אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם המיינסטרים הפמיניסטי יוצר דיכוי מיני וקינק חדש?

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 4 שנים • 1 בינו׳ 2020
עוץ הגדול כתב/ה:
עמוד 27

אני חש שיש הרבה טינה באוויר, אז רק רציתי להרגיע אותכם, שתמיד יש הזדמנות שנה הבא להיות מועמד לפרס אנשי השנה של הכלוב - רק תאמינו בעצמכם.

דבריו של Syat Vada לא ראויים לתגובה סתם אדם שצועק "אני הומו! אני הומו!" בשביל להצדיק כל התנהגות לוחמנית, הסתה ובשביל לסתום פיות. גם שימוש בקלף ה"ויקיטימולוגי" והקלף ה"זהותני" עשוי במקרים מסוימים להיחשב כאקט אלים לא מוצדק. "הגנה עצמית תמיד הייתה הכרח", "סכין בין השיניים" אני רק יכול לדמיין מה היה קורה אם "כשרון טבעי" היה אומר לך את הדברים האלה בפרצוף.

דרקן תראה, לא התרשמתי מן הציטוטים שהבאתם (ההערה על האינטלקטואל שלך הייתה בכלל בדיון אחר), אבל גם אם כן, בניגוד אליכם "כשרון טבעי" לא התיימר להטיף על רמת השיח. אם היו לו עקיצות אליכם, אין ספק שהן היו הרבה יותר מתוחכמות משלכם, בשלב כלשהו במהלך השיחה איבדתם סבלנות והתחלתם לתקוף אותו באופן אישי. אתם באים בטענות בנוגע לאתיקה שדיברתי עליה אבל אתם אלה שהנחתם את התשתית לדון בנושאים האלה. ואם באקדמיה לא למדתם דבר בסיסי כל כך בתואר ראשון זה עצוב (אבקש לקבל את שמות המרצים על מנת שאוכל להתלונן לפקולטה). חוץ מזה, מכיר בעלי תואר ראשון בפסיכולוגיה ולך דרקן יש ידע רחב יותר מרוב האנשים אז אין סיבה לשחק אותה צנוע.

עוץ, את ההתנהגות של בנאדם ניתן לבסס יותר טוב ככל שיש יותר ראיות. ניתוחי אישיות, לגלוג, ייחוס מניעים, התקרבנות וזעם - כל אלה קרו ביותר משרשור אחד של הבחור. הוא זלזל בי לחלוטין במקום אחר על אותן תלונות שכתבתי פה. זו אותה תיאוריה, נו באמת. לפרלין הוא ניסה להסביר שם שהיא לא מסכימה איתו בגלל שהוא הסביר אותה טוב מדי והיא מאויימת. פה הוא ניתח את ברייה. אותה התנהגות. ואם אתה חושב שאנחנו מתדרדרים עם הדיון, לך תראה איך הסתיים השרשור השני איתו.
עכשיו תגיד, למה כישרון עוקץ ואנחנו תוקפים? למה הוא נמדד ברמת תחכום ואנחנו מול חוקי אתיקה?
ואיפה התשתית לחוקי האתיקה הזאת? ושוב, גם אם אנחנו הבאנו את זה (ואני לא מסכים), למה כישרון יכול להשתמש בזה ולהשאר מאגניב? למה אתה לא אומר שהוא, שאמר שהוא קרא כמויות של מחקרים על משיכה בין המינים, שמבין בסוציולוגיה, פסיכולוגיה, נויורולוגיה ומה לא - למה הוא לא צריך להיענות לחוקי האתיקה? תנסה אתה להגיד לוועדת אתיקה "אבל הוא התחיל".
יש הבדל בין לשחק אותה צנוע לבין להתעטר בכתרים לא לי. האם אני אינטליגנט? כן. אוטו דידקט? שקוף. מצטיין נשיא 3 פעמים באוניברסיטה הפתוחה וזוכר כמעט את כל התואר בעל פה? בארור. מומחה לפסיכולוגיה? לא. פשוט לא. לא מתיימר, לא מעז. מכיר פסיכולוגים. הם לא יעזו לקרוא לעצמם מומחים, אז אני? פוץ קטן עם מוח גדול שלא מבין מה זה פורום באתר סקס ואשכרה לוקח אנשים ברצינות.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 1 בינו׳ 2020
תגובה ארוכה יותר אשלח כנראה רק מחר (עבודה וכל השטויות האלה חחח).
רק חשוב לי להתנצל על הבדיחה בנוגע לאנשי השנה.התבדחות מיותרת עשיתי את התחרות מכל הלב, ובשביל כל אנשי הכלוב. ולא משנה מי זכה, חשוב כי לכולנו תהיה שנה טובה.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
עוץ הגדול כתב/ה:
עמוד 27

אני חש שיש הרבה טינה באוויר, אז רק רציתי להרגיע אותכם, שתמיד יש הזדמנות שנה הבא להיות מועמד לפרס אנשי השנה של הכלוב - רק תאמינו בעצמכם.

