שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סמים קלים בסשן: בעד/נגד ונימוקים

Aristo VanDom
לפני 4 שנים • 20 בפבר׳ 2020

סמים קלים בסשן: בעד/נגד ונימוקים

Aristo VanDom • 20 בפבר׳ 2020
מה אתם אומרים על סמים קלים בסשן?
לשולט/ת? לנשלט/ת? לשניהם? בכלל לא?
נצא מנקודת הנחה שלא מתקיימת פעילות "מסוכנת" בסשן.
בלן
בלן • 20 בפבר׳ 2020
נגד
גלפ​(שולט)
גלפ​(שולט) • 20 בפבר׳ 2020
ברור שזה בסדר.. מה שבא לכם.. לפעמים נחמד להיות בהיי (כזה או אחר) כמו בכל מיניות גם פה בקינקיות\בדסמ..
השוקע
השוקע • 20 בפבר׳ 2020
בעד ונגד ברמה האישית או בכללי?

כי ברמה האישית, כל אחד ומה שטוב לו.

בכללי, כל אחד ומה שטוב לו.
אליקו​(מתחלף)
אליקו​(מתחלף) • 20 בפבר׳ 2020
כשאתה אומר סמים קלים, הכוונה לתפוס ראש, והקונוטציה היא משהו לא חוקי
מצד שני נשאלת השאלה האם לשתות אלכוהול (חוקי) לפני סשן או תוך כדי, זה בסדר או לא?

ברמה האישית, אני נגד סמים ואלכוהול...
ברמה הכוללת יותר, לא רואה שום בעיה לתפוס קצת ראש לפני או תוך כדי הסשן.... כל אחד זה משהו אחר, ולפעמים זה משחרר אנשים בצורה חיובית, ואפשר להנות יותר.

בקיצור, שכל אחד יעשה מה שעושה לו טוב.
מטפורה
מטפורה • 20 בפבר׳ 2020
לא לגמרי מסכימה עם הלך הרוח של 'כל אחד יעשה מה שבא לו'. השאלה היא אם זה בטוח, או לפחות בטוח מספיק.
הבנתי שבארה"ב, במקומות היותר רציניים ומבוססים של מה שקוראים לו 'הקהילה', לא נוהגים לערבב בין בדסמ לחומרים פסיכואקטיביים. בהרבה מהאירועים למביני עניין (שם) לא מכניסים אנשים שיכורים או מסוממים ולא מוכרים חומרים כאלה במקום.
הטענה היא שאפילו אם יש לך ריסק פרופייל שמאפשר ללכת רחוק, עדיין ברגע שאתה מכניס את עצמך למצב כזה, הרי קשה יהיה לתת הסכמה לדברים שיקרו בהמשך. לי הטיעון הזה נשמע הגיוני מאד.
באופן אישי אני גם פחות אוהבת את הרעיון של חיזוק או עימעום של החושים בתוך אקטים אינטימיים, רדיקליים (וכיפיים! כשלעצמם) שזו בדיוק התכלית שלהם ושיש במסגרתם כלים רבים ויצירתיים להגיע לשם. אם מסכימים לגבי ההגדרה הזו, אז אמצעי העזר המלאכותיים קצת מפספסים את המטרה, לא?
    התגובה האהובה בשרשור
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 20 בפבר׳ 2020
בהנחה שמדובר בצריכה מבוקרת, כלומר כזו שמרימה אותך אבל לא עד כדי כך שהיא דופקת לך את המוח בתקרה, אני חושב שזה עניין של היכרות המעורבים בדבר עם עצמם ומה שנעים להם.
broadaxe​(שולט)
broadaxe​(שולט) • 20 בפבר׳ 2020
נגד. על אחת כמה וכמה כשמדובר בפעילות כמו שיבארי.