סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לסרס 50 אחוזים מהבנים בלידתם.

yosishoam
לפני 4 שנים • 6 בפבר׳ 2020
yosishoam • 6 בפבר׳ 2020
אם כבר לקחת את זה למקום הכי פרובוקטיבי ומכליל .. השמאל הרדיקלי בארץ ובעולם הוא זן הולך ונעלם כי האידיאולוגיה שהייתה בבסיסה מוסרית כלפי האחר הפכה לשנאה עצמית אובססיבית ואנשים ששונאים את עצמם בדרך כלל לא מתרבים , חלק מהאבולוציה.

בכל מקרה לא לגמרי הבנתי איך זה קשור לפה חוץ מהסירוס 🤔😎 ומצד שני לא הבנתי איך אפשר לקבל את האמירות המסוכנות הללו בסוג של הבנה , זה חולני בכל כך הרבה רמות.
Don Florentino
לפני 4 שנים • 7 בפבר׳ 2020
Don Florentino • 7 בפבר׳ 2020
דרקן ראהל כתב/ה:
דניאל גלר כתב/ה:
איה74...
שמעתי, קראתי והעמקתי בנושא בהנאה...
מה שכן, את הסיפא של התגובה הקודמת שלי קראת? או שמא תעדכני אותי שהפרקטיקה הזו עשתה קאמבק מימי הביניים הישר אל מחוזותינו בימינו אנו?
ובנוגע לדברייך...
לגישתך, גוי ערל, מעמדו טוב יותר ממעמדו של יהודי נימול?
נשנש עם בלורית צבועה בצבעי הקשת, מעמדו טוב ממעמדו של אדם דתי המגלח את שיער ראשו ושם כיסוי ראש?
אם זוהי גישתך, צר לי עלייך... הרי שאת שקועה עמוק במחשבות סדום (המקראית, למען הסר ספק).
אגב, את רואה גם את הגברים המוסלמים כנתונים לדיכוי בהקשר הזה (של כיסוי ראש)? או שאת רואה לנכון להחריג רק את היהודים?

נשנש? חתיכת אידיוט דפוק

אין כואבת כמו האמת לנשנשים...
israelislave
israelislave • 7 בפבר׳ 2020
ArchAngel כתב/ה:
יש דבר אחד שאולי אני בחיים לא אבין, כלומר רציונלית יש לי כמה ניחושים למה, אבל רגשית ממש לא: איך לעזאזל דווקא הגברים שמקדישים את מיטב הזמן שלהם בלהציף את הכלוב עם סיבות להשתלח בנשים הם בדר"כ גם אלו שמציגים את עצמם כנשלטים?
גם אם נניח לרגע שנשים באמת מנסות לשלוט בגברים, הרעיון הזה זה לא אמור להיות חלק מהקינק שלכם? זה לא הדבר הזה שאתם מכריזים עליו בגרנדיוזיות?
אתם עד כדי כך מסוכסכים עם הקינקים של עצמכם שאתם מחפשים בנרות כל מיני סרטונים שפורסמו אי שם בערוץ מפוקפק כלשהו ביו-טיוב, על איזה משהו שאישה מסוימת אמרה שלא הזיז ולו את קצה הבוהן למתרחש בעולם, בשביל להוכיח כיבכול שנשים אשמות בכל מה שעובר עליכם?
למה אף אוכלוסיה אחרת בכלוב לא עושה את זה? למה נשלטות לא מציפות את הכלוב עם כתבות מאיזה ערוץ לא ברור ביו-טיוב על איזה גבר כלשהו בקצה השני של העולם בשביל "להוכיח" ש"כל הגברים בני זונות" למרות שבאותה נשימה הן מכנות את עצמן שפחות ושמות תמונה של כוס נעול בחגורת צניעות?
השנאה הזו לנשים היא, בעיניי, תולדה של הסכסוך הזה שיש לכל מיני נשלטים עם הפנטזיות שלהם, של חוסר יכולת להתמודד בבגרות עם הפער בין מה שהם רוצים בפנטזיה לבין מה שמאפשרת המציאות, ואז הכי קל במקרים כאלו להאשים את כל הנשים "בסירוס הגברים", בקונספירציות מרחיקות לכת של "הרס העולם המערבי" או סתם בהיותן "מכוערות חיות בסרט".
זה נראה כאילו הם מקדישים את מיטב הזמן שלהם בשביל להוכיח שנשים רעות כאילו זה "ירפא אותם מלהיות נשלטים" או מלהימשך אליהן באופן כללי אם ישנאו אותן מספיק או משהו כזה, אבל הפנטזיות שלהם חזקות מהם ולכן הם באותה נשימה ימשיכו להציג את עצמם כעבדים שדווקא מאוד מפנטזים על אישה שתשלוט בשימוש שיעשו באיבר מינם.