דבריו של Syat Vada לא ראויים לתגובה סתם אדם שצועק "אני הומו! אני הומו!" בשביל להצדיק כל התנהגות לוחמנית, הסתה ובשביל לסתום פיות. גם שימוש בקלף ה"ויקיטימולוגי" והקלף ה"זהותני" עשוי במקרים מסוימים להיחשב כאקט אלים לא מוצדק. "הגנה עצמית תמיד הייתה הכרח", "סכין בין השיניים" אני רק יכול לדמיין מה היה קורה אם "כשרון טבעי" היה אומר לך את הדברים האלה בפרצוף.

דרקן תראה, לא התרשמתי מן הציטוטים שהבאתם (ההערה על האינטלקטואל שלך הייתה בכלל בדיון אחר), אבל גם אם כן, בניגוד אליכם "כשרון טבעי" לא התיימר להטיף על רמת השיח. אם היו לו עקיצות אליכם, אין ספק שהן היו הרבה יותר מתוחכמות משלכם, בשלב כלשהו במהלך השיחה איבדתם סבלנות והתחלתם לתקוף אותו באופן אישי. אתם באים בטענות בנוגע לאתיקה שדיברתי עליה אבל אתם אלה שהנחתם את התשתית לדון בנושאים האלה. ואם באקדמיה לא למדתם דבר בסיסי כל כך בתואר ראשון זה עצוב (אבקש לקבל את שמות המרצים על מנת שאוכל להתלונן לפקולטה). חוץ מזה, מכיר בעלי תואר ראשון בפסיכולוגיה ולך דרקן יש ידע רחב יותר מרוב האנשים אז אין סיבה לשחק אותה צנוע.

דבריו של Syat Vada מגיעים ממקום אישי. ומי שפותח שרשור בכלוב ולא בפורום של האקדמיה על שם הופקינס או בפורום החוקרים של אוניברסיטת יורק, כדאי שיקח בחשבון שחלק מהתגובות תגענה ממקום אישי. ואת זה אמרה גם לניה בתגובתה לדרקן כאשר הביע שאט נפש מתגובתו של כשרון טבעי למישהו שפתח שרשור שמבקש לעזור לו לא להיות נשלט. מי שפותח שרשור בכלוב, היא אמרה, צריך לדעת לא להתייחס לתגובות בתור ייעוץ מקצועי. כך שהיחס של איפה ואיפה לא משרת כאן אף אחד. אם מחר ייפתח שרשור בנושא ״כמה טוב לאנוס נשים״, הוא יזכה במבול של תגובות אמוציונליות שבחלקן יגיעו גם מאנשי מקצוע, כי השיח בכלוב לא מתיימר לייצג אתיקה מקצועית ולהיות נאמן לה.

וקצת לגבי האתיקה. אתיקה מקצועית מגדירה מפגש בין מטפל למטופל על סמך חוזה שמפרט את התחייבויותיו של הראשון, את ההשלכות של הטיפול ואת הסכמתו של המטופל או של באי-כוחו למפורט. בעל המקצוע מתחייב להגדיר את דעתו כדעה אישית במקרים בהם הוא מביע אותה שלא בקונטקסט של מטפל-מטופל בסביבה בה תחום התמחותו ידוע. במקרים בהם בעל המקצוע מביע את דעתו בסביבה שאינה מודעת לתחום ההתמחות שלו, כלומר בסביבה בה הוא הציג את עצמו כאדם פרטי, דעותיו אינן מחוייבות לכללי האתיקה. בדיון הזה אף אחד לא הסתמך על תחומי ההתמחות שלו (ויהיו אשר יהיו). הדעות נוסחו כדעה אישית ונתמכו ברוב המקרים במחקרים. אף דעה, פרט לדעות אותן השמיע כשרון טבעי שאף רמז להיותו רופא בשרשור קודם, לא נוסחה בלשון ״זה ככה כי אני יודע ויש לי תעודה שמוכיחה את זה״. ולכן הטיעון האתי שלך לא רלוונטי.

כשרון טבעי הוא היחיד, בהתעלם מהודעתה המתלוצצת של איה, שלקח לעצמו את הזכות לאבחן אנשים ואף לקרוא בין השורות שלהם (ה״סאב טקסט״ אליבא דכשרון טבעי). למעשה, כבר בהודעה הפותחת את השרשור, הוא איבחן מראש את הבראטיות, את שותפיו לדיונים קודמים ואפילו את אלה שכלל לא השתתפו בהם. הוא לא הסתמך באף מקום על מחקרים או על דעות של מומחים, אלא הציג את דעותיו כדעות של מומחה וכאמור אף רמז להיותו בעל מקצוע. ולכן, כפי שכתב את זה דרקן, אם מאוד בוער לך, אתה מוזמן להפנות את האשמותיך אל הפקולטה בה למד, למרות שלדעתי האישית אין להן מקום בפורום חברתי מהסיבות שפירטתי.
Syat I Afterwind
Syat I Afterwind • 1 בינו׳ 2020
עוץ הגדול כתב/ה:
תגובה ארוכה יותר אשלח כנראה רק מחר (עבודה וכל השטויות האלה חחח).
רק חשוב לי להתנצל על הבדיחה בנוגע לאנשי השנה.התבדחות מיותרת עשיתי את התחרות מכל הלב, ובשביל כל אנשי הכלוב. ולא משנה מי זכה, חשוב כי לכולנו תהיה שנה טובה.

