שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

צילומי מסך והפצתם

בוורלי
לפני 4 שנים • 29 בדצמ׳ 2019

צילומי מסך והפצתם

בוורלי • 29 בדצמ׳ 2019
נשים יקרות, יש כאן מישהי שלא מודעת לתופעת צילומי המסך ו/או הורדת התמונה והפצתה לכל קבוצות הטלגרם?/וואטסאפ/זיבי?

אל תצלמו עם פנים חשופית ועם סימנים מזהים, אל תתנו להם את התענוג הזה.
קנטור​(שולט){חתולהלה}
בתור מתכנת אני גם יכול לציין שהקונספט של תושמד מצחיק.
יקח חצי יום לכתוב תוכנה שתחפש תמונות חדשות בכלוב ותשמור אותן או אפילו תשלח אותן אוטומטית לאתר אחר.
זיכרו שכל תמונה שאתן/ם מעלים לאינטרנט ישארו שם לנצח.
    התגובה האהובה בשרשור
Marie'O'Netta
Marie'O'Netta • 29 בדצמ׳ 2019
מי שעושה את זה לא ממש חושש/ת מהפצה של תמונות מזהות שלהם/ן... אני מניחה. אחרת רמת המשכל שלהם עצובה ממש.
האינטרנט לא הופיע בחיינו היום, כדי שנהיה תמימים ברמה שלא נדע שמה שמגיע לכאן נשאר כאן לנצח.
AlphaPower​(שולט)
AlphaPower​(שולט) • 29 בדצמ׳ 2019
בדר"כ התמונות המושמודות לא כל כך מסגירות,
אני בטוח שאנשים יודעים שיש אופציה שמישהו אחר יוריד ויפרסם אותם או תוכנה שתעשה זאת.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 29 בדצמ׳ 2019
היה כבר מקרה של מישהי מכאן שהפיצו לטלגרם תמונות שהיא העלתה לכלוב, כמובן תחת הכותרת "תשמיד".
ואלו לא היו תמונות עם פנים חשופות, פשוט כמה מהתמונות הוניליות והתמימות שהיא עלתה לכאן עם פנים חתוכות היא העלתה גם לפייסבוק בגרסא המלאה, והיו אנשים שעשו אחד ועוד אחד.
ואז, כשתמונות הוניליות כבר מזמן "הושמדו", כמה שבועות לאחר מכן כשהיא העלתה את תמונות הבדס"מיות, ידעו למי לשייך אותן למרות שבהן לא היו פרטים מזהים.

באופן אישי לא נתקלתי במישהו שהיה עד כדי כך טיפש לעלות לפה תמונה חשופה עם פנים גלויות והתפלא, ההדלפות האלו קורות לאנשים שכן נקטו בכללי זהירות ידועים (בלי פנים, לצנזר קעקועים וכו'), אבל כל מיני חסרי חיים הצליחו בכל זאת לקשר בין פרט שולי שהופיע בתמונה לאדם שהם במציאות.
יש פעמים שאפשר לגלות מי אתה אפילו אם תעלה לבלוג טקסט תמים שבמקרה העלת גם לפייסבוק, בגלל איזה meme מטופש שהגבת לו "חחחח" בפייסבוק ובחרת להעתיק ולהדביק לכאן, ואז כשביום מן הימים תעלה לכאן תמונה בדס"מית מצונזרת לחלוטין בכל זאת ידעו לעשות את הקישור.
וכל הקטע הוא שבקבוצות האלו בטלגרם המדליפים שמים לצד כל תמונה כזו את הפרטים של המצולם, אז עצם זה שיעשו את הקישור זה מאוד קריטי גם אם בתמונה עצמה אי אפשר לזהות במי מדובר.
אלו שמעלים לפה את תמונת התחת שלהם עם דילדו בפנים, סביר להניח שאין להם בעיה שהיא בפני עצמה תסתובב ברשת, אבל כן יש להם בעיה אם לצידה יופיע לינק לפייסבוק שלהם, שנושא את שמם המלא, איפה הם גרים, עובדים וכו'. ולזה הם לא מתכוונים, פשוט יש פה מספיק אנשים רעים שבכוח יגלו את זה בעקבות פירורים שבטעות השאירו ואפילו לא היו מודעים שאפשר לקפוץ מהם למסקנות בנוגע למי הם במציאות.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון דצמ' 29, 2019 5:20 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
חשופית שתוקה​(נשלטת)

Re: צילומי מסך והפצתם

מונה כתב/ה:
נשים יקרות, יש כאן מישהי שלא מודעת לתופעת צילומי המסך ו/או הורדת התמונה והפצתה לכל קבוצות הטלגרם?/וואטסאפ/זיבי?

