אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

זה מה שאני חושב ואתם?

ArchAngel​(שולטת)
לפני 4 שנים • 6 בינו׳ 2020
ArchAngel​(שולטת) • 6 בינו׳ 2020
בדיוק, שלגי.
כי אישה שעובדת בתור סדרנית בסופר היא בהכרח לא חכמה או ראויה להערצה כלשהי. ועוד אם היא 1.55 מטר ולא הגיעה למספר הנשגב של 1.60 ומעלה.
בקיצור, הבחור הזה פשוט נדלק מנשים מסוימת ונותן להן יחס שמראה התלהבות שמוכתבת בהתאם לליבידו שלו.
זה לא איזה משהו חריג ומפתיע, ככה פועלים מלא גברים בין אם שולטים, ונילים או נשלטים.
העניין הוא שנשלטים אוהבים לספר לעצמם איזה נרטיב של "הערצת נשים" שבו הם מתעלים על גברים אחרים ביחס שלהם כלפי נשים, למרות שהיחס שלהם לא שונה בכלל משל הגבר הממוצע גם אם מדובר בפנטזיה מסוג אחר.
וכך, לעומת ונילי או שולט, הרבה יותר קל להם להפוך לעיוורים ליחס המחפיץ שלהם מרוב שהם משכנעים את עצמם שנשים מרגישות שמעריצים אותן באופן הזה (והם כל כך עמוק בתוך זה עד כדי שכששולטות כותבות בפוסטים מהסוג הזה שזה שמה שנשלטים קוראים לו "הערצה" נתפס בעיניהן כהצקה הם מבטלים את זה וממשיכים לדקלם את התזה שלהם תוך כדי התעלמות מוחלטת מרגשותיהן בעניין. בהחלט הערצה ללא שמץ של ספק).
כשונילי מתלהב מאיזו בחורה שנראת לטעמו הוא לפחות מודע לזה שהוא סתם נדלק מהמראה שלה ושיש לו פשוט אינטרס לשכב איתה. הוא מבין שהידלקות זה לא באמת יחס מעריץ, ולכן אם הוא מהסוג המכבד, הוא ינסה למתן את עצמו מולה ולא להכריז על הפנטזיות שלו מהשניה הראשונה כי הוא מודע לזה שכבוד לא מביעים דרך פירוט של מה שמגרה אותך.
נשלט יספר לעצמו סיפורי אלף לילה ולילה רק בגלל שהוא מפנטז על אקט שגם אם לא מעורבים בו איברי מין הוא מדליק אותו מינית בדיוק כמו סקס. הוא יהיה משוכנע שאם הוא מציע למישהי צחצוח נעליים סימן שהוא מכבד אותה, למרות שבפועל הוא מציע אקט שנועד לגרות את עצמו ותו לא.
וכן, גם אקטים של מניעה זה בסופו של דבר אקטים שנועדו לגרות את עצמם (עבור כל אותם אלו שבטוחים שאם הם מפנטזים שהשולטת תחליט מתי יקבלו סקס ותמנע מהם אותו, סימן שלא מדובר בפנטזיה מינית).
יחס מעריץ באמת הוא כשהוא מנותק מהפנטזיה הבדס"מית שלך, ולכן גם גברים שבדס"מ לא מדבר אליהם בכלל יכולים להעריץ נשים.
אם הערצה מוגבלת רק למי ש"עושה לך את זה", זאת לא הערצה זאת סתם מילה גדולה מדי לתאר הידלקות. וכשאתה דלוק על מישהי יש לך בה אינטרס. אינטרס שגם אם הוא טבעי, הוא לא באמת מעריץ ולא באמת כזה נשגב ומתעלה מוסרית על התנהגות שגברים מכל ההעדפה מינית אחרת מביעים כשהם קולטים מישהי שעושה להם את זה. זאת אותה גברת בשינוי אדרת, רק שכנשלט מאוד נוח לייחס לזה פרשנויות גרנדיוזיות.
פלייפול

Re: תנסו להבין את הכוונה

פלייפול • 6 בינו׳ 2020
ברייה כתב/ה:
פלייפול כתב/ה:
ArchAngel כתב/ה:
אתה יודע, להתעלם ממה שנשים שולטות אומרות לך על החוויה שלהן ולבטל את דעתן לטובת ציון הפנטזיות או האמונות שלך לא מעיד על ההערצה גדולה.

