שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פורנו פמדומי נשי?

סווריןן
לפני 4 שנים • 11 בינו׳ 2020

Re: נתקלתי

סווריןן • 11 בינו׳ 2020
Leaker כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
דיפ, אני מציעה שתביא לכאן לינק לסרטון, רצוי קצר, בו לדעתך יש רגש ותשוקה, ואנחנו נגיב בקשר אליו. אולי באופן הזה ניתן יהיה ללמוד או לחדד את ההבדלים בין מה שמגרה נשלטים ומה שמגרה שולטות.

בסרטון הזה שראיתי פעם מזמן והוא הזכיר לי את הדיון הזה. חשבתי אולי מי שלא מתחברת לרוב פורנו השליטה הנשית כן תצליח להתחבר אליו...
https://xhamster.com/videos/how-to-break-your-man-417394

למרות ההסתייגות שלך, נראה לי שזה הסרטון הפמדומי היחיד שצפיתי בו שגם מתנשקים בו.
פלייפול
לפני 4 שנים • 11 בינו׳ 2020

Re: נתקלתי

פלייפול • 11 בינו׳ 2020
Leaker כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
דיפ, אני מציעה שתביא לכאן לינק לסרטון, רצוי קצר, בו לדעתך יש רגש ותשוקה, ואנחנו נגיב בקשר אליו. אולי באופן הזה ניתן יהיה ללמוד או לחדד את ההבדלים בין מה שמגרה נשלטים ומה שמגרה שולטות.

בסרטון הזה שראיתי פעם מזמן והוא הזכיר לי את הדיון הזה. חשבתי אולי מי שלא מתחברת לרוב פורנו השליטה הנשית כן תצליח להתחבר אליו...
https://xhamster.com/videos/how-to-break-your-man-417394

צפיתי עכשיו בחלקים מהסרטון, ואני סקרן: האם יש שולטות שמתחרמנות מזה? זה אמנם סרטון מאד שונה מהסטייל הקשוח והחדגוני שמיועד בעיקר לנשלטים חרמנים, ומציג צד רך, ולכאורה נשי יותר, אבל אני לא בטוח שהאשה נהנית שם. אוסיף: אמנם pegging הוא פרקטיקת סקס המועדפת על חלק מהשולטות כאן, אך לא זכור לי שמישהי מהן כתבה שהן משלבות מין סאדיזם רך כזה, ושלנשלט אסור לגמור. יתירה מזאת, הן גומרות בעצמן מסקס כזה, מה שלא ראיתי בסרטון כאן (אולי החמצתי). עושה רושם שגם סרטון זה נועד לגברים ולא לנשים, אך אשמח להתבדות.
מעריץ גאה​(נשלט)
לפני 4 שנים • 12 בינו׳ 2020
מעריץ גאה​(נשלט) • 12 בינו׳ 2020
ArchAngel כתב/ה:
סווריןן כתב/ה:
... ארצ', תיארת מבנה שתואם לא רק שליטה, אלא פשוט צפייה בסקס של זוג, ולא של מבצעים - ואז הביקורת מול פורנו תהיה המלאכותיות שלו, שזה, שוב, לא ספציפי לפמדום.
אשמח להבין יותר האם משהו בויזואליזציה של סקס פועל אחרת אצלכן, ואם כן מה. האם הסצנות המוסרטות צריכות להיות שונות? האם זה בגלל המבצעים/שחקנים ואולי הניצול שלהן/ם שמפריע? ואם זה פועל אצלכן בדומה לגברים, מהם הרגעים המוסרטים שהפעילו אתכן, ממש.

