סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם המיינסטרים הפמיניסטי יוצר דיכוי מיני וקינק חדש?

כשרון טבעי
לפני 4 שנים • 11 בדצמ׳ 2019

האם המיינסטרים הפמיניסטי יוצר דיכוי מיני וקינק חדש?

כשרון טבעי • 11 בדצמ׳ 2019
אני משתף שאלה שהעסיקה אותי ואת המחשבות שלי בעניין - האם המיינסטרים הפמיניסטי יוצר דיכוי מיני, שגורם לנשים ויניליות להגיע לכאן כי הדחף הרגיל שלהן הוגדר להן כאיסור והן רואות בו קינק?

הנטיה הטבעית של המין האנושי היא של דומיננטיות גברית ומשיכה נשית לדומיננטיות הזאת. זה לא תרבותי, זה מולד, ואין צורך לשקוע לדיון על אינספור המחקרים המראים זאת. הביטי בחתול שלך, ובכל היונקים. את עצמך נוצרת מאותו מקור ממנו הם הגיעו ועם אותם הדחפים. המוח הזוחלי שלך, שהוא קבוצת גרעיני דחף במרכז המוח, משותף לך ולכל היונקים. החברה הפמיניסטית - ופמיניזם כיום איננו תנועה, אלא ציוויליזציה, כל הציוויליזציה המערבית - אוסרת על מימוש הדחפים המיניים הגבריים והנשיים המולדים, ובמקום, מנסה להסליל את שני המינים להתנהגויות הפוכות לדחפים. במצב הזה, נוצרת רציפות בין העולם המיינסטרימי לעולם הקינק. הרציפות החדשה הזאת, לא נובעת, כפי שנהוג להסביר זאת, מ"חלחול הקינק אל המיינסטרים", אלא בדיוק להיפך, מכך שהעולם המיינסטרימי הוא שמחלחל אל העולם הקינקי, בגלל הזהות שיצר הפמיניזם בין המיינסטרים לקינק - היפוך דומיננטיות. הקינק הופך לבמה עבור מימוש תרבות הפמיניזם (עלינו לזכור שפמיניזם כיום לא עוסק בשיוויון אלא בדומיננטיות נשית, כלומר שוביניזם הפוך, של נשים כלפי גברים. לא נתעכב על ביסוס העובדה הזאת. די במעט יושר כדי להגיע להסכמה על הנקודה הזאת).

היסטורית, מה שהופיע בקינק, היה מה שהחברה הסתירה. היום, חלק גדל והולך ממה שמופיע בקינק, הוא לא ההסתרות של החברה, אלא מה שהחברה עצמה מראה ומעודדת. לא כי "הקינק פרץ החוצה", אלא כי הפמיניזם נפגש עם הקינק סביב התנהגות משותפת - היפוך לנטיה השכיחה והמולדת של דומיננטיות גברית. וזה יוצר כמה תופעות בתוך עולם הקינק, שכולם מכירים ושכולם מופתעים מהן ועוסקים בהן, לפחות עם עצמם. חלק מהן הן פשוט תופעות מיניות שאין משהו מיוחד לומר עליהן בהיבט אתי, אבל חלק מהן, הן ביטויים שונים של דיכוי, גם של גברים וגם של נשים - דיכוי שיוצר הפמיניזם בעולם המיינסטרימי. שלוש התופעות שהן מופעים שונים של דיכוי מיני פמיניסטי במיינסטרים, הן: 1. בראטיות, 2. גברים שלא רוצים להיות כנועים ומרגישים נגררים לעמדה הזאת ומבקשים מוצא ממנה, ו-3. נשים שמנצלות את הכוח והלגיטימציה שהעניקה להן החברה הפמיניסטית כדי להפגין שוביניזם נשי נגד גברים בכסות של קינק.

