ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בואו נעזור לכלובי לעשות לנו כלוב נעים וטוב יותר . . .

SoulDinger
לפני 4 שנים • 17 בדצמ׳ 2019

בואו נעזור לכלובי לעשות לנו כלוב נעים וטוב יותר . . .

SoulDinger • 17 בדצמ׳ 2019
נפתח בכבוד אכסניה ובתודה לאכסניה.
אכסניה שלרבים מאיתנו היא אכן בית כבר שנים, ורבים מאיתנו מבלים בכלוב ( לא תרתי משמע, לצער חלקנו )
הרבה זמן כל יום.
אין ספק ואין חולק שעל כך מגיע תודה. תודה לכלובי.

אחרי שאמרנו את זה.
אני מאמין שיש הרבה מאד דברים בכלוב שאפשר לשפר ולהוסיף.
אני יודע שכלובי משפר ומוסיף כל הזמן תכונות, עיצובים, וכו' . . .

בואו נעזור לו.
מה היינו רוצים לראות בכלוב - שאין ?
אילו תכונות היינו רוצים להוסיף לכלוב ?
אילו אפשרויות שלא קיימות ?
אילו תוספות ?
איך הייתם רוצים שהכלוב שלכם יראה ?

אני אתחיל.
2 דברים שהייתי רוצה לראות נוספים לכלוב.
1. הייתי רוצה לראות כמות צפיות בפרופיל, לא רק בבלוג.
2. הייתי רוצה לראות בכל פרופיל גם שורת 'נראה לאחרונה', ולא רק תאריך הצטרפות ותאריך שינוי הפרופיל.
פרופיל שבעליו לא התחבר אליו כבר חמש שנים, מלמד משהו על הפרופיל, והיחס יהיה שונה מפרופיל שבעליו לא התחבר אליו חמישה ימים.

זה שלי.
מה שלכם ?
אלפא-בטא​(נשלט)
אלפא-בטא​(נשלט) • 17 בדצמ׳ 2019
עם כל התשבוחות אני לגמרי מסכים .

1.תמונות פרטיות הניתנות לחשיפה בהתאם לאישור למשתמש מסוים .
2.מיקום גאוגרפי, מי סביבנו וקרוב .
3.מנעד הגדרות מפורט יותר לגבי ההעדפה המינית, שיופיע בצמוד למשתמש, בנוסף לנשלט/ת שולט/ת.
Britney Bitch
Britney Bitch • 17 בדצמ׳ 2019
1. לחסום בלוג לצפיה לא רק לתגובה.
2. תיוגים!!!!!!!
3. נראה לאחרונה זה סטוקרי ברמות על לא הייתי רוצה את זה גם פה.
    התגובה האהובה בשרשור
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 17 בדצמ׳ 2019
מצטרפת לבקשה על ההגדרות נוספות לגבי העדפות מיניות, עולם הבדס"מ ממש לא דיכוטומי כפי שמוצג בכלוב ולא מחולק רק לשולט ונשלט, ובהזדמנות זו אני רוצה לשדרג את הרעיון:
העלתי בעבר את הרעיון של "תגיות פטישים" (שיכולות לתפקד גם כתגיות חיפוש שלא מוגבלות רק להיבט המיני) כפי שמופיע באתר fetlife וזוכה לשימוש מאוד פופולרי.
בהרחבה על הנושא הזה כאן: https://thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=40814&postdays=0&postorder=asc&start=0
אם הרעיון הזה נשמע מסורבל מדי אז לפחות לאפשר לנו לחפש מילות מפתח גם בפרופילים, בדיוק כמו שאפשר לחפש כיום בהודעות בפורומים. ככה נוכל לאתר אנשים שבחרו לציין בפרופילים שלהם מילים שרלוונטיות למה שאנחנו מחפשים בפרטנר.
אה, וגם בשורה של "המצב המשפחתי", בנוסף לאופציות של הרווק/נשוי/גרוש, שתהיה גם אופציה של "בזוגיות סגורה" או "בזוגיות פתוחה", וגם "מונוגמי" ו-"פוליאמורי" לרווקים שביניהם שיסמן איזה סוג של קשר(ים) הם מצפים לפתח.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 17 בדצמ׳ 2019
1. אפשרות לעשות unfollow לבלוגים שאני לא מעוניין בהם, כאלה שהם "רעש" מבחינתי, כך שלא יופיעו לי כשאני מדפדף בבלוגים וימסכו בלוגים שדווקא כן יכולים לעניין אותי.

2. אפשרות לסנן notifications כך שאוכל לקבוע על אילו אירועים אני רוצה לקבל התרעה ועל אילו לא. למשל, אם הגבתי לפוסט בבלוג, אני לא רוצה לקבל התרעה כל פעם שמישהו מגיב לאותו פוסט באופן כללי, אבל כן רוצה לקבל אם הגיבו לתגובה שלי.

3. אפשרות להגדיר קריטריונים ל-spam בתיבת ההודעות הפרטיות, כך שהודעות נכנסות שעונות על הקריטריונים ישלחו ישר לזבל ולא יציקו. קריטריונים יכולים להתבסס על זהות השולח (יש/אין פרופיל, ותק באתר, מין וכו') או על תוכן ההודעה (אורך מינימלי, מכילה או לא מכילה מילות מפתח מסוימות וכו').
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 17 בדצמ׳ 2019
שתהיה אפשרות לא לראות בלוגים וגם לא יוזרים של אנשים שאנחנו לא מעוניינים שיראו ושנראה אותם,
אפשרות להעביר כמות גדולה של פוסטים לארכיון בבת אחת ולא אחד אחד...
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 17 בדצמ׳ 2019
תגיות פטישים
חיפוש לפי תגיות פטישים
תתי פרומים של פטישים

יעזור מאוד לכל הפטישיסטים שבקטע של דברים ספציפים בלבד.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 17 בדצמ׳ 2019
1. שיהיה יותר שולטות
2. גרסת SFW לאתר ככה שאפשר להיכנס בעבודה ולקרוא ולדבר עם אנשים ושלא כתוב הכלוב ותמונות או רעשים.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי דצמ' 17, 2019 8:53 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
גולוסקלפר​(נשלט)
גולוסקלפר​(נשלט) • 17 בדצמ׳ 2019
1. אפשרות לשלוח את כל מי שאני לא מעוניין לראות לעזאזל

2. כפתור שממית אסון על כל מי שלא בא לי טוב

3. קרן לייזר שממיסה את מי שבא לי לא טוב

והכי חשוב: תותח שמשפריץ כוכבים ורודים על המסך כשברקע באנר: "אין אין עליך אתה הגדול מכולם"
מל(ק)ה​(שולטת)
מל(ק)ה​(שולטת) • 17 בדצמ׳ 2019
הייתי רוצה לא לראות בלוגים מסוימים בכלל. להכניס אותם לרשימה שחורה ושהם לא יופיעו לי בקיר.

עוד מחוות כמו לייק - לב, פרצוף עצוב וכו'

עוד צבעים יפים לגופנים בצאט

ואפשר פחות שחור?