סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטים וקשרים ונילים

נשלט הצפון הרחוק​(נשלט)
לפני 4 שנים • 6 בינו׳ 2020

נשלטים וקשרים ונילים

לאט לאט אני מקבל את הרושם על עצמי שאני לא מצליח להתחבר לזוגיות ונילית , מה שלא היה קורה לי בעבר , התחושה היא שאם הבת זוג לא דומיננטית ותקיפה מספיק אני מאבד עניין די זריז וחותך מהזוגיות , וכאילו תחלס בעצם אי אפשר לרוב לחיות זוגיות בדסמית 24/7 , אבל אולי כן זוגיות שבה הבת זוג היא המילה האחרונה ,ויותר עושים מה שהיא רוצה , מה שבעצם קשה מידי למצוא בחוץ , ואם נהיה כנים תחלס רוב הנשים מעדיפות את הדומיננטיות של הגבר , לפחות ממה שאני נתקלתי בו עד היום .
עוד נשלטים שמצויים בסיטואציה הזאת ? עצות ?
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 6 בינו׳ 2020
ויתרתי לפני מספר שנים על וניליות.

לא אהיה סתם עם מישהי כדי לסמן וי או לרצות את המשפחה.

רוצה להיות מאושר בזוגיות, את זה ניתן להשיג רק בזוגיות BDSMית, מאחר ולי אין כוונה לבגוד או לשלם למלכה בתשלום.
נשלט הצפון הרחוק​(נשלט)
זהו, שמשפחה חשוב לי ולא הייתי רוצה להישאר בודד , ככה שהשאלה היא , או לחיות בזוגיות מתה שאין בי כל אהבה ותשוקה כלפי הבת זוג או להישאר רווק וכן זה אומר גם להיות בודד בצורה מסויימת , כי קשר בוא הבת זוג נגדיר את זה במילים פחות מפוצצות היא המילה האחרונה קשה מאד למצוא
Vinyl Crow
Vinyl Crow • 6 בינו׳ 2020
תעקוב אחר הלב.
מה משמח אותך? מה מרווה לך את הנשמה?
תהיה כן עם עצמך, רק אתה יודע איך לעשות זאת.
זאבון פטיש

Re: נשלטים וקשרים ונילים

זאבון פטיש • 6 בינו׳ 2020
נשלט מנטאלי כתב/ה:
לאט לאט אני מקבל את הרושם על עצמי שאני לא מצליח להתחבר לזוגיות ונילית , מה שלא היה קורה לי בעבר , התחושה היא שאם הבת זוג לא דומיננטית ותקיפה מספיק אני מאבד עניין די זריז וחותך מהזוגיות , וכאילו תחלס בעצם אי אפשר לרוב לחיות זוגיות בדסמית 24/7 , אבל אולי כן זוגיות שבה הבת זוג היא המילה האחרונה ,ויותר עושים מה שהיא רוצה , מה שבעצם קשה מידי למצוא בחוץ , ואם נהיה כנים תחלס רוב הנשים מעדיפות את הדומיננטיות של הגבר , לפחות ממה שאני נתקלתי בו עד היום .
עוד נשלטים שמצויים בסיטואציה הזאת ? עצות ?

קצת לא מסכים עם הקביעה הזאת, יש בארץ כל כך הרבה נשים חזקות ודומיננטיות ביחס לאירופאיות.

צריך קצת יותר סבלנות כשבוחר את הבאה ומוודא שהיא, חזקה במיטה אך גם במציאות.
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 6 בינו׳ 2020
נשלט מנטאלי כתב/ה:
זהו, שמשפחה חשוב לי ולא הייתי רוצה להישאר בודד

אני התכוונתי למשהו אחר, על ריצוי המשפחה.
שנאוצר​(נשלט)
לפני 4 שנים • 7 בינו׳ 2020
שנאוצר​(נשלט) • 7 בינו׳ 2020
אני בזוגיות עם ונילית ואני מאוד מסופק מהקשר.
קודם כל אני מאוד אוהב אותה והיא אותי, יש הכלה וקבלה של צרכינו המיניים משני הצדדים, ורצון לספק אותם.
כן היא לא באופן טבעי מפנטזת על פוט פטיש או רימינג או כל מיני פטישים הקיימים אצלי, אבל זה לא אומר שהיא לא נהנית מהם כאשר אני מציע. פוט מסאז׳ זה פאן, גם מין אורלי לכל בן אדם.
לגבי אופי דומיננטי. לא יודע אם בכלל הייתי רוצה לא להיות המילה האחרונה בכל דבר בזוגיות. זה אדיוטי וגורם לצד אחד לקחת המון אחריות ולהתעייף, ולצד השני לא לנצל את המקומות בהם הוא חזק יותר. דווקא בזוגיות עדיף לדעתי למצוא איזון הקובע מי אחראי על מה.
מבחינת מין אפשר להגיע לפסגות רגשיות מדהימות בעזרת תקשורת טובה, פורפליי, מאמץ והקשבה.
ArchAngel​(שולטת)
לפני 4 שנים • 7 בינו׳ 2020
ArchAngel​(שולטת) • 7 בינו׳ 2020
עושה רושם שבתגובות עולה תמונה דיכוטומית שבה קשר ונילי בהכרח יהיה עם אישה לא דומיננטית וקשר בדס"מי בהכרח יהיה עם אישה דומיננטית.
אז קודם כל, זה לא בהכרח יהיה ככה. יש מספיק נשים שלמרות שהן לא נדלקות מינית מהמחשבה לשלוט בבן הזוג שלהן הן מאוד דומיננטיות בקשר, ויש נשים שלמרות שהן כן נדלקות מהמחשבה לשלוט בבן הזוג שלהן דווקא מאוד פסיביות מחוץ לזמן המוגדר בחדר המיטות. להימשך מינית למשהו לא קובע את האופי או ההתנהגות שלך. גם נשלטים הם לא רק גברים ביישנים ושקטים, רבים מהם דווקא מאוד דומיננטיים בחיי היום-יום שלהם (ואגב זה גם רלוונטי לשולטים ונשלטות, אבל הם לא נושא הפוסט אז לא אתעמק בהם).
והדבר הזה מוביל אותי לנקודה הבאה: גם בתוך קשר בדס"מי עם אישה שהיא דומיננטית באופיה, עדיין היא לא תהיה דומיננטית כל הזמן, וגם אתה לא תהיה פסיבי כל הזמן.

