אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם המיינסטרים הפמיניסטי יוצר דיכוי מיני וקינק חדש?

ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני 4 שנים • 24 בדצמ׳ 2019
יש לי בעיה עם החלוקה הזאת לגברים שולטים גבריים, מוצלחים ומצליחים ולגברים נשלטים לוזרים. במציאות לא ניתן לחלק תכונות אופי של בני אדם לשני חלקים מנוגדים. במציאת עוד יותר מציאותית כפי שהיא משתקפת בכלוב, לא אחת מתגלה שדווקא הגבר השולט הוא הלוזר שמנסה לפצות על כבודו האבוד בתואר שולט, והנשלט הוא גבר מצליח ולכן גם בטוח בעצמו מספיק כדי לאפשר למיניות הלא קונוונציונלית שלו להחשף. בנוסף, כמובן, רובנו לא אותו האדם מול כולם. וכמו שנשלטת יכולה להיות אישה סמכותית ודומיננטית בעלת משרה ניהולית, אבל האישה הקטנה של הגבר שלה, כך גם הגבר יכול להיות כל אלה וכלפי בת הזוג שלו להחצין דווקא את הצדדים הגמישים והרכים באופיו.

לעומת זאת החלוקה שאני כן מסכימה אתה ושהולכת ומתגבשת אצלי, זאת החלוקה שחלה רק על הנשלטים. נדמה לי שנשלטים שמחפשים מערכת יחסים בדסמית שונים מאוד מנשלטים שמחפשים מפגשים חד פעמיים, בזמן שבין הנשלטות לא ראיתי הבדלים כל כך קיצוניים. הטיפוס שמחפש מפגשים חד פעמיים, הוא טיפוס שטוח, תועלתני, מוכוון מטרה שלא חורגת מאזור החלציים וגבולות הפנטזיה, ובדרך כלל לוקה בעיוורון מוחלט ולכן מלביש על האישה שלידו דמות מפונטזת כלשהי ומתעלם ממי שהיא באמת. הסוג השני, זה שמחפש מערכת יחסים, לא נבדל מכל גבר אחר בעולם. הוא יכול להיות לוזר או גבר מצליח, דומיננטי או שקט ומופנם, אדם מעורר איימה בעל פתיל קצר או מנומס, סבלני ונוח לכל הבריות ולא רק לברייה אחת.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
עוד לא קיבלנו הסבר לרשימת המאמרים, לא קיבלנו הודאה בטעות שאין רשימת מאמרים כזאת. גם לא הייתה הכרה שלפחות ברייה ואני, לא יודע על אחרים, אשכרה קראנו והתאמצנו לבדוק אם אתה צודק, בניגוד לטענה שסתם נטפלים אליך.
כלום. מה כן? עוד הסברים וטענות על התנהגות אנושית. טוב.
תסביר לי, בבקשה, איך לקחת את "אני שולט מאז שאני זוכר את עצמי" והגעת ל"להיות שולט זה מולד"? כרגיל, לא "לדעתי זה מולד" לא "ייתכן שזה מולד". אלא קביעה - זה מולד.
אז בבקשה - תסביר למה זה מולד. לא צריך הרבה מילים. פשוט, קצר. למה זה חייב להיות מולד.
