צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חגורות צניעות לנשים

Netrunner​(נשלט)
לפני 4 שנים • 11 בדצמ׳ 2019

חגורות צניעות לנשים

Netrunner​(נשלט) • 11 בדצמ׳ 2019
למה אף פעם לא שומעים על זה ורק על גברים?
מישהי יכולה לספר על החוויה שלה?
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 11 בדצמ׳ 2019
כמובן שיש חגורות צניעות לנשים, אבל חגורות צניעות זאת פרקטית לא נפוצה בשליטה הגברית לעומת בשליטה הנשית והנה הסבר אפשרי למה:
שולטים נמדדים לפי העונג שהם מסוגלים להעניק לנשלטת, האורגזמה שהשולט מעניק לנשלטת נתפסת בעולם השליטה הגברית כמשהו שיגרום לה לרצות להתמסר אליו יותר. שולט כן ידחה את הגמירה של הנשלטת שאיתו בשביל להגביר את ההתמסרות אליו כשיבחר להעניק לה אותה, אבל נדיר שינסה להימנע ממנה בכל מחיר.
זאת בעוד בעולם השליטה נשית יש אווירה כזו של רתיעה מאורגזמה גברית, ניסיון להימנע ממנה כמה שיותר, כאילו שאחרת נשלטים יאבדו את העניין ותשומת הלב שלהם בשולטת. יש הנחה כזו כיבכול שהתמסרתו של נשלט תלויה ברמת העוררות המינית שלו.
לא אחת תשמע בעולם השליטה הנשית קולות שאומרים שזה הופך נשלטים לממוקדים יותר בשולטת, בעוד נשלטות יעידו ששולט שלא גורם להן לגמור (בסופו של דבר, אחרי כל העונשים והטיזינג) לא נתפס כמוצלח במיוחד וזה יגרום להן לאבד עניין בו.
זה מטען שאנחנו סוחבים איתנו מהעולם הונילי השמרני שבו גבר שגורם לנשים לגמור בקלות נתפס כמעיד על יכולותיו וגבריותו, הופך לאחד כזה שנשים ינסו לרדוף אחריו ולהשיג (ומנגד- גבר שלא מביא אישה לאורגזמה לא נחשב גברי במיוחד וכו').
בעוד כשאישה גורמת לגברים לגמור בקלות, נתפסת כמעידה על היותה "זולה", שגברים כיבכול יאבדו בה עניין אחרי שהגיעו לסיפוקם. ומנגד, אישה "מוערצת" היא כזו "שלא נותנת לגברים בקלות את מה שרוצים להשיג" אם היא רוצה להמשיך לזכות בתשומת ליבם, אפילו אם זה בא על חשבונה ובאופן הזה היא מונעת גם מעצמה עונג (וזאת עוד סיבה ששולטים לא ממהרים לנעול נשלטת בחגורת צניעות, כך הם ימנעו עונג גם מעצמם).
אני כמובן שלא מסכימה עם ההנחה הזו, וגם לא חושבת שלהביא גבר לאורגזמה זה אובדן שליטה של האישה עליו, אם עושים את זה בצורה מסוימת ההפך הוא הנכון וכתבתי על העניין הזה בבלוג שלי:
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=72436&postid=916368

* לא מתווכחת עם ההנאה של נשלטים ושולטות משימוש בחגורות צניעות. אני מדברת לגופה של תופעה חברתית, על למה זאת פרקטיקה שהפכה לכה מזוהה עם הסצנה הנשית ולא הגברית. לא לגבי אנשים פרטיים וההעדפות האישיות שלהם. שכל אחד יעשה מה שבא לו.
    התגובה האהובה בשרשור
-X-
-X-
-X- • 11 בדצמ׳ 2019
זה מענה באותה מידה לגבר שאוהב לגמור ולאשה שאוהבת לגמור כששמים אותם בחגורת צניעות.
אין סיבה ל"חוסר שיוויון" כאן.
SoulDinger
SoulDinger • 11 בדצמ׳ 2019
אפשר לחשוב על כמה סיבות, למה תופעת חגורות הצניעות לנשים נפוצה עשרות מונים פחות מחגורות הצניעות לגברים.

אפשר לחשוב שהסיבה הראשונה והטרוויאלית ביותר, הנאת הגבר השולט, הגבר פשוט נזקק לאבריה שם הנשלטת להפקת
ההנאה המינית שלו, ולכן כאשר הנשלטת נעולה בחגורת צניעות ואיבריה לא זמינים לו, הוא גורע מהנאתו. ולמה שהוא ינהג כך ?
( השולטת לעומת זאת, לרוב פחות נזקקת לאיברו של הנשלט,
ויכולה לוותר על השימוש בו ביתר קלות ולכן פתוחה יותר לרעיון של לנעול
אותו, ואפילו להוציא אותו מהמשחק לגמרי )

הסיבה השניה, הפיזית, המבנה הפיזי המאד שונה בין איברי האישה לאיברי הגבר.
בעוד האיבר הגברי חיצוני, וניתן לשטיפה והגיינה בקלות ופשטות, האיבר הנשי פנימי, ואם סוגרים אותו בפס ברזל,
מאבדים את האפשרות להגיינה, מה שיוצר קטסטרופה הגיינת מהר, מאד מהר, וזה לפני האיזכור של המחזור הנשי.