הכי פשוט.
אני מפריד בין הקינק המיני לבין החיים בכלל. הם מקבילים ואין מצב שיפגשו ויתערבבו זה בזה. אפשר ואף מומלץ לא לחיות את כל החיים ולהתנהל בהם דרך הדרישות של איבר המין.

למה נשלטות לא מתלוננות? קודם כל אני רואה אותן כן מתלוננות בלי סוף. ואילו לא היו מתלוננות זה היה כנראה משום שהן יודעות בתוך תוכן כמה ה"עולם" מיטיב עמן. הן לא צריכות להוכיח כלום כאשר כל המערכות הגדולות בחיינו עושות זאת יום יום שעה שעה בהסתה, אינדוקטרינציה ושיפות מוח אנטי גבריות.

אין יום שב YNET אין לפחות שני מאמרים או כתבות שמשחירות גברים. ערוץ "יחסים" כל כולו "כמה הגברים פויה" מערכות שלמות, משפט, חינוך רווחה, נשלטות ע"י נשים ושנאת הגברים ניכרת בעובדות ומעשים.

אחת ולתמד בעניין הצבא. הדו"ח אכן "הוטה", אבל לא נגד נשים, היפך, התוצאות "שופצו" כדי שדרישת שדולת הנשים לא תאלץ להתמודד עם העובדות החד משמעיות נגד הפרויקט כולו. וכמו שכבר הוצע בעבר, טרם נפגע בצה"ל אולי נבטל הפרדה מינית בספורט, נחכה שנתיים לתוצאות ואז נחשב מחדש את הדיון בפגיעה בבטחון המדינה בשביל לרצות חבורה קטנה וצעקנית?

באשר אלי ועצמי, הנסיון שלך לסמן אותי כשונא נשים פתטי. אין בי שנאה קולקטיבית - זו דווקא מומחיות של הפרוגרסיבים מהצד שלך. אני חש ושופט לפי מילים ומעשים ולא על פי מאפיינים, לא שופט אדם ע"פ משהו שאינו בשליטתו, צבע עור, מין ועוד. שונא רק אדם אחד בעולם והוא דווקא גבר אשכנזי.

עצם הדיון כפי שהוא מתנהל כאן מוכיח לי שאני צודק. יש פה כאלו שמצדיקים את הלגיטימציה לדיון ברעיון עצמו במקום לשלול אותו לחלוטין ולהזדעזע מעצם האמירה. האך מקרה הוא המטורללת חברה בכירה במפלגה הקומוניסטית? לדעתי ממש לא.

כדי להצדיק את עצם הרעיון רובכם יצאתם מהמאה הנוכחית ותרבות המערב כדי למצא מה שאתם חושבים כ"קונטרה" באמת? "סיפורה של אשה" משקף את המציאות של האשה המערבית"

"הסירוס" עצמו פחות חשוב לדיון עצמו. מה שחשוב זה החשיבה החולנית להשתמש בחקיקה, או באלימות מטורפת (כ100 מליון מתים על מזבח הקומוניזם) כדי לדכא אוכלוסיה על רקע אידאולוגי. וזה מה שבפועל נשים עושות במערב תוך שימוש בפוליטיקאים צינים שיעשו הכל כדי לשרוד עוד קדנציה.

