סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש כאן שולטים שמנוסים בהיפנוזה מינית?

Syat I Afterwind
לפני 4 שנים • 3 בינו׳ 2020
Syat I Afterwind • 3 בינו׳ 2020
שלום על 4,

אני כותב לך ללא כל ידע מקצועי בנושא. icon_smile.gif

יש לי ניסיון בלחוות היפנוזה מינית, הן בדס"מית והן שאינה, אבל לצערי כל מה שיש לי להציע לך ושידוע לי שאפקטיבי הוא קבצי אודיו באנגלית שכמעט כולם נכתבו ע"י נשים בשביל גברים או נשים ואולי מעט שנכתב ע"י גברים אך לנשים. לא נתקלתי בחומר שנכתב ע"י גברים בשביל גברים, אבל טווח ההיכרות שלי מוגבל.

אני ממליץ על קבצי אודיו מסיבה ממש פשוטה:
אפשר להקשיב להם גם תוך כוונה לא לשקוע למצב היפנוטי, וכך לדעת בדיוק, בדיוק למה לצפות. הקשבה חוזרת נוטה להעצים את החוויה, אז "ספויילרים" אינן בהכרח בעיה כלל.

אם תרצה לדבר איתי על דעתי העמוקה יותר בנושא, כולל טיפים על איך להיזהר מחדירה עמוקה מדי לפרטיות הנפש שלך, אשמח לעזור. כאמור, ממקום שבפירוש אינו מקצועי.

Sm Art כתב/ה:
אתה מתכוון לחקר התת מודע עי " ,היפנוטיקה תוך סשן בדסמ" .
זא",שאתה בפועל רוצה לחקור את התת מודע ,ואת העולם הנסתר .כאשר אתה תחת מצב היפנוזה.

ממש לא. icon_smile.gif
היפנוזה יכולה לעשות כל מני דברים מעניינים, אבל בצורתה הנפוצה והבסיסית ביותר היפנוזה מינית לוקחת אותך למקום בו קל לך יותר לדמיין סצנה מינית וממש, ממש, ממש להידלק ממנה, או לחילופין לחוות פולסים של עונג שלא קשורים לאף סצנה ספציפית. זה לא אומר שבפועל המהופנט רוצה לחקור את תת המודע, כמו שג'וגר בוקר לא בפועל רוצה לרוץ מרתון, ותלוי בכוונתך ב"עולם הנסתר" אז ממש ממש לא.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 3 בינו׳ 2020
מתוך אתר משרד הבריאות:
"רק רופאים, רופאי שיניים ופסיכולוגים שעברו הכשרה ייחודית ובחינה בהיפנוזה, והינם בעלי רישיון להיפנוט בר תוקף שמשרד הבריאות ניפק, יכולים לטפל באמצעות היפנוזה."
https://www.health.gov.il/Services/Committee/hypnosis/public/Pages/WhatisIt.aspx
וחלק מהאתיקה של אנשי מקצוע כאלו היא לא לערב כלים טיפוליים עם יחסים מיניים.
אז מי שמסומך לעשות משהו כזה לא יעשה את זה, ומי שלא מסומך ויתיימר להשתמש בכלי הזה בלי הכשרה מתאימה עלול להסב לך נזק כלשהו.

אגב, באותו לינק שצירפתי נכתב גם:
"בניגוד לדימוי הפופולרי, היפנוזה אינה תהליך על טבעי או מיסטי. היפנוזה אינה אמצעי להשתלטות על המהופנט ואין אפשרות לגרום למהופנט לפעול בניגוד לרצונו, לערכיו או לכללי המוסר שלו, ההליך ההיפנוטי עצמו נוצר כתוצאה משיתוף פעולה בין המטופל והמטפל".
ככה שאין באמת שולט שיכול "להפנט אותך מינית" או משהו כזה. זה תלוי במידת הרצון שלך שזה יתגשם ובשיתוף הפעולה שלך. אמנם אלו חדשות טובות שיש לך יותר שליטה על המתרחש (או שזה דווקא מבאס אותך לגלות?), אבל הבעיה היא שיש שולטים שיכולים להשתמש ברצון/שיתוף הפעולה שלך לרעה, במיוחד אם הם מהסוג שמתיימר להחזיק בכוחות מוחלטים של "שליטה על המחשבות" וכד'
    התגובה האהובה בשרשור
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 3 בינו׳ 2020
אתה מתכוון לחקר התת מודע עי " ,היפנוטיקה תוך סשן בדסמ" .
זא",שאתה בפועל רוצה לחקור את התת מודע ,ואת העולם הנסתר .כאשר אתה תחת מצב היפנוזה.
על 4​(נשלט)

יש כאן שולטים שמנוסים בהיפנוזה מינית?

על 4​(נשלט) • 3 בינו׳ 2020
מאוד מאוד רוצה להתנסות בזה. נשלט מנוסה מתמסר, עם יכולות וסף כאב גבוה