אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פורנו פמדומי נשי?

בכוח המוח{Aion}
לפני 4 שנים • 9 בדצמ׳ 2019
בכוח המוח{Aion} • 9 בדצמ׳ 2019
קודם כל, ובכנות, אני מצטערת אם התגובה שלי לדיפ נשמעה לא מנומסת, זו לא היתה הכוונה שלי. אני גם בטוחה שדיפ הוא בין אלה שבאמת ובתמים מעוניינים להבין את מקורות הגירוי של נשים אמיתיות ולא פנטזיוניות, וזו הסיבה לשאלות שהעלה. חוסר הסבלנות שהבעתי, לא כוון חלילה נגד דיפ, אלא עקב הסרטונים עצמם, שלהרגשתי משעממים ומבזבזים את זמני, ובמקרים מסויימים אפילו יוצרים בי תחושת דכדוך. אני גם רוצה להבהיר, שבניגוד לטענות שעוץ הדביק לנו, אין לי בעיה עם פורנו ספציפי שמישהו צורך (בהנחה שלא נכנסים כאן לשאלה אם העיסוק בפורנו כשלעצמו הוא ניצול), ואני יודעת שיש גברים שיודעים לעשות את האבחנות בין גירוי פורנוגרפי, לגירוי מאירוטיות ואינטימיות שמשולבות בשליטה נשית כזו או אחרת.

כל מה שאמרתי, ובעצם אמרנו, שהפורנו הפמדומי לא עושה לנו, כי הוא לא מתכתב עם הגירויים והארוס של אישה דומיננטית, ולא מתווה את השדה הנכון שמושך נשים למקומות האלה, ההיפך הוא הנכון. זה חבל, כי פורנו כזה עלול לגרום לנשלטים להאמין שקיימות נשים כאלה, כמו בפורנו, והבעיה היא שלא מוצאים אותן. הם מאמינים שמדובר בזן יחודי של נשים שחשות אחרת לחלוטין מנשים "רגילות", והצרכים שלהן שונים לחלוטין מצרכים של אישה, וכל מה שמרגש אותן זה איזה עונג סאדיסטי ולא מובן, ממעיכת ביצים והצלפות בנשלטים רנדומלים. שהן לא צריכות סקס שנוגע לחדירה אליהן, ואם הן כן צריכות, זה רק תוך השפלה והכנעה, או אלימות. שהן נשים שבשליטה תמיד, מדברות בקול נמוך, איטי ומהפנט, ונהנות לקום בבוקר, ולעלות על בגדי עור ונעליים של 22 ס"מ. נשים שהארוס שלהן מוזן רק מכניעה, וחס וחלילה מגבר שיראה דומיננטיות. אני אומרת לכם, האישה הזו, היא לא קיימת. זה מנוגד למבנה הנשי. אם זו השולטת האמיתית שאתם מחפשים, אז אין שולטות אמיתיות.
זה עושה עוול לשני הצדדים, כי גם מי שבעלת פוטנציאל להתגרות משליטה מתקשה לפתח את הגירוי הזה, והבטחון שהיא (גם) שולטת. אולי בגלל זה נשים מפתחות כל מיני שליטות עקמומיות שנוגעות לפנטזיה הנוגעת לקבלת שירותים מנשלטים, כי הן לא מבינות בכלל מה מגרה בשליטה עצמה, אם הן לא מקבלות שכר כלשהו בגינה. הן לא מבינות מה מגרה בהכנעה, או מה מגרה באחיזת מפתחות לגירויים כל כך עמוקים שיוצרים תחושות שיוך חזקות וכו'. לאותן נשים נדמה שנשלטים הם בסך הכל הסמרטוטים האלה שרוצים שיקשרו אותם, ישפילו אותם ויתנו להם ללקק חורי תחת או מגפיים. חסר הסיפור עצמו. חסרה הסיבה שאישה רוצה להביא גבר ספציפי למצב הזה. חסר מה שהדליק אותה מלכתחילה וגרם לה לאזוק אותו ולהכאיב לו, והחלקים האלה אף פעם לא יופיעו בפורנו.
Snitch
Snitch • 9 בדצמ׳ 2019
דוגרי? הפתעתן אותי. אני הנשלט היחיד שלא ידע שזה מה ששולטות חושבות על פורנו בדסמ"י?!
תכף תגידו שדיק פיק מגבר רנדומלי לא עושה לכן את זה ואז בכלל תהרסו לי את עולם השליטה :{
Bagel
Bagel • 9 בדצמ׳ 2019
המלט כתב/ה:
אחרי כל כך שנים של הרהורים בעניין, אין לי כל ספק, קליל ככל שיהיה, שהדברים הם הרבה יותר פשוטים מאשר הטקסטים של ארכאנג׳ל. אבל נניח לזאת. בשורה התחתונה, גברים כן שמים לב לזה, בכוח, אבל הם ימשיכו לצרוך את הפורנו הזה, משום שכל עניינו של הפורנו הינו התכתבות עם דמיונו של הצופה, ולא תיאור המציאות, רחמנא ליצלן.

מסכים במאה אחוז, פורנו הוא מוצר צריכה לגברים ואין לו שום קשר עם המציאות. פנטזיות מיניות גם הן לא קשורות למציאות, זהו חפצון טוטאלי של האישה, של הסיטואציה ושל האדם עצמו. קצת כמו קצפת, אין באמת שום דבר אמיתי עם ערך תזונתי, רק מחשבות והרבה אוויר.

