בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לבעוט בה כשהיא על הרצפה מדממת

LUNA and DADDY
לפני 4 שנים • 8 בפבר׳ 2020

LUNA and DADDY • 8 בפבר׳ 2020
אני מבינה שזה נושא שיכול להעלות הרבה רגשות. יחד עם זאת אשמח שישתתפו בדיון רק מי (שלא שופטים) שמתחברים לסגנון האכזרי הזה.

יכולים לשתף בסיטואציות שבו הנשלטת שלכם הייתה למטה, בחרתם לקחת אותה עוד יותר למטה, כמעט לשבור/לשבור אותה וכמובן אחכ להעלות אותה חזרה?

נ.ב
#גם נשלט בתחתית הולך, גם want to be נשלט/ת הולך.
#רק מתוך סדיזם טהור
תחת אש
לפני 4 שנים • 8 בפבר׳ 2020
תחת אש • 8 בפבר׳ 2020
🇮🇱
SoulDinger
לפני 4 שנים • 9 בפבר׳ 2020

Re: לבעוט בה כשהיא על הרצפה מדממת

SoulDinger • 9 בפבר׳ 2020
LUNA and DADDY כתב/ה:

יכולים לשתף בסיטואציות שבו הנשלטת שלכם הייתה למטה, בחרתם לקחת אותה עוד יותר למטה, כמעט לשבור/לשבור אותה וכמובן אחכ להעלות אותה חזרה?

#רק מתוך סדיזם טהור

שאלה מצויינת.
רק אם תחדדי אותה קצת, אפשר יהיה לענות עליה ביתר קלות.

כשאת אומרת "על הרצפה מדממת" הכוונה ממש מדממת ? במטפורה מדממת ? מדממת איך ?
כשאת אומרת היתה למטה ולקחת אותה ( אותו ) עוד יותר למטה, זה לכאורה דבר רגיל,
אני מניח שאת מתכוונת כשנדמה היה שאי אפשר יותר למטה, ובכל זאת לקחו אותה ( אותו ) עוד יותר למטה.
כשאת אומרת כמעט לשבור או אפילו לשבור אותה ( אותו ) עד כמה לשבור זה לשבור ? מה התוצאה של השבר הזה ?
קצת לדייק את השאלה שאפשר יהיה להתייחס אליה.

אני לא מאלו שחושבים שאם לנשלט ( נשלטת ) ירדה דמעה צריך עכשיו שבוע אפטר קייר, גם לא אם ירד לנשלט ( נשלטת )
טיפת דם.
בכל זאת, על מנת להתייחס ולענות כמו שהייתי רוצה, אני צריך תמונה של זה, על מה בדיוק מדברים .

תודה מראש.
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 9 בפבר׳ 2020
ורדים הם אדומים
במשרד אני עובדת
MagisterDolor​(שולט)
MagisterDolor​(שולט) • 9 בפבר׳ 2020
לא מתחבר לז'אנר, אבל מי שכן, שיבושם להם.
מניח שיש כאלו שזקוקים לטלטלה נפשית,
אני מעדיף לעזור ולתמוך נפשית, וכל אחד מאיתנו צריך קצת הרמה (חלקנו אפילו יותר מקצת)
כל עוד זה נעשה בהסכמת הצדדים, לא רואה בעיה עם זה.
LUNA and DADDY
LUNA and DADDY • 9 בפבר׳ 2020
אני מתכוונת שיש ימים מסויימים כשאתם נפגשים שבהם מראש היא במצב רוח ירוד, פחות מרוממת מתמיד, משהו שעובר עליה שהיא לא באה חזקה בנקודת הפתיחה. נקודה שבה היא הייתה שמחה רק להיות עטופה ואתה שמח דווקא להתעלל בה יותר כשהיא שם.
על זה מדובר, בלי מטאפורות
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 9 בפבר׳ 2020
זה נשמע על פניו מאד מחרמן, לפחות אותי,
אבל לא בטוחה שהייתי עומדת בזה (אחרי התיאור שלך בתגובה). אולי אבדוק את זה יום אחד(:
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 9 בפבר׳ 2020
ניסיתי, זה לא נגמר טוב.