זה טוב שאתה מבין שאי אפשר לחוות בדס"מ 24/7, אבל זה לא שתחווה אותו אפילו 20/6 או 14/5. אם זה קשר רציני ולא רק סשן מזדמן פעם ב... הרגעים "המנוגדים" לתפקיד הבדס"מי שלכם, הצד דומיננטי שלך וצד הפסיבי שלה, יופיעו לעיתים מאוד קרובות, ישתלבו זה בזה.
כי אנשים הם מורכבים מדי, האישיות שלהם היא לא חד-גוונית ולא מסתכמת רק בקוטב אחד שבמקרה גם תואם את העדפה המינית שלהם.
אתה הרבה יותר מנשלט והיא הרבה יותר משולטת. לשניכם יש היתרונות וחסרונות, יהיו נקודות שבהם אתה יותר חזק ממנה ולא רק נקודות שבהן היא יותר חזקה ממך. לשניכם יש חיים מעבר לבדס"מ ואירועים שונים יקרו בהם ולגלם את הדמויות הבדס"מיות שלכם לא תמיד יהיה בראש סדר העדיפויות.

יהיו לשניכם צרכים רגשיים שלא סובבים רק סביב הפנטזיות המיניות שלכם. גם האישה הכי דומיננטית בעולם תרצה שבן הזוג יכיל אותה, יכוון אותה, יסייע לה ולא רק לגלם מולו דמות קשוחה שלא מרגישה דבר מעבר למה שמחרמן אותו. וגם הגבר הכי כנוע בעולם רוצה לחוות רגעים של התחשבות, רגעים שבהם יש לו אמירה, רגעים שבהם הוא נלקח בחשבון, רגעים שבהם יש לו שאיפות ומטרות מעבר ללקבל פקודות, ולא רק רגעים שבהם הוא מבטל את עצמו לחלוטין.
אי אפשר לצפות שאת כל או אפילו את רוב הזמן של הקשר תעבירו רק בצד חד של האישיות שלכם ואת שאר החלקים תסרסו בשביל שתתאימו לאיזו דמות. זה פשוט יתיש אתכם. אתם תרגישו שהצרכים של שניכם לא נענים והקשר יסתיים.
זה מה שקורה בהרבה קשרים בדס"מיים שמתחילים מבסיס בדס"מי ולא ונילי. בהתחלה הכל מרגש, מגשימים כל מיני פנטזיות, אבל כשהקשר מקבל מימד שגרתי ולא של חוויה חדשה, אז קולטים שזה פשוט מתיש, שיש פער בין מה שנדמה לנו שאנחנו מסוגלים אליו בפנטזיות לבין הצרכים שלנו במציאות, ונוצרים חיכוכים בין הצדדים שמובילים לפרידה. תמיד באותם תירוצים נפוצים של "בלבול" או "בהלה".

אני ממליצה לך להכיר שולטת קודם כל כאישה שהיא, ושהיא תכיר אותך קודם כל כגבר שאתה, ושאתם ביחד תבנו את הקשר ביניכם על בסיס ונילי של האנשים שאתם הרבה לפני שאתם יוצקים לתוכו את המימד הבדס"מי.
כי אתה לא באמת תמצא מישהי שתמיד תהיה תקיפה ותגיד את המילה האחרונה, וגם אתה לא באמת תרצה שתמיד יהיו תקיפים איתך ולא יתנו לך לקבוע דבר. שניכם צריכים להיות מספיק בוגרים לקבל את קיומם של החלקים באישיות של שניכם שלא מתיישבים עם הדמות הבדס"מית שלכם (והם תמיד יהיו, אין כזה דבר. רק בפורנו זה לא קיים, והחיים אינם סרט פורנו). אחרת לא יצא מזה קשר לאורך זמן, ואתה באמת תשאר לבד.
    התגובה האהובה בשרשור