שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אישה קיימה עם בעלה יחסי סאדו-מאזו והתלוננה במשטרה שהוא היכה

פייה{O}
לפני 4 שנים • 11 בינו׳ 2020
פייה{O} • 11 בינו׳ 2020
סלייב,
סרטוני היוטיוב שאתה מצרף לא מעניינים אותי במיוחד. המידע שלי נסמך על מחקרים עדכניים רפואיים (כולל, אגב, מחקר גדול מקיף בNEJM - אחד מכתבי העת הנחשבים ביותר בעולם הרפואי, בדצמבר האחרון) ומספר הרצאות של מומחיות בתחום (אנדוקרינולוגיות, כירורגיות ופסיכיאטריות).

למען הסדר הטוב:
1. לא מדובר על שינוי מין גם בגיל 7 (למרות שככל הנראה רוב הטרנסים כבר יודעים בגיל הזה שהם טרנסים). מדובר, במקרים מסויימים, על טיפול בתחילת ההתבגרות המינית - סביב גיל 13.
2. כפי שכתבתי האובדנות בהחלט יורדת, יחד עם הדיכאון והחרדה, בקרב טרנסים וטרנסיות שעברו התאמה מגדרית ושיש להם תמיכה.

ובזאת סיימתי בשיח חסר הטעם הזה.
טרנסופוביה גורמת לי בחילה, ואני מעדיפה להתחיל שבוע ברוגע.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אני מצטער, אבל פייה צודקת. העברת הילוך.
בחרת להביא קיצונים דתיים ועו"ד ימנים שמרניים לייצג את דעתך. זה נטו נטו פוליטיקה ושנאה, מה שהם מציעים. זה לא מדע, לא טיפול, לא כלום.
אחרי שאתה טענת לפוליטיזציה, אתה מצטט רק פוליטיקאים. רצית מדע, אבל אתה מביא דעות שבאותה מידה יכלו לבוא מאיש אקראי בשוק מחנה יהודה.
אם כל מה שאתה רוצה זה דיון ברמה הזאת, ברמת מי צועק חזק יותר, מעליב טוב יותר ומשכנע יותר קהל, אני מוותר.
אם תרצה דיון רציני, אני פה.
פלייפול

Re: אני אגיד לך מתי חשובים המאמרים

פלייפול • 11 בינו׳ 2020
israelislave כתב/ה:

צפיתי בג'נינגס. סורי, לא השתכהעתי, גם בלייר וויט לא השתכעה, גם Rose of Dawn ואחרות

"הטיפול" חייב להתחיל באבחון המדוייק והקרוב ביותר למצב האמיתי.

כאשר מישהו אומר "שהוא מרגיש כלוא בגוף הלא נכון" ברור ש"מרגיש" זה אבחון פסיכולוגי כי הרי נכון לרגע זה אין אבחון פיזיולוגי ל"נפש כלואה בגוף לא לה".

כך דגימת דם מגבר ושלך אותה למעבדה ללא פרטים מזהים - בוודאות של 99.99999% תקבל תשובה שהדגימה שייכת לגבר.

תמה אני מדוע "הועלם" מהעין הציבורית הד"ר צוקר מקנדה, היחד שביצע מחקרי אמת, כולל קבוצות בקרה ונחשב עד התחזקות הלובי הפרו-טרנסי לאורים ולתומים בנושא. צוקר למשל הוכיח שבקרב ילדים ונוער עד 95% מאלו שמתלבטים בקשר למיניותם נותרים במין עמו נולדו - מרצונם - אם הסביבה לא מתערבת. אז למה המכונים ל"מעבר" צצו אחרי שינוי ההגדרה נ DSM כמו פטריות אחרי הגשם?

כופים עלינו מילון מושגים חדש. מה זה Assigned At Birth כהגדרה כוללת? המושג הזה נכון לאלפית של אחוז אחד מהאוכלוסייה אך יש מי שדורש שכולנו נדבר כך ונחשוב כך.

