סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה של טירון באתר

כשרון טבעי
לפני 4 שנים • 11 בדצמ׳ 2019
כשרון טבעי • 11 בדצמ׳ 2019
ברייה, כפרה. אני ציינתי שאין נשלטות שכותבות פוסטים ציבוריים לשולטים ומתחננות להוראות איך הן נדרשות להגיב יפה להתנשאות המשפילה של גברים כלפיהן במרחב הפומבי של הכלוב, ואת, כדוגמה לפוסט כזה שאת כתבת לדעתך, ציטטת פוסט שלך שבו התנשאת על נשלטים והתייחסת אליהם באופן משפיל באותו מרחב. היחס המכבד הוא: א. להעריך את זה שבכלל פנו אלייך, ב. אם מישהו כתב לך משהו שלא אהבת, להתעלם, או להסביר לו מה לא אהבת (הוא בנאדם, כמעט כמוך!), ג. לא לציין במרחב המשותף באופן מזלזל את הפניות שקיבלת, לא לפי סוגים ולא כדוגמאות ספציפיות, כי כשזה מקבל לייקים נוצרות נורמות של לא לתת למשחק הפטישי מעטפת של כבוד אנושי אלא לשלול לגמרי כבוד אנושי ולהפוך את הפטיש לתחליף ליחס אנושי (את יכולה לכתוב בפרופיל האישי איך לדבר איתך, ברור, מה יותר מתבקש מזה?). תמיד אפשר לבקש יפה בפוסט איך לפנות, בלי נזיפות. מהתגובות מהסוג של השרשור הזה, ואיך ששולטות מצטטות את הפניות, נראה שרובם תמימים, לא מנסים להטריד, רק מחפשים את הדרך ואז מקבלים כאפה. כמובן שאת יכולה להיות כאן מה שבא לך כולל אדם מזלזל או asshole, אבל אז אל תצפי שאנשים לא יגיבו לזה. אם לדעתך אלה דרישות מוגזמות, ונחשב להכתיב לך מה לעשות, או, שאת חושבת שלך מותר כי את שולטת, תסתכלי על השולטים כאן. ראית פעם מישהו מהשולטים מתייחס לנשלטות כמו ששולטות מדברות כאן על נשלטים? אם שולטים יכולים, גם את יכולה - נשים יכולות כל מה שגברים יכולים.

לגבי כמה שאתן "קורסות" מ"הטרדות", אז נו. פנייה סבירה לא לרוחכן לא הייתה נחשבת "הטרדות" אם לא הייתן מזלזלות באנשים האלו כל כך. זה בסך הכל הודעות. גם אני קיבלתי הודעות שלא אהבתי. אז מה? כשגבר כותב לי, או כשאישה שאני לא אוהב את הגישה האגרסיבית שלה כותבת לי, אני פשוט אומר שלום. אני לא משפיל אותם, לא בהודעות ולא אחר כך בפוסטים לכל העולם. כי הפטיש עטוף בכבוד אנושי. זה שיש בין שניים חיבור של קינק לא אומר שאחד מהם מקבל אישור לא להתייחס לשני בכבוד אנושי סביב הקינק. ושולטות כן עושות את זה. כל הזמן.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
אתה היית בתיבה הפרטית שלי וראית שאני מתנשאת או פוגעת במי שפונה אלי? או שגם זאת עובדה כי ככה זה אצל חתולים ואיגואנות? ואם זאת הודעה שראית בה התנשאות או פגיעה בנפשו העדינה של הנשלט, אז אתה צריך לבדוק את עצמך:

ברייה כתב/ה:
אתה כל כך טועה. אני מקבלת כעשרים פניות ביום שמתחילות במילים ״מחפשת?״ או ״קראתי את הפרופיל שלך בעיון ואני חושב שאני מתאים למה שאת מחפשת״. למען הסר ספק, אני לא מתלוננת על הפניות עצמן כי לא ביקשתי שלא יפנו אלי, ולכן הפניות לגיטימיות. אבל הן לגיטימיות רק אם נועדו לברר לשלומי או לשאול אם אני אוהבת מנגו בחורף ולא כדי לפגוש אותי. כי ציינתי הרי שאני לא מחפשת. ואם לא די בכך, אז הפניות מעמידות אותי במצב לא נעים, כי בהתחלה נהגתי להתנצל בפני הפונה על חוסר ההבנה, אבל במקום לקבל תשובה בלשון ״סליחה, לא שמתי לב שאת לא מחפשת״, השיבו לי ״ראיתי, נו אז מה? חוצפה זה השם השני שלי ומי שלא מנסה לא מצליח״.

