שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מציאות מדומיינת ומציאות

Bagel
לפני 4 שנים • 11 בינו׳ 2020

מציאות מדומיינת ומציאות

Bagel • 11 בינו׳ 2020
נדמה שתמיד מתקיים מתח בין הדמויות הנשיות שממלאות לנו את הפנטזיות לבין אותן נשים שעומדות מאחורי אותן דמויות. זהו קרנבל וונציאני של מסיכות, מקום מרגש ומענג אבל מה לעשות, עולמנו הוא גם מקום שבו קמים בבוקר שלמחרת ויורדים למכולת עם נייר מרופט שעליו רשימת קניות - אשל, לחם, גזר... נשאלת השאלה, איך מקיימים את שני העולמות האלו אותם אלו שנכפתה עליהם הדואליות הזאת.

אצל חלק מהנשים, גם אלו שמעולם לא שמעו על הכלוב או על המילה פטיש או סאדו, יש פנטזית אונס. זוהי פנטזיה די מקובלת ומאוד פופולארית (כך כתוב באינטרנט אז זה סימן שזוהי האמת...) אבל זה לא אומר שמי שמפנטזת על זה באמת רוצה להאנס. מעבר לכך, מי שיטען שאישה עם פנטזיית אונס רוצה באמת להאנס, או שצריכה באמת להאנס, ייחשב לאדם מופרע ונפשע. אונס הוא פשע אלים שפל ופלילי שמשאיר טראומה נוראית וקורבנות אומללים אבל פנטזיה על אונס היא בגבולות הסביר, זה בכאילו.

אצל אותם גברים שמפנטזים על להיות עבד שמשרת גבירה המצב קצת שונה, לפחות לפי מה שאפשר להבין מקריאה פה בכלוב. הגבול שתוחם את הפנטזיה המינית שלהם אינו זוכה לכבוד והם מצופים לתפקד במציאות על פי אמות המידה של הפנטזיה. אם הם אינם עומדים באמות מידה אלו הם נקראים שולטים מלמטה, אנשים מזויפים, הפרצוף האמיתי שלהם נחשף וכן הלאה. הם נדרשים לחרוג מגבולות הפנטזיה המינית ולהפגין כניעות צייתנות וסגדנות גם מחוץ למשחק המיני, הם נדרשים להיות אותנטיים. זה קצת כמו לדרוש מאישה עם פנטזית אונס לחוות אונס אמיתי ולקבל את זה כי זה הרי מה שהיא רוצה.

אני לא רוצה להשוות את המעשים משום שאונס הוא פשע אלים וחמור ואילו גבר שנדרש להשתופף לא באמת סובל אלימות, איך אפשר להשוות בכלל? אי אפשר. אבל אני בכל אופן משתמש בשני המקרים האלו רק בשביל אלמנט הפנטזיה לעומת המציאות. להראות עד כמה אין שום קשר בין מציאות מדומיינת למציאות ואיך יש תגובות שונות לטיב הפנטזיה ולמגדר. איך פנטזיות מסוימות זה ברור שהן תחומות ואיך פנטזיות אחרות הן בעלות גבולות מאוד מטושטשים.

אין לי תלונות לנשים, אני חושב שגם הגברים ״אשמים״ בכך שפנטזיות הכניעות שלהם חורגות מעולם הכאילו ונכנסות לעולם האמת. יש נטיה למזוכיסטים להתקרב ולהסתופף בקרבת אלו שמתייחסים אליהם רע, במציאות, בכדי למצוץ קצת לשד של ריגוש. מהות הסטיה היא לעיתים היכולת למנף ארועים מהיומיום אל תוך הפנטזיה וליצור ריגוש - מטרת העל.
מי שרוצה להרגיש מושפל צריך לפעמים לעבוד קשה מאוד בשביל לייצר את ההרגשה הזאת.