את יודעת, הוא לא כתב שהוא מעריץ את *כל* הנשים, ובפרט לא אותך. הוא תיאר את האופן שבו, לתפיסתו, מעריץ הנשלט את גבירתו. בהחלט יתכן שהוא התכוון לאחת והיחידה שלו.

לא הבנת את ארכאנג׳ל. אני לא חושבת שהשאלה כאן אם הוא מעריץ ככה את כל הנשים או רק אישה אחת ספציפית. זה האופן בו הוא בוחר להביע את הערצתו. גם אחת ויחידה, כדי להרגיש מוערצת, תרצה גבר שיהיה קשוב אליה, שירצה ללמוד כיצד לספק את צרכיה, ולא אחד שיכנס אליה הביתה עם סמרטוט רצפה ומגב ויתחיל לקרצף. אני אישית אקבל התקף לב. 🙈

קודם-כל, בקשה קטנה: כשאת כותבת לי שלא הבנתי, מוטב שתסייגי זאת ב "אולי". גם 'יתכן' יתקבל בברכה, ואפשר גם 'היתכן ש', מלווה בסימן שאלה. 'שמא' אף היא מילה יפה, וניתן גם להוסיף אימוגי' של פליאה, שישקף את התדהמה שאוחזת בך, מן הסתם, כשחולפת במוחך האפשרות שיתכן וטעיתי ...icon_sad.gif

לענייננו, אני סבור שהבנתי אותה היטב. אנג'י הביעה לא אחת את סלידתה מסו-קולד נשלטים, המשוכנעים שהם מעריצים נשים, ומביעים זאת ע"י פנייה נואשת לכל אישה שעדיין לא חסמה אותם, מתארים בפניה את הפנטזיות המיניות שלהם, ומגיבים במיני קללות וגידופים כשאינם משיגים את מבוקשם. נשלטים כאלו כותבים על עצמם לא אחת, כי הם "מעריצים את המין הנשי", מה שעומד בסתירה להתנהגותם הקלוקלת. מן הסתם שייכה אותו לאותה קבוצה, ובהחלט יתכן שלא טעתה כלל, אלא שמדבריו, כפי שהביא בדיון זה, לא ניתן להסיק זאת. הוא רוצה לשטוף לה את הבית? כן, הוא גם רוצה להיות הדום לרגליה, לישון למרגלות מיטתה, לשרת אותה, ולהקריב את צרכיו לטובת שלה. במילים אחרות, הוא רוצה להיות הכלב שלה, והוא גם מתחרמן מכך. זכותו. זאת הזוגיות שהוא מתאווה אליה. זה לא אומר שהוא חייב להסכים אוטומטית עם כל מילה שאומרת אישה שהמילה "שולטת" צמודה לניק שלה.

