שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

על אלפא, על בטא ועל הנשים החושקות בהם

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 4 שנים • 31 בדצמ׳ 2019
פרלין​(נשלטת){ש} • 31 בדצמ׳ 2019
ברייה כתב/ה:
אני סתם תוהה פה בצד:
מה עשינו לא בסדר שגרם לחלק מהגברים לראות אותנו כל כך ריקניות. תנו להן גבר עם כסף, סטטוס, ועיניים כחולות והן מאושרות.
פתיות אומללות.

הנה התאוריה הלא מדעית שלי: זה עוזר לחלק מהגברים להסביר לעצמם את הדחייה שלהם. אם יש נתונים קשיחים שאי אפשר ממש לשנות, אז הדחייה פחות כואבת.
ואם נשים מסתכלות על העולם ככה, אז קל יותר לכעוס עליהן, כקבוצה ולשנוא אותן, כקבוצה ולחשוב שכל מיני דברים שאתה עושה זה בעצם לגיטימי, כי היצורים האלה שאתה חושק בהן בעל כורחך? הן בעצם שטחיות ורעות.

מרוויחים ככה לא מעט בLMS אחד:
גם שיכוך חווית הדחייה.
גם התגברות של תחושת הכוח.
גם לגיטימציה לא לקחת נשים ברצינות. (נשים דעתן קלה)
והכי חשוב, לגיטימציה לא להשתנות.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 31 בדצמ׳ 2019
ברייה כתב/ה:
אני סתם תוהה פה בצד:
מה עשינו לא בסדר שגרם לחלק מהגברים לראות אותנו כל כך ריקניות. תנו להן גבר עם כסף, סטטוס, ועיניים כחולות והן מאושרות.
פתיות אומללות.

אני אגיד לך משהו מעבר לזה, ברייה. כשאישה כן הולכת על מישהו שהוא פחות ממנה במראה/סטטוס/כסף אותם הגברים שנוזפים בנשים "שטחיות" ממש לא אומרים לה על זה כל הכבוד או לפחות מניחים לה לנפשה.
מסיקים לגביה מסקנות שהיא נואשת או בכלל מנצלת את הגבר שאיתה (והיא כמובן מנצלת אותו גם אם הוא יותר מרשים ממנה, כך או כך היא לא בסדר).
כי "למה שבחורה יפה כזו תצא עם מישהו שהוא לא 1.90 עם אלף קוביות בבטן ומיליונים בבנק, זה לא מתיישב לנו עם התיאוריה! בטח יש פה מזימה!".
נשים הן לא בסדר אם הן שואפות להכיר מישהו מרשים, וגם לא בסדר אם הן התאהבו במישהו "לא מרשים".
מי שחושב שנשים הן שטחיות וגולדיגריות יקפוץ למסקנה הזו גם אם הגבר שאיתה נמוך, שמנמן ואוסף אותה מהבית עם קורקינט מפונצ'ר.
גבר שמחזיק בהשקפת עולם כזו שבזה לבחירות של נשים ינסה לכפות את התיאוריות שלו על המתרחש גם אם הן לא מתיישבות עם המציאות, ישכנע את עצמו שבטח יש איזה קאץ' ואין מצב שזה אמיתי, וגם אם בסוף יאמין באותנטיות של הקשר הוא ימשיך להפגין את הבוז הזה אבל בשינוי אדרת: יחשוב שהאישה הזו ממש פתטית אם היא "התפשרה על המכוער הזה" או ממש סתומה אם היא "נותנת לו לחיות על חשבונה".