ולכן, למרות שזה לחלוטין מנוגד לחינוך שלי ולאופן בו הייתי מעדיפה להתנהל באתר הכרויות, אני נאלצת להתעלם מפניות כאלה ולא להשיב עליהן כלל. התנהגות שכנראה לא אחת מתסכלת את הצד השני שקרוב לוודאי לוקח בחשבון שיסרבו לו, אך מצפה (ובצדק) שיעשו את זה בכבוד ובנימוס.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 11 בדצמ׳ 2019
כאשר האדם נפסל זה ע"פ הרוב,מפני שזה מגיע לו בצדק להיפסל .
עפ" הרוב,הוא שקרן כרוני,בוגד ונואף סדרתי,
והנכון היה לפתוח את תיבת ההודעות הפרטיות שלו .
ולהציג בפניו לכמה שולטות פנה ופונה ויפנה הוא במהלך חייו.
ואיך הוא מרמה את כולן .

נשלט בעצם הפניה שלו ,אל שולטת .
הוא בגדר מטריד שחודר אל מרחב פרטי .
אם השולטת לא ציינה מה היא מחפשת או מה מעוניינת .
אין לך שום רשות לפנות אליה .

עצם הפניה מעידה על עזות מצח של אדם גאוותן שיוצא לציד.
הוא לא צד ברווז .
הוא לא דג דגים.

הוא יוצא לצוד בשר חי ,נפש ,נשמה ,רוח,של אשה ,ע"פ, הרוב ,בודדה ,ו "מוכת גורל ".

הוא הנשלט מנצל את מצבה בכדי להתבסס עליה כ "נוכח קבוע",הן בתיבת ההודעות שלה .הן בווטס אפ שלה ,הן בביתה ,הן בחיטוט בה ,בנפשה ,ובחיי הפרטים.

וכל זאת בעבור מה ,ועל מה ?
בשביל שבא לו להגשים פנטזיות שלו .בחינם .
בחינם .זה הנוסחה העקרונית .בחינם.

אני הנשלט אקח ממך את הזמן שלך .
את הנשמה שלך .
אני אבודד אותך .
אני אשתמש בגורלך העכשווי ,כמקור שאוכל להשתמש בך לצורך כך ,שאת תגשימי עבורי ,כל מה שאני אצווה אותך .

הנשלט שפנה ולא נענה .זה כי אותה אשה ,יש לה הגנה מיוחדת ,וחיישן לא להפגע מהנשלט ה101.
כפי שפגעו בה ה 100 שקדמו אליו.

הנשלט ברוב המקרים הוא כה אוויל ,עד שאין בו רגישות בסיסית .להבין מה גודל הפגיעה שהוא פוגע באשה ,כאשר הוא מצווה עליה לטנף את נפשה ,בנפשו המטונפת.

אם זה היה לצורך פרנסה -ניחא .
אבל כאשר הוא בא הסטוקר של אתמול ,בא כנשלט של היום .
זה טוב הגברת בשינוי אדרת .
הוא מביא עימו רק נזק כיס ,זמן ,והגדלת נזק בנפש של אותה אשה "מוכת גורל".

יש לנשלט שטוען מנגד לאחרים .
או מכנגד לשולטות .
טיעונים אודות שיבהירו עצמן .או שהם חייבות לספק מענה .
זה מסביר הכול מה שפרטתי בהסבר על ראשו ומותו של אותו פונה סדרתי ,נודניק,שנוהג ככה עשרות בשנים .

הוא מחפש ריגוש
הוא מחפש ארוחת חינם.
והוא הראשון שאחכ ",יטנף היכן שאכל חינם .

הוא מעיקרו ,ביסודו,בבסיסו,הוא לא מחפש שולטת .

הוא מחפש שולטות .

הוא בבסיסו לא "נשלט".
הוא בבסיסו ,עוד "אוכל חינם".

זו הסיבה מדוע חלקן קיבלו שכל ,ולא עונות .
החשיבה האנולגית היא זהה למי ששם לעצמו כתר של שרצים על ראשו.
"נשלט".🤡

נשלט זה אחד שבא בידיים מלאות כל טוב.
נשלט זה אחד שמסרב לקחת .
נשלט זה אדם ששולטת אחת לא יחליף אותה בעבור 1000 שולטות .

זה נשלט .

לך תבקש מאמא שלך שתשלוט בך .