צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

צילומי מסך והפצתם

בוורלי
לפני 4 שנים • 29 בדצמ׳ 2019
בוורלי • 29 בדצמ׳ 2019
אני מאוד מקווה שאת צודקת כי אני נתקלתי לא פעם בבחורות שמסכימות שיצלמו אותן בין אם באמצע סשן ובין אם לשלוח תמונות עם פנים
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 29 בדצמ׳ 2019
אני מניחה שזה קורה כי הן סומכות על הגבר הזה.
אם הוא היה כזה מפוקפק בעיניהן הן בכלל לא היו נפגשות איתו (או רוצות להיפגש איתו בעתיד) לסשן.
עוד לא שמעתי על בחורה ששלחה תמונת עירום למישהו רק כי אמר לה על השנייה הראשונה שנתקל בה. זה עבר בשכנועים ובמצגי שווא שונים שהמטרה שלהם הייתה לגרום לה לחשוב שאין מצב שהוא יפיץ את זה גם לא בעד שלום.
בקבוצות הטלגרם האלו הם בין היתר מדברים על שיטות שכנוע ומניפולציה.
AlphaPower​(שולט)
AlphaPower​(שולט) • 29 בדצמ׳ 2019
ArchAngel כתב/ה:
אני מניחה שזה קורה כי הן סומכות על הגבר הזה.
אם הוא היה כזה מפוקפק בעיניהן הן בכלל לא היו נפגשות איתו (או רוצות להיפגש איתו בעתיד) לסשן.
עוד לא שמעתי על בחורה ששלחה תמונת עירום למישהו רק כי אמר לה על השנייה הראשונה שנתקל בה. זה עבר בשכנועים ובמצגי שווא שונים שהמטרה שלהם הייתה לגרום לה לחשוב שאין מצב שהוא יפיץ את זה גם לא בעד שלום.
בקבוצות הטלגרם האלו הם בין היתר מדברים על שיטות שכנוע ומניפולציה.

מספר נשים שלחו לי תמונות בעירום וגם וידאו שלהן מבלי שבכלל אמרתי מילה מינית לפני, אז לא תמיד זה עניין של לסמוך, לפעמים הרצון לקבל מחמאות אולי.. או משהו בסנגון(אני חושב).
בכללי אני לא נוהג בכלל לבקש תמונה ללא בגדים מנשים שאין לי איתן מערכת יחסים.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 29 בדצמ׳ 2019
גם אני נתקלתי בגברים ששלחו לי תמונות וסרטונים, גם מבלי שביקשתי, והיו פעמים שאני חשבתי לעצמי מאיפה יש להם את האומץ הלא נורמלי הזה לשלוח למישהי שהם בקושי מכירים משהו כזה (ולא, לא מדובר באיזה דיקפיק עמום, בדברים באמת נועזים שיכולים לדפוק אותם אם ידלפו).
כששאלתי אותם למה עשו זאת, הם אמרו שזה בגלל שהם סומכים עלי. לא כי התאמצתי שיסמכו עלי, פשוט גרמתי להם להרגיש בנוח איתי סתם כי הייתי מי שאני. אבל השורה התחתונה שזה קרה כי הם סמכו עלי, לא כי נפלתי עליהם משום מקום ואמרתי להם על הדקה הראשונה שזה מה שהם צריכים לעשות עבורי.
אני לא חושבת שקיים אדם עם מספיק שכל ששולח תמונות כאלו בלי תחושה שהוא יכול לסמוך על הצד השני.
התחושה הזו של "אני סומך עליו" יכולה להיות אותנטית, והיא עלולה להיות תולדה של מניפולציה.
אבל לא נראה לי שקיים מישהו שמרגיש בעת הצילום חשש שהצד השני יפיץ את זה ברשת ובכל זאת שולח לו.
אולי אני יותר מדי שופטת לכף זכות, אבל אני לא מוצאת את ההגיון בלנקוט בפעולה שאתה בטוח שתעשה לך רע. בשביל שאדם יעשה פעולה מסוימת המחשבה שמלווה אותה צריכה להיות שיהיו תוצאות חיוביות מבחינתו לפעולה הזו.
מתארת לעצמי שזה למה הנשים האלו שלחו את זה לך, ולא למשל לדביל התורן ששלח להן "כלבה רדי על ארבע" שהן לא הרגישו שאפשר לסמוך עליו בשיט.
סימטאות
לפני 4 שנים • 30 בדצמ׳ 2019
סימטאות • 30 בדצמ׳ 2019
הכיעור האנושי, מתגלה רק מתחת למסכות.

אחת התופעות המבחילות ביותר אי פעם
Bent
Bent • 30 בדצמ׳ 2019
כמי שמצלם,

זו אולי התופעה הכי מכוערת שנפגשתי איתה בחיי.

גורמת לי כל הזמן לחשוש שהיי.תמונה שאני צילמתי תגרום למשהיא נזק.

מגעיל, דוחה, טיפשי, וכל כך לא גברי.
נידפקת חזק בתחת

Re: צילומי מסך והפצתם

נידפקת חזק בתחת • 30 בדצמ׳ 2019
מונה כתב/ה:
נשים יקרות, יש כאן מישהי שלא מודעת לתופעת צילומי המסך ו/או הורדת התמונה והפצתה לכל קבוצות הטלגרם?/וואטסאפ/זיבי?

אל תצלמו עם פנים חשופית ועם סימנים מזהים, אל תתנו להם את התענוג הזה.

לא חייבים צילום מסך

האתר מאפשר

שמירת תמונות ושיתוף
petka11​(שולט)
petka11​(שולט) • 30 בדצמ׳ 2019
כמה אתה צריך להיות חרמן כדי לעשות את זה ולספק את הצרכים שלך בזה XD

טוב אבל ממה שידוע לי על האינטרנט אנשים אוהבים לפתור כל מני סוגי פאזלים ותעלומות וחלק רואים בזה אתגר.