בניו יורק למשל אדם שפונה או מתאר טראנס לפי מינו המולד ולא לפי איך שהטראנס "מרגיש" עלול למצא את עצמו בלב תביעה פלילית.

בקנדה - פיטרסון ומלחמתו נגד כפיית שפה.

קולורדו - אדם יכול להחליף מינו במסמכים רשמיים אפילו ללא אישור רופא, שלא לדבר על ניתוחים.

ילדים קטנים מגיל 3 מקבלים Puberty Blockers כדי לעצור יצירת טסטוסטרון אף שה FDA לא אישר שימוש בתרופות האלו למטרה הזו.

הורים לוקחים לתאילנד את ילדיהם לסירוס כאשר הם בקושי מגרדים 16.

אנחנו כבר לא גברים ונשים אלא CIS

וכל זה מבלי שעדין הבנו מה זה "מרגיש לכוד בגוף לא שלי" איזה חלק בגוף לא שלך? ידים, רגלים? מוח? לב? דם? או נשמה אולי? כאשר יש תמריץ כלכלי כה גדול להפנות אנשים במצב קשה לדרך כדאית כ"כ כלכלית לבעלי ענין לא פלא שההגדרה שונתה ב DSM.

אילו הניתוחים עזרו אזי מה הסיבה שאחוז נסיונות ההתאבדות לא קטן?

מכל מה שאני קראתי אני מבין שהבעיה היא כמובן נפשית, ואין בכך לכשעמו שום דבר שלילי, אבל בטרם מתערבים בגוף חייבים להתמקד עמוק עמוק בנפש וששינוי פיזיולוגי חייב להיות מוצא אחרון.

עזוב פוליטיקה ומגמות עולמיות. לא בדקתי את הנתונים שאתה מביא כאן, יכול להיות שהם נכונים (כולם או חלקם), יכול להיות שלא, אבל אני לא רוצה לדבר על זה. לפחות לא בדיון הזה. בוא נהיה קונקרטיים - לו היית אביה של ג'אז, האם היית מעדיף שהיא לא תעבור את התהליכים שהיא עברה, ובמקום זאת תעבור טיפולים פסיכולוגיים ותישאר בגוף של בן? אם אתה עונה לי, בבקשה תתייחס רק למקרה הזה, לא לפוליטיקה. זאת שאלה מאד פשוטה.
israelislave
לפני 4 שנים • 12 בינו׳ 2020
israelislave • 12 בינו׳ 2020
פלייפול

הכי פשוט - אם אני הורה לילד כזה ואומרים לי שכ95% מהמקרים של "בלבול מיני" מסתיימים עד גיל 18 בכך שהילדים מוצאים את עצמם במינם המולד אני אשב בשקט ואתן לטבע לעשות את שלו בטרם אתחיל לתת לילד שלי כימיקלים שונים שהשפעותיהם לטווח הרחוק טרם ברורות וניתוחים מסוכנים שחלקם בלתי הפיכים.

תקדיש למאמר הזה 10 דקות מחייך... ואם הלב שלך לא יכאב אחרי הקריאה כנראה שאני מנותק מהמציאות.

https://www.nationalreview.com/magazine/2019/12/09/the-tragedy-of-the-trans-child/

ואת זה

https://www.youtube.com/watch?v=9sV2zeE4X08&list=LLU7jsTYNde7Ji2YVvoSSi1A&index=8&t=0s
------------------------------------------------------------------------------------

באשר לתגובות שלכם דרקן ופייה..... להביא תגובות של אנשים שמיטיבים לבטא את דעתי ממני, אנשים שדווקא בגלל שהם בלב הסערה וההתמקדות הציבורית בודקים היטב כל דבר שה אומרים שכן אמינותם תלויה ברמת הדיוק של המידע שהם מביאים היא דרך לגיטימית לחלוטין לנהל שיח.

זה שאתם מיטיבים להתנסח ממני לא אומר בשום צורה ודרך שאתם צודקים ממני.

מה רע ברופאים רבי נסיון שגם דתיים ומאמינים באלוהים? האם זה עושה אותם פחות רופאים? האם זה פוגם באמינותם?

