליטה ולהם לא יפריע
להם אם זה מכני או משעמם או אם הם מרגישים חיבור
בלי הפטיש כי כנראה יש הבדלים בינינו לבין הנשים
אנחנו נהנים יותר מפיזיות ונשים נהנות יותר מרגש או לכל הפחות מרגישות יותר בטוחות כשיש חיבור וכימיה
צריך לזכור למרות המהפכה הפמיניסטית אין לטשטש
את ההבדלים בין גברים לנשים וכאן זה רק מעיד על היותן של נשים יותר מציאותיות ועמוקות ומתחברות רק למי שבאמת נוגע להם בלב ולא רק פיזיות כמו אנחנו הגברים החרמנים

הכרתי כל כך הרבה גברים שמה שהניע אותם בעולם המיני זה רגש וחוויות קצת יותר עמוקות מלעשות פעולה מכאנית. לא הייתי מכלילה את כל או אפילו רוב הגברים בצורה (הדי מזלזלת) הזו.
והגברים האלו, חלקם היו יותר אמוציונליים מטבעם, אבל לא רק. רובם פשוט היו מספיק מנוסים עד כדי שלראות עוד זוג כפות רגליים או עוד סטרפאון בפעם המי יודע כמה כבר לא ריגש אותם בפני עצמו אלא אם הם היו מחוברים לאישה שאיתגרה אותם מנטאלית או רגשית.
וזה בדיוק למה כל הנשלטים הדחויים מזנקים על כל אישה, בעוד הנשלטים המנוסים הם הרבה יותר שקולים בנוגע למי הם פונים או אפילו למי הם עונים.
ואני יכולה להבין אותם, כי בתחילת דרכי אני בעצמי נפגשתי יותר בשביל הקטע הפיזי, וכששבעתי מזה זה הרגיש לי פשוט מכני. נו, הנה עוד חור לחדור אליו, ו... מה הלאה?
ואז התחלתי להתעניין בגברים שיהיו קצת מעבר לזה. סף הריגוש שלי עלה, ועכשיו אם זה לא גבר שיהיה לי מסקרן להכניס אותו למיטה, אני פשוט אוותר. אם אני סתם רוצה להתחרמן מתחת נחדר יש לי פורנו, בשביל באמת להרגיש שיש טעם וריגוש אני צריכה גבר שתהיה בנינו כימיה שתפעיל אותי.
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 9 בדצמ׳ 2019
ArchAngel כתב/ה:
לא, זה מדהים. נפתח פוסט שפונה לנשים שולטות, שמנסה להבין מה עושה *להן* את זה.
כל המשתתפות מסבירות שפורנו פמדומי פופולרי ממוצע לא מדבר אליהן, שהוא נועד לשרת את הגבר ולדבר אל מה שעושה לו את זה.
ואיך נשלטים מנסים לסתור את זה? ע"י זה שהם מתעקשים לדבר על מה שעושה *להם* את זה (לא מדברת על דיפ, כי הוא היחיד שהתבקש להביא דוגמאות) ומבחינתם אם זה עושה להם את זה, אז הכל טוב. גם אם נשים שולטות, האלו שכיבכול הדגש אמור להיות על הצרכים שלהן כי הן הפאקינג שולטות (בדיוק כמו שזה הולך בפורנו של שליטה גברית, שליטת גייז ושליטת לסביות, לא איזו ציפייה מופרכת), אומרות שזה ה- turn off הכי גדול שלהן.