זה מתחבר למה שפרלין כתבה, זאת פשוט דרך של גברים כאלו להסביר לעצמם דחיה שהם חווים. לכן לא משנה איזה גבר האישה בוחרת, כל עוד הוא לא הם, הם ימצאו דרך להפגין בוז כלפי הבחירות שלה.
היא סתומה ונואשת אם הוא פחות מרשים, היא שטחית וגולדיגרית אם הוא יותר מרשים.
יותר קל להם לספר לעצמם שהקשר ההוא זה "ניצול" בשביל לקבל אשליה "שלא פספסו כלום", וכמובן שהבעיה היא לא בהם. זה לא היחס שלהם שהוביל לדחיה, זה הטיפשות, הנצלנות או השטחיות של האישה.
ובאופן "מפתיע" הביקורת שלהם אף פעם לא מופנת לגברים אחרים או להעדפות שלהם עצמם. אם הם או גבר אחר רוצים בחורה רזה עם ציצי גדול וזה מה שחשוב להם באישה, זה סבבה, זה "טבעי".
רק אם זו אישה שמעיזה לרצות מישהו שהיא תמשך אליו זה שטחי ומגעיל ואיזו קונספירציה של הפמיניזם.
עשהאל​(נשלט)
עשהאל​(נשלט) • 31 בדצמ׳ 2019
ברייה כתב/ה:
אני סתם תוהה פה בצד:
פתיות אומללות.

מה גרם להם? אני מניח שמרירות.
מי שמנסה ונכשל, שוב ושוב, או שיפנה את האשמה לעצמו, או לאחרים.
(או שלא יפנה אשמה, וינסה לשפר - אבל זה כבר אולי לדרוש יותר מדי)
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
כמה פשוט ובנאלי. ואני חשבתי על חברה בה גדלו, אולי נשים שנמצאות לידם ובועה חברתית כלשהי שלא מאפשרת להם לראות שבחוץ שדווקא קיימות כאלה שבוחרות בני זוג לפי עדנה, עומק, הקשבה ורגישות ועוד פרמטרים רבים אחרים. ובסוף מסתבר שמדובר במשהו אינפנטילי ברמה של גן חובה. אם כך אין מה להתווכח אתם, כי אם מדובר במנגנון הגנה מעוות, אז זה לא שהם לא יודעים את האמת, הם בוחרים לא לדעת אותה.

Syat Vada, פרלין, ארכאנג׳ל ועשהאל תודה לכם על ההסבר.
אביב נעורים
אביב נעורים • 31 בדצמ׳ 2019
לי מספיק קורקינט מפונצ'ר icon_smile.gif

ברור שלא קראת את התגובות .
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 31 בדצמ׳ 2019
איזו השחתת מילים קלוסלית כלובנית. ריבועים אלפות גמות משכורות.
נשים אם כבר מנסים להכליל מחפשות בטחון להרגיש בנח מול פרטנר
בין אם וניל או בדסמ בין אם שולט או נשלט
בפסיכולגיה בשקל חלקן מחפשות את האבא שהיה חלקן את האב שלא. (גם אם הוא מכוער שמן לא עלינו ומובטל)
אשה יכולה לספר לעצמה שהיא מחפשת ריבועים בבטן
אבל אם האיש מתרשם דביל או לא אמין אלף ריבועים ומכוניות פאררי לא יעזרו שם
Zord​(מתחלף)
לפני 4 שנים • 1 בינו׳ 2020
Zord​(מתחלף) • 1 בינו׳ 2020
דארקן יא נוכל..שוב הגבת אחרון בעמוד. קיבינימאט עם הציטוטים פה.

“ קודם כל, אני נהנה מהדיון. אנחנו חושבים אחרת על דברים, וזה מעניין. ואני אשמח ללמוד דברים שאני לא יודע.
עכשיו, שמע, מדע זה טרמינולוגיה. כי לפני שאנחנו יכולים למדוד משהו, או לעשות ניסוי, או כל דבר - צריך להסכים על מה זה. זו אחת הבעיות הכי גדולות במדעי החברה, כי ההגדרות מאוד גמישות ושרירותיות. אבל, אם לכל אחד מאיתנו יש הגדרה אחרת לאלפא - אז מה זה אלפא? כאילו, אם קראתי אותך נכון, כל אחד ואחת יקבצו אוסף תכונות שונה ויקראו לו אלפא. זה אומר שיש לנו מאות אם לא אלפים של הגדרות שונות לאלפא. אין לזה שום ערך, אי אפשר לעשות עם זה כלום. למשל, אני אלפא אם שואלים את תקווה, אבל לא אלפא אם שואלים את רותי. אז מה אני? אלפא או לא? בלי הגדרה ברורה - זה לא אומר כלום.