יווואוווווווווו לא צחוק, לא צחוק, התנצלות ראשונה למיטב זכרוני מהצד המיזוגני של השרשור (או מבורר השיחה, אני לא בטוח, מה הולך כאן?)

---א.
לא סרקסטי: אני שמח מכל צעד מהסוג, בנאדם - תמשיך ככה ותוכל לראות אותי משוחח איתך כמו עם החבר'ה כאן שלא מתייחסים לנשים כמו לרכוש וללהט"בים כמו... עדר הומואים? שוב, אני לא בטוח, מה הולך כאן?

אז אם כבר אז כבר,
עוץ הגדול כתב/ה:
דבריו של Syat Vada לא ראויים לתגובה סתם אדם שצועק "אני הומו! אני הומו!" ... "הגנה עצמית תמיד הייתה הכרח", "סכין בין השיניים" אני רק יכול לדמיין מה היה קורה אם "כשרון טבעי" היה אומר לך את הדברים האלה בפרצוף.

---ב.
אני עדיין לא הומו. icon_sad.gif
למה להפיל על הומוסקסואלים את ההתנהגות שלי? לא צוחק, אתה אשכרה לקחת קבוצה שלמה אליה אני לא משתייך והכללת אותם באופן ההתנהלות שלי.
אתה אשכרה לא מבין מה הבעיה עם זה? אני יכול להיות הכי זוהמה בעולם, תתנצל אליהם, לא אליי.

ו--ג.
ושים לב טוב,

מעולם לא אמרתי שום דבר כמו "סכין בין השיניים"!!!

מדברים על הסטה, כן? icon_smile.gif
אתה literally שמת לי מילים בפה!
עכשיו, אני מבין שאתה לחוץ. אני מבין שמפחיד להרגיש כזו דה-לגיטימציה של עלילות הדם שהולכות כאן. (שוב, לצטט? אני יכול, I dare you to ask.)
אני גם מבין שאתה לא באמת רוצה להתייחס לרוב מה שנכתב בשרשור הזה ובקודמיו של פותחו - עובדה, אתה עושה השוואות מופרכות לחלוטין בין הכתיבה של "ההיפך מידע נרכש" לבין הכתיבה של [האנשים כאן שאינם אני.]

אבל עצם זה שאתה עושה לי דמוניזציה כזו.
או-הו.
הגדרת אותי חמוש. icon_smile.gif
תיארת אותי באופן אלים ומפחיד, כשאני כתבתי - שים לב - פעמיים - שאני משחיז את שיניי.
אתה הרי לא באמת מפחד שאני אדפוק במישהו ביס, נכון?
בא לך להסיק מזה מסקנות? לך על זה. אבל מה שאתה אומר כאן, אח שלי, זה מגיע למקום מעניין. icon_smile.gif
מקום שאני אזכור לחזור אליו בהמשך.
עוץ הגדול כתב/ה:
אתם באים בטענות בנוגע לאתיקה שדיברתי עליה אבל אתם אלה שהנחתם את התשתית לדון בנושאים האלה.

אתיקה?
אני דיברתי על חלון אוברטון, לא על אתיקה. יש לי אתיקה, והיא לא כמו שתרצה שתהיה.
אגב, מאז שויתרתי על הביקורת הראשונית שלי מול דרקן, גם שיניתי יחס ו... אני מראה הצלחה לא רעה בלהסיט את החלון ההוא. icon_wink.gif

אני מוכן להמשיך להתווכח כאן עד שה-Proud Boys ייכחדו. שמעת עליהם? הם בעיתיים הרבה יותר מכיש-כיש. אולי אפתח שרשור בקרוב.
Syat I Afterwind
Nuh-uh, I'm Crocuta! icon_smile.gif

אבל לא באמת, עוץ, לא באמת! אני לא צבועה והשיניים שלי הן לא נשק!

(בחיי, קהל קשה.)
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 1 בינו׳ 2020
תפסיק להתבכיין Syat Vada רק בגלל שטעיתי לגבי המגדר שלך.
כנראה בשבילך הומוסקסואל זו קללה ולכן אתה נעלב.
הדגמתי כיצד אתה משתמש בזהות שלך בשביל להתנהג בצורה אלימה, באותה מידה זה היה יכול להיות גבר, אישה, מזרחי, אשכנזי, אתה במקרה משתמש במגדר שלך.
וזה שאדם מסוים מבקר אותך על התנהגות, זה לא אומר שכל הלהטב"ים הם כאלה, אתה לא מייצג אף אחד חוץ מעצמך. אולי כדאי לך לאמץ תפיסה שמתמקדת בהתנהגות של האדם עצמו ולא בזהות שלו, כמו שעושים ה-Proud Boys.
Syat I Afterwind
בישלת? תאכל.