כן, אנחנו יודעות שפורנו כזה מחרמן נשלטים, אנחנו מדברות על זה מהתגובה הראשונה. אבל כל הקטע של הפוסט הזה, אם מישהו פספס, זה שהוא לא מחרמן שולטות, הוא אפילו דוחה אותן וזאת בעיה ענקית אם פורנו שאמור לשקף איזו "הערצה" דוחה את מושא ההערצה עצמו.
גם כשזה נכתב בצורה הכי ברורה על ידי כל הנשים המשתתפות, גם כשהצרכים האמיתיים של השולטות מצויינים במפורש במאות הפרופילים שלהן באתר, בכל זאת נשלטים מסרבים לקבל את העובדה הזו ועסוקים בלתרץ לעצמם "שיש שולטות שזה עושה להן את זה, מה אתן מתלוננות" למרות שמעולם לא באמת נתקלו באחת שהעידה משהו כזה, או כאילו שגם אם איפשהו מסתתרת איזו שולטת אחת שזה כן עושה לה את זה, אז זה כאילו סבבה להתעלם מהחוויות של כל השאר.

אין משהו שיכול להמחיש יותר טוב את ההשפעה האגוצנטרית של הפורנו הזה מפוסט שמוקדש לחוויה של שולטות שגם בו נשלטים מתעקשים שהוא יתרכז בחוויה שלהם, בלנזוף בשולטות על "חוצפתן" לשים את האצבע על הבולשיט של הפורנו הזה- למרות שזה בדיוק מה שהן התבקשו לעשות בפוסט.
רוב הפורום של "הבנות על הבנים" במילא מוצף בתלונות על זה ששולטות לא מספקות חוויות של נשלטים.
כל הודעות האלו של "אין פה מלכות אמיתיות!!!111" שעולות פה כל יומיים, שזה שם קוד ל"אין פה נשים שמתנהגות כמו בפורנו".
ואז, בפוסט בין היחידים שמנסה להבין מדבר לשולטות במקום להתלונן עליהן, גם פה מישהו הצליח להאשים אותנו ב "אם רק היו פה שולטות אמיתיות..." ואז בטח מצבנו היה טוב יותר, כאילו שזו אשמתנו שנשלטים בוחרים להמשיך להיות מושפעים מפורנו ולהתעקש שהנעשה בו זה היחס שמדליק אותנו לקבל למרות שאנחנו מציינות במפורש שלא (ולא היה צריך לחכות לפוסט הנוכחי בשביל להבין את זה, זה מצויין בכל פרופיל ובלוג של כמעט כל שולטת).
יש פה מספיק "שולטות אמיתיות", יש פה אפס מלכות בתשלום כי זה נגד חוקי האתר. פשוט נשלטים, אלו שמתיימרים "לעשות הכל עבורן", לא מסוגלים לעשות עבורן את הדבר הכי פשוט של להקשיב להן.
ואין ספק שהפורנו הזה שהם רואים, שמתמקד רק בחוויה שלהם, הוא גורם מרכזי בהנחה שהחוויה של השולטת פחות משנה משלהם.

אף אחד לא מסנה לסתור את זה שהפורנו הפנדומי לא עושה לכן את זה, אני גם לא מנסה להצדיק את זה. לדעתי רב הכותבים בשרשור הזה בסופו של יום מסכימים זה עם זה. כולל את ואני.

אבל זה לא אומר שצריך להסכים שהפורנו שאנחנו צורכים אמור להיות תוכנית חינוכית לפני המפגש או הקומיוניקציה עמכן. פורנו זה עסק כלכלי שניזון מכסף. גברים הם יצורים ויזואלים, הם צורכים יותר פורנו באופן כללי, הם גם יותר מיידיים, פחות צריכים רגש ורומנטיקה (בממוצע). זה למה בגדול גברים צורכים יותר פורנו מנשים, ונשים יותר מגורות מיצירות ספרות אירוטית כמו לדוגמא 50 גוונים של אפור.

זה לא משנה בכלל אם הפורנו פמדומי, מיילדומי או סטיירטי. הנשלטים הם בסופו של יום אותו קוף מטומטם הנקרא בחברתינו ״גבר״. הקוף הזה נולד עם נטיה מינית כלשהי אותה הוא דוחף להגשים בחייו. ישנם קופים מבנינו אשר יותר קשובים לבני ובנות זוגם, ולצרכים המיניים שלהם ושלהן וישנם כאלו שפחות. אם הציפייה שלך או של אחרות שהנשלט שלך יהיה כלי למילוי צרכייך המיניים מאחר והוא ״נשלט״ you are going to have a bad time.
אותו דבר גם ההיפך לגבי נשלטים וציפיותיהם לגבי שולטות שאת זה את כבר אמרת בעצמך.