כנ"ל לגבי עורך דין יהודי ודתי... אחד המוחות החדים והזריזים בדור הזה, אז מה חשובה הפוליטיקה שלו אם אתה לא יכול לסתור את ההגיון שלו או את העובדות שהוא מביא?

פוסי פארקר? אשה פמיניסטית.... גם היא שמרנית ימנית?

ואני לתומי חשבתי שהדרך היחידה להתמודדות בדו-שיח היא להתמקד בנתונים ולא באישיותו של המביא אותם.

כל עוד כתבי רפואה "עדכניים" לא מפרסמים שום מאמר שנוגד את תרבות ה PC, גם אם אותם מאמרים עברו PEER REVIEW ונמצאו נכונים ומדוייקים אפשר לעשות עם כתבי הרפואה הללו מצע בלול תרנגולות.

פייה.......... בולשביזם מביא לי בחילה, כנ"ל גם סתימת פיות תוך הדבקת תוויות לאנשים שאין לך שום מושג מי ומה הם. ואגב, אנשים שאין להם בעיה עם פדופיליה כי הם "לא צופים בסרטוני יוטויב" הם אנשים מזעזעים שמסתירים רוע בלתי נתפש מאחורי צדקנות קולקטיבית.

וכן. הבנתי מי ומה אתם. גם מבחינתי הדיון הזה נגמר.
Syat I Afterwind
Syat I Afterwind • 12 בינו׳ 2020
עוץץץץץ מה ניש? icon_smile.gif

מה חשבת על מה שהיה לי לספר על עצמי? זה מראה חוסר תיאום עצום בין המציאות לתפישות שמרניות, לא חושב?
מה חשבת על אישור רגשות המשוחחים? אני לא בטוח אם אני מאשר את שלך מספיק, לא סרקסטי.

אני נורא סקרן.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 12 בינו׳ 2020
אם אתה נורא סקרן vada, מוזמן לשלוח לי הודעה פרטית ולפרט יותר על הביוגרפיה המרתקת שלך.
שבוע עמוס אבל אשתדל לענות על שאלותיך.
Syat I Afterwind
Syat I Afterwind • 12 בינו׳ 2020
לא לא, עוץ, אני רוצה שתאמר לכולם.

עזוב רטוריקה בסתר.

צא עם הכל, עוץ. ידידי המתון. icon_smile.gif
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
israelislave כתב/ה:
פלייפול

הכי פשוט - אם אני הורה לילד כזה ואומרים לי שכ95% מהמקרים של "בלבול מיני" מסתיימים עד גיל 18 בכך שהילדים מוצאים את עצמם במינם המולד אני אשב בשקט ואתן לטבע לעשות את שלו בטרם אתחיל לתת לילד שלי כימיקלים שונים שהשפעותיהם לטווח הרחוק טרם ברורות וניתוחים מסוכנים שחלקם בלתי הפיכים.

תקדיש למאמר הזה 10 דקות מחייך... ואם הלב שלך לא יכאב אחרי הקריאה כנראה שאני מנותק מהמציאות.

https://www.nationalreview.com/magazine/2019/12/09/the-tragedy-of-the-trans-child/

ואת זה

https://www.youtube.com/watch?v=9sV2zeE4X08&list=LLU7jsTYNde7Ji2YVvoSSi1A&index=8&t=0s
------------------------------------------------------------------------------------

באשר לתגובות שלכם דרקן ופייה..... להביא תגובות של אנשים שמיטיבים לבטא את דעתי ממני, אנשים שדווקא בגלל שהם בלב הסערה וההתמקדות הציבורית בודקים היטב כל דבר שה אומרים שכן אמינותם תלויה ברמת הדיוק של המידע שהם מביאים היא דרך לגיטימית לחלוטין לנהל שיח.

זה שאתם מיטיבים להתנסח ממני לא אומר בשום צורה ודרך שאתם צודקים ממני.

מה רע ברופאים רבי נסיון שגם דתיים ומאמינים באלוהים? האם זה עושה אותם פחות רופאים? האם זה פוגם באמינותם?