גל חדש, וגדול, של נשים "בראטיות", נכנס לקינק. זאת לא הייתה תופעה שכיחה בעבר, והיום היא שכיחה הרבה יותר מטיפוס השפחה. זה תוצר דיכוי. אלה נשים שמפגינות מיניות קונפליקטואלית. ייתכן שתצטרכי להזדהות לרגע עם נקודת המבט של הגבר השולט על בראטיות, כדי להבין כמה הקונפליקטואליות בוטה, כמה ברור שזאת אישה שלא מסוגלת למצוא את סוג הדבר המספק אותה, ובאיזו עמדה מבולבלת היא נמצאת. הקונפליקט פשוט מאוד וברור. יש לבראטיות כמיהה לכניעות ולשליטה גברית, כי זהו הדחף הנשי, אבל, הן נולדו לחברה שגורמת להן לרגשי אשם על הנטיה הזאת. הן לא יכולות להרגיש שלמות עם הדחף, וגם לא יודעות לבטא אותו, ההתנהגויות של הכנעה-עצמית והפגנת התמסרות, הושכחו מהן. הן נזקקות להכנעה חיצונית, פיסית. אבל גם אותה הן לא יכולות לקבל ברצון, בגלל הדימוי העלוב של הגבריות שהפמיניזם הנחיל להן. אני לא אתפלא לגלות שרובן, מפתחות בשלב כלשהו פנטזיה (אפילו אם רק רגע ממש לפני הגמירה), שאישה היא זאת שמכריחה אותן להיכנע, כי הן גדלו בחברה שבה רק אישה נתפסת אצלן כבאמת חזקה, כבאמת בעלת יכולת וחירות להכניע אותן. הן למעשה במצב לא בר סיפוק, וזה מצב מתסכל עבורן. זה נובע מחברה דכאנית שלא איפשרה להן להרגיש שלמות עם הדחפים.

גברים מובלים אל עמדה כנועה במיינסטרים. יש אינספור דיווחים בתקשורת מסקסולוגיות המטפלות בנשים, על תלונות הנשים על גברים עדינים מדי, מתחשבים מדי, שואלים מדי, מהוססים מדי. הצד השני והלא מדובר של תלונות כל הנשים האלה, הוא גברים מבוטלים, מפוחדים, שאיבדו, כמו הבראטיות, שפה שלמה של התנהגות מינית טבעית, במקרה שלהם, הפגנת דומיננטיות. שפת הדומיננטיות המינית שלהם הושכחה מהם באיסור. כשהם רוצים לעורר אישה, הם לא יודעים להפגין את הטריגר המעורר מינית לרוב הנשים - דומיננטיות, ובהיעדר שפה שלו הם פועלים כמו השועל במשל השועל והחסידה: בניסיון לחשוב על פעולה מעוררת הם מגיעים למתנה שהם היו רוצים לקבל, ועושים את מה שהם היו רוצים שאישה תעשה עבורם, ומפגינים כניעות. זה לפעמים מעורר אישה מעט, והעובדה שהגיעו סוף סוף לתגובה נשית גורמת לכך שהם מתמכרים לזה מתוך תחושת אשם וגועל עצמי, ומתחיל חיפוש נואש אחר הנשים הנדירות שהדחף המולד שלהן שונה מן הדחף המולד של רוב הנשים והן מתגרות מכניעה במקום מדומיננטיות. נשים דומיננטיות כאן בעולם הקינק, ממתינות ליבולים של גברים מוכנעים כאלה שהחברה המיינסטרימית הפמיניסטית מפיקה עבורן ושולחת אליהן לכאן, להגברת דרגת הכפיפות (כלומר, זה לא ש"חסרות שולטות". יש הצפה בנשלטים, כי החברה המיינסטרימית הפמיניסטית מייצרת יותר יותר מהם בדיכוי דומיננטיות גברית). ובחוץ ממתינה לשולטות חברה פמיניסטית עם אותן תפיסות כמו כאן, הן יכולות להשתמש בה כדי להרחיב את השליטה לכל המרחב, כמו אותה בחורה שהציעה כאן בפורום חוף ציבורי לקינק, אבל, כמובן, לא לכולם, רק לשולטות ולנשלטים. האפליה הזאת, שאותה היא הציעה בטבעיות יוצאת מן הכלל, ברורה אם לוקחים בחשבון שהקינק שלה הוא כיום לא יותר מביטוי המיינסטרים, ומבחינתה היא רק נעזרת במיינסטרים למימוש הקינק שלה. היא לא פועלת תחתיו, אלא בתוכו, הפעולה היא תוצר ומימוש של המיינסטרים.

