סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מחשבות ותובנות על מניעה ...

מפית​(אחר)
לפני 4 שנים • 11 בדצמ׳ 2019

מחשבות ותובנות על מניעה ...

מפית​(אחר) • 11 בדצמ׳ 2019
איך שאני מבין ומרגיש את זה, מניעה עוסקת מעט ברגרסיה.
למה הכוונה, כשאני במניעה אני משנה פאזה, אני קצת לא אני.
ביום יום שלי אני אדם די חזק. בטח שבהתנהלות (ונדמה לי שגם פיזית .. יש איזו תמונה קבורה בבלוג). אבל במניעה, אני במקום אחר.
יש כאלה שיגידו שבכל קשר שליטה זה כך. אני לא בטוח.
במניעה אתה לא נמצא כרגע תחת השולטת פיזית, אתה לא חשוף לכאב או לפחד וחוסר ודאות.
אתה חשוף לתאווה שלך (שאותה אתה יכול לממש אם אתה לא בכלובון) ולאמון או לכח של השולטת בך.
הסיטואציה לוקחת אותך שנים אחורה, לתקופה שבה היית צריך לקבל אישור על הכל, שלא היית רשאי להחליט לבד.
היא מפרקת אותך מעט מהגבריות שלך ומעבירה את הכח באופן רציף ושוטף לשולטת, לטעמי בצורה שאין בשום אספקט אחר.
אשמח ללדעתכן/ם
איך עדיף להמנע לדעתכן/ם .. עם או בלי כלובון?
עם או בלי אדג'ינג?
שרף אורנים​(אחר)
שרף אורנים​(אחר) • 11 בדצמ׳ 2019
למדתי להנות ממניעה או התנזרות עצמית. היא מרשה לי תמיד לגמור ולפעמים גם לא צריכה שאבקש רשות, אבל מבחינתי להתמודד עם החרמנות, לחוות אותה עמוק ולשמור אותה רק בשבילה, זה הדובדבן שבקצפת.

הייתי מכור לאוננות, הייתי חייב לגמור לפחות פעם ביום, זה היה סוג של טריגר למיליון ואחד דברים שלא בהכרח קשורים לחרמנות ובסופו של דבר זה פגע בתשוקה שלי אליה ופגע בזוגיות שלנו ויותר מהכל פגע בביטחון העצמי שלה וזה שבר לי את הלב פעם אחר פעם ולצערי לקח לי יותר מדי זמן להבין את ההשפעה השלילית הזאת.

בשנה האחרונה, אוננתי לבד מספר חד ספרתי של פעמים שברובם, ביקשתי רשות וזה מאוד מרגש אטתה, למרות שהיא לא מבינה למה אני צריך את האישור שלה ולמה לפעמים אני מתחנן שהיא לא תרשה לי לגמור. ההתמודות עם החרמנות מחזקת אותי מאוד ועושה לי טוב, עושה לנו טוב, חיזקה מאוד את הזוגיות והמיניות שלנו.

אני אישית לא התחברתי לכלובון ובלי קשר זהמרגיש לי כמו לעשות לעצמך חיים קלים.. אני רוצה להתמודד עם הקושי, להתמודד עם הייצר והרצון לסיפוק עכשיו, אבל רטצה עוד יותר להתגבר עליו, לגבור עליו ואח"כ גם לשתף אותה בקושי ובהצלחה וזה כמובן גורר חיזוקים מאוד חיוביים ממנה.

אני משתדל גם בזיון עצמו לתת כמה שיותר ממני ולמנוע גמירה מהירה או לגמור רק אחרי שהיא מסופקת. לא תמיד מצליח, גם אם עושים הפסקות, לישת קונדום או שרוול.. זה דווקא מגביר את תחושת הגבריות שלי, בניגוד לעבר שגמירה מהירה היתה שוברת אותי נפשית או שלא היה עומד לי כי הייתי חייב לאונן כמה פעמים באותו יום.
היא אפילו למדה להנות מלהרדות לי לעשות הפסקות ולחכות עם הגמירה שלי כי כשהיא מגיעה זה פיצוץ אטומי והיא מאוד אוהבת לראות ולשמוע אותי מיוחם ברמות שלא ידענו.

מקווה שלא חפרתי יותר מדי, מקווה שנתתי לך משהו ממני שאולי יכול לעזור לך
    התגובה האהובה בשרשור
מפית​(אחר)

ממש לא חפרת

מפית​(אחר) • 11 בדצמ׳ 2019
זה משהו שקשה לכתוב מהשירותים בעבטדה.
גם אני כמוך מנסה להמנע מגמירה תוך כדי סקס כדי לתת לבת הזוג שלי כמה שיותר זמן חדירה.
אנחנו באמת מגיעים לשיאים מטורפים.
ולאחרונה היא גם מונעת אותי קצת ועושה לי אדג'ינג, זה מטריף אותי. מת שהיא תתחבר יותר, לוקח כל מה שיכול לקבל.
🌺