ואת מיטב זמני אני מקדיש כדי לתקן עוולות ופגיעה שנגרמו בדיוק בגלל שנאת גברים.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
דניאל גלר כתב/ה:
דרקן ראהל כתב/ה:
דניאל גלר כתב/ה:
איה74...
מה שכן, את הסיפא של התגובה הקודמת שלי קראת? או שמא תעדכני אותי שהפרקטיקה הזו עשתה קאמבק מימי הביניים הישר אל מחוזותינו בימינו אנו?
ובנוגע לדברייך...
נשנש עם בלורית צבועה בצבעי הקשת, מעמדו טוב ממעמדו של אדם דתי המגלח את שיער ראשו ושם כיסוי ראש?
אם זוהי גישתך, צר לי עלייך... הרי שאת שקועה עמוק במחשבות סדום (המקראית, למען הסר ספק).
אגב, את רואה גם את הגברים המוסלמים כנתונים לדיכוי בהקשר הזה (של כיסוי ראש)? או שאת רואה לנכון להחריג רק את היהודים?

נשנש? חתיכת אידיוט דפוק

איכס.
israelislave
yosi138711 כתב/ה:
אם כבר לקחת את זה למקום הכי פרובוקטיבי ומכליל .. השמאל הרדיקלי בארץ ובעולם הוא זן הולך ונעלם כי האידיאולוגיה שהייתה בבסיסה מוסרית כלפי האחר הפכה לשנאה עצמית אובססיבית ואנשים ששונאים את עצמם בדרך כלל לא מתרבים , חלק מהאבולוציה.

בכל מקרה לא לגמרי הבנתי איך זה קשור לפה חוץ מהסירוס 🤔😎 ומצד שני לא הבנתי איך אפשר לקבל את האמירות המסוכנות הללו בסוג של הבנה , זה חולני בכל כך הרבה רמות.

אל תצפה לליקים למרות שרבים חושבים כמוך וכמוני. הם פוחדים. כל לייק מסגיר את מי שנתן אותו והרי ידוע כמה השמאל הפרוגרסיבי "מכיל, מחבק ופתוח לדעות שונות" בקהילה הקטנה הזו אנשים מפחדים להיות מתוייגים כ "פובים"
israelislave
KGB כתב/ה:
יש קטע בין קומוניסטים לפמינזם.
אבל לא מה שהזכרת. על זה לא שמעתי מעולם.
בזכות גישת השיוויון בין נשים לגברים, הייתה אשה ראשונה בחלל. היו הרבה מנהלות, מהנדסות, מדעניות...
במלחמת העולם השניה היו גם טנקיסטיות וטייסות וצלפיות...
עם זאת, מזכיר המפלגה, המנהיג העליון תמיד היה גבר. אז גם פה, לא לגמרי הושג שיוויון מלא.
גם המבנה של המשפחה המסורתית לא פורק.

אם תשאל אותי הפמינזם קודם ע"י הקפיטליזם, כדי למסות את כלל האוכלוסייה ע"י צרוף הנשים לכוח העבודה (העבדות) במשרה מלאה.

נ.ב
לגבי סירוס - טסטוסטרון הוא מתנה. קיים טבעית בכל גבר. לא כולם מנצלים את מלוא הפוטנציאל שלו. בעיני זה כבר סוג של סירוס עצמי.

נכון: אבל

כדי להשליט את קומוניזם האנושות שלמה בערך 100 מליון גופות. גם המטורללת בוידאו אומרת "בגלל שלא הצליחו להעביר קומוניזם בחקיקה נולדו הדיקטטורות"

"גישת השוויון" של הקומוניזם היא זו שהרסה אותו. כמות במקום איכות זה מה שהרס את הכלכלה הקומוניסטית.