ויש כמובן את כל התופעות של שוביניזם נשי מעולם המיינסטרים הפמיניסטי, שמתבטאות בקינק כי זאת זירה יותר פתוחה. יש את הנצלנות, שנידונה לעיתים קרובות, יש את הבוטות של שולטות כלפי נשלטים, שלא קיימת בין שולטים לנשלטות בפורום (בדיונים פתוחים, לא לכל השולטות יש כבוד אנושי כלפי נשלטים, וכולנו יודעים זאת. לא קיימת תופעה דומה בכיוון ההפוך. זהו שוביניזם נשי נגד גברים שהלגיטימציה עבורו מגיעה מהמיינסטרים, וכאן רק חוסר החוקים והמגבלות מתירים ביטוי גלוי שלו).

כמו שציינתי, יש גם תופעות דיכוי של עולם המיינסטרים הפמיניסטי שמתבטאות בעולם הקינק, שאין להן היבט אתי פרסונלי (אם כי, כל דיכוי הוא לא אתי) - למשל, התופעה של שטף נשים חדשות בקינק, שכותבות בצורה הברורה ביותר שהן לא מעוניינות בכאב או בהשפלה, אלא רק בגבר דומיננטי. בעבר, הגבר הזה, אליו מופנה הדחף הנשי המולד, היה הגבר הרגיל שהן היו פוגשות בחיים הרגילים שלהן. אלא שהפמיניזם אסר על הגבר הזה להתקיים, ובחיפוש אחר מימוש הדחף הן מגיעות לפורום קינק, בתקווה למצוא בו גבר דומיננטי, מוכחד, כך שגם הן תופעת עולם-קינק שהיא תוצר דיכוי הדחפים המולדים במיינסטרים הפמיניסטי (לאכזבתן, הן לא מוצאות אותו גם כאן, כי אפילו כאן הגברים מפחדים להיות דומיננטיים. למעשה אני הגבר הדומיננטי היחיד שנתקלתי בו כאן. כל השאר מתנצלים על דומיננטיות, מקפידים להראות כפיפות לפמיניסטיות, מתארים את עצמם בפרופילים כאילו שהם מתחננים לנשלטת שתקבל אותם, ונבהלים מיד מהמניפולציה האידיוטית בעלת הסתירה הפנימית "גבר אמיתי לא נבהל מדיכוי נשי (aka פמיניזם), הרי זה בסך הכל כוסיות, איזה גבר נבהל מכוסיות". אני לא מתנצל. לא כאן ולא בחוץ. אני דומיננטי כי זה מי שאני, ומכאן שמי. אני רק נזהר לא לפגוע באף אחד בשום צורה, וזה כל מה שנדרש ממני, וויסות פנימי, לא חיצוני).

אז לא הקינק הוא הדבר לתיקון, הקינק חי בשלום, אלא, דיכוי דחפים אמיתיים שנעשה במיינסטרים הוא הדבר לתיקון, אם הוא מאמלל נשים וגברים. לדיכוי הזה יש תוצרים שמתבטאים בעולם הקינק. כשתופעה בתוך עולם הקינק, היא חיצונית לאדם, היא דבר שדיכוי במיינסטרים הסליל אותו אליו בניגוד להעדפה שלו, והיא גורמת לו תחושה לא טובה ורצון לצאת מזה, יש כל הצדקה לעזור לו או לה, ולהפסיק את הדיכוי שגרם לו או לה להרגיש כך. הדיון התחיל באדם שביקש מוצא וכתב שלא טוב לו במצבו.

כיום יש שני רבדים בעולם הקינק, ונדמה לי שאין אדם כאן שלא יודע את זה. יש את הקינק, ויש את שכבות המיינסטרים בתוך הקינק. רק הסברתי כאן מאין הגיעו שכבות המיינסטרים, ולמה. אני לא שיפוטי כלפי אף אדם עם קינק (להסביר, ולשפוט, הם שני דברים נפרדים). אם תשימי לב, כשיש לי ביקורת, היא חברתית, ולא אישית כלפי איש.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
צודק. המערכת הלימבית שלנו עדיין דומה לזו של זוחלים. הנה מידע על זוחלים:
Females in many lizard species have the choice to mate with or reject males.[14] Females spend energy in investigating a male's traits in order to determine if he is healthy and has good genes.[14] In the species Side-blotched lizard (Uta stansburiana), males chosen by females had 76 percent less ectoparasites.[15] Females who are not sickly can spare the energy in investigating their potential mate's qualities. Females prefer males that can afford to spend the most energy in displaying their traits because it is difficult to fake good genes.[9] In the species Anolis pulchellus, females chose males who defended territory 89% of the time.[16