אני מניח שיש עוד סיבות, טובות גם כן, אולי בהמשך נרחיב עוד.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 11 בדצמ׳ 2019
בשביל לגמור שולט יכול להסתפק במציצה מהנשלטת בדיוק כמו ששולטת שהנשלט שלה נעול מסתפקת בירידה מהנשלט. הוא לא זקוק רק לאברי המין שלה בשביל להגיע להנאה מינית (אגב, יש חגורות נשיות שמאפשרות חדירה אנאלית, אז השולט יכול להשאיר את עצמו עם שתי אופציות ולא רק אחת).
לנעול בחגורת צניעות את שני המינים מונע שימוש באיברי המין שלהם, גם בעבור הצד השולט. רק ששולט שמונע מעצמו לחדור לנשלטת לא נחשב "גברי", ושולטת שמונעת מעצמה חדירה מהנשלט דווקא נחשבת "דומיננטית" (להפך, יש הרבה שרואים בחדירה של הנשלט אל השולטת איזו "הורדה מכבודה", זה למה לרבות קל לוותר על הרעיון לעומת לשולטים).
וכן, עניין ההגיינה הוא בהחלט פאקטור מהותי שהרבה יותר מורכב במקרה של אנטומיה נשית. ועם זאת, גם האיבר הגברי לא ניתן ממש לשטיפה אם הוא נעול, וכן צריך להוריד את החגורה לפרקי זמן שמאפשרים לנקות אותו, וכך גם את החגורה הנשית אפשר להוריד לפרקי זמן שמאפשרים נקיון והחלפת טמפון וכו'.
MrPink​(שולט)

כתבת יפה מאוד, עם זאת, חולק עלייך לחלוטין, מנקודת המבט שלי כ

MrPink​(שולט) • 11 בדצמ׳ 2019
ArchAngel כתב/ה:
כמובן שיש חגורות צניעות לנשים, אבל חגורות צניעות זאת פרקטית לא נפוצה בשליטה הגברית לעומת בשליטה הנשית והנה הסבר אפשרי למה:
שולטים נמדדים לפי העונג שהם מסוגלים להעניק לנשלטת, האורגזמה שהשולט מעניק לנשלטת נתפסת בעולם השליטה הגברית כמשהו שיגרום לה לרצות להתמסר אליו יותר. שולט כן ידחה את הגמירה של הנשלטת שאיתו בשביל להגביר את ההתמסרות אליו כשיבחר להעניק לה אותה, אבל נדיר שינסה להימנע ממנה בכל מחיר.
זאת בעוד בעולם השליטה נשית יש אווירה כזו של רתיעה מאורגזמה גברית, ניסיון להימנע ממנה כמה שיותר, כאילו שאחרת נשלטים יאבדו את העניין ותשומת הלב שלהם בשולטת. יש הנחה כזו כיבכול שהתמסרתו של נשלט תלויה ברמת העוררות המינית שלו.
לא אחת תשמע בעולם השליטה הנשית קולות שאומרים שזה הופך נשלטים לממוקדים יותר בשולטת, בעוד נשלטות יעידו ששולט שלא גורם להן לגמור (בסופו של דבר, אחרי כל העונשים והטיזינג) לא נתפס כמוצלח במיוחד וזה יגרום להן לאבד עניין בו.
זה מטען שאנחנו סוחבים איתנו מהעולם הונילי השמרני שבו גבר שגורם לנשים לגמור בקלות נתפס כמעיד על יכולותיו וגבריותו, הופך לאחד כזה שנשים ינסו לרדוף אחריו ולהשיג (ומנגד- גבר שלא מביא אישה לאורגזמה לא נחשב גברי במיוחד וכו').
בעוד כשאישה גורמת לגברים לגמור בקלות, נתפסת כמעידה על היותה "זולה", שגברים כיבכול יאבדו בה עניין אחרי שהגיעו לסיפוקם. ומנגד, אישה "מוערצת" היא כזו "שלא נותנת לגברים בקלות את מה שרוצים להשיג" אם היא רוצה להמשיך לזכות בתשומת ליבם, אפילו אם זה בא על חשבונה ובאופן הזה היא מונעת גם מעצמה עונג (וזאת עוד סיבה ששולטים לא ממהרים לנעול נשלטת בחגורת צניעות, כך הם ימנעו עונג גם מעצמם).
אני כמובן שלא מסכימה עם ההנחה הזו, וגם לא חושבת שלהביא גבר לאורגזמה זה אובדן שליטה של האישה עליו, אם עושים את זה בצורה מסוימת ההפך הוא הנכון וכתבתי על העניין הזה בבלוג שלי:

* לא מתווכחת עם ההנאה של נשלטים ושולטות משימוש בחגורות צניעות. אני מדברת לגופה של תופעה חברתית, על למה זאת פרקטיקה שהפכה לכה מזוהה עם הסצנה הנשית ולא הגברית. לא לגבי אנשים פרטיים וההעדפות האישיות שלהם. שכל אחד יעשה מה שבא לו.
מפית​(אחר)

יאפ

מפית​(אחר) • 11 בדצמ׳ 2019
ArchAngel כתב/ה:

כתבת מצויין ונדמה לי שנכון. לפחות מהצד שלנו.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 11 בדצמ׳ 2019
עימכם הסליחה, יותר מעניין אותי לשמוע חוויות של נשים שננעלו (אפילו לפרק זמן קצר) ואיך זה גרם להן להרגיש בשונה מסתם איסור אוננות משעמם.
James Bondage​(מתחלף)

Re: חגורות צניעות לנשים

James Bondage​(מתחלף) • 11 בדצמ׳ 2019
deepThinker כתב/ה:
למה אף פעם לא שומעים על זה ורק על גברים?
מישהי יכולה לספר על החוויה שלה?

אז, כפי שכתבו לפני, יש בעיית הגיינה קשה משמעותית לפתרון מאשר אצל גברים -- ולכן, כאלה שאפשר להיות איתן לאורך זמן, על אף שהן קיימות, הן כרגע מאוד יקרות ובדרך כלל בהזמנה אישית לפי מידה; מה שאומר שלמעט נשים, אפילו אם חשקה נפשן, יש אפשרות להתנסות בכלל. עד שלא יגיע תכנון שאפשר לייצר באופן מסחרי וזול, זה ישאר המצב. אחרי שהוא ישתנה, אפשר יהיה לבדוק תיאוריות לגבי תפקידה השונה (או לא) של מניעת האורגזמה בין גברים ונשים.

לגבי חגורות צניעות לגברים המצב לא היה שונה כל כך לפני בערך 20 שנים. היו מספר יצרנים (tollyboy, carrera, latowski, reinhold ועוד כמה) שיצרו על פי הזמנה ולפי מידה - חלקם דרשו פגישת מדידה אישית, וחלקם שלחו הוראות מדידה. כמעט כולם גם יצרו חגורות עבור נשים, אם כי אצל כולם עיקר הקליינטורה הייתה גברים. ואז הפציעו AL Enterprises עם סדרת ה- CB-x000 - כלובוני פלסטיק, בייצור המוני וזול (מתוכם CB-6000 ותואמיו הם הגרסה האחרונה), מכרו בערך אינסוף יחידות, הוכיחו לעולם שיש דרישה, ואחריהם הגיעו עשרות יצרנים אמריקאים ואירופיים עם חומרים שונים כמו מתכת, פלסטיק, ביו-רזין (HolyTrainer), סיליקון (Bon4), מה-שבא-לך (מספר יצרנים דרך shapeways) וכו'. כמה שנים אחר כך, הצטרפו כל היצרנים הסיניים. התוצאה היא שהיום אפשר לקנות חגורות ו/או כלובונים לגברים במחיר של עשרות עד מאות שקלים, ובאו גברים על סיפוקם (או שלא). עדיין יש יצרנים שמייצרים בהתאמה אישית - חלקם חדשים וחלקם כבר 20-30 שנים בעסק - והמחירים שלהם נמדדים באלפי שקלים -- ורובם גם מייצרים עבור נשים.

מהפכה דומה טרם קרתה בתחום החגורות לנשים, ואישית אני בספק אם תקרה - אם נשווה את ההתקדמות מבובות גומי מתנפחות לכוון ה- real dolls (גגלו אם אתם לא מכירים) ועד בתי-בושת רובוטיים, אפשר לשים לב שבובות כאלה עם זין הן עדיין נדירות ובהזמנה מיוחדת בלבד -- וזאת למרות שטכנית הן כנראה יותר פשוטות למימוש.

אבל אם אתה רוצה בכל זאת לראות/לשמוע קצת יותר, חפש wendywarrior (במילה אחת), או chastitybabes - וככלל, יש אינסוף ביורשים של tumblr למיניהם (שגם בו היו אינסוף לפני שנאסף אל אבותיו בורייזון). חיפשתי בעבר, ולא מצאתי סיפורים/יומנים אמיתיים, אם אתה מוצא אנא שתף. הדבר הכי קרוב לאמיתי שפגשתי עד עכשיו זה הבלוג https://ilembe.bdsmlr.com/ של זוג מתחלפים שנועלים אחת את השני במקביל ולסירוגין, אבל בדרך כלל ליום-יומיים, וקצת כותבים על זה (אבל ממש קצת, וגם לא כל הפוסטים ההיסטוריים זמינים עדיין)

עריכה: שכחתי להגיד, למי שלא יודע - הסיפורים ההיסטוריים על חגורות צניעות שאבירים ומלכים היו נועלים את נשותיהן בהם בטרם יצאו למסע הן, ככל הנראה, סיפורי אגדה. אין עדות לקיום של חגורה כזאת במציאות.