אגב, הועלתה כאן הטענה שהוא מחפיץ נשים, בין השאר כי ציין עיסוק וגובה של השולטת המיועדת. האם הוא אכן מחפיץ? ברור שכן, וכולנו עושים זאת. גברים ונשים באתרי היכרויות כותבים סייגים רבים לבן/בת הזוג המיועד/ת, כאשר גובה, עיסוק, השכלה והכנסה הם הנפוצים ביותר. אחת הנשים בכלוב כתבה כאן שגבר גברי בעיניה הוא "חתיך, גבוה, יודע להגמיר ולא פוחד לקבל בתחת", ואף אחד לא כתב שהיא מחפיצה...
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
פליייפול, אני בטוחה שאתה אולי כנראה במאה אחוז לא הבנת אותי (מרוצה?).
אני אעריץ את הגבר שלי ואסרוג לו כל יום זוג של גרבי צמר כי יש לי המון דוגמאות סריגה שעדיין לא ניסיתי. גם אם יש לו אלרגיה לצמר והוא לעולם לא יגרוב אותם. — בעיניי זאת אינה הערצה. בעיניי זה מימוש של הצרכים שלי שכלל אינם קשורים לרצונו של המוערץ לכאורה. וזה מה שעשה פותח השרשור. הוא הביא אתו את הצרכים שלו (מיניים או אחרים) והלביש אותם על הנערצת שלו. ועל כך העירו לו. כדי שאחוש מוערצת האדם שאתי צריך להיות מעוניין להכיר את הצרכים שלי ולא להגיע אלי עם תבנית צרכים כלשהי ולהלביש אותה עלי. זה בסיסי.
פלייפול
פלייפול • 6 בינו׳ 2020
פותח הדיון דיבר על סוג של אהבה, כפי שהיא נדמית בעיניו, בה הגבר יעשה הכל עבור האישה. גם אני סבור שמה שמזין את דמיונו זאת ככל הנראה הזיה פטישיסטית, אך עניתי על שאלתו כפי שנשאלה, מבלי לחקור לפשרה. אהבה שכזאת, במידה וקיימת (ולפעמים היא באמת קיימת - קראי את הבלוג של סווריןן, למשל), היא אכן אהבה גדולה שקשה לונילי להתחרות בה. אדגיש שוב: לא התעסקתי בשואל, אלא בשאלה ששאל.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 6 בינו׳ 2020
לשולטות, כקבוצה, בדיוק כמו לכל אישה מקבוצה של העדפה מינית אחרת, אין באמת בעיה עם זה שלגברים שהן נמשכות אליהם יש פנטזיות שלא סובבות רק סביבן.
ברור לנו שגם לנשלטים, כמו לכל גבר אחר, יהיו פנטזיות שעונות על הצרכים שלהם ולא רק על הצרכים של האישה מולם. לא אכפת לנו שנשלט יעיד (ברגע המתאים, כן? לא בשנייה הראשונה שראה אותנו) שהוא מתחרמן מלצחצח למישהי את הנעליים ולהיות הדום לרגליה.
מה שלשולטות נמאס ממנו אלו ההכרזות הגרנדיזיות הדי חיות בסרט האלו שמדובר בהערצה, בסגידה, באיזו התנהגות נשגבת ששום גבר אחר בפנלטה לא יתן לנו ולכן עלינו לומר תודה על יחס שאנחנו מצהירות בפעם המי יודע כמה שאנחנו סולדות ממנו כשהוא מתקיים באופן הזה.
האירוניה בפוסט הזה יורה לעצמה בראש כשאחרי שנשים אומרות לו במפורש שנשלטים נוטים להתייחס אליהן בצורה שגורמת להן להרגיש לא בנוח, הוא פשוט מבטל את זה וממשיך לדלקם שנשלטים מתייחסים בצורה יותר טובה לנשים מכל גבר אחר רק כי זה מה שהוא מפנטז עליו.
בהתנהגות הזו הוא מוכיח ש"ההערצה שלו" לא קשורה בכלל לאישה שמולו ומה שהיא מרגישה, זה נטו סיפוק עצמי. אז למה להתיימר להציג את זה כאהבה וכבוד בכלל? זה מה שמקומם בפוסט הזה, לא הפנטזיות שלו עצמן.
אתה מציג את זה כאילו היה מדובר על פוסט של "איזה קפה אתם אוהבים?" ואז ברור שהוא לא חייב להסכים אוטומטית עם הדעה של השולטות רק כי הן שולטות. אבל כשהפוסט הוא סביב מה שאמור לגרום לשולטות להרגיש מוערצות, מן הסתם הוא צריך לקבל את הדעה שלהן כי הן נושא השיחה. וכשמתעלמים מהדעה של נושא השיחה שאתה מתיימר לכך שהוא מושא ההערצה שלך, ואתה ממשיך לדבר על מה שמדליק אותך במקום להתייחס לדעתו, זה פשוט סותר את הרעיון של ההערצה כלפיו ורק ממחיש כמה אתה מרוכז בצרכים של עצמך, שיותר חשוב לך לצחצח למישהי את הנעליים מאשר שהיא באמת תרגיש שאתה מכבד אותה. כבוד זה לא רק לעשות אקטים שמדליקים אותך, גם אם יש בהם איזה היבט של "כניעה". בשביל לכבד אישה לא צריך לצחצח לה כלום או לרדת בפניה על ארבע, צריך פשוט להקשיב לה.