או בעברית - במינים רבים של זוחלים נקבות בוחרות זכרים, על סמך ניקיון מטפילים או טריטוריאליות, למשל. הן דוחות זכרים לא מתאימים. ואנחנו? כמו זוחלים, לא?
-X-
-X-
-X- • 11 בדצמ׳ 2019
אין ספק שהקינק חודר המון למיינסטרים.
אבל זה ככה רק בעולם המערבי.
בחברות יותר מסורתיות (85% מהעולם), "זה כמו שזה היה פעם". גבר זה גבר דומיננטי והאשה היא שפחה.
כמה שפחות אמיתיות יש היום?
לרוב זה משחק תפקידים מיני בהסכמה.
מה עם שאר האספקטים של החיים?
"דומיננטי אבל רק במיטה" - איזה בולשיט. עצם המשפט הזה מעיד את ההפך.
כשרון טבעי
KGB, בדיוק. ושים לב שאצל שולטות, זה לא בהכרח משחק תפקידים. זה היחס האמיתי שלהן לנשלט.

מוסיף שלא כתבתי שהקינק חודר למיינסטרים, אלא שקורה הדבר ההפוך - זה המיינסטרים שחודר לקינק.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
בדיוק. ושמישהו כבר יסביר לנשים האלה שחיות בחברות פטריארכליות, מסכנות את חייהן בפירסום טורים בעיתונים מחתרתיים ובהפגנות, מנסות להמלט (וחלקן אף מצליחות) ממדינות בהן הן חיות כדי להמשיך להלחם בגזר הדין של אחיותיהן שנשארו מאחור — שזה טבעי! שנשים אמורות לחיות כשפחות תחת כנפו הדומיננטית של הבעל שקנה אותן בחמישה גמלים ותרנגולת. ושזאת עובדה כי ככה זה אצל חתולים ואיגואנות. 🤔

אם זה היה טבעי, גברים לא היו צריכים להמציא חוקים כדי להגביל את זכויותיהן הבסיסיות של נשים. ככה פשוט ואפילו בלי איגואנות.
    התגובה האהובה בשרשור
Crimson
Crimson • 11 בדצמ׳ 2019
מיתרונות הפמיניזם: להגיב לגברים כמוך בלי חשש להיסקל, היכולת להחזיק חשבון בנק, ללמוד מקצוע, לא להימכר לנישואים לחבר בן ה-40 של אבא שלי עוד לפני שקיבלתי מחזור…

לתפיסתי, גבר דומיננטי לא צריך להשפיל אישה או להפוך אותה למשרתת/שפחה שלו כדי להרגיש 'גברי' או דומיננטי.

או שאתה דומיננטי, או שאתה לא.
אם גבר כלשהו בוחר לפעול בניגוד לנטיות שלו, זה עניין שלו. הוא מספיק בוגר כדי להיות אחראי על ההתנהלות של עצמו.
כשרון טבעי
ברייה, יש דומיננטיות בסקס, בזוגיות, ביחסים עם שאר העולם, בחברה, בתרבות. יש רבדים. אני התייחסתי רק לדומיננטיות בסקס. אני לא מאמין בדומיננטיות בשטחים אחרים, של אף אחד. כן מקובל עליי שישתקף בתרבות (קולנוע, ספרות), גם הסקס, ואם בו יש דומיננטיות, אז גם זה, כחלק משאר צבעי המיניות כמובן. מניסיוני, ביחסים אינטימיים של דומיננטיות, הדומיננטיות בין השניים היא קצת יותר רחבה מסקס בלבד, וכך היא לא רק משחק אלא מהות, ונדמה לי שלזה kgb התכוון (אני מכור לבלוגי פטיש, לא בכלוב אלא בחוץ, ונראה לי שהרוחביות הזאת היא בשני סוגי היחסים, דומיננטיות גברית או נשית, לפחות לפעמים). בכל מקרה על זה כתבתי "בדיוק". אני לא שוביניסט. אני לא מאמין בנשים במטבחים. אני מאוד מעריך נשים. אני רק מאמין שפמיניזם הגיע לדרגה של תמיכה בשוביניזם בכיוון ההפוך, ואני נגד זה.