***אתה הגבת לי בדיוק על מה שרצית להגיב אבל התעלמת מהמשפט ״אך ברור שהכוונה היא לאדם אטרקטיבי, חזק ובולט יותר מרוב האנשים.״
הכוונה היא כשנשים אומרות שהן מחפשות אלפא וכשגבר מצהיר על עצמו כאחד כזה (ממש כאן בכלוב אפשר לקרוא את זה בכל כך הרבה פרופילים). הם מתכוונים לאדם כזה.

זאת אומרת שאם יעשו (או שכבר קיים) מחקר אז בסופו של דבר יצליחו להגדיר מה זה אלפא, התיאורים לא יהיו זהים אבל דומים ויהיה אפשרי לבנות הגדרה לפי המילים השכיחות ביותר שחוזרות על עצמן.

אפשר אפילו לבדוק את זה פה בפורום בסקר. ***

עכשיו lms - אם הוא לא קיים, בוא נדבר על מה כן קיים.
אם תגיד לי - נשים נמשכות למראה חיצוני, אפשר לנסות למצוא מאמר על זה. כנ"ל כסף. כנ"ל מעמד.
אבל אין חישוב שלוקח מראה, מעמד וכסף ומוציא מהם את רמת הנחשקות של בנאדם. זה מה שlms מתיימר לעשות, וזה פשוט לא קיים.

*** זה באמת לא קיים, אבל זה מדד שניתן ליצור, בעזרת מספרים ולעשות מין התפלגות. מדענים מודדים כל דבר.
נגיד אתה מרוויח 15 אלף נטו בחודש, אתה 6-7/10 במראה, סטטוס אפשר למדוד לפי רשתות חברתיות (לינקדאין, פייסבוק/טוויטר/אינסטגרם ולפי אזכורים במדיה / אינטרנט.

ככה שאפשרי ליצור כזה מדד כזה וזו לא תהיה בעיה לאף חוקר. ***

והנה עוד סקר נרחב על העדפות של נשים:
https://helloclue.com/articles/sex/idealpartner (כלול גם pdf מפורט יותר).
פה נשים ציינו תמיכה, טוב לב, אינטלגנציה ועוד. בשיקול נמוך יותר, רצון בילדים. מראה היה עוד יותר נמוך, ושם החשוב היה חיוך ועיניים, לא שרירים או גובה.

*** קראתי ברפרפוף, זה מעניין. שכחת לציין ששאלו אותן לגבי מערכת יחסים לטווח ארוך, ואלא אם כן הן עושות טלפורט לתוך זוגיות של 5 שנים בדרך כלשהי המערכת יחסים הזו. להתחיל מדייט שמוביל לעוד דייט שיוביל לסקס שיוביל מערכת יחסים קצרה שתוביל למערכת יחסים ארוכה.
עכשיו בלי דייט ראשון אין זוגיות של 5 שנים.
צריך להתמקד במחקרים שמציגים איך נשים עושות את הסינון הראשוני לגבי מי זוכה לדייט ומי נדחה ואחר כך מי זוכה לעוד מספר דייטים ומי לא עובר את הדייט הראשון ומזה להסיק מסקנות.
כשאתה שואל מישהו ״מה אתה מחפש בפרטנר לחיים?״ זה אומר שהסינון הראשוני כבר התבצע בתוך המוח שלו מראש.
תזכור גם איפה אנחנו מתווכחים, לא משנה כמה תמרח את זה, זה פורום בתוך אתר היכרויות סקס או דברים שקולים לסקס. הדגש פה הוא על גובה וגוף של גבר ואתה רואה את זה מוזכר בבלוגים ובפרופילים שונים.
במסיבות יש כאלו שבאים עם מסיכה אבל הגוף הוא עירום חלקי או מלא.