לשולטות נמאס מהתיאורים הגרנדיוזיים האלו על "שירות הוד רוממותה", כשבפועל מדובר אך ורק ברצון של אותם הנשלטים לחוות אקט מסוים שמגרה אותם.
אם הוא רוצה לשטוף לאישה את הבית, לישון למרגלות מיטתה וכו', מדובר ברצונות שלו, במה שמדליק אותו. זכותו להידלק ממה שבא לו, אבל אין לזה שום קשר לאישה שמולו ואין פה שום מענה על צרכיה שהוא לא באמת התעניין מה הם. אם הוא לפחות היה מודה בזה שזו סתם פנטזיה שכיף לו להתחרמן ממנה, זה היה בסדר. לאף אחת לא אכפת ממה שהוא מפנטז עליו בזמנו הפנוי. אבל כשהוא מציג את זה בצורה יומרנית של "הערצת נשים" זה גורם לנשים להרגיש לא בנוח. מילא להגיד שזה פשוט עושה לו את זה, אבל להעמיד פנים שמדובר באיזה משהו נשגב כשבבירור מדובר בהתנהגות שלא שונה משל אף גבר שקלט בחורה שהדליקה אותו, מעורר אנטגוניזם.

ואגב, יש הבדל בין לכתוב את הפנטזיות שלך כששאלו אותך מה אתה רוצה, בין אם זה בפרופיל האישי תחת הכותרת "השקפות עולם השליטה" או בשרשור מיועד לכך, לבין לצאת בהצהרות ולנסות להטיף את ההשקפה הזו לתושבי הפורום.
אם הוא היה אומר "נשלט בעיני הוא מישהו ש...." זה שונה לגמרי מלהכריז שנשלטים הם מעריצי נשים רק כי הם מצחצחים להן את הנעליים, ועוד כשהרושם שנוצר בתגובות הוא שלאף אישה אסור לערער על דעתו ולהגיד מה מבחינתה נחשב הערצה כלפיה כאישה ועל ידי מי.
גם להגיד "אני נמשך לשולטות שהן...." זה שונה לגמרי מלהגיד "אני מעריץ נשים! תראו איך אני מכבד ואוהב אותן לעומת הונילים האלו! אבל חוץ מסדרניות טיפשות בסופר!".
זאת החפצה כשאתה משליך על מישהו את הפנטזיות שלך, כשמה שהוא מרגיש לגבי זה פחות מעניין אותך. זאת גם החפצה כשאתה יורד על אנשים שהעיזו להתקיים למרות שהם לא מחרמנים אותך.
זאת לא החפצה אם שאלו אותך מה אתה מחפש או אם מעוניינים ביחס הזה לא פחות ממך.
שולטת שרוצה מישהו גבוה שלא מפחד לקבל בתחת מציינת העדפה, שולטת שחיה בסרט שכולם צריכים לקבל בתחת וכותבת משהו כמו "שולטות הן אימהיות! אנחנו יותר טובות מכל הוניליות שלא יודעות לדאוג ככה לגברים! גבר אמיתי צריך אישה שולטת! ראיתם פעם ונילית ככה דואגת ככה לגברים? אבל רגע, הדאגה שלי למין הגברי וכל התזה הזו נגמרת בגברים שמנים ונמוכים!", תעורר מספיק אנטגוניזם, תהיה בטוח.
Bagel
Bagel • 6 בינו׳ 2020
אין שום קשר בין הערצה ואהבה של נשים לבין פטיש מיני שכולל בין השאר ריטואלים של ״הערצה״ או ״סגידה״.