ולגבי העולם השלישי - זה שתייצרי שוביניזם של נשים נגד גברים במערב לא ייצור שוויון במקום אחר. להיפך. הגברים שם יחשבו "אם נעזור לקידום שוויון נהיה כמו במערב - תחת שוביניזם נשי נגדנו ", והם יילחמו נגד שוויון מתוך מחשבה שהם נלחמים למען שוויון - שלהם. במקום שוביניזם בכיוון ההפוך, תייצרי טריטוריה של שוויון ותתחילי להרחיב אותה. ספחי עוד ועוד אזורים אליה. זה, יקדם נשים בעולם השלישי, שלא כמו שיטת הפמיניזם כיום של "נקצין עד שוביניזם נגד גברים וזה 'יאזן'". כיום במקום שיהיה שוויון יש שני שוביניזמים הפוכים, במערב ומחוץ לו, ולפעמים באותה מדינה. זאת לא הדרך לשוויון. אז אני בעד שוויון ולכן אני לא בעד פמיניזם (בגרסה העדכנית. זה של לפני 60 שנה היה טוב). וכל טיעוני ה"כן בוא אתה כגבר תגיד לי איך להיות פמיניסטית" לא מעניינים. בסוף יש בני אדם ואני בנאדם אז מותר לי לומר מה שאני רוצה על בני אדם.
Lanya Colson
Lanya Colson • 11 בדצמ׳ 2019
הידד!!
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 11 בדצמ׳ 2019
היה פה לא מזמן פוסט שהגיבו עליו מלא אנשים, והפוסט הזה עסק במתי לראשונה הרגשנו שאנחנו מתחרמנים מבדס"מ.
אנשים כתבו על חוויות שזכורות להם מגילאים כל כך צעירים. גילאים שאין בהם מושג לאף אחד מי הוא, מה הוא, ובעיקר אין לו שמץ של מודעות לגבי שום אידיולוגיה חברתית, ובכלל כל מה שמעניין אותו באותה תקופה זה לחפש חלזונות בגינה.
אתה מנסה להלביש את עניין הכניעה הגברית כאיזו מזימה של הפמיניזם, אבל זה פשוט לא נכון. אני כבר הסברתי בפוסט הקודם שבו העלתה את הטענה הזו שזה בולשיט, שגם בתקופות שלנשים לא היו זכויות בכלל עניין השליטה הנשית התבטא ביצירות ספרותיות, בטקסים דתיים, ביצירות אומנות שסבבו סביב סגידה ליופן, כוחן ואכזריותן של דמויות נשיות שונות. אלו יצירות שנכתבו, אמנויות שנוצרות וטקסים שנוהלו בידי גברים, כי לנשים לא הייתה שום סמכות בשביל ליצור משהו מזה.
הדחף להישלט בגברים מסוימים מאז ומעולם נבע מתוך עצמם, בגלל חוויות חיים שונות שעשו התניה בין כאב/השפלה/התמסרות לעונג, ולא בגלל שום אידיולוגיה חברתית, בטח שלא בגלל פמיניזם שלא היה קיים ברוב תקופות ההיסטוריות שבהם נמצאו תיעודים להנאה של גברים מסגידה לנשים.