בלי תא משפחתי נורמאלי האוכלוסיה תעלם, בטח ובטח בזמנים בהם לא היה IVF, פונדקאות וכו. גם ה"אלטרנטיבות" היו בארון ולא היו בכלל בשיח הציבורי. אבל בקיבוצים הקולקטיב גידל את הילדים פיזית והחינוך היה האידאולוגיה הקולקטיביסטית.

הרצון למסות גם את הנשים, להוריד את שכר העבודה אכן היו קפיטליסטים אבל לצידם גם הפסקת Home Schooling והכנסת הילדים כולם למסגרות אינדוקטרינציה שנשלטת ע"י השלטון.
איה74
איה74 • 7 בפבר׳ 2020
israelslave אמרת שיש פה בדיון אנשים שתומכים ברעיון הסירוס (למעט כאלו שענו לך בציניות, ודרך אגב, אלו היו גם גברים וגם נשים) - מי מהעונים ברצינות תמך ברעיון?
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
דניאל גלר כתב/ה:
דרקן ראהל כתב/ה:
דניאל גלר כתב/ה:
איה74...
ובנוגע לדברייך...

נשנש? חתיכת אידיוט דפוק

זה אתר של כולם, לא רק של פרימיטיב דוחה ונבער כמוך
אם אתה לא מסוגל לחיות לצד אחרים, עוף מפה לקיבינימט.
אתה לא תקרא כאן לאף אחד בשמות גנאי האלה, זה ברור לך? יש פה בני אדם שצריכים אחר כך לקרוא את זה. יש לך משהו להגיד על הומואים? דבר בכבוד.
המשך יום טוב, חרא עלוב
-X-
-X-
-X- • 7 בפבר׳ 2020
כמות במקום איכות?
אם כבר ההפך. התוצרת מאוד איכותית (סובייטית).
אל תתבלבל עם סין. שם הכמות והבזול קובעים. וסו הכלכחה מספר 2 בעולם. אבל גם היא כבר קפיטליסטית.
מה שהרס את הקומוניזם זה שחיתות פנימית בעיקר. שהשלטון בעצמו גונב ובוגד ומתנהג לגמרי לא כמו האידיאולוגיה שהוא מייצג זה מה שקורה.
בסין שולטת עדיין המפלגה הקומוניסטית. הכל אותו דבר חוץ מהכלכלה.
ולגבי גופות - כמה גופות גבו כל השלטונות המערביים? הרבה הרבה יותר.
שלטונות מלוכה הם עתיקים יותר ומדממים יותר.
בוא נזכיר רק את שואת האינדאנים ע"י המתיישבים הלבנים.
עבדות האפריקאיים וכו'.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
israelislave כתב/ה:

באשר אלי ועצמי, הנסיון שלך לסמן אותי כשונא נשים פתטי. אין בי שנאה קולקטיבית - זו דווקא מומחיות של הפרוגרסיבים מהצד שלך. אני חש ושופט לפי מילים ומעשים ולא על פי מאפיינים, לא שופט אדם ע"פ משהו שאינו בשליטתו, צבע עור, מין ועוד. שונא רק אדם אחד בעולם והוא דווקא גבר אשכנזי.
.

סלייב, צר לי לומר לך, אבל תקרא את עצמך:
"... האמת העובדתית לא מעניינת נשים, השנאה מעבירה אותן על דעתן... עם נשים בכלל ונשים פרוגרסיביות אין דיון, אין ויכוח, המומחיות שלהן היא סתימת פיות וחיסול ממוקד".
כאן קבעת קביעה על כל הנשים - זה לפי מין, לא שום היכרות, מעשים וכו'.
גייז לא יכולים להיות הורים - זה לפי נטייה מינית, לא לפי השאלה מי הם אותם חד מיניים ומה יכולות גידול הילדים שלהם.
אתיופים וערבים סווגו אצלך כולם כבעייתיים - צבע וגזע.

אני בטוח שאתה חושב שמה שכתבת על עצמך נכון, אני בטוח שאתה רוצה שזה יהיה נכון. גם אני רוצה, אפשר יהיה לקיים דיונים מעניינים ופורים. כרגע, זה לא המצב.