זורד, כל מה שאני אומר זה שהתשובות לשאלות כמו "למה אנו נמשכים" אינן חלקות וברורות. אם זה היה ככה - למה הפסיכולוגיה לא יודעת מזה? למה הפסיכולוג לא יכול להגיד לבנאדם עם קשיים במציאת בנזוג "אל תדאג, אנחנו יודעים בדיוק מה נשים מחפשות. נדאג לתת לך את המקסימום, ובטוח נשים ירצו אותך"?

***זה כבר תלוי בבן אדם עצמו. לא שמעת על מייקאובר כמו היפה והחנון?
לא שמעת על שיפור עצמי? ***
Syat I Afterwind
Syat I Afterwind • 1 בינו׳ 2020
הנה ברייה, טיפוסי:

זורד "קרא ברפרוף" את המידע שסותר את מה שהוא פולט, דיבר על סקר לנשים בזמן שהוא מתעלם ל-ח-ל-ו-ט-י-ן מתגובות הנשים המשכילות ממנו בשרשור, המדברות הן מניסיונן האישי והן מהידע הרחב יותר שלהן, כנשים ובכלל, והמשיך לחפור שטויות.

אגב, זורד,
גבר,
אם תצטט תגובה אחרת של דרקן ותעשה קופי-פייסט לתוכן של זו שרצית אתה תקבל תוצאה סבירה יותר.
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 1 בינו׳ 2020
Zord כתב/ה:
דארקן יא נוכל..שוב הגבת אחרון בעמוד. קיבינימאט עם הציטוטים פה.

“ קודם כל, אני נהנה מהדיון. אנחנו חושבים אחרת על דברים, וזה מעניין. ואני אשמח ללמוד דברים שאני לא יודע.
עכשיו, שמע, מדע זה טרמינולוגיה. כי לפני שאנחנו יכולים למדוד משהו, או לעשות ניסוי, או כל דבר - צריך להסכים על מה זה. זו אחת הבעיות הכי גדולות במדעי החברה, כי ההגדרות מאוד גמישות ושרירותיות. אבל, אם לכל אחד מאיתנו יש הגדרה אחרת לאלפא - אז מה זה אלפא? כאילו, אם קראתי אותך נכון, כל אחד ואחת יקבצו אוסף תכונות שונה ויקראו לו אלפא. זה אומר שיש לנו מאות אם לא אלפים של הגדרות שונות לאלפא. אין לזה שום ערך, אי אפשר לעשות עם זה כלום. למשל, אני אלפא אם שואלים את תקווה, אבל לא אלפא אם שואלים את רותי. אז מה אני? אלפא או לא? בלי הגדרה ברורה - זה לא אומר כלום.

***אתה הגבת לי בדיוק על מה שרצית להגיב אבל התעלמת מהמשפט ״אך ברור שהכוונה היא לאדם אטרקטיבי, חזק ובולט יותר מרוב האנשים.״
הכוונה היא כשנשים אומרות שהן מחפשות אלפא וכשגבר מצהיר על עצמו כאחד כזה (ממש כאן בכלוב אפשר לקרוא את זה בכל כך הרבה פרופילים). הם מתכוונים לאדם כזה.

זאת אומרת שאם יעשו (או שכבר קיים) מחקר אז בסופו של דבר יצליחו להגדיר מה זה אלפא, התיאורים לא יהיו זהים אבל דומים ויהיה אפשרי לבנות הגדרה לפי המילים השכיחות ביותר שחוזרות על עצמן.