הדחף להישלט הוא פשוט נתון קיים, שנובע מתוך האדם עצמו, בדיוק כמו שהדחף של הנשלטים שתיארו בפוסט ההוא, שכשהיו בני 4 התעקשו תמיד להיות ה"גנבים" וממש הכריחו את הבנות לבחור בתפקיד "השוטרות" ולהכניס אותם "לכלא", נבע מתוך הנטייה הפנימית שלהם להנות מזה, ולא כי הם גלשו כל היום ב"שיח פמיניסטי" או עשו תואר במגדר.
גם גברים שאשכרה מתעסקים בפמיניזם ועושים תואר במגדר לא הופכים לנשלטים אם זה לא דיבר אליהם מלכתחילה, ויש אפילו שולטים שמאוד פעילים בזירה הפמיניסטית שמתנהגים בצורה מאוד דומיננטית במיטה ומחוצה לה (מבחינתך כמובן רק אתה השולט הדומיננטי היחיד, למרות שגבר דומיננטי באמת יודע להביע את עמדותיו בצורה שתגרום לאחרים לרצות ללכת אחריו, מה שלא הצלחת לעשות בשום טקסט עד כה. זה די מרמז שאתה יודע להוביל רק את מי שמראש מסכים איתך, כלומר הדומיננטיות שלך די תלויה בכמה הצד השני מאפשר לה לבוא לידי ביטוי).
אם באמת היית מכיר נשלטים מקרוב ולא עסוק רק בלשפוט אותם, היית מגלה שרבים מהם לא גדלו כפי שנראה לך. הרבה מהם גדלו במשפחות מסורתיות ולא "פרוגרסיביות", שבהן האמא כל הזמן במטבח ואבא הוא ראש הבית, בבתים שאין בהם בשיט "פוליטקלי קורקט" או כל דבר אחר שנדמה לך, ובכל זאת הם מתענגים מהמחשבה שאישה שתשלוט בהם ולא להפך.
בנוסף, לרובם אין מושג קלוש, אפילו בסיסי, לגבי פמיניזם. תשאל נשלט ממוצע על הוגה פמיניסטית אחת, תשאל אותו על הפגנה פמיניסטית אחת שהתקיימה ממש לאחרונה והוא פשוט לא ידע לענות לך.
פמיניזם הוא לא מה שהפך אף אחד מהם לנשלטים, הם כלל לא מודעים אליו בשביל שתהיה אפשרות שהוא היווה שיקול בבחירות המיניות שלהם.
ויותר מזה, בתור מי שנמצאת מעל חצי עשור כאן כשולטת, אני יכולה להגיד לך שרוב הנשלטים דווקא מאוד שובינסטיים. ואם הם לא היו הרוב, הסצנה הזו הייתה הרבה יותר מכבדת כלפי נשים ואף שולטת לא הייתה מתלוננת שעוד יום חלף ועוד פעם נשלט "מעריץ נשים" שלח לה דיקפיק כי הוא מאמין שההנאה של הגבר מהפנטזיות שלו קודמת לכבוד כלפי האישה.
והתעקבתי כל כך לדבר על נשלטים, כי כל הנכתב לגביהם רלוונטי מאוד לשולטים: אף שולט לא הופך "לנשלט של הנשלטת" או מה שזה לא יהיה, כתוצאה מפמיניזם. אם מישהו אוהב בראטיות שלא מתמסרות בקלות ומאתגרות את השליטה שלו, זה כי זה הקינק שלו, לא שום סיבה אחרת.

אתה מנסה ליצור קשר בכוח בין אידיולוגיות להעדפות מיניות, אבל ככה מיניות אנושית לא עובדת. היא מתגבשת באופנים שאין בהם חוקיות ברורה של "נחשפת ל- X מעכשיו המשיכה המינית שלך תהיה Y".
טובי הפסיכולוגים, הפסיכיאטרים, הסקסולוגים והסוציולוגים שוברים במשך עשורים את הראש על השאלה הזו ולא הגיעו לתשובה אחידה שרלוונטית לכל מקרה ומקרה, זה כל כך יהיר מצידך לחשוב שלך יש תשובה אחת שהיא בגדר אמת אבסולוטית. זאת בסה"כ פשרנות שנוח לך להאמין בה.

