בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מכירים מישהי מהקהילה שעושה לייזר?

תול תולי​(נשלט)
לפני 4 שנים • 17 בינו׳ 2020

מכירים מישהי מהקהילה שעושה לייזר?

תול תולי​(נשלט) • 17 בינו׳ 2020
אני רוצה לעשות לייזר בטוסיק (ואז גם רוב שאר הגוף) בשביל השולטת שלי
ו...
לא נעים לי שיעמוד לי ואתחרמן מהסיטואציה עם מישהי לא מהקהילה icon_smile.gif

מכירים אולי מישהי?
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 17 בינו׳ 2020
ובכן, גם למישהי מהקהילה לא יהיה נעים שלקוח יתחיל להתחרמן בסיטואציה מקצועית. המיניות הבדס"מית שלה רלוונטית לחדר המיטות, לא לעבודה שלה.
לך לטכנאי לייזר גבר, ככה תתייחס לסיטואציה בצורה נטרלית ולא מינית.
    התגובה האהובה בשרשור
תול תולי​(נשלט)

אוקי קצת איבדת את הכיוון בתגובה שלך...

תול תולי​(נשלט) • 17 בינו׳ 2020
אני לא מחפש להתחרמן מהסיטואציה,
מהתיאור של השולטת של במה זה כרוך, הגיוני שהמצב יחרמן אותי (בעיקר אם היא תהיה איתי גם)

גם אם זה יהיה גבר...

ANY WAY
לא...לא מדובר על סיטואציה של "ללכת לעשות לייזר כדי להתחרמן"
מדובר על מצב שבו אם אתחרמן, זה יהיה מובן יותר
(חזה...בטן וכו' לא רלוונטי בכלל לנושא...אוכל לעשות בכל מקום, ישבן כמו שתיארתי...זה נושא אחר)
DomiNA O Hera{Sincerelyo}
DomiNA O Hera{Sincerelyo} • 17 בינו׳ 2020
אני עושה ... לא מעט חברי קהילה מטופלים אצלי ..
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 17 בינו׳ 2020
הבנתי שלא מדובר במשהו שאתה מתכוון לעשות בכוונה, פשוט ההנחה הזו שרק על סמך זה שהיא מהקהילה אז המצב שבו תתגרה מהסיטואציה ישר יתקבל בהבנה מצידה, מאוד לא נכונה.
בין אם היא בקטע של בדס"מ או שלא זה לא, זה רלוונטי רק לחדר המיטות, זאת לא איזו "תעודת ביטוח" שזה מה שיגרום לה להרגיש יותר בנוח עם הסיטואציה הזו או אפילו להבין אותך טוב יותר.
אין קשר בין העדפות מיניות לבין האופי והאמונות שיש לאדם. אם אתה מצפה שהיא "תזרום עם הסיטואציה" (לא בקטע מיני, בקטע של להתייחס לזה כאילו כלום) או משהו כזה *רק* בגלל שהיא בדס"מית אתה עלול להתאכזב.
התגובה שלה לסיטואציה תלויה באמונות שלה ולא בהעדפות המיניות שלה.
כי אם תסתמך רק על העדפות המיניות שלה, ולא על שום נתון אחר, רוב הסיכויים שהיא תגיב כמו הרבה נשים אחרות כשגבר זר שאין להן בו עניין היה מתחיל להראות סימנים של התחרמנות במצב שאמור להיות נטרלי ביניהם, גם אם זה לא בכוונה מצידו, כלומר במידה מסוימת של חוסר נוחות שהיא תנסה להסוות בכדי לשמור על רושם מקצועי אבל עדיין תרגיש.
אז אם נוכחותה של אישה תגרום לך להתגרות יותר מאם היה מדובר בגבר, לך על גבר. אם נוכחותה של השולטת שלך יגרום לך להתגרות, תבוא בלעדיה.
תחשוב מה אתה יכול לעשות בשביל להפוך את הסיטואציה לפחות מביכה עבור שניכם במקום להסתמך על העדפות המיניות של הטכנאית.
fairygoddess​(שולטת)
fairygoddess​(שולטת) • 17 בינו׳ 2020
ArchAngel כתב/ה:
ובכן, גם למישהי מהקהילה לא יהיה נעים שלקוח יתחיל להתחרמן בסיטואציה מקצועית. המיניות הבדס"מית שלה רלוונטית לחדר המיטות, לא לעבודה שלה.
לך לטכנאי לייזר גבר, ככה תתייחס לסיטואציה בצורה נטרלית ולא מינית.

אעשה קצת סדר בדברים למראת שהמשקיע הסביר מצויין בהודעה השניה.
אני אהיה נוכחת איתו, ומהניסיון וההכרות שלי איתו, הסיטואציה של כאב במקומות אינטימיים תגרום לתגובה לא וולונטרית של זקפה והתכנסות. מפאת סוג הכאב , אני בטוח אהיה איתו כי הוא יצטרך הרבה תמיכה כדי לעמוד בזה.
עם זאת אני רוצה להקל עליו ככל הניתן ולבצע את הטיפול עם מישהי (מעדיפה אישה מכל מני סיבות, אם תרצי אפרט לך בפרטי), שלא תשפוט אותו ואיתה יוכל להרגיש בנח. מספיק הסבל של הטיפול עצמו, הוא לא צריך להיות גם בלחץ מפני חשיפה בפני זרים.

אם את מכירה מישהי טובה ומקצועית אשמח לשוחח איתה 😊
fairygoddess​(שולטת)
fairygoddess​(שולטת) • 17 בינו׳ 2020
DomiNA O Hera כתב/ה:
אני עושה ... לא מעט חברי קהילה מטופלים אצלי ..

סופש נעים יקירה!
אשמח לשוחח, שולחת לך הודעה בפרטי.
Copper
Copper • 17 בינו׳ 2020
אני מטפלת בלייזר... ואני מטפלת גם בגברים... ואני לא מתרגשת מסיטואציות "מביכות" וחוץ מזה לייזר לא כואב...
DomiNA O Hera{Sincerelyo}
DomiNA O Hera{Sincerelyo} • 17 בינו׳ 2020
היי
אני יכולה להבין את הבחור , המצב הנפשי שהם עומדים בפניו .. גברים רוצים לבצע הסרות שיער באיברים האינטימיים אבל מתביישים למות.. מעדיפים לרוב אצל מטפלת ואם היא דומיננטית ונראית טוב אז לרוב אחרי 20 דקות הם משנים פאזה , הם יודעים בדיוק מה הולך לקרות , לא שמדברים על זה , אבל המקצועיות והרגישות בעבודה שכזו הם משתחררים ומבינים שזה רציני .. וזה גם טבעי והכל בסדר ...
אז אני עושה הסרות שיער בין היתר גם לגברים .. גורמת להם לפסק היטב את כל האיזורים בטבעיות כדי לעשות עבודה יסודית וטובה .. ויש לציין שזה נראה מעולה .. אז בנות יקרות אם הגבר שלך חלק במפשעות ובישבן אז יש מצב שאני אחראית לזה חחח
וכנ״ל הנשים המדהימות של הקהילה .. כוס יפה וחלק יש מצב שגם על זה אני אחראית...
קחו הכל בקלילות ..
וכלל ברזל!! אצלי בקליניקה אני קובעת !!!