אפשר אפילו לבדוק את זה פה בפורום בסקר. ***

עכשיו lms - אם הוא לא קיים, בוא נדבר על מה כן קיים.
אם תגיד לי - נשים נמשכות למראה חיצוני, אפשר לנסות למצוא מאמר על זה. כנ"ל כסף. כנ"ל מעמד.
אבל אין חישוב שלוקח מראה, מעמד וכסף ומוציא מהם את רמת הנחשקות של בנאדם. זה מה שlms מתיימר לעשות, וזה פשוט לא קיים.

*** זה באמת לא קיים, אבל זה מדד שניתן ליצור, בעזרת מספרים ולעשות מין התפלגות. מדענים מודדים כל דבר.
נגיד אתה מרוויח 15 אלף נטו בחודש, אתה 6-7/10 במראה, סטטוס אפשר למדוד לפי רשתות חברתיות (לינקדאין, פייסבוק/טוויטר/אינסטגרם ולפי אזכורים במדיה / אינטרנט.

ככה שאפשרי ליצור כזה מדד כזה וזו לא תהיה בעיה לאף חוקר. ***

והנה עוד סקר נרחב על העדפות של נשים:
https://helloclue.com/articles/sex/idealpartner (כלול גם pdf מפורט יותר).
פה נשים ציינו תמיכה, טוב לב, אינטלגנציה ועוד. בשיקול נמוך יותר, רצון בילדים. מראה היה עוד יותר נמוך, ושם החשוב היה חיוך ועיניים, לא שרירים או גובה.

*** קראתי ברפרפוף, זה מעניין. שכחת לציין ששאלו אותן לגבי מערכת יחסים לטווח ארוך, ואלא אם כן הן עושות טלפורט לתוך זוגיות של 5 שנים בדרך כלשהי המערכת יחסים הזו. להתחיל מדייט שמוביל לעוד דייט שיוביל לסקס שיוביל מערכת יחסים קצרה שתוביל למערכת יחסים ארוכה.
עכשיו בלי דייט ראשון אין זוגיות של 5 שנים.
צריך להתמקד במחקרים שמציגים איך נשים עושות את הסינון הראשוני לגבי מי זוכה לדייט ומי נדחה ואחר כך מי זוכה לעוד מספר דייטים ומי לא עובר את הדייט הראשון ומזה להסיק מסקנות.
כשאתה שואל מישהו ״מה אתה מחפש בפרטנר לחיים?״ זה אומר שהסינון הראשוני כבר התבצע בתוך המוח שלו מראש.
תזכור גם איפה אנחנו מתווכחים, לא משנה כמה תמרח את זה, זה פורום בתוך אתר היכרויות סקס או דברים שקולים לסקס. הדגש פה הוא על גובה וגוף של גבר ואתה רואה את זה מוזכר בבלוגים ובפרופילים שונים.
במסיבות יש כאלו שבאים עם מסיכה אבל הגוף הוא עירום חלקי או מלא.

זורד, כל מה שאני אומר זה שהתשובות לשאלות כמו "למה אנו נמשכים" אינן חלקות וברורות. אם זה היה ככה - למה הפסיכולוגיה לא יודעת מזה? למה הפסיכולוג לא יכול להגיד לבנאדם עם קשיים במציאת בנזוג "אל תדאג, אנחנו יודעים בדיוק מה נשים מחפשות. נדאג לתת לך את המקסימום, ובטוח נשים ירצו אותך"?

***זה כבר תלוי בבן אדם עצמו. לא שמעת על מייקאובר כמו היפה והחנון?
לא שמעת על שיפור עצמי? ***

דרך אגב 2 פרקים של עדי אשכנזי בנושא רווקים רווקות, בסוף כל פרק יש לה מסקנות.

https://www.mako.co.il/mako-vod-keshet/adi_achkenazi-s6/VOD-d4f051b2b79c261006.htm

https://www.mako.co.il/mako-vod-keshet/adi_achkenazi-s6/VOD-ea8b3488c24b261006.htm