כששאלתי מלכה אחת מה היא אוהבת לראות היא גם אמרה - גייז.
drlek
drlek • 9 בדצמ׳ 2019
מאוד מתלהב מהדיון. אולי אחת הסיבות שאני מוצא את עצמי אוהב להיות נשלט.

חד משמעית כל הפורנו שאני מצליח למצוא של שליטה נשית הוא כזה שנועד לספק גברים. ובדיוק בגלל זה הוא לא ממש עושה לי את זה.

מאוד מסכים עם @archangel. ברור שזוגות אמיתיים הכי מעניינים כי זה הכי אמיתי אבל כמעט ואין כאלה.

הפנטזיה האולטימטיבית מבחינתי היא ששולטת תפיק סרטונים לשולטות- ולא לגברים. זה גם מה שאני אשמח לראות.
isg​(נשלט){נשלט}

הי

isg​(נשלט){נשלט} • 9 בדצמ׳ 2019
"הם מאמינים שמדובר בזן יחודי של נשים שחשות אחרת לחלוטין מנשים "רגילות", והצרכים שלהן שונים לחלוטין מצרכים של אישה, וכל מה שמרגש אותן זה איזה עונג סאדיסטי ולא מובן, ממעיכת ביצים והצלפות בנשלטים רנדומלים. שהן לא צריכות סקס שנוגע לחדירה אליהן, ואם הן כן צריכות, זה רק תוך השפלה והכנעה, או אלימות. שהן נשים שבשליטה תמיד, מדברות בקול נמוך, איטי ומהפנט, ונהנות לקום בבוקר, ולעלות על בגדי עור ונעליים של 22 ס"מ. נשים שהארוס שלהן מוזן רק מכניעה, וחס וחלילה מגבר שיראה דומיננטיות. אני אומרת לכם, האישה הזו, היא לא קיימת. זה מנוגד למבנה הנשי. אם זו השולטת האמיתית שאתם מחפשים, אז אין שולטות אמיתיות".
בכח המוח אני רוצה להבין האם כל אשה מתגרה רק מסקס רגיל וישנם כאלה שבתוספת לסקס רגיל נהנות גם משליטה?האם אין נשים שנהנות משליטה נטו?זה די חדש לי אני מאמין לך כי את אשה אבל אני סקרן לגבי נשים כאלה שמגדירות עצמן שולטות האם זה אכן רק בתוספת לסקס רגיל
isg​(נשלט){נשלט}
isg​(נשלט){נשלט} • 9 בדצמ׳ 2019
יש נשים שהן מגדירות עצמן סדיסטיות
האם זה לא מדויק כי כפי שבכח המח טוענת
זה בניגוד למבנה הנשי?
Snitch
Snitch • 9 בדצמ׳ 2019
תובנות נוספת מהשרשור:
פורנו לסביות מיועד לגברים
פורנו גייז לנשים

איזה מיינד פאק
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אני לא בטוח שיש מבנה נשי. ההיסטוריה מראה שבהחלט היו נשים סדיסטיות ידועות (בלי שום קשר, חלילה, לבדסמ בהסכמה) ולדוגמה:
https://he.m.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%99%D7%9C%D7%96%D7%94_%D7%A7%D7%95%D7%9A

https://he.m.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%A8%D7%96%27%D7%91%D7%98_%D7%91%D7%90%D7%98%D7%95%D7%A8%D7%99

כמובן שאלה דוגמאות לנשים שסבלו מפתולוגיה אמיתית, והן ללא ספק חריגות. הסיבה שאני מביא אותן היא כדי להדגים שיש יוצאי דופן. אם יש דוגמאות סוציופאתיות לחלוטין של נשים סדיסטיות, סביר להניח שיש נשים סדיסטיות שפויות, שמבינות איך לתעל את דחפיהן נכון.
בקיצור, הייתי מתקן את הסברה שהצעת ל"האם סדיזם הוא תופעה חריגה בנשים? האם הוא חריגה קיצונית מהמבנה הנשי המוכר והשכיח?"
לא יודע את התשובה, אבל זו שאלה טובה יותר
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}

Re: הי

isg כתב/ה:
בכח המוח אני רוצה להבין האם כל אשה מתגרה רק מסקס רגיל וישנם כאלה שבתוספת לסקס רגיל נהנות גם משליטה?האם אין נשים שנהנות משליטה נטו?זה די חדש לי אני מאמין לך כי את אשה אבל אני סקרן לגבי נשים כאלה שמגדירות עצמן שולטות האם זה אכן רק בתוספת לסקס רגיל

התיאור של בכוח המוח כולל לא רק את העדר החדירה, אלא מצייר תמונה שלמה של ״שולטת מדמיונו של נשלט״. יצור גרוטסקי נלעג במבחן המציאות שמקומו בקריקטורה. יכול להיות שאם תשלוף כל תכונה מהתכונות שבכוח ציינה, תמצא אישה שעונה על הקריטריון. קיימות נשים בעלות קול נמוך ואיטי, וקיימות נשים שמבחר הנעליים שלהן כולל בעיקר נעלי עקב, וקיימות נשים שנהנות משליטה עם אלמנטים מיניים נטו ללא חדירה. אבל הצירוף של כל אלה ביחד קיים רק בדימיונו של הנשלט (אם בכלל).