דבר נוסף, בדס"מ זה משחק תפקידים אחד גדול, שאמנם האנשים המעורבים בו יכולים ליצוק לתוכו הרבה משמעות, אבל זה עדיין משחק תפקידים בסופו של דבר.
אנחנו לא בימי הביניים ואין פה באמת אדונים שמחזיקים באחוזות, ושפחות שאבא שלהם הוא הנתין של האדון ולכן הגיעו למעמד הזה. גם אין פה באמת גבירות ועבדים.
יש פה בסה"כ אנשים רגילים לחלוטין, רובם ממוצעים בלי הישגים מרשימים במיוחד, שהדבר היחיד שהופך אותם לאדון/גברת/שפחה/עבד זה כי הם הרגישו שזה מחרמן אותם והחליטו לגלם תפקיד מסוים בשביל לממש את זה.
אז זה ממש לא אמור להפתיע אותך שכשנשלטת רוצה להגשים פנטזיות כניעה היא מתכוונת לצד הסקסי של העניין ולא באמת להירמס על ידי גבר שתלטן ולוותר על כל העקרונות שלה לכבודו. רק בפורנו נשלטות לא חושבות פעמיים לפני שהן יורדות על ארבע מול גבר זר, במציאות ברור והגיוני מאוד שהן לא יסמכו על כל גבר שציווה עליהן משהו אלא שהם יצטרך להוכיח שראוי לבטוח בו.
זה גם רלוונטי לנשלטים, שעם כמה שהם נוטים לזיין את השכל על זה שהם "כלום ושום דבר ונועדו רק לשרת נשים", תאמין לי שכשזה מגיע למבחן המציאות ולא למה שנוח להם לאונן עליו מאחורי המסך, הם נסוגים בדיוק כמו נשלטות ומחפשים מישהי שתוכיח להם שהיא ראויה בשביל שבאמת ימסרו את השליטה לידה וזה סופר הגיוני.
כי אנחנו בסה"כ מגלמים תפקיד, אף אחד לא באמת מבטל את עצמו בשם התפקיד. מי שבאמת רוצה לבטל את עצמו, לא ילך לעולם הבדס"מי. אישה שבאמת רוצה להיות שפחה של גבר יכולה לחצות את הגבול לסוריה ולהיות שפחה של מחבלי דאע"ש. היא יכולה גם פשוט לצאת מהבית בשעה לא הגיונית בלילה ולהגיד לערסים המפחידים שיושבים על הברזלים בשכונה שיבואו אליה הביתה ויעשו מה שירצו. אבל אף אחת שפויה לא תעשה את זה, כל נשלטת שבוחרת לפנות לעולם הבדס"מי עושה את זה בדיוק כי מדובר בעולם של משחק תפקידים שבו יש לנשלט/ת שליטה על הנעשה, והשולט/ת אולי מובילים אבל הרצון של הנשלט/ת לציית הוא הקובע.
אנשים מעדיפים לספר לעצמם כל מיני נרטיבים על "שליטה אמיתית" אבל בסופו של דבר, זה משחק. כשבדס"מ הוא לא משחק, כשלנשלט/ת באמת שום say ושום ציפיות שהם מציבים לשולט/ת לעמוד בהם בכדי שירגישו בנוח להתמסר אליו/ה, זה סתם קשר מתעלל.

ודווקא אצל שולטות וזה ועוד איך זה נתפס כמשחק תפקידים, בעוד יותר מדי שולטים מנסים להוכיח שהם דומיננטיים גם מחוץ למיטה, להראות איזה "גבר-גבר" הם, כאילו שזה בכלל אמור להשפיע על מה שנעשה במיטה.
אצל שולטות אתה יכול לראות שהבקשה מספר אחת שחוזרת עליה בכל פרופיל, בלוג והודעה בפורום זה שנשלטים קודם כל יתנהגו כמו בני אדם- יהיו מעניינים, מסקרנים, אפילו דומיננטיים אצל חובבות הז'אנר, הרבה לפני שהם נכנסים לדמות האפס.
שולטות לא סובלות, מסננות וחוסמות גברים שמדקלמים להם כל מיני נאומי התבטלות עצמית (שהם, אגב, נאומי אוננות עצמית, ולא באמת התבטלות). אם הגבר הזה לא מעניין אותן, אם הגבר הזה לא נתפס מספיק חכם או מסקרן עבורן- הוא יכול לשכוח מאי פעם לגלם את דמות האפס מולן.
את דמות האפס רובן המוחלט רוצה לחוות רק בין ארבע קירות, כשמחוץ לקונטקסט הבדס"מי יהיה להן גבר שווה להן, שאפשר לסמוך עליו ולנהל איתו קשר עמוק יותר מאשר עם מישהו שמדקלם "כן, המלכה".