הייתי רוצה לנסות ולהבין למה גבר כנוע נדרש להיות כנוע מחוץ למין בכדי להיות ״בסדר״ אבל אישה עם פנטזית אונס יכולה להיות אותנטית ו״בסדר״ למרות שהיא רק בעניין לצורכי ריגוש מיני.
Audhild{Agnar}

פנטזיה ומציאות

Audhild{Agnar} • 11 בינו׳ 2020
מציאות מדומיינת ומציאות

נתחיל מכך שהפנטזיות אינן שוות, ומדוע, אם כך, שלא נשווה בין פנטזיית האינסות של אישה לעומת זו של גבר? כלומר, גם גברים מפנטזים על להיאנס על ידי אישה או נשים, או גברים אחרים, או בכלל. אז למה לא להשוות בין שתי הפנטזיות האלו? אמנם ייתכן שנשים מפנטזות על כך יותר מגברים, אבל לא בדקתי, ואין לי מושג למה אם כן.

כולנו מסכימים עם החוק ששום אדם לא צריך להיאנס במציאות שלא כחלק ממשחק בהסכמה, וכהגשמה של פנטזיה עם קווים ברורים, חוקים והבנות מלאות.

פנטזיה של עבד, או שפחה, היא שונה מפנטזיית אונס. הגבולות שלה לעיתים קרובות מטושטשים יותר. אולי זה משום שהיא גובלת במעשים היומיומיים, כמו למשל- נהיגה ברכב, ניקיון, בישול. גם כאן, ייתכן שנשים רבות בעלות פנטזיית שירות, שהיא חלק מהיומיום שלהן. מי אומר שהעובדה שאני מבשלת לבעלי ומנקה את הבית כדי לשמח אותו כשהוא שב אחרי יום עבודה איננה בגדר פנטזיית שפחה?
האם אישה שמקבלת ריגוש מההשפלה שבלהיות הדום לרגלי בעלה לא חורגת מגבולות הפנטזיה המינית בלבד?

עכשיו לגבי הביקורת. אולי יש סלחנות מיוחדת לנשים שתוחמות את הפנטזיה שלהן לחדר המיטות לעומת גברים שעושים זאת. הבעיה שלי מתחילה לא בזה. הבעיה היא בגבר שישקר ויעמיד פנים שהוא נרגש מפנטזיית שירות כשהוא לגמרי לא. הוא משתמש במשהו שהוא חושב שאני רוצה לשמוע אך ורק כדי לפתוח פתח למיטה שלי.
אני מעדיפה בהרבה גבר שיגיד שהפנטזיהשלו היא רק במיטה והוא לא רוצה לחרוג מהגבולות האלו לעומת גבר שיבטיח הרים וגבעות ויגרום לי להרגיש טיפשה שהאמנתי לו. ייתכן ולגמרי יתאים לי קשר שהוא מיני בלבד, אבל זה לא מה שדיברנו עליו וסיכמנו. זו הרגשה שניסו לרמות אותי, ושבי יש פגם.

האותנטיות, למעשה, תלויה רק במי שמתחייב שהפנטזיה שלו עוברת את גבולות חדר המיטות, כשהיא בעצם לא. אגב, גם גבר שולט לא חייב לקבל הנשלטת שהיא רוצה אותו רק למטרות פנטזיות ספציפיות, והוא יכול לחפש את "כל החבילה." מישהי שהפנטזיה שלה היא להיות שפחה לא רק במיטה.
israelislave
israelislave • 11 בינו׳ 2020
שום תשובה לא תהיה מלאה ללא תרומה של נשלטות

באשר לנשלטים

1) ביקוש והיצע.

2) "דמם" של גברים זול יותר.

3) נשים רבות יותר ויותר רואות בשליטה דרך לשפר את מצבן הכלכלי בכלל, וכאשר הגברים יכולים להרשות לעצמם "לשרת" גחמות אקסטרא מיניות, אם יש מי שמוכן לתת תמיד תהיה מי שתשמח לקחת". תוצאה של מצב כלכלי עולמי שרק הופך קשה יותר לרוב האוכלוסייה.