אבל זה לא אומר כלום. רק לקחת בחשבון.
אחד שמבין​(נשלט)
לפני 4 שנים • 10 בפבר׳ 2020
אחד שמבין​(נשלט) • 10 בפבר׳ 2020
יש לי לפחות שתי ידידות מאוד טובות, שמתחילות ליהנות רק כשהאדם שבור ומפורק לגמרי, מבחינתן עד הנקודה הזאת זה משחק מקדים, ופה מתחיל הסשן האמיתי. הן ממשיכות בהתעללות כשהאדם נמצא בחוסר אונים מוחלט ועל סף היסטריה. לפעמים תוך חשש של הנשלט להיפצע, או שמשהו לא טוב עלול לקרות או שסתם הסיטואציה כבר בלתי נסבלת. ברור שהשבירה היא לא רק פיזית אלא בעיקר נפשית.
כל עוד כולם אנשים יציבים, שמודעים לבחירות שלהם, ומסוגלים לעמוד מאחוריהן, יודעים שככה זה מתנהל, ובוחרים להשתתף בזה, זה נשמע לי בסדר גמור.
הן מקבלות ים של פניות מכל מיני פנטזיונרים, והן נאלצות לנפות כדי להגיע לכאלה שלא יבאסו אותן באמצע הסשן. הן בפירוש לא משחקות כך עם כל אחד, ובודאי לא בסשן הראשון. אבל זה קורה הרבה. הן טוענות שכל התהליך של סשנים שהם לא כאלה, נועד רק בשביל לנפות את אלה שלא באמת מתאימים לסגנון הזה. ושבסופו של דבר אלה הסשנים שהן באמת נהנות בהם.
מבחינתי אלה סשנים מדהימים. מהטובים ביותר שהיו לי.

לגבי לשחק עם מישהו בימים שהוא חלש נפשית, אני פחות מכיר את הסיטואציה, היתה לי תקופה בחיים שהייתי פחות חזק ויציב נפשית, ולא עשיתי בה בדסם בכלל. זה נשמע לי מפחיד לטלטל אדם שגם ככה בקושי עומד על רגליו. בודאי בסביבת הבדסם שאני משחק בה. אבל אני מבין שמדובר במצב של רגשי קליל שבא וחולף ולא בתקופה של חוסר יציבות נפשי. אני הייתי נרתע בתור שולט לעשות דבר כזה. אני מתחבר למשחקי בדסם בין שני אנשים חזקים, כשהשאלה בעיני היא עד כמה נמוך ורחוק אפשר ללכת עם האדם שהיה חזק מלכתחילה. אני אישית לא הייתי מוצא עניין לרסק מישהו שנקודת הפתיחה שלו נמוכה. אבל אני בטוח שזה ענין של טעם וסגנון.

בדיוק כשם שהביקורות שחטפתי על איך שאני משחק בדסם "חולני וקיצוני" לא הזיזו אותי מילימטר. אני חושב שאם מישהו בטוח אחרי בדיקה עם גורמים אובייקטיביים, שמה שהוא עושה לא גורם נזק, ושני הצדדים בטוחים שזה עושה להם טוב, אז זה בסדר גמור. הבעיה מתחילה כשהצד הנשלט לפעמים נאלץ לספוג סיטואציות מכל מיני "אילוצים" שגם אם הם בסופו של דבר נראים כמתוך "בחירה" וב"הסכמה", אך אם הם תחת לחץ ואילוץ, בעיני זה פסול מכל וכל, ולא רק בסיטואציה של הפגיעות הנפשית אלא גם במשחק הפיזי החזק.
    התגובה האהובה בשרשור
SoulDinger
לפני 4 שנים • 10 בפבר׳ 2020
SoulDinger • 10 בפבר׳ 2020
LUNA and DADDY כתב/ה:
אני מתכוונת שיש ימים מסויימים כשאתם נפגשים שבהם מראש היא במצב רוח ירוד, פחות מרוממת מתמיד, משהו שעובר עליה שהיא לא באה חזקה בנקודת הפתיחה. נקודה שבה היא הייתה שמחה רק להיות עטופה ואתה שמח דווקא להתעלל בה יותר כשהיא שם.
על זה מדובר, בלי מטאפורות

או במילים אחרות.
פגישה או סשן שבאמת נועד שישתמשו בך, ולא נועד שתהיי 'מרוממת' במצב רוח טוב חזקה עטופה וכו'.

אני חושב שזו צריכה להיות פגישה נפלאה, פגישה מכוננת אפילו, שבו יחסי הכוחות באמת מתקבעים,
פגישה שבאמת מוכיחה מי עובד אצל מי ומי משרת את מי ומי נהנה ממי.

עוד אני חושב, ששניכם צריכים להיות שמחים מזה שהוא משתמש בך גם כשאת לא במיטבך ולא מחפשת את הכאב השימוש וההשפלה.
את צריכה להיות שמחה כי הוא מפגין שהוא באמת לוקח ממך, באמת שולט בך, ולא רק עושה לך נעים בגב.
והוא צריך להיות שמח שאת באמת נותנת, גם כשלא טוב לך ולא בא לך ולא נעים לך, ולא רק עושה מה שמרטיב לך.

תראי איזו פגישה נפלאה ומכוננת זו צריכה להיות.
דווקא כשאת לא במיטבך, או במילים הדרמטיות שלך, שוכבת על הרצפה מדממת.

( ואת כנראה באמת לא במיטבך אם את מפספת שאני דווקא בצד הנשלט והסופג )