שולטות, כקבוצה, לא באמת מנצלות אף נשלט בחסות של קינק. כששולטת מזמינה אנשים לפליי פארטי בחוף הים, היא לא מנצלת אף אחד כי היא לא כופה על אף אחד לבוא. להפך, ההצעות האלו למסיבות שליטה נשית הן כמעט תמיד הצעות שבאות מנשלטים שמצפים לזה בכיליון עיניים.
וזאת לא אפליה, זאת ההגדרה של מסיבת פמדום. בדיוק כמו שזו לא אפליה כלפי סטרייטים לארגן מסיבת גייז. כשאתה תארגן מסיבת שליטה גברית תזמין לשם שולטות? אתה בקושי תאפשר לכל נשלטת שרוצה להגיע לבוא כי אולי היא "בראטית".
אז לא, אף שולטת לא רודפת אחרי אף נשלט, בטח לא אחרי גבר שבפירוש לא מעוניין בכך, ומנסה להפוך אותו למשהו שהוא לא.
נשלטים הם אלו שיוזמים פניות לנשים, כי הם רוצים בזה, גם כשמדובר בנשים שלא באמת רוצות לשלוט בהם או באופן כללי.
נשלטים הם אלו שדוחפים למסיבות האלו שהם עצמם מתעקשים שיהיו סביב נושא של שליטה נשית בלבד, כי להם אין עניין בנשים נשלטות או בגברים שולטים. שולטות פעמים רבות הן אלו פותחות את שערי המסיבות לנשים מכל קצוות השוט, גם לנשלטות שביניהן, אבל גברים נשלטים הם אלו שמתעקשים שזה ירד מהפרק. אתה מבין, נותנים להם את הבחירה להתנסות עם נשלטות, לנסות להיות בצד הדומיננטי, והם מתנגדים. אף אחד לא דוחף אותם בכוח לתפקיד הנשלט, אף אחד לא אוסר עליהם להיות דומיננטים (והאמת שהרבה שולטות מתעקשות שדווקא כן יהיו), יש להם הרבה ברירות והם בכל זאת מעדיפים להיות מי שהם.
אולי הגיע הזמן שתקבל את זה שלאנשים שונים יש קינקים שונים וזה סבבה לגמרי? להיות שולט זה לא האידיאל או "הדבר הטבעי" עבור גבר, ולהיות נשלטת זה לא האידיאל או "הדבר הטבעי" עבור אישה. כל אחד יש את מה שהוא נמשך אליו, וזה לחלוטין לא תלוי בהשקפות העולם שלו.
כשרון טבעי
מקווה שהיה ברור שכשאני כותב על דומיננטיות, אני מתכוון רק לדומיננטיות בסקס. לא על כל שטחי החיים. לגברים יש דחף מיני שמייצר אצלם סטמינה, ואצל נשים יש דחף מיני שמייצר אצלן משיכה לסטמינה. ונוצרת מיניות של דומיננטיות גברית ששני המינים שותפים בה באותה מידה, זאת ההעדפה המולדת של שניהם (אצל הטרוסקסואלים, שהם לא קינקיים. ברור). לא התכוונתי לדומיננטיות מחוץ לסקס. אני לא חושב שיש שום דחף מולד לדומיננטיות בחברה, באופן רחב (עבודה, צבא, פוליטיקה, עסקים, מה שתרצו). אלא לדומיננטיות גברית בסקס. תרבויות עשויות להכליל מסקס לתחומים אחרים. אני בעד הפרדה בין סקס ותחומים אחרים. הטענה שלי היא שהפמיניזם לא מוכן לבצע את ההפרדה, ומתערב במיניות, כשהוא מחנך נשים שמשהו לא בסדר בהן אם הן נמשכות מינית בסקס לדומיננטיות גברית, וגברים, להעלים את הדומיננטיות שלהם בסקס. וכתבתי מה יוצר לדעתי הדיכוי הזה של דחפים שעבור רוב האנשים, הם פשוט מיניות מולדת. זה הפמיניזם שעושה הכללת יתר, משאר תחומי החיים (בהם ייתכן שיוויון) למיניות (בה לא ייתכן בד"כ שום שיוויון, היא בנויה על דומיננטיות גברית כהעדפת שני המינים, ברוב בני האדם, וזה מולד כמו שלהיות גיי זה מולד). אני דוגל בהפרדה. בלהיות מסוגלים להגיד "זה שבמיניות ייש דומיננטיות ששני המינים רוצים, לא אומר שבשאר שטחי החיים אנחנו רוצים דומיננטיות של מין כלשהו". הפמיניזם מאמין באמונה הזויה, שאפשר לשנות מיניות (האם היה טוען שאפשר לשנות גיי?), וגם חושב שאם הוא לא ישנה אותה בהכרח תהיה השלכה לכל שטחי החיים. אני לא מקבל את הטענה הזאת.