מה שכן אני שמח לקרוא את השרשור הזה, וללמוד אפילו יותר מחלק מהתגובות כאן, מה נשים שולטות אוהבות וזה מצויין. תקשורת בין המינים היא דבר מבורך.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 9 בדצמ׳ 2019
סוורין אתה חי? תציל אותנו מהאבדון.
עדיין הייתי מעוניין לשמוע עוד נשים, כמה שיותר מגוון.
מוזמנות להסתכל על הסרטונים ששמתי (אם מעוניינות), לשים משלכן, להדגים, להסביר את השקפתכן.

ובנימה אישית, זה מבאס שהזאנר היחיד שאני יכול להתחבר אליו ולא להירדם זה פמדום בזמן שהוא בין הגרועים לנשים.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אני אעז לגעת בחומר נפץ

תראו, ראיתי פורנו פמדומי ופורנו הטרו בכלל. זה, בעיניי, זוועה מבחינת איך נשים מוצגות, אוקיי? אני באמת לא מבין איך זה מגרה מישהו, זה כל כך לא דומה לסקס. אבל זה אני, עם העיניים שלי. אני גם חושב שפורנו גייז הוא "באמת" טוב יותר. שוב, זה אני.
אבל, אני לא מחפש פורנו שבו השולט דומה לאדון שלי. ואין לפורנו שלי שום דמיון ליחסים בינינו או לסשנים שלנו. ואני מאונן על זה (כשאתה מרשה לי, אדוני (וזה לא הרבה)), ולא קרה כלום ליחסים בינינו. אני לא מבלבל בין פורנו לבינו.
פורנו נמצא איתנו, חלק מהתרבות. יפה, מכוער, מציאותי, הזוי - חלק. כשאני למדתי על פורנו (ועברו כמה שנים, ואני בטח לא מעודכן, אז תקנו אותי) לימדו אותנו שמצאו שהוא מעודד קהות כלפי אלימות מינית, תקיפות, הטרדות. לא מצאו שום דבר אחר (אז. תביאו מידע חדש). גברים חיים, איכשהו, במערכות יחסים וניליות ורואים פורנו, והיחסים שורדים. אז אולי גם נשלטים אחרים פה מבינים שפורנו זה לא מציאות, ושולטת אינה שפחת מין. ואולי נשלטים יכולים לאונן על מה שבעיניכן הוא זבל'ה, ועדיין לראות אתכן כשולטות וליצור אתכן קשרים בדסמיים טובים. ואולי לא.
מסכים שעדיף שיהיה פורנו פמדומי מציאותי יותר, לפחות כאלטרנטיבה. אפשר להקים משרד הפקות, בטוח בכלוב יש את כוח האדם המתאים. אם אין אני לי, מי לי?
סווריןן
לפני 4 שנים • 10 בדצמ׳ 2019
סווריןן • 10 בדצמ׳ 2019
ראשית, אני חוזר על כמה אני לומד מהתגובות הללו, ומבין יותר לעומק קצרי תקשורת מיניים שחוויתי בחיי. למרות שאני תופס את עצמי כאדם לא אטום וכפרטנר מיני שבאמת מנסה להבין, המסגרת האנונימית כאן מאפשרת שיח פתוח יותר של נשים, ואני קולט דברים שלא הפנמתי או לא ראיתי בכלל קודם. אז תודה. כשמישהו כמו דיפ, שמצוייד באינטילגנציה וברצון טוב, מנסה ולא מצליח למצוא פנטזיית פורנו שתפעיל שולטת, זה מלמד משהו (עצוב) על עמק הפער הבין-מיני גם אצל מי שמנסה באמת להיות קשוב. אני גם שמח שהדיון שהתפתח הצליח בדרך כלל להימנע מלעומתיות-נשים מול גברים- וקיבל אופי של שיחה אותנטית: גברים באמת מנסים להבין, נשים באמת מנסות להסביר.