כשרון טבעי
כשרון טבעי • 24 בדצמ׳ 2019
ברייה, תגובה מעניינת, תודה. אבל, מוכרח לציין - עשי טובה והיגמלי מהסאב-טקסט הקבוע אצלך, שמנסה לעצב גברים לטעמך, שלא לומר - שמנסה לבצע מניפולציה על גברי חלומותייך כדי שיגיעו להשתעבד אצלך. המשפט "והנשלט הוא גבר מצליח ולכן גם בטוח בעצמו מספיק כדי לאפשר למיניות הלא קונוונציונלית שלו להחשף", מגיע ממישור החלומות הכמוסים שלך, שם יש גבר "מצליח ובטוח בעצמו" שאת צריכה לשכנע אותו שיש לו "מיניות לא קונבנציונלית" שה"חשיפה" שלה היא ההיפך ממה שאותו גבר רואה בה (השפלה), אלא להיפך! זאת ההצלחה! כי זה מה שאת אוהבת ואת מנסה לחנך סאב-לימינלית את גבר הפנטזיה שלך לתת לך את זה, בעזרת הסאב-טקסט הבלתי פוסק הזה. ברייה, come on (קודם כל, יקירה. זה שקוף. אני מבין שאת מאמינה שהמסרים עוברים סאב-לימינלית ובאמת משכנעים מישהו מוצלח ובטוח בעצמו שלהשפיל את עצמו עבורך זאת ההצלחה, אבל המסרים לא עוברים כפי שנדמה לך. הם סאב-טקסטואליים בערך כמו שלט בר רפאלי בחזה חשוף לאורך בניין 7 קומות באמצע האיילון. ושנית, אני מזדהה עם הדחף, אבל אין צורך ששולטים ושולטות יתכנתו את המין האנושי סאב-לימנלית לצרכיהם הרגשיים והמיניים. במין האנושי יש את מי שמתאים לך ויש את מי שלא, והם יהיו שם גם בלי שתנסי לתכנת, ואם תנסי, גם אם מישהו ישתנה בעקבות מניפולציית הסאב-טקסט המבריקה, זה יתפרק כשתתפסי לו בזה, כי זאת פיקציה, שאת יצרת, אצלו. אנשים הם מה שהם. ויש מספיק מכולם לכולם. אם יש דבר אחד שהמין האנושי כן טוב בו, זה בלייצר את כל סוגי האנשים שאפשר לחלום עליהם).
כשרון טבעי, לדעת כתוב לא בהכרח מוכיח שאתה יודע קרוא. כתוב שאני לא מחפשת ולכן מן הסתם לא זקוקה לעצב את גבר חלומותיי. אני חיה עם גבר חלומותיי כבר 15 שנים. האם הוא עונה על אחת מההגדרות שציינתי? אולי. אבל זה לא רלוונטי לדיון ששוב הוכחת שאתה לא מסוגל לנהל.
Lanya Colson
Lanya Colson • 24 בדצמ׳ 2019
ברייה כתב/ה:
..... והנשלט הוא גבר מצליח ולכן גם בטוח בעצמו מספיק כדי לאפשר למיניות הלא קונוונציונלית שלו להחשף......

אני מבקשת להצטרף כאן לברייה, יש גם נשלטים מהסוג הזה. אני אפילו מכירה כמה כאלו באופן אישי.
זה אפילו מוזר לי שדבר כזה זקוק להוכחה. כאילו הגבר הנשלט הוא לא גבר אלא מוטציה. זה שחלקם הגדול (צריך לציין) מתנהגים כמו פוצים בכלוב, לא הופך את מבנה האישיות שלהם לשונה. הם אותם הגברים שאנחנו פוגשים במהלך חיינו. הם הקולגות שלנו, הבוסים שלנו, מנקי הרחובות וראשי הממשלה. בדיוק כמו השולטים, שגם חלקם הגדול מתנהגים כמו פוצים בכלוב, רק להבדיל מהפוצים הנשלטים הפוצים השולטים נפוחים יותר.
רק אומרת.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אמר הבנאדם שדורש שבראטיות יתנהגו כמו שהוא אמר, שעולם המדע יתנהג כמו שהוא אמר, ושחייב לציין שהוא נורא דומיננטי. ולא בסאב-טקסט, אלא במילים מפורשות.
אה, וכמובן שפה אתה מנסה לעצב את ברייה.
אז אולי תפסיק לנסות להגיד לכל אחד אחר מיהו ומהו ומה מניע אותו ועוד ועוד, תיקח שנייה ותבדוק את עצמך?

