אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסיבת פוט פטיש

דנייאלה{Z}
לפני 4 שנים • 8 בינו׳ 2020
דנייאלה{Z} • 8 בינו׳ 2020
Zord כתב/ה:
משהו תמוה שאני מופתע שאף אחד פה לא מדבר עליו.

יש לעשות הפרדה בין פטישיסטים לבין נשלטים.

פטיש לכפות רגליים != נשלטות

השיח פה הוא סביב נשלטים, שאלו מתחרמנים משיוך ליקוק/סגידה וכ׳ו להשפלה, תבוסה, כניעה מול האישה.
זהו רק כלי שליטה/השפלה מבחינתם ובדרך כלל הם לא בררנים לגבי איזו כף רגל, או עד כמה היא נקיה ואסתטית.

פטישיסטים לעומת זאת נמשכים לכפות רגליים כאיבר גוף, ממש כמו ציצי יפה, כך הרגל צריכה להיות לטעמו של הפטישיסט וגם מטופחת ונקיה.
לי אישית גם חשוב שהאישהיתחרמן מזה שאני מוצץ לה את הבהונות, ולא שתאמר לי ״תמשיך ללקק יא אפס״.

סוף סוף מעשהו מחדד ומדייק את ההבדל ההכרחי בין שני ההיבטים.
תודה!!!
ואוסיף בתור אחת שמאוד נהנת מהאקט הזה, אצלי זה ההיפך מההשפלה! לתת למישהו להתענג על הרגליים שלי ובמקביל לגרום לי להנות! וכשמישהו לא נהנה או לא נמשך לכפות רגליי אז גם לא אבקש ממנו להגיע לשם. אם ההנאה לא הדדית - אז בשביל מה?...
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 8 בינו׳ 2020
כל כך מסכימה איתך, זורד.
עולם הבדס"מ הישראלי מחולק בצורה דיכוטומית לעומת קהילות בינלאומיות שבהן נפוצים ומדוברים תפקידים נוספים מלבד שולט/נשלט/מתחלף.
בכלוב יש הנחה פופולרית כזו שאם אתה נהנה להיות בצד הנותן או המקבל של פטיש מסוים סימן שאתה שולט או נשלט, ואין שום אופציות אחרות. אבל זה לא נכון. אפשר לאהוב כפות רגליים בלי קשר לשליטה כפטישיסט, ואפשר אפילו לאהוב כפות רגליים כצד הדומיננטי באינטרקציה הבדס"מית.
בהיעדר שיח על תפקידים בדס"מיים נוספים (שיתחיל לדעתי כשבהרשמה לכלוב יופיעו עוד אופציות מלבד שולט/נשלט/מתחלף, מה שיגרום לאנשים להסתקרן ולשאול שאלות), נוצר הרושם שמסיבת פוט פטיש זו מסיבה שבה בהכרח נשלטים מלקקים כפות רגליים בקונטקסט משפיל/נכנע/מתמסר, ולא פשוט מסיבה של פוט פטישיסטים.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 8 בינו׳ 2020
דנייאלה כתב/ה:
Zord כתב/ה:

השיח פה הוא סביב נשלטים, שאלו מתחרמנים משיוך ליקוק/סגידה וכ׳ו להשפלה, תבוסה, כניעה מול האישה.
זהו רק כלי שליטה/השפלה מבחינתם ובדרך כלל הם לא בררנים לגבי איזו כף רגל, או עד כמה היא נקיה ואסתטית.

פטישיסטים לעומת זאת נמשכים לכפות רגליים כאיבר גוף, ממש כמו ציצי יפה, כך הרגל צריכה להיות לטעמו של הפטישיסט וגם מטופחת ונקיה.
לי אישית גם חשוב שהאישהיתחרמן מזה שאני מוצץ לה את הבהונות, ולא שתאמר לי ״תמשיך ללקק יא אפס״.