בגלל שהעניין שלי הוא פחות פורנו ויותר קווי המתאר של פנטזיית שליטה נשית שמדברת לנשים, רציתי לקדם את הדיון ולשאול אתכן על התגובה שלכן לא לפורנו, אלא לטקסטים שאתן מעלות בבלוגים שלכן. מעניין אותי מה קורה לכן כשאתן קוראות אחת את השניה. לא הצלחתי למצוא את הקישורים לפוסטים הספציפיים, ואולי מישהו יעזור בעניין זה, אבל טלי, למשל, מעלה סיפורי פורסד בי, לארצ'אנגל יש סיפור סביב קצין וחיילת, לבכוח המוח היה טקסט או שניים סביב cuckolding, או התאורים הקצרים של בריה (למשל, הפוסט האחרון שלה). אותי, טקסטים כאלה מגרים. מה קורה לכן כשאתן קוראות אחת את השניה? לא חובה שהגירוי יהיה ממש אצבע מורה שנשלחת אלי דגדגן טפוח. מספיק שזה ידגדג.
עזבו את השאלה אם הטקסטים הללו הם פורנו או סתם ארוטיקה. גם אשמח אם תוותרו על תיאור של המניעים המגוונים שלכן לכתוב אותם (אני מבין שהמניע הוא לאו דווקא לגרות מישהו). האם, כשאתן קוראות זו את זו, אתן כן מיתגרות?
שוב, תודה על הפתיחות והנכונות לפרט ולהסביר.
ArchAngel​(שולטת)
לפני 4 שנים • 10 בדצמ׳ 2019
ArchAngel​(שולטת) • 10 בדצמ׳ 2019
דרקן, אני הסברתי בדיוק מה ההבדל בין העולם הונילי לבדס"מי בכל ההקשר של פורנו בסוף התגובה הלפני אחרונה שלי.
מכיוון והיא ארוכה וזה התפספס, אני אסכם את הפסקה ההיא בקצרה (יחסית) כאן:
קודם כל, לאף אחת פה אין בעיה עם זה שיש כאלו שצופים בפורנו. לאף אחת אין ציפייה שהפורנו עצמו יהיה איזה משהו חינוכי ומלמד, ברור לכולנו שהוא נועד למטרת גירוי. לאף אחת לא אכפת שלנשלטים יש גירויים שלא סובבים רק סביב השולטת.
מה שמפריע לנו זאת ההשפעה שלו, שגורמת לנשלטים לחשוב *רק* על מה שמגרה אותם ולא לקחת בחשבון בכלל את האישה מולם, השפעה שמתקיימת כי אשכרה בשום מקום בקהילה הבדס"מית אין הזדמנות לנשלטים חדשים להבין את ההבדלים בין פורנו למציאות. הנושא הזה לא מדובר מספיק, אם בכלל. נראה לי שזו בין הפעמים הבודדות באתר שבו התקיים דיון ששואל שולטות אם זה בכלל משקף משהו בעיניהן (ולכן יש פה נשלטים שממש מופתעים שלא).