כשרון טבעי כתב/ה:
ברייה, תגובה מעניינת, תודה. אבל, מוכרח לציין - עשי טובה והיגמלי מהסאב-טקסט הקבוע אצלך, שמנסה לעצב גברים לטעמך, שלא לומר - שמנסה לבצע מניפולציה על גברי חלומותייך כדי שיגיעו להשתעבד אצלך. המשפט "והנשלט הוא גבר מצליח ולכן גם בטוח בעצמו מספיק כדי לאפשר למיניות הלא קונוונציונלית שלו להחשף", מגיע ממישור החלומות הכמוסים שלך, שם יש גבר "מצליח ובטוח בעצמו" שאת צריכה לשכנע אותו שיש לו "מיניות לא קונבנציונלית" שה"חשיפה" שלה היא ההיפך ממה שאותו גבר רואה בה (השפלה), אלא להיפך! זאת ההצלחה! כי זה מה שאת אוהבת ואת מנסה לחנך סאב-לימינלית את גבר הפנטזיה שלך לתת לך את זה, בעזרת הסאב-טקסט הבלתי פוסק הזה. ברייה, come on (קודם כל, יקירה. זה שקוף. אני מבין שאת מאמינה שהמסרים עוברים סאב-לימינלית ובאמת משכנעים מישהו מוצלח ובטוח בעצמו שלהשפיל את עצמו עבורך זאת ההצלחה, אבל המסרים לא עוברים כפי שנדמה לך. הם סאב-טקסטואליים בערך כמו שלט בר רפאלי בחזה חשוף לאורך בניין 7 קומות באמצע האיילון. ושנית, אני מזדהה עם הדחף, אבל אין צורך ששולטים ושולטות יתכנתו את המין האנושי סאב-לימנלית לצרכיהם הרגשיים והמיניים. במין האנושי יש את מי שמתאים לך ויש את מי שלא, והם יהיו שם גם בלי שתנסי לתכנת, ואם תנסי, גם אם מישהו ישתנה בעקבות מניפולציית הסאב-טקסט המבריקה, זה יתפרק כשתתפסי לו בזה, כי זאת פיקציה, שאת יצרת, אצלו. אנשים הם מה שהם. ויש מספיק מכולם לכולם. אם יש דבר אחד שהמין האנושי כן טוב בו, זה בלייצר את כל סוגי האנשים שאפשר לחלום עליהם).
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 24 בדצמ׳ 2019
מצטרפת לברייה. בשביל שגבר ישלט באמת, אבל באמת-באמת, ולא סתם יגלם דמות של נשלט בתסריט שהוא מכתיב מא' עד ת' לאישה שמולו, הוא חייב להיות מאוד בטוח בעצמו, בערכו ובגבריות שלו בשביל להעביר את המושכות לידיים של האישה ולא להיכנס אחר כך לסרטים של "ומה זה אומר עלי", ואז להיעלם בלי שום התרעה בגלל שנלחץ מהתשוקות של עצמו.
זאת לא סיסמא, וזאת לא מניפולציה, מי שלא שלם עם הזהות של עצמו (בכל תחום בחיים) ירגיש שהוא מתערער מחוויות שנראה לו שלא עולות בקנה אחד עם זהות שבמילא שברירית אצלו.
למשל, אם תקח אדם דתי שלא שלם עם היותו אדם מאמין ותקח אותו לסיור בכנסיה, הוא יכנס אחר כך לסרטים שזה הסוף ליהדותו. אבל אם תקח אדם דתי ששלם עם היותו אדם מאמין, הוא יתייחס לסיור כאיזו חוויה מסוימת, שהוא יכול לאהוב או שלא, אבל היא לא מערערת על האמונה שלו.
תאמין לי שלנו כשולטות לא חסרים גברים לכמעט כל סשן שיעלה לנו על הדעת. תמיד יהיה נשלט שיציע את עצמו להצעותינו, ורוב הסיכויים שנשלט יהיה זה שיזום את ההצעה לסשן עוד לפני שבכלל הספקנו לעלות אותו כרעיון.
האינבוקס שלנו מלא בכאלו, אנחנו לא צריכות לשכנע עוד גברים, וגם לא רוצות לשכנע עוד גברים כי זה יצור אצלנו עוד עומס של חפרנים.
בדיוק בגלל שלא חסרים לנו גברים לנהל איתם אינטרקציות כנשלטים, יש לנו מספיק הזדמנויות לראות דפוסי התנהגות שמאפיינים אותם. ואנחנו פשוט רואות איזה דפוס מאפיין גברים שבאמת מאפשרים לעצמם להישלט ולבטא את המיניות שלהם ואיזה גברים נכנסים להיסטריה מהתשוקות של עצמם. ומה שאנחנו רואות זה שגברים מצליחים, שהגיעו למצב שהם מצליחים בדיוק כי הם בטוחים בעצמם ושלמים עם עצמם, אלו אותם הגברים שנשארים נינוחים.