סוף סוף מעשהו מחדד ומדייק את ההבדל ההכרחי בין שני ההיבטים.
תודה!!!
ואוסיף בתור אחת שמאוד נהנת מהאקט הזה, אצלי זה ההיפך מההשפלה! לתת למישהו להתענג על הרגליים שלי ובמקביל לגרום לי להנות! וכשמישהו לא נהנה או לא נמשך לכפות רגליי אז גם לא אבקש ממנו להגיע לשם. אם ההנאה לא הדדית - אז בשביל מה?...

גם השפלה וכאב נפשי זו הנאה. אף אחד לא היה שם למטה אם הוא לא היה נהנה מיזה, אם בהנאה ישירה או פרדוקסלית וכואבת.
פלייפול
לפני 4 שנים • 9 בינו׳ 2020
פלייפול • 9 בינו׳ 2020
Zord כתב/ה:

בדיוק! אצטט את עצמי מדיון קודם:
פלייפול כתב/ה:
פוט פטיש לא קשור בהכרח ליחסי שליטה. הרבה גברים (גם אני), רואים כף רגל יפה (של אשה יפה), כאיבר אירוטי ומגרה. במזרח הרחוק (כך שמעתי), נשים היו מעדיפות לחשוף את שדיהן בפומבי מאשר את כפות רגליהן. ביפן, בפרט, היו קושרים לבנות את הרגליים מגיל צעיר, ע"מ שלא תגדלנה - הגברים היפנים היו נהנים להכניס לפיהם את כל כף הרגל, ומדובר דוקא בגברים דומיננטיים ונשים כנועות, כמקובל בתרבות היפנית.

חוץ מזה, אם תחשבו רגע, האובססיה הגדולה ביותר לכפות רגליים שייכת דוקא לנשים, אחרת הן לא היו מבלות זמן כה רב בחנויות-הנעליים...
גראם
גראם • 9 בינו׳ 2020
לפני 10 שנים בדנג'ן הישן ביפו , ביקשתי מעמוס לעשות מסיבת פוט פטיש והוא הסכים . קבעו יום (יום רביעי בערב ), והגיעו אולי 15 גברים ובחורה אחת גבוהה . הבחורה ראתה שהיא לבד , התקפלה וברחה . הייתה הכזבה גדולה מאד . עמוס מצידו אמר שהוא לא לוקח כסף לכניסה בערב הזה כדי שלא יהיה מכשול , אבל זה לא עזר . לדעתי היום בשבוע ( יום רביעי ) היה טעות , והיה צריך לעשות את זה בחמישי או ששי או שבת
גראם
גראם • 9 בינו׳ 2020
צריך לדבר עם עמוס הבעלים של הדנגן
Er dan​(נשלט)
Er dan​(נשלט) • 9 בינו׳ 2020
מה הבעיה תארגן חמישה שולטות
ועוד חמישה נשלטים חובבי פוטפטיש
ותרים פלי פרטי..אני בעניין 🙂
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 9 בינו׳ 2020
נשים מורכבות יותר מגברים, הן צריכות משהו קצת יותר עמוק מערב המוקדש להערצת רגליים.
הן צריכות להתחבר לאדם קודם כי בדרך כלל לוקח לנשים זמן להיכנס לאווירה ה'נכונה'.
וחובה סוג של 'משחק מקדים', אולי אפילו משחק משעשע כמו לתת לנשלטים להתחרות ביניהם על הכבוד ללקק את כפות רגליה של השולטת.

EmeraldBoy אם באמת יש לך את המשאבים והיכולת המקצועית לארגן אירועי בדס"מ אז Just do it. לארגן מסיבת פוט פטיש זה לא בשמיים, אך לדעתי עליך להוסיף עוד כמה אלמנטים. גברים יבואו בכל מקרה, ולכן עצתי אליך היא להקשיב לנשות הפורום ולראות כיצד תוכל להתאים את המסיבה לרצונותיהן (כמובן בקרב האוכ' מתוכן שאוהבת פוט פטיש).