אולי אפילו יש קשר הופכי. הרתיעה מהנשיות הרב-ממדית (גם המלכה בוכה לפעמים) מובילה נשלטים לביטול האישה כיצור אנושי והתייחסות אליה כאל אובייקט מיני חד-ממדי, אובייקט שכל מהותו היא סיפוק צרכים מיניים. זה לכן לא מפליא שדמות הדומינטריקס הקלאסית היא בעצם סוג של בובת ברבי עם קצת אטיטיוד ובגדי עור. היחסים האנושיים בסוג כזה של בדס״מ הם מאוד שטחיים וסמליים, הנשיות שלה היא סמלית (עקבים, פתיינות) הדומיננטיות שלה סמלית (אוי ואבוי אם יש לה רצונות משלה) וכל היחסים של עבד-מלכה הם סמליים. הדומינטריקס המושלמת קיימת בעצם רק בפנטזיות או בעולם הזנות. קשרים אמיתיים שמבוססים על שליטה הם מאוד מורכבים וקשים ולעיתים אפילו בלתי מספקים.

מפתיע שיש אנשים שמצפים לאמת בפרסום.

ומאידך, ישנם גברים כנועים שמסוגלים לשלב בין החיים לבין הפנטזיה שלהם ולמצוא דרך שעוברת איפשהו שם באמצע בין השטחיות המצמיתה של הפנטזיה (שלא סובלת שום דבר דינמי או חי) לבין המציאות האנושית של הקשר האנושי. יש מקום לאופטימיות, אולי.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
פלייפול כתב/ה:
פותח הדיון דיבר על סוג של אהבה, כפי שהיא נדמית בעיניו, בה הגבר יעשה הכל עבור האישה. גם אני סבור שמה שמזין את דמיונו זאת ככל הנראה הזיה פטישיסטית, אך עניתי על שאלתו כפי שנשאלה, מבלי לחקור לפשרה. אהבה שכזאת, במידה וקיימת (ולפעמים היא באמת קיימת - קראי את הבלוג של סווריןן, למשל), היא אכן אהבה גדולה שקשה לונילי להתחרות בה. אדגיש שוב: לא התעסקתי בשואל, אלא בשאלה ששאל.

פלייפול. אם לדעתך פותח השרשור דיבר על אהבה שקשה להתחרות בה, אז הוא הרוויח, אני רק מקווה שאתה לא קופאית בסופר מתחת ל 155. בעיניי ובעיני נשים רבות אחרות כפי שהן מעידות והעידו עשרות פעמים בפורום הזה, גבר שאוהב, ולמעלה מכך ״מעריץ״, צריך להיות קשוב להן. הוא יכול להיות קשוב גם לעצמו ולצרכים שלו, אין סתירה בין השניים, אלא שבכך הוא לא מביע את הערצתו כלפי האישה, אלא מממש את צרכיו. וההבדל בין השניים מהותי.
קירצוף של רצפה והחלונות ואפילו הפנלים בשום פנים ואופן לא מוכיח שמדובר ב״גבר שיעשה הכל עבור האישה״, כי אם זה היה נכון, הייתי נשואה למנקה שלי. מה עוד שאף אחד לא מבקש מהגבר שיעשה ״הכל״ עבור האישה. הבקשה האמתית והמציאותית בהרבה פחות גרנדיוזית. הנשים מבקשות שהגבר יהיה קשוב לא רק לצרכים של עצמו, אלא גם לצרכים שלהן. וחבל מאוד שגברים רבים, אם להתבסס על איך שזה משתקף מהשיח בכלוב, לא מבינים את זה.
מל(ק)ה​(שולטת)

🙄

מל(ק)ה​(שולטת) • 6 בינו׳ 2020
or dan כתב/ה:
אני מעריץ וסוגד לנשים שאני חושב שהן ראויות להערצה ולא כל אחת .
ולא רק בקטע מיני אלה יותר
בקטע של איך שהם מתנהלות מדברות
חוכמה..טוב לב ..שבתוכו מסתתר דומיננטיות נשים שראויות להערצה..מאוד אוהב נשים קשוחות חזקות או גבוהות זה הטופ בשבילי..
לא איזה אישה 1.55 שעובדת סדרנית בסופר..סתם דוגמא

מהמם. מצטרפת למה שאשתי ברייה ואנגל כתבו.
נידפקת חזק בתחת

ברייה צודקת

נידפקת חזק בתחת • 6 בינו׳ 2020
ברייה כתב/ה:
פלייפול כתב/ה:

פלייפול. אם לדעתך פותח השרשור דיבר על אהבה שקשה להתחרות בה, אז הוא הרוויח, אני רק מקווה שאתה לא קופאית בסופר מתחת ל 155. בעיניי ובעיני נשים רבות אחרות כפי שהן מעידות והעידו עשרות פעמים בפורום הזה, גבר שאוהב, ולמעלה מכך ״מעריץ״, צריך להיות קשוב להן. הוא יכול להיות קשוב גם לעצמו ולצרכים שלו, אין סתירה בין השניים, אלא שבכך הוא לא מביע את הערצתו כלפי האישה, אלא מממש את צרכיו. וההבדל בין השניים מהותי.
קירצוף של רצפה והחלונות ואפילו הפנלים בשום פנים ואופן לא מוכיח שמדובר ב״גבר שיעשה הכל עבור האישה״, כי אם זה היה נכון, הייתי נשואה למנקה שלי. מה עוד שאף אחד לא מבקש מהגבר שיעשה ״הכל״ עבור האישה. הבקשה האמתית והמציאותית בהרבה פחות גרנדיוזית. הנשים מבקשות שהגבר יהיה קשוב לא רק לצרכים של עצמו, אלא גם לצרכים שלהן. וחבל מאוד שגברים רבים, אם להתבסס על איך שזה משתקף מהשיח בכלוב, לא מבינים את זה.
פלייפול
פלייפול • 6 בינו׳ 2020
Bagel כתב/ה:
אין שום קשר בין הערצה ואהבה של נשים לבין פטיש מיני שכולל בין השאר ריטואלים של ״הערצה״ או ״סגידה״.

אולי אפילו יש קשר הופכי. הרתיעה מהנשיות הרב-ממדית (גם המלכה בוכה לפעמים) מובילה נשלטים לביטול האישה כיצור אנושי והתייחסות אליה כאל אובייקט מיני חד-ממדי, אובייקט שכל מהותו היא סיפוק צרכים מיניים. זה לכן לא מפליא שדמות הדומינטריקס הקלאסית היא בעצם סוג של בובת ברבי עם קצת אטיטיוד ובגדי עור. היחסים האנושיים בסוג כזה של בדס״מ הם מאוד שטחיים וסמליים, הנשיות שלה היא סמלית (עקבים, פתיינות) הדומיננטיות שלה סמלית (אוי ואבוי אם יש לה רצונות משלה) וכל היחסים של עבד-מלכה הם סמליים. הדומינטריקס המושלמת קיימת בעצם רק בפנטזיות או בעולם הזנות. קשרים אמיתיים שמבוססים על שליטה הם מאוד מורכבים וקשים ולעיתים אפילו בלתי מספקים.

מפתיע שיש אנשים שמצפים לאמת בפרסום.

ומאידך, ישנם גברים כנועים שמסוגלים לשלב בין החיים לבין הפנטזיה שלהם ולמצוא דרך שעוברת איפשהו שם באמצע בין השטחיות המצמיתה של הפנטזיה (שלא סובלת שום דבר דינמי או חי) לבין המציאות האנושית של הקשר האנושי. יש מקום לאופטימיות, אולי.

בייגל, אתה ציניקן ידוע ולא הייתי מצפה ממך לתגובה שונה. אתה נשלט שלא מתבייש לומר שאצלו זה פטיש מיני גרידא, וכותב לא אחת על כך שזה לא בא ממקום טוב. מה שלא ברור לי הן כל השולטות (לדבריהן) שעשו לך לייק. אני פשוט לא מבין אתכן: אתן מתלוננות ללא הרף (גם בדיון הזה), על הנשלטים כאן בכלוב, ועד כמה הם חיים באילוזיה (שבייגל היטיב לתאר), אך במקביל אתן מספרות בגאווה על חיי זוגיות ארוכים ומאושרים עם גבר נשלט, חריג בנוף הכלובי, שאוהב אתכן באמת. אתן באמת לא רואות את הסתירה, או שהלייק מתייחס רק לפסקה האחרונה?