למרות שזה נשמע פרדוקסלי להחריד, דווקא נדרש הרבה ביטחון עצמי בשביל להיות נשלט. כי צריך הרבה ביטחון בשביל לא לפחד מאיבוד שליטה.
שהרי אם אתה בטוח בעצמך, בערך שלך, בגבריות שלך, אתה יודע ששום חוויה חיצונית לא יכולה לערער על זה.
רק אם אתה באמת חזק, רק אז אתה יודע שגם אם השולטת מולך תברר כמטורללת לגמרי, שום דבר שהוא תעולל לך לא יגדיר אותך. כי אתה מספיק חזק ושלם עם מי שאתה בשביל להגדיר את עצמך ולהפריד בין מה שמעמיד לך את הזין לבין שאר החלקים שקיימים בך.
רק כשגבר מספיק בטוח בעצמו הוא מאפשר לעצמו לאבד שליטה, לבטא את התשוקות שלו בלי עכבות, כי הוא יודע שבמקרה הכי גרוע יש לו את הכוח לחזור להיות עצמו וזהות הנשלט לא תשתלט על כל המהות שלו. רק גבר שלא בטוח בעצמו מפחד שהפטישים שלו יתחילו להגדיר אותו, כי כשאין לך ביטחון עצמי בהגדרה העצמית שלך- אתה תאמץ כל דבר בשביל למלא את החלל הזה.
כשרון טבעי
כשרון טבעי • 24 בדצמ׳ 2019
ברייה כתב/ה:
כשרון טבעי, לדעת כתוב לא בהכרח מוכיח שאתה יודע קרוא. כתוב שאני לא מחפשת ולכן מן הסתם לא זקוקה לעצב את גבר חלומותיי. אני חיה עם גבר חלומותיי כבר 15 שנים. האם הוא עונה על אחת מההגדרות שציינתי? אולי. אבל זה לא רלוונטי לדיון ששוב הוכחת שאתה לא מסוגל לנהל.

אבל, ברייה, לא כתבתי שלא קיים האדם שהמסרים המחנכים שלך מנסים ליצור ("לשחרר" במונחים שלך). את שמה לב שכתבתי את ההיפך? שהעולם מייצר כל אדם שאפשר לחלום עליו? מה שכתבתי זה שאין צורך שרוב מה שאת כותבת יהיה הסאב-טקסט המטיף הזה. ולא, שהטיפוס שלך לא קיים.

את יודעת למה אני מתכוון. את מכניסה את הסאב-טקסט בכל תגובה. רוב הטקסט שלך הוא מחנך. יש אצלך יותר אמירות ביניים שלא נוגעות לעניין ושכל תפקידן הוא להיות אמירה הצידה אל מאזינים מדומיינים שצריכים להיות מעוצבים ומחונכים, מאשר התייחסות לנושא שעליו השבת ולאדם שלו השבת. מה שכתבתי לך זה שזה בולט, לא נקרא כפי שאת מדמיינת, לא יוצר את התוצאה שאת חושבת שזה יוצר, ואני מוסיף שזה גם קצת מתיש, לעמוד כל הזמן מול אדם שלא מסתכל עליך כשהוא מדבר איתך אלא עולה על שולחן, מפנה לך את הגב, מנופף בידיים אל מעגל אנשים שעומדים מסביב כדי לנצל את ההזדמנות לחנך אותם לרעיונות מדף המסרים, ולא מתייחס לעניין שעליו הוא מגיב (ואז יורד מהשולחן, כי נגמרה ההפסקה לסאב-טקסט מדף המסרים, חוזר לנושא לחצי משפט, אבל עוד פעם עולה לשולחן, עוד הצהרה מחנכת לקהל, יורד, עולה, יורד עולה. זה די מייגע).
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 24 בדצמ׳ 2019
בסוף מישהו יצטרך לאמלק פה את הכל, רק אומר.