בשורה התחתונה "החיים" חזקים יותר מכל פנטזיה.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 11 בינו׳ 2020
קודם כל אני חייבת לציין שהנושא של הפוסט והניסוח שלו מאוד מעניינים! העלת נקודה שמאוד שווה לדון עליה.

באופן כללי אני מסכימה עם כך שבעולם השליטה יש סטנדרט כפול מהמצופה/מותר לנשים לעומת גברים בכל הצדדים של השוט. למשל מה שמותר לשולטות לבקש מנשלטים נחשב מניאקי/ילדותי/מגוחך כשאותה בקשה מגיעה מפיו של שולט, ומה שנחשב סבבה לנשלטת לדרוש מהשולט נחשב מחפיץ כשאת אותו דבר ידרוש נשלט משולטת.
אבל ספציפית עניין ה-"למה גבר כנוע צריך להיות כנוע מחוץ למיטה בכדי להיות בסדר..." הוא לא משהו שבאמת שולטות טוענות כקבוצה (אם מדברים על נשים פרטיות אז בטח יש כאלו שלזה הן מצפות, אני לא אומרת שזה לא קיים בכלל, אבל אנחנו דנים לגופה של תופעה).
ובנוסף, נשים עם פנטזיית אונס מתנהלות באופן שונה לגמרי מהנשלט הממוצע, ולכן היחס אליהן שונה מהיחס שמופגן כלפי נשלטים.

בנוגע לציפיות של שולטות מנשלטים:

מהתרשמותי הבקשה מס' 1 של שולטות שעולה בכל פעם מחדש בפרופילים, במודעות, בבלוגים ובפורומים היא שהרבה לפני שנשלט יגלם את דמות הנשלט עליו להיות גבר מספיק אסרטיבי, עם חיים משלו, שלא חי בסרט בדס"מי, שיש לו תחומי עניין מעבר "לסגידה לכפות רגליהן" או whatever ומסוגל לנהל איתן אינטרקציה בגובה העיניים הרבה לפני שהוא יורד על ארבע.
הסיבה שנשלטים נקראים "מזוייפים" היא לא כי באמת שולטות ציפו שהם יהיו על ארבע 24/7 אלא כי אותם נשלטים עצמם יוצאים בהצהרות גרנדיזיות שהם משרתי נשים 24/7, שהם נחותים מהן ויעשו הכל בשבילן, בעוד שבפועל הם לא מסוגלים או רוצים לעשות בשבילן אפילו דברים בסיסיים כמו מינימום להניח לנפשן כשהן מסרבות.
זה לא שהם לא סוגדים להן, הם פשוט לא מכבדים אותם.
וכשהם טוענים לסגידה וממש מנסים לשכנע את האישה שמולם שהם יעשו עבורה הכל, למרות שבשנייה שהיא מסרבת להם, או לחלופין- עושה משהו שבאמת מוביל את הסיטואציה כפי שעושה שולטת ולא רק לפי תסריט בלעדי שהם הכתיבו, הם יגיבו בדרכים ממש מגעילות, אז ברור שנשים יחוו את זה כמזויף ולא בגלל שהיו להן ציפיות לא מציאותיות.