כנ"ל לגבי עורך דין יהודי ודתי... אחד המוחות החדים והזריזים בדור הזה, אז מה חשובה הפוליטיקה שלו אם אתה לא יכול לסתור את ההגיון שלו או את העובדות שהוא מביא?

פוסי פארקר? אשה פמיניסטית.... גם היא שמרנית ימנית?

ואני לתומי חשבתי שהדרך היחידה להתמודדות בדו-שיח היא להתמקד בנתונים ולא באישיותו של המביא אותם.

כל עוד כתבי רפואה "עדכניים" לא מפרסמים שום מאמר שנוגד את תרבות ה PC, גם אם אותם מאמרים עברו PEER REVIEW ונמצאו נכונים ומדוייקים אפשר לעשות עם כתבי הרפואה הללו מצע בלול תרנגולות.

פייה.......... בולשביזם מביא לי בחילה, כנ"ל גם סתימת פיות תוך הדבקת תוויות לאנשים שאין לך שום מושג מי ומה הם. ואגב, אנשים שאין להם בעיה עם פדופיליה כי הם "לא צופים בסרטוני יוטויב" הם אנשים מזעזעים שמסתירים רוע בלתי נתפש מאחורי צדקנות קולקטיבית.

וכן. הבנתי מי ומה אתם. גם מבחינתי הדיון הזה נגמר.

אני שמח ש98% קורא להם איזה משהו פלאי כזה. זה מההרצאה של הדוקטור שלך על המחקר של צוקר.
אני מקווה שזה יעבוד לך, כי הוא משקר. כמו שהוא עושה בכל ההרצאה.
כשמישהו לוקח מחקר עם 50 מטופלים ומשקר שהיו 500, ואולי היו שם אפילו 90% מהילדים שבחרו לא לשנות מין, אבל בטח לא 98%
וכמובן לא עד גיל 18, אלא גיל 16.
טוב, הוא גם לא מספר שצוקר חשב שהם הומואים שפשוט לא מסוגלים לבטא את זה, וזו היתה השאיפה.
אתה מבין, ה98% שאתה עף עליו? זה צוקר "מרפא" לך את הילד ומוודא שיגדל הומו. בהצלחה עם זה.
או שאולי חבל שלא בדקת? כי סמכת על אדם עם אינטרס מובהק.
והבעיה היא לא רופא דתי. הבעיה היא רופא מכנסייה שמצהירה על עצמה כאנטי-להטב שנותן הרצאה בכנסייה הזו לאנטי-להטב אחרים. הבעיה שהוא עוצר כדי לומר "נחשו מה היה המקצוע שלו" על תמונה של מטופל.

אז שאל את עצמך - למה הוא משקר? וזה לא השקר היחיד. נניח, הוא מספר שם על עמותה, the harry benjamin society שהוקמה עי הארי בנג'מין וכל אדם בעולם יכול להיות חבר, אין דרישות.
והכל נכון, מלבד כמה פרטים קטנים. זה לא היה השם של העמותה, היא לא הוקמה ע"י הארי בנג'מין, ועש בה שתי דרגות חברות - אחת לקהל הרחב בלי שום זכויות להצביע, והשנייה רק למקצועות רלוונטיים ואחרי סינון קפדני שבאמת מאפשרת להיות מעורב בפעילות הארגון והתווית מדיניות. אז כמעט הכל נכון. קצת גוגל.
למה אדם צריך לשקר בכל שקופית? אבל, אם אתה רוצה להאמין לזה, בלי לקחת שנייה לבדוק את אמיתות הדברים, זו זכותך.
ואם אתה חושב שאדם שאומר לך עזוב את כל הפוליטיקאים, לך תמצא מידע אמיתי, איכשהו לא בסדר איתך, אז חבל לי עליך. אתה מבלבל בין אויב שמסכים איתך, לבין חבר שלא מסכים. רק אחד מאיתנו מנסה להסביר לך מציאות, השני משקר לך בפנים