נדיר שאני רואה פורנו פמדומי, כי הוא אמור להיות סביב שליטה בגבר אבל הוא ברובו מופק כך שידבר לפנטזיות של הנשלט בלבד, עם עלילה שמתייחס לשולטת כאובייקט שאמור לשרת את הפנטזיה שלו.
וזה מרגיש לי כל כך מוזר, כל כך "לא במקום", כי זה בדיוק היחס שנשלטת מקבלת בפורנו של שליטה גברית- של דגש בלעדי על הגוף שלה, שהגבר משתמש בו בשביל להפיק ממנו את הפטיש שלו. יש מיקוד יתר על הנראות שלה וכמה שהיא מדליקה את הגבר שמולה, לפעמים עד כדי מצבים ממש מגוחכים כמו לזיין אותו כשהיא על עקבים שהיא לא יציבה בשיט ועוד שנייה עומדת ליפול מהם, העיקר שזה יצטלם בצורה מושכת מספיק עבור הגבר הצופה. זאת בעוד שהנשלט פשוט יכול להיות כל אחד, שהמראה שלו, הלבוש שלו או כמה שהוא מדליק את האישה בכלל לא רלוונטיים למשוואה.
יש בזה היגיון בפורנו של שליטה גברית, אבל בפורנו של שליטה נשית זה מרגיש כמו זלזול. מפורנו פמדומי ממוצע באופן כללי עולה תחושה כזו כאילו כל המצולם מתמקד בחוויה של הגבר, בצורך שלו להרגיש מושפל, בצורך שלו לקבל הצלפות וכו' וכל מידי אישה שהוא לא מציע עבורה כלום, אפילו לו בצורה מינימאלית, בעוד היא זאת שמתאמצת עבורו.
אין התייחסות בכלל לצורך של האישה להנות מלהיות בצד הנותן של האקטים אלו, והאם היא בכלל נמשכת למי שמולה. אם היא אומרת "כמה היא נהנת" מלהשפיל אותו או משהו כזה, זה טקסט מאוד מדוקלם, שגם הוא נועד בשביל להדליק את הגבר, שאפילו השחקנית לא מסוגלת להסתיר שזו חרטא אחת גדולה.
אני מרגישה חוסר נוחות כשאני מביטה על המסך ואני רואה בחורה שרואים שהיא מדלקמת טקסט בצורה מאכנית שמעידה שהיא לא באמת מתחברת לכל העניין, שנאלצת להיראות כמו איזו דוגמנית צמרת בלבוש סקסי לא נוח בשיט כשהנשלט, בניגוד מוחלט אליה, נראה כאילו שלפו אותו מיום עבודה באתר פסולת בשביל שיגיע לצילומים, שבהם הוא פשוט נוכח בלי שמץ של השקעה, בעוד השולטת מתאמצת להחיות את הפנטזיה שלו עבורו.

אז מה אפשר לשנות? קודם כל שילהקו שולטות שהן באמת שולטות ואוהבות לשלוט בשם הסיפוק המיני שלהן. לא מלכות בתשלום שמחלטרות כשולטות בפורנו. נשים שזה באמת הפטיש שלהם, שהמניע שלהם הוא לא רק לקבל צ'ק אלא לממש תשוקה לשלוט בגבר. זה יוצא מהן תגובות אותנטיות באמת ולא טקסטים מגוחכים ולא אמינים, ימחק את האגרסיביות שלא לצורך שנובעת מנשים שאין להן באמת חיבור לבדס"מ ולכן מנסות לחקות שולטת מדמות סטריאוטיפית.
שייתסחו אליהן כאילו הן שולטות ולא נשלטות: שהמיקוד יהיה על הגוף של הנשלט, על השימוש של השולטת בו, ההתלהבות שלה מכך. שלא תהיה סימטריה בלבוש ביניהם והפעם לטובת האישה- שהנשלט יהיה ערום או בלבוש סקסי, והאישה תשאר בלבוש שלא מתאמץ לרצות את הגבר. שהנשלט יהיה גבר אסתתטי, ולא יראה כמו הומלס שברור מאליו שהשולטת ממש לא הייתה רוצה להיות איתו עכשיו, במיוחד כשהיא בניגוד אליו פצצת על. ואגב, שלא תהיה בהכרח פצצת על, שתהיה אישה רגילה כמו שהשולט הוא לא תמיד חתיך על כתנאי שישלוט.
ושיתנו לאישה להוביל, ולנשלט באמת להתאמץ עבורה, לנסות למצוא חן בעיניה, להדליק אותה ולא רק לחכות שהיא תגשים לו את מה שהוא רוצה.