שנית, ההבדל בין גברים ונילים לגברים נשלטים בעניין הזה הוא שבעולם הונילי יש הרבה מודעות וחינוך מיני שמסביר את ההבדל בין פורנו למציאות בכל פינה שלא תהיה בה, בעוד בעולם הבדס"מי יש פחות מזה ונשלט שרוצה ללמוד יכול להתבסס בעיקר על התנסויות שהרבה יותר קשה לחוות כנשלט סטרייט מאשר גבר סטרייט ונילי.
גם מסיבות טכניות של היצע נמוך יותר של שולטות מאשר נשים וניליות, גם כי השולטות שכבר קיימות מעדיפות לפרוש מכאן בגלל היחס שמקבלות מהם, וגם כי השולטות שכן נשארות לא יבחרו בנשלט שעדיין לא מבדיל בין פנטזיה למציאות ולא יתפקדו כמורה פרטית לבדס"מ עבורו- אם הן לא מרגישות איתו בנוח הוא יכול לשכוח מזה.
אם תרצה, זה כמו ההבדל בין ילד בן 14 שעוד לא חווה סקס והגישה שלו אליו היא רק מפורנו, מול גבר בן 30 שהתנסה עם נשים ויש לו למה להשאוות את הפורנו.
ילדים בני 14 יהיו אלו שיכתבו דברים ממש מטומטמים לבנות כיתתם כי באמת יאמינו שזה מה שבנות אוהבות לשמוע, ובשיעור חינוך מיני תיפול להם הלסת שזה לא ככה, או כשישיגו חברה, שזה הרבה יותר פשוט מלהשיג שולטת, הם כבר יראו את ההבדל לבד.

ותשמע, רוב הנשלטים מושפעים מפורנו. תסתכל על פרופיל של נשלט ממוצע- מלא בתסריטים פורנוגרפיים בצורת דרישות, מלא לינקים לסרטים שאהבו שהם מציגים כציפיות.
רובם כן רואה בשולטות שפחות מין, רק שהם כמובן מאמינים שזו איזו דרך שבה הם "סוגדים להן" והן נהנות מזה, כי כיבכול לקרוא למישהי "המלכה" זה מכבד ומבטל את השפעת הפעולות האחרות, ולכן הם לא קולטים את הבעייתיות שבדבר כמו שגבר ונילי שהיה קולט שזה לא בסדר לקרוא למישהי "זונה".
אם כן היה פה שיח קהילתי על העניין, כל נשלט היה קולט שלפנות לאישה זרה כינויי אצולה זה בדיוק כמו לקרוא לה זונה, כי שתי אלו מילים שנאמרו לצורך הסיפוק המיני שלך מבלי שהיה לה say בעניין.

ואם זה היה אחרת, אם אנחנו סתם מדמיינות את זה ורוב הנשלטים כאלו בוגרים ומודעים, עולם השליטה הנשית היה נראה אחרת. 99% מהודעות שכל הנשים מקבלות פה, ולא רק השולטות, לא היה מנשלטים חרמנים שמפילים עליהן סצנות פורנוגרפיות.
אלו תמיד נשלטים, לא שולטות שמתנהגות ככה, לא נשלטות, לא שום אוכלוסיה שלא נחשפה לפורנו פמדומי.
אז מה שזה מוכיח, זה שאלו שנחשפים לפורנו פמדומי פשוט לא נתקלים בהזדמנויות להבין את ההבדל בין פנטזיות למציאות. והם ימשיכו לא להבין את זה כל עוד ינסו להשתיק את הנושא הזה, ויסטו ממנו להגנה על הזכות של "לאונן על מה שבא לנו" כשזה לא העניין בכלל אלא זה שאין שום קונטרה בקהילה הבדס"מית שהופכת נשלטים מודעים להבדלים עוד לפני שהם מתנסים.
והקונטרה הזו מתחילה בפוסטים כאלו, שבהם לנשים יש הזדמנות לכתוב מה הן באמת מרגישות. זאת הזדמנות שאף נשלט לא יקבל בשום מקום אחר כי בפרטי נשים חוסמות אותם.
אז כשהם קוראים פוסט כזה, ורואים שגברים אחרים חושבים שאנחנו היסטריות/לא שולטות אמיותיות/לא מבינות על מה אנחנו מדברות, זה מחזק אצלם את התפיסה שזה סבבה להתנהג איך שהם מתנהגים ו"שולטת אמיתית" כבר תאהב את זה. אבל ה"שולטת" הזו לעולם לא תגיע, והם רק ידחו יותר ויותר.