אל תצלמו עם פנים חשופית ועם סימנים מזהים, אל תתנו להם את התענוג הזה.

פנים חשופית זה יפה ♡♡♡♡
עבורך גם לייב 😜
בלוסום​(לא בעסק)

לפעמים

בלוסום​(לא בעסק) • 29 בדצמ׳ 2019
זה נעשה מטמטום ולא מכוונה רעה.
צריך לקחת את זה בחשבון.
בכל מקרה, אני משתדלת לעשות הפרדה בין
הפייסבוק לבין הכלוב, עד כמה שניתן.
כי למרות שיהיו מטומטמים,
יש גם חלאות שאין להן/ם חיים ולכן הורסים חיים לאחרים.
Dn440​(מתחלף)
Dn440​(מתחלף) • 29 בדצמ׳ 2019
לצערי/ שמחתי נחשפתי ללינק של מס' קבוצות בטלגרם שכנראה שייכות לבחור אחד. שאח"כ פורסם שהוא נעצר על הפצת תמונות שנגנבו מטלפונים של בנות.
מה שהיו עושים היו מורידים תמונה מאתר כל שהוא והיו מחפשים בפייס או באינסטוש את הפרופיל האמיתי והיו מפרסמים.
עכשיו למה לשמחתי? כי היום אני מבין כמה התמונות שלנו ברשתות פרוצות וכל אחד יכול לעשות איתם מה שבא לו.
ולמה לצערי? אחרי הכל ולא משנה מה הפנטזיות או הרצונות שלי בסופו של דבר מחריבים חיים שלמים לבנות/ים.
המגוחך בכל הסיפור של הבחור שנעצר. זה שבבית המשפט הוא היה עם פנים מכוסות ומישהו צילם אז אמא שלו יצאה בקללות על הצלם למה הוא מצלם אותו בלי רשות.
מפגרת ופדופילית כמו הבן שלה. 🤮
בוורלי
בוורלי • 29 בדצמ׳ 2019
אגב...אני לא מתכוונת רק לכלוב, בעצם לא התכוונתי לכלוב אלא לתמונות שאתן שולחות לגברים שהכרתן לפני שנייה וחצי ומשום מה זה מרגיש הגיוני לשלוח תמונה חושפנית עם פנים....ואז הופ- את מככבת ב"ישראליות לוהטות"
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 29 בדצמ׳ 2019
האמת שלטלגרם מגיעות גם תמונות של בחורות שבכלל לא ידעו שהן מצולמות.
למשל המקרה הזה, שבו בחור הפיץ 70 סרטונים של בחורות ששכבו איתו שצולמו ללא ידיעתן:
https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=2705600159497122&id=161454990578331
והמקרה הזה, של איש קבע ששכב עם חיילת וצילם את הסקס ביניהם בלי ידיעתה והעביר את זה הלאה לטלגרם עם כל הפרטים המזהים שלה:
https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=2822840151110349&id=591727857554934

בנינו, כל אחת פה יכולה להכיר כאן מישהו, לא לשלוח לו כלום, אפילו להיפגש איתו לכמה דייטים על כוס קפה והוא יראה לה סבבה לגמרי, ולמרות שהכל נראה תקין, אם ממש יבוא לו הוא יכול לשים מצלמה נסתרת בחדר לפני שהיא מגיעה ושום דבר לא יעזור לה.
כולם ימהרו להגיד שהיא אשמה בזה, אבל לא הייתה לה דרך לדעת אלא אם כן הייתה חיה בתחושת פרנויה תמידית.
המציאות היא שרוב הנשים לא סתומות ששולחות תמונת עירום למישהו שהכירו לפני דקה, זה תמיד מישהו שעשה רושם של מישהו נורמלי שאפשר לסמוך עליו.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון דצמ' 29, 2019 11:53 pm, סך-הכל נערך פעם אחת