זה נכון, יש גם סרטים כאלה אותנטיים מציאותיים יותר כמו גם זוגות שחיים את זה אך נדמה לי שגם הם פונים יותר לקהל הגברי ולסיפוק יצרו מאשר לנשי, אבל גם סרטים אילו הם אחוז קטן ומה שציינת לא יקרה כי money talks, צריך להכיר בעובדה שעדיין רוב העולם שובניסטי, תעשיית הפורנו לגווניה השונים פונה בעיקר לגברים והם עיקר צרכניה בהקפי כספים אסטרונומיים, אילו הם סדרי העולם מאז ומתמיד וכנראה עדיין גם בעתיד ברחוק כשם שסדרי העולם שגבר משלם בדייט על האישה, יש גם מקרים הפוכים אבל הבנת את כוונתי.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 12 בינו׳ 2020
עזבו money talks,
מה עם mommy talk?
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 12 בינו׳ 2020
באיחור אופנתי, אני מצטרפת לדיון.
מה שמחרמן אותי בפורנו הוא עוצמת השליטה והאותנטיות שלה. את זה אני מוצאת בעיקר בפורנו גייז.
פורנו מיילדומי מסוים עושה לי את זה כאשר ההשפלה והקשיחות בו נובעים מבדסמ ולא ממיזוגניה. קשה לי להסביר באופן יותר מדויק מזה.
פורנו פמדומי עושה לי את זה כשנראה ששני הצדדים נהנים מהתפקיד שלוהקו אליו. כשהנשלט מלקק בתאווה ובלא מעצורים. יש כמה סרטונים של Ruthless Mistress שמאד נחמדים בעיניי. כמובן שתנאי הכרחי הוא שהמוקד יהיה העונג של האישה, ושהנשלט יספק לה אותו באופן חד צדגי ומשפיל עבורו. אם היא מאוננת לו, מגמירה אותו או לבושה באופן שנראה לא נוח, זה ישר מוריד לי. כשהנשלט שוכב לו בנוחות על הגב והשולטת כורעת עם עקבים של עשרה סנטימטר כדי לשבת לו על הפנים, זה טרן אוף מוחלט.
אבל קשה לי להיות ספציפית. להגיד למה סרטון איקס כן מגרה אותי בעוד שסרטון וואי לא. רק יודעת שפחות משנה לי מין השולט והנשלט, ויותר משנה לי האותנטיות והחדווה של העושים במלאכה.
פלייפול
פלייפול • 12 בינו׳ 2020
מנטה, מה דעתך בעניין על הסרטון ששאלתי לגביו?
Menta​(שולטת)
How to Break Your Man?
לא התחברתי. הוא לא מענג אותה. היא מענגת אותו. אין פה מספיק קשיחות והשפלה. ואני לא מתה על חדירה של שולטת לנשלט.
פלייפול
פלייפול • 12 בינו׳ 2020
אז זה כמו שכתבתי...אבל יש שולטות שלא נמשכות להשפלה. נדמה לי ש Archangel כתבה פעם שהיא אוהבת להתנשק עם הפרטנרים שלה ולהסתכל להם בעיניים (מתנצל מראש אם אני טועה). מצד שני היא סולדת מפורנו פמדומי בדיוק מהסיבות שאת ציינת. מעניין מה היא חושבת על הסרטון הזה. הוא ממש יוצא דופן בעיני.
Menta​(שולטת)
בפורנו אני אוהבת דברים שונים מאשר במציאות. אולי לא שונים אלא מוקצנים יותר. הסשן אני משלבת קשיחות ורכות, אבל בפורנו אני לא אוהבת רכות בכלל.
TomahDav​(פמית מתחלפת){ShayDav}
לפני 4 שנים • 13 בינו׳ 2020
אני לא מצליחה לחשוב על סרט פורנו אחד מודרני שהדליק אותי, אולי כמה עם נשלטות, שמביעות תשוקה לשולטת.
אני מצאתי שהחומרים הישנים, כמו הסרטים והתמונות של ארוינג קלואו והציורים של אריק סטנטון מעוררים בי משהו שמשתווה רק לפנטזיות שלי.

ברוב הסרטים החדשים חסרה לי התשוקה של השולטת שגובלת כמעט באגואיזם טהור. זה לא מה שאני עושה בפועל (מי שנשלט על ידי יודע זאת), אבל ברמת הפנטזיה והויזואל, זה מה שהכי משמח אותי.