ה- turn off הכי גדול של שולטות זה נשלט חסר עמוד שדרה שאין לו חיים מעבר לבדס"מ ורק מדקלם "כן, המלכה" ולא מתאגר אותן אינטלקטואלית ולו מעט.
אלו הנשלטים שהכי מסוננים כאן, שאף אחת לא באמת בוחרת בהם אלא אם כן הם מציעים לה תמורה כספית או ביצוע מטלה מסוימת שלא קשורה לשליטה, וגם אז אותן נשים לא ישמחו לשמור איתם על קשר.
בכל פעם שנשלט כותב "למה אף אחת לא עונה לי" אני ישר נכנסת להיסטוריית הודעות בנינו ולא מופתעת שהוא מהסוג הזה שישר הציג את עצמו כ"נשלט כנוע שיסגוד לשולטת לנצח נצחים" וזאת בדיוק התשובה ללמה אף אחת לא קפצה על ההצעה. מעולם לא נתקלתי בנשלט שהציג את עצמו בצורה שלא קשורה להיותו כנוע, שנהג באסרטיביות מחוץ למיטה, שלא הכריז על עצמו כחסר ערך שכל מהותו לסגוד לשולטת, ומצא את עצמו נדחה ע"י רוב שולטות האתר.
הנשלטים הכי מבוקשים כאן הם אלו שמסוגלים להתנהג כמו בני אדם, שהעולם הפנימי שלהם עשיר ולא סובב רק סביב "סגידה", שיודעים לסקרן אישה כמו גבר נורמלי, שמסוגלים להתעניין בה מעבר לדמות השולטת והפונקציות שהיא תמלא עבורם במיטה, שלא מגבילים את עצמם לדמות "אפס כנוע" ולא ממשיכים להתנהג לפיה מחוץ לקונטקסט הבדס"מי.

ובנוגע להבדלים בין האופן שבו נשלטים ובעלות פנטזיית אונס מתנהלים:

לעומת הרבה נשלטות עם פנטזיית אונס שנותנות לשולט באמת לשלוט בסיטואציה למעט סייגים מסוימים ולגטימיים של גבולות, ציפיות ומילת ביטחון שתפסיק הכל, הרבה נשלטים מנסים להשתלט על הסיטואציה ולהכתיב את הנעשה בה מא' עד ת', ברמה כזו לשולטת אין כמעט say בעניין והיא כמו אובייקט בפנטזיה שלהם שחלילה שבאמת תשלוט אפילו על משהו קטן שמתקיים בסשן, או אפילו תביע רצון מסוים שלא מתיישב עם שלהם, אפילו את הרצון לסרב למה שפחות נוח לה.
כמובן שיש אנשים שמתאים להם לחוות קשר שבו לנשלט יש שליטה מלאה על הנעשה, שמתייחסים לכל זה כמשחק שבו השולטת לא באמת שולטת בכלום וזה מתאים לשניהם שהנשלט יכתיב הכל וזה ילך לפני צרכיו יותר מאשר צרכיה, זה לגטימי אם זה מוסכם על כולם.
מה שלא לגטימי זה להבטיח הבטחות שווא, להצהיר דברים כל כך גרנדיוזיים בזמן שאותו נשלט אפילו לא מכבד את מי שמולו ברמה המינימאלית ופשוט רואה בה אובייקט שלא מעניין לו את הקצה ונועד לסיפוק שלו בלבד.
זה מה שגורם לשולטות להגיד שנשלטים הם מזוייפים שחיים בסרט, ולא הגילוי "המרעיש" שהם לא סוגדים להן 24/7. מה שגורם לשולטות להכריז על נשלט כ"שולט מלטה" היא לא הצבת הגבולות הלגטימית, וגם לא ההכרזה על "סטופ משחק" כשזה נעשה יותר מדי, אלא כשהנשלט לא מסוגל לתת לאישה לשלוט אפילו על משהו מינימלי ומתייחס אליה כאילו היא הנשלטת שלו בזמן שהיא אמורה להיות השולטת.

גם לא נתקלתי בנשלטות עם פנטזיית אונס שכל מה שהן עשו היה לדלקם לכל גבר שהן רואות שהן רוצות שיאנוס אותן ומצהירות בפניו הצהרות עם פער כל כך לא אותנטי בין מה שהן מפנטזות אליו לבין מה שמסוגלות אליו, שניחוח הזיוף מהן נודף כבר מקריאה ראשונה.
נשלטות לא באמת מציגות את עצמן בדמות של "נאנסת" ולא מגבילות את עצמן אליה, הן לא יוצאות בהצהרות מוגזמות של "גברים הם המין העליון וכל אישה צריכה להיאנס על ידם", כמו שנשלטים עושים בשינוי קל של הניסוח, ולאחר מכן מתפרצות על כל גבר שהעיז טיפה לנשום לידן באופן שהן לא מרשות לו באופן אירוני עד דמעות.
לעומת הרבה נשלטים (כן, לא כולם, אני יודעת. אבל מספיק מהם בשביל שזה יהיה ניכר) שמתלוננים ללא הרף על כמה נשים הן מחורבנות כמין, נשלטות לא ממהרות להציף את הפורומים בפוסטים שנודפת מהם שנאת גברים, שמאשימות אותם בכיעורם ובאיזו השתלטות מכוערת על העולם, והבודדות שכן עשו כך, לפחות הפרופיל שלהם לא היה מלא בהצהרות בולשיט על "עליונות המין הגברי שאמור לשלוט בכולנו" שלחלוטין מעידות על זיוף כשמסתכלים על ההתנהגותן בפועל שלא רק לא סוגדת לגברים אלא ממש בזה להם וסולדת מהם.

נשלטות כקבוצה לא מבטלות את עצמן, לא מציגות את עצמן כחסרות חיים שאין להן שום רצונות מלבד להיאנס על ידי גבר. הן לרוב מציגות את עצמן כנשים אסרטיביות, הן לא מתרפסות מול גבר זר ומבטיחות לו הבטחות שברור להן שהן לא יעמדו בהן. ובעיקר הן מגשימות את הפנטזיה רק עם מי שהן באמת מחוברות אליו ולכן גם מרגישות באמת בנוח לתת לו את המושכות על הסיטואציה.
נשלטים נוטים לחפש קיצורי דרך אל הסשן, רובם לא מחפשים להתחבר באמת לאישה שמולם, כל מה שחשוב להם זה שהיא תסכים לבצע בהם אקט כזה או אחר. רובם לא יסרבו אם שולטת שאפילו אין להם מושג איך היא נראת או איך היא מתנהגת, תגיד להם שהיא זמינה לסשן בעוד שעה כי האישה שהיא פחות מעניינת אותם, היא בסה"כ פונקציה בפנטזיה וכל אחת אחרת שהייתה מסכימה הייתה יכולה לתפוס את מקומה באותה מידה.
וכשמחפשים פונקציה שתתמלא, לא טורחים להכיר את האישה שמולך, וכשלא טורחים להכיר אותה אז ברור שלא מסוגלים לתת לאיזו מישהי זרה שאתה לא יודע מה היא מייצגת את המושכות לסיטואציה אפילו באופן מינימלי.

בקיצור הסיבה להבדל בין היחס שמקבלת אישה עם פנטזית אונס לנשלט עם פנטזית כניעה, היא שנשים נוטות להתנהג בצורה שהיא יותר אותנטית ומיושבת עם המציאות מאשר נשלטים, ולכן הן לא נתפסות כמזויפות.
הכוונות שלהן גלויות על השולחן, הן לא מתחילות מהשנייה הראשונה לגלם דמות שהיא לא באמת הן, הן לא מתיימרות למשהו שהן לא באמת מאמינות או רוצות בו. אם הן לא רוצות להיאנס על אמת, הן יציינו את זה על הרגע הראשון במקום לנסות לשכנע גברים שמותר להם לעשות ככל העולה על רוחם.
אם נשלטים היו מתנהגים כמו נשלטות וזונחים את כל ההצהרות הלא מציאותיות שלהם, מתאפקים עם "דמות האפס הכנוע" לפני שבכלל הכירו את האישה שמולם, אף אחת לא הייתה מרגישה שהם מזוייפים אלא סתם שיש להם פנטזיה מינית שלא מתיישבת עם שאר האישיות שלהם וזה סבבה לגמרי, כי הם מעולם לא התיימרו אחרת ולא הציגו מצג שווא לגביה כמו שמספר לא מבוטל מהם עושה כיום.
    התגובה האהובה בשרשור
אלריק!
אלריק! • 11 בינו׳ 2020
בראוו. יופי של תגובה. אני חושב שזו גם הסיבה שבעטיה רוב מערכות היחסים הבי די ס מים לא שורדות
לאורך זמן.
Bagel
לפני 4 שנים • 13 בינו׳ 2020

Re: פנטזיה ומציאות

Bagel • 13 בינו׳ 2020
Audhild כתב/ה:
האותנטיות, למעשה, תלויה רק במי שמתחייב שהפנטזיה שלו עוברת את גבולות חדר המיטות, כשהיא בעצם לא. אגב, גם גבר שולט לא חייב לקבל הנשלטת שהיא רוצה אותו רק למטרות פנטזיות ספציפיות, והוא יכול לחפש את "כל החבילה." מישהי שהפנטזיה שלה היא להיות שפחה לא רק במיטה.

האם ניצול מיני או ניצול כספי או כל ניצול אחר הוא לגיטימי? לא בטוח. רוב האנשים מעוניינים בפנטזיה המינית גרידא ונהנים לקבל יחס אוהד אם לא אוהב מחוץ לקונטקסט המיני. גם הנשלטת רוצה שיתייחסו אליה כאל בן אדם וגם הנשלט רוצה שיתייחסו אליו באופן הוגן. משום מה נדמה לי שבעיקר במקרה של נשלטים יש נטיה לכנות אותם שקרנים או בלתי הוגנים כאשר מסתבר שהם כנועים רק בקונטקסט המיני ומחוצה לו הם זקופי קומה ואולי אפילו דומיננטים.
Bagel
Bagel • 13 בינו׳ 2020
israelislave כתב/ה:
שום תשובה לא תהיה מלאה ללא תרומה של נשלטות

באשר לנשלטים

1) ביקוש והיצע.

2) "דמם" של גברים זול יותר.

3) נשים רבות יותר ויותר רואות בשליטה דרך לשפר את מצבן הכלכלי בכלל, וכאשר הגברים יכולים להרשות לעצמם "לשרת" גחמות אקסטרא מיניות, אם יש מי שמוכן לתת תמיד תהיה מי שתשמח לקחת". תוצאה של מצב כלכלי עולמי שרק הופך קשה יותר לרוב האוכלוסייה.

בשורה התחתונה "החיים" חזקים יותר מכל פנטזיה.

אני לא בטוח שדמם של גברים זול יותר, רבים מהם לא בוחלים בשום דרך, נלוזה ככל שתהיה, בכדי לקבל טובות הנאה מיניות מנשים. במובן הזה הגברים אינם אותנטיים ולעיתים אפילו מחפשים את ההשפלה והכניעות באופן מאוד משכנע וטוטאלי (מחוץ לאספקט המיני) אבל שוכחים את הכל שניה אחרי שגמרו.
אני גם לא יודע אם יותר ויותר נשים רוצות לעשות כסף משליטה, לי זה דווקא נראה שלצד אותן נשים נצלניות יש יותר ויותר נשים שבאמת מתעניינות בתחום ומסוגלות לצאת עם זה החוצה בלי לפחד מטאבו חברתי.
Audhild{Agnar}

Audhild{Agnar} • 13 בינו׳ 2020
Bagel כתב/ה:
Audhild כתב/ה:

האם ניצול מיני או ניצול כספי או כל ניצול אחר הוא לגיטימי? לא בטוח. רוב האנשים מעוניינים בפנטזיה המינית גרידא ונהנים לקבל יחס אוהד אם לא אוהב מחוץ לקונטקסט המיני. גם הנשלטת רוצה שיתייחסו אליה כאל בן אדם וגם הנשלט רוצה שיתייחסו אליו באופן הוגן. משום מה נדמה לי שבעיקר במקרה של נשלטים יש נטיה לכנות אותם שקרנים או בלתי הוגנים כאשר מסתבר שהם כנועים רק בקונטקסט המיני ומחוצה לו הם זקופי קומה ואולי אפילו דומיננטים.

המושג ניצול הוא מה שאני מתנגדת אליו. כמובן, כמו כל דבר, יש קווים אדומים, נורות אזהרה ודברים שהם בפירוש לא מקובלים.
אני אישית חושבת שלא הייתי מוכנה לקבל נשלט, או כל גבר, שלא מעניין אותי מעבר למגע המיני, וזה אומר שהוא מוכרח להיות אדם עם עמוד שידרה (שנמס כשמגיעים למיטה), וגם כאן, בהתאם להסכמות מראש ומבלי לפגוע בגבולות שנקבעו. נשלט שאומר לי שהוא חסר גבולות (גם נשלטת) הם אנשים שאני נמנעת מהם אוטומטית.
ניצול כספי הוא משהו שאני לא מוכנה אליו כלל, אבל כמו שאמרו לי לא אחת- להזמין לקפה זה לא ניצול כספי מצידי. אנשים מגזימים גם לצד השני.
לבקש מהנשלט שלי שיכין ארוחה לא נתפס אצלי כניצול, גם לא שיתן טרמפ לפעמים. אולי הנקודה היא שהוא יכול להגיד לא. שהוא יכול להגיד שזה לא מסתדר לו, לא נוח לו, וזה לא יגרור סנקציות מצידי.
בעייתי שמישהו אומר- אעשה בשבילך משהו ספציפי, אם תשכבי איתי (או תבצעי אקטים מיניים ספציפיים) וברגע שהתקיימו האקטים, להיעלם מבלי למלא את ההסכם. באופן אישי, לא הייתי מתנה את הדברים אחד בשני, אבל אולי זו רק אני.
נידפקת חזק בתחת

נידפקת חזק בתחת • 13 בינו׳ 2020
Bagel כתב/ה:
Audhild כתב/ה:

הגדרה חלופית

אלפא זקוף קומה בחוץ

נשלט כנוע מינית
שיש לו רצון ופטישים שהוא רוצה להגשים

מה שמתנגש עם הדרישות של הנשים
השולטות

ומיכאן. המושג שליטה מלמטה

פ
אליפסה​(שולטת)
אליפסה​(שולטת) • 13 בינו׳ 2020
מאז בית הספר לא חוויתי הווי כזה של בנים-בנות כמו כאן.

אבל לצורך הדיון אני מוכנה לפזר כמה הכללות על בנים ובנות:

ככלל, האופן שבו נשים חושבות על מין וחוות מין הוא הרבה יותר רגשי מזה שגברים.
כשולטת אני בראש ובראשונה מחפשת חוויה רגשית ומנטלית. אני רוצה להרגיש הגבירה של מישהו. מצד אחד זה דבר שקשה מאוד להרגיש במיטה בלבד, ומצד שני זה דבר שקשה להרגיש ביחס למי שחי כסמרטוט רצפה 24/7. אני מעוניינת באינטראקציה מתונה, שמצד אחד אינה מוגבלת לחדר המיטות, ומצד שני אינה הופכת את החיים לחדר מיטות ענק. זה רצון שאני מזהה אצל הרבה מאוד נשים, שולטות או נשלטות.

לעומת זאת, אני מוצאת שההתנהלות של גברים היא הרבה יותר "חרמנית", בינארית ומאוד לא יציבה. נדמה שהם מופיעים בשני מצבים: מצב של חרמנות ומצב של פוסט-חרמנות. רגע אחד הם מבטיחים לך השתעבודות טוטאלית, ורגע אחרי הם מתנערים מההבטחה, נעשים דעתניים מאוד, ולפעמים גם תוקפניים. באופן פרדוכסלי לכאורה, נדמה לי שגברים מפנטזים על שליטה הרבה יותר קיצונית מזו שנשים מפנטזות עליה, אבל במבחן המציאות מאפשרים פחות ממה שנשים היו רוצות. כל זה גורם לנשים לצאת במסר כפול (לכאורה) משלהן: תהיו בני-אדם עם תוכן, ותמתנו ואת הפנטזיות הקיצוניות על השתעבדות כשאתם מדברים איתנו. אבל לצד זה תתייחסו אלינו ביראת כבוד והערצה, ולא רק כשזין